• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

18. července 2017 
@teckovanaorchidej já bych to nedělala v rukách ani za boha ,jestli je to jak u nas když jim dělám bramboráky tak do kýbla :grinning:
23. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej
@drndapetka
Jak malé holky....každýmu přece chutná něco jinýho, nééé???... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 no jasně, já ještě pamatuju, moje máma nám je dělala v rukách taky hromadu, no hrůza
23. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ale špenát jooo, budu vařit teďka :grinning: :grinning: mám málo železa a jako těhotná ho potřebuju hodně :wink:
:wink: @mufinka0 taky jinam nechodím jen když zahlídnu něco zajímavého :wink:
tak ještě 15 hodin do výsledku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale mufi :slight_smile: :slight_smile: si to tak neber, to není proti rychtyk tvýmu leču, nám nechutná žádný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Odpočítáváš??? :grinning: Se máš že už jen hodiny,...já to mám furt na dny... :sweat_smile:
23. zář 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka víš, že je to mýtus :wink:
@mufinka0 jooo, stejně jak mě nechutná od nikoho koprovka :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Jááá tě fakt žeruuuu,..ty jsi polodoktor!!! :grinning: :grinning: :grinning: Přesně víš co co znamená, co potřebuješ, co musíš,..co nemůžeš,..co bys neměla..
23. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no jooo, odpočítávám....naštěstí z těch 15 hodin tak 8 prospím, tak je to už za pár :wink:
@mufinka0 hele, já když byla batole, neměla jsem ráda špenát, protože je zelená a můj děda mi zavázal oči utěrkou a musela jsem ho sníst, takže mám trauma z dětství, jsem omluvena :sweat_smile: :sweat_smile:
jo a koprovku taky nejím
23. zář 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no železo musím i tak....mám ho málo v krvi, málo červených krvinek, tudíž náběh na chudokrevnost :frowning2: i když listovka by mohla taky pomoct....no nevím :unamused:
@teckovanaorchidej :grinning: já ještě nemusím fazole a mléčný polívky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@teckovanaorchidej Jo?? A co ti prováděl děda s lečem??? :grinning:
23. zář 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :sweat_smile: :sweat_smile: Promiň,..mě to fakt fascinuje, jak jsi sečtělá :slight_smile: Já už raději nečtu,...diagnostikovala už jsem si v minulosti tolik nemocí, že bys nevěřila :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 já mám trauma zase z koprovky, musela jsem u babičky tak dlouho sedět u stolu, dokud jsem to všechno nesnědla, pak jsem to šla vyzvracet :zipper_mouth:
@drndapetka fazolky zelený na kyselo - blé
játra v jakékoliv podobě - blé
bílé polívky - no v nejhorším trochu
@mufinka0 s lečem nic, to slupky od rajčat a to je taky blé, já mám hrozně chlupatý jazyk, no co už
23. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: @teckovanaorchidej Spíš nám napiš co jíš,..to bude kratší... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 :grinning: :grinning: :grinning: co si sama navařím :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka :grinning: :grinning: :grinning: To já nemám naštěstí trauma z ničeho :grinning: ,...Teda jo!!! Nudlová polívka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ikdyž,...překonávám se,..dokonce ji občas sama uvařím... :sweat_smile:
23. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no a to jsem ještě před chvílí přišla na to, že jsem nám spočítala špatně datumy porodu :sweat_smile: protože v Unice připočítávají k datumu ET 38 týdnů, tudíž bych měla rodit až 21.5. , tedy o 5 dní později, a zítra bych měla být na utz teprve 5+6tt, tedy jsem místo 7.týdne v 6.týdnu těhotenství :astonished: no raději nemyslím a nepřemýšlím nad ničem , bych se asi zcvokla :grinning: tak pššššt, nic nevíš :grinning: :grinning: :wink:
23. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej :confounded: :confounded: nooo co víš na co dostaneš chuť v těhotenství... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyžtak se ozvi,..lečo umím myslím dobrý... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej moje tchýně prý dělá lečo bez slupek, ale ještě jsem nedostala odvahu to ochutnat :grinning:
23. zář 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Nééé, neboj a spolehni se, že to tady nikomu nedám ani přečíst.. :grinning:
23. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek