CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 jj přesně tak!

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 takže páreček 😀 no já myslím že to zase bude holčička

simpatica
23. zář 2010

@drndapetka

a jak dlouho se snazite o mimi, kdyz se mohu zeptat? Jak dlouho si vdana? Ma manza ted radost?
Muj manzela ma asi velkou radost, i kdyz to na sobe az tak moc neda videt, spis je jenom jakoze spokojenej, ale ja myslim, ze se velmi tesi. My se snazime jenom druhy rok, ale mne to prisla strasna, opravdu strasna vecnost. Casto jsme se o tom bavili, ze jsem nepokorna a netrpeliva, ale mne bylo z toho strasne smutno, at jsem se jakkoliv snazila.

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 Jako kdo že bude mít holčičku?? Ty?? Myslíš že neumíš "udělat" kluka??? 😀 Ještě že jsi v Unice, tam jim to jde... 😀

simpatica
23. zář 2010

@drndapetka

... vidis vajicka, tak to si mi ted taky udelala chut

raduza2
23. zář 2010

@simpatica chlapi to berou jinak ,ale věřím že z toho mají taky radost akorát to nedavají tak na jevo jako my 😵

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 no tak když mám doma dvě stíhačky tak asi kluky neumím 😀 😝

drndapetka
23. zář 2010

@simpatica snažili jsme se skoro 3 roky ( od ledna 2008) a svoji jsme za chvilku 2 roky, jinak se známe od Vánoc 2007 😉

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 no ale třebas manžel kluky umí... 😅 😉 Ale jak píšeš, je to jedno 🙂 Jen ať něco je. 😉

lenceslava
23. zář 2010

Holky pozor já četla že zelený čaj v těhu nee,a máta myslím taky ne.@jezulicka jé to bych asi nesnesla citron na čela.to bych se pak uškrabala.Spát bych šla jenže to naše číslo mě nenechá.Potřebuje společnost jinak pořád mňouká. ☹

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka Vy jste se po 2 měsících známosti pokoušeli o mimi??????????

mufinka0
23. zář 2010

@lenceslava 😀 Je to ještě dítě...🙂 Vynucuje si pozornost,... 😅

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 něco to je hrozný slovo 😀 😀

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 poznali jsme se 24.12.2007, od. 6.ledna jsme si řekli, že spolu chceme mimi, 19.ledna jsem už u něj bydlela, 2.dubna jsme oznámili, že se budeme brát, 29.dubna jsem poprvé otěhotněla ( mimoděložní ), 11.října, teda po 10.měsících známosti jsme se vzali....my to vzali hopem - jakýpak párání se stím 😀 prostě jsme oba cítili, že chceme to samé a neváhali jsme.....a taky nám to bezva klape, nikdy jsem nepochybovala, že jsem udělala chybu, vzala jsem si toho nejbáječnějšího chlapa pod sluncem 🙂

raduza2
23. zář 2010

@lenceslava tak s těma bylinkama je teda mazec jelikož já bylinky hodně používám budu muste nastudovat co jo a co ne 🙄

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka tak to je mazec to byla opravdu rychlovka 😀 😀

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 však co, znám i takový, co se brali po 3 týdnech, to my byli ještě pomalí 😀

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 furt lepší než se brát až po 10ti letech, z toho jsou pak rozvody, je to přechozený ty vztahy a svatba a dítě je spíš zabije než posílí 😒

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka tak v tomto porovnání ano ,ale co jsou i páry který jsou spolu jen tak ,vemou se a pak se třeba za 1/2 roku rozvádí a když jste to tak cítili na co čekat 😵

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka hele hele my se barli po 15 letech 😀

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 Tak když nevíš jestli "on" nebo "ona",..tak je to "ono" neboli něco...😀

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 nééé je hezčí prcek 😀 😀

lenceslava
23. zář 2010

@drndapetka jé to jste byli rychlejší než my.Taky jsem už asi po měsíci mluvili o dětech,po 5ti měsících jsme vyřizovali hypotéku a měsíc potom jsme bydleli a snažili se o mimi.

jezulicka
23. zář 2010

@lenceslava a co teda ty piješ?jen at vím..co mám potom pít..

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka jj,..mám to taky tak,..ikdyž my až po 4 letech 😀

stazina
23. zář 2010

AHoj Holky,
koukal ajsem , že řešíte bylinky, a je pravda, že bylinky , které prokrvují dělohu by se fakt neměli..jasný, že když v bramboračce bude špetka máty , tak nic, to je v poho..ale jíst to vě věštím množství , to né...
a to samé děá třeba skořice..zahřívá organismus..takýže na tu taky pozor..
a když už jsem u toho jídla...těhulky, .jíte třeba majolku, tatarku, nivu a zrající sýry? Ty by se práběvě taky v těhu neměly 😒

@drndapetka tak my to měli s manžou hodně podobně..taky to u nás byl celkem frkot... 🙂 ale když to dva cítí, tak do toho holt jsou ..
Tak jsem koukala na záznamy z Unici a jestli je endometrium ta sliznice, tak jsem to měla posledně 9mm( ve 24DC) myslíte ,ež to je dobrý?

A měli jste někdy záně močáku, nebo tak něco? Mě od rána bolí , když dočurávám.....tak doufám, že to nebude ono ☹ potom ted zrovna opravdu netoužím...

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 tak jo,..prcek. Já mám Mufiňátka,..Peťa hrošíky,..co budeš mít ty?? 🙂

jezulicka
23. zář 2010

tak my s manžou se seznámily a taky do roka byla svatba a hned po ní se stěhovali do nového bytu a hypotéka...
a mimi bylo po půl roce začátek snažení...taky to šlo u nás velmi rychle... 😀

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 já budu mít ježuličky 😀 😀 😀

lenulek
23. zář 2010

Ahoj, tak dneska mě čeká audit, vůbec nevím co od toho mám očekávat ☹ ?Ale jednu zprávičku mám, ptala jsem se na pojišťovně jak to teda je s těmi mými IVF cykly a tam mi řekli, že je to můj první pokus,tak alespoň něco 😕 .Jinak těhulky uživejte si to těhulkování 😀 a žádné stresování-mimuškům se to 100% nelibí 😠 .A ty co čekají na ty krásné dvě // držím pěstičky 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru