CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
22. zář 2010

@raduza2 Hm,..ale stejně jsem zvědavá, jestli se toho někdy jako zbavím.. 🙄 Jdu se najíst a asi spát.. 😀 Zatím pa

jezulicka
22. zář 2010

ahojte holky, tak jsem tu už konečně...dnes jsem si píchla první dávku puregonu zvládla jsem to celkem v poho nejhorší je dostat odvahu a píchnout pak už to jde lehce...... 😉

jezulicka
22. zář 2010

@mufinka0 hezky odpočívej mamino...at mají mufinci klid,a pohodu,napapej se ...a at se ti prst brzy zhojí..dočítám si to tu co se tu událo.... 😉

jezulicka
22. zář 2010

@raduza2 děkuji moc že jsis vzpomněla...necháme se překvapit ted už to snad uteče to píchání.-... 😲

raduza2
22. zář 2010

@jezulicka ahoj uvidíš že to povalí 😅 😉

vodni
22. zář 2010

ahoj kočky, opět jen na skok - takže sraz odložen, jo?

stazina
22. zář 2010

AHoj Holky, tak jak se mají těhulky?
Lences - já myslím, že to je všechno v pořádku...dr. mě tehdá říkal,že špinění , někdy i krvácení do 3 měsíce je prsotě normální .už jsem to sem psala...já krvácela v 8tt a 11tt a uplěn strašně moc..ežela jsem i nějaký ten den v nemocicia, el kluci jsou v pohodě a zdravý🙂)..tak hodně odpočívejte ..ono si to tělo vyžádá spoustu spánku a energie z jídla...já jsem tehdá taky pořád spala a jedla...bude to určiět v pořádku 😉

@jezulicka tak at se Ti hezky píchá a za pár týdnu at najdeš dvě silné čárky... 😉 držím palečky

@mufinka0 tak at prstík nebolí , a neboj broučky to určišt neohrozilo,jsou tam, pěkně zavrtaný🙂

Holky, jak jste tady psali o tom, že se kolikrát bojíte na záchodě i zatlačit, aby nyvypadli, tak včera jsem se o tom byvila s kamarádkoua ta říkal,a že jí prof. Malý jednou říkal, že když si namaže chleba sádlem o vrstvě 8-12mm a hodíš tam zrnko maku, tak taky nevapadne 🙂 tak se mi to líbilo to přirovnání🙂

tak jsem s manžílekmměli včera hovor a tak so toho fakt jdeme...počkám na mrchu a pak volám🙂těším se...jen kdyb to vyšlo, předtím to vyšlo na poprvé, tak by to asi bylo veliký štěstí , kdyby to vyšlo ted....nebo někoho znáte , komu to vyšlo dvakrát za sebou?

Jdu něco podělat, tak pa

mufinka0
22. zář 2010

@stazina Ahojky 🙂 Děkuju.... Moc mě všechny uklidňujete a moc mi to pomáhá 🙂 Já ty svoje broučky opečovávám mnohem víc než oko v hlavě, jak se říká... 😅

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka Ahojky šikovná snažilko, 🙂 Takže jsi to zvládla!!!! 😉 😉 Teď už to poběží jako hodinky a trpělivost brzy ponese ovoce 😉 🙂 Uvidíš.
Jj prstík se brzy zhojí,..v pátek už sundávám obvaz a bude to O.K. 😅 Už to mám nacvičený,..nevím jestli teď napsat bohužel, nebo v mé situaci teď bohudík... 😖 😀 😀 😀 Zažila jsem horší věci 😉

mufinka0
22. zář 2010

Holky,...já bych pořád tak spala, ale já nemůžu pořádně usnout.... 😒 😒 Pořád tak nějak napůl.... Teď bych to pochopila, jsem doma sama,...ale v noci??? 😕 Taky to tak mám,..chce se mi spát, ale budím se a zdají se mi blbý sny,..no ale fakt blbý. 🙄

mufinka0
22. zář 2010

@stazina Ano,..mojí sestřence to vyšlo poprvé IVF a hned na druhý dítko KET 😅 Myslím že pokud nemáte závažnější problém, tak není důvod aby vám to nevyšlo. Navíc,...už děti máš, takže to budeš brát poněkud klidněji a vyrovnaněji než my, které toužíme alespoň po jednom prckovi.. 😉

stazina
22. zář 2010

@mufinka0 však bude stačit , když budeš odpočívat apolehávat...já sem za to čekání na // skoukla snd všechny filmy s hOlým , pohádky a komedie, a zkrátka všechny filmy s dobroým koncem...přečetla tunu časopisů a taky prosurfovala milion hodin na netu a koníkovi...a to člověka za ten den tak unaví 😀
ale taky jsem špatně spala a měl ašpatný sny a do noci jsem přemýšlela , jestlis e o povede , nebo né...asi to k tomu patří , ale byly to šílený stavy...kolik ješět dní do testování ? Týden? To už uteče.a budu sny hend lepší-)

mufinka0
22. zář 2010

@stazina néé,.to mě se nezdá o miminkách jako...zdá se mi třeba že švagr zahýbá sestře,..já manželovi a tak... 😖 😖 Naprosto hybridní sny...A dnes v noci (ve snu) nás vykradli!!! To už se nám jednou stalo i v reálu.. 😒 😠 jj,.. odpočívám, jen uvařím, najím se a zase hup do postele.. 😀 Břicho namáhám akorát tak vstáváním z postele.. 😅 😀 😀 Je to už můj 2 pokus, takže se fakt šetřím. Dnes jsem chtěla jít na vycházku, ale...s tou ťapkou radši ne. 🙂 Kdyžtak s manžou o víkendu. Dnes jsem 4 den po ET a s manžou jsme si slíbili testování nejdřív 10 den po ET. 🙂

stazina
22. zář 2010

to máš pravdu ....sem štastná za kluky a beru to už tak, že když to nevyjde,tak to bohužel nevyjde, ale pro vás, které děti nemáte je to velký nápor a navíc, když se to nepodaří napoprvé, napodruhé, napotřetí....je to hrozný boj ..a cítím s váma, i když to vyšlo u nás napoprvé, vím, ajk je to psych. náročné...mě až do poseldní chvíle dr. říkali, že to nejspíš nevyjde a že ,,PŘÍŠTĚ" budem postupovat jinak... 😒 ale podařilo se a jsem moc štastná ..a vy budete taky
u nás je problém u manžela...musím, pa

jezulicka
22. zář 2010

@mufinka0 tak už jsi 4den to letí a budeš opravdu testovat až po 10dni?manža mi taky říká že dříve ne,,,ale je to těžký co?a pocituješ něco na sobě?

jezulicka
22. zář 2010

@mufinka0 nezkoušela jsi někdy dát na vlas svůj prstýnek snubní a držela ho nad svou dlaní a pokud se začne hýbat bud točit nebo houpat tak tam něco je...ale není to jistý víš jak zase musíš počkat do testu....já to zkoušela minule...

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka jj 4 den a testit budu nejdřív v úterý 🙂 To bude ten 10 den. 🙂 Nooo možná manžu ukecám na pondělí,..9 den,..ale nevím... 😅 Pociťuju??..Jo, ale to může být klíďo z toho progesteronu co zavádím,..občas bolí bříško, rýpne v něm a prsa?? Uff,..ani si na ně nesahám. Ale všechny tyto věci jsou popsány jako možné účinky těch mých léků, víš...Takže tentokrát fakt nic nehrotím a rozseknu to až testem, nebo menstruací.. 😒

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 prosím Tě, co to čtu? jaká menstruace? 😠 ty nezlob , babo 😀

mufinka0
22. zář 2010

@jezulicka No prstýnek jsem nezkoušela a ani nemůžu... Třepaly by se mi ruce, takže by to byl falešný výsledek... Ikdyž..možná by se to třepalo správně ... 😵 😵 😵 😵

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka sakra,..nachytalas mě...... 😔 😔 😔 😀 😀 😀 😀

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka no, ale i tak to může dopadnout.. 😒 Ikdyž já jim věřím, že néé 😵 😵

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka tak to je mazec, zkoušela jsem to s tím prstýnkem, a po chvilce se začak kývat tam a zpět a nechtěl se sám zastavit, přitom tou rukou, co jsem držela ten vlas jsem nehýbala 😕 a Ty když jsi to zkoušela minule, tak se Ti nehýbal? 😔

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 no néééé, to je jasný, že joooo, že to dopadne dobře 😵

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka fakt? holky....tak já to zkusím...

mufinka0
22. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 jdu trhat vlas

jezulicka
22. zář 2010

@drndapetka jo právě že hýbal točil se jak káča šíleně...ale bylo to pak to biochemické a později už nic..

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 jéé, když jsi vzpomenu, že jsem testovala už 5.den po ET večer jen tak ze srandy, tak si teď říkám, že jsem byla magoooor 😀 😀 😀

jezulicka
22. zář 2010

@mufinka0 zkus to z blbosti...já trhat nemusím ted mně padají dost vlasy...

drndapetka
22. zář 2010

@jezulicka aha, takže ty jsi // na testu měla a pak Ti začalo hcg klesat? ☹

drndapetka
22. zář 2010

@mufinka0 najdi nějakej na zemi, ať nezůstaneš plešatá 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru