CAR Unica Brno

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly
raduza2
23. zář 2010
@teckovanaorchidej já bych to nedělala v rukách ani za boha ,jestli je to jak u nas když jim dělám bramboráky tak do kýbla 😃
mufinka0
23. zář 2010
@teckovanaorchidej
@drndapetka
Jak malé holky....každýmu přece chutná něco jinýho, nééé???... :-p :-p :-p :-p :-p
teckovanaorchidej
23. zář 2010
@raduza2 no jasně, já ještě pamatuju, moje máma nám je dělala v rukách taky hromadu, no hrůza
drndapetka
23. zář 2010
@teckovanaorchidej ale špenát jooo, budu vařit teďka 😃 😃 mám málo železa a jako těhotná ho potřebuju hodně 😉
raduza2
23. zář 2010
😉 @mufinka0 taky jinam nechodím jen když zahlídnu něco zajímavého 😉
drndapetka
23. zář 2010
tak ještě 15 hodin do výsledku :-p
teckovanaorchidej
23. zář 2010
@mufinka0 😃 😃 😃 😃 😃
ale mufi 🙂 🙂 si to tak neber, to není proti rychtyk tvýmu leču, nám nechutná žádný 😃 😃 😃 😃 😃 😃
mufinka0
23. zář 2010
@drndapetka Odpočítáváš??? 😃 Se máš že už jen hodiny,...já to mám furt na dny... :-N
teckovanaorchidej
23. zář 2010
@drndapetka víš, že je to mýtus 😉
mufinka0
23. zář 2010
@teckovanaorchidej No jen aby ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
mufinka0
23. zář 2010
@teckovanaorchidej 😃 😃 😃 😃
drndapetka
23. zář 2010
@mufinka0 jooo, stejně jak mě nechutná od nikoho koprovka 😃 😃 😃
mufinka0
23. zář 2010
@drndapetka Jááá tě fakt žeruuuu,..ty jsi polodoktor!!! 😃 😃 😃 Přesně víš co co znamená, co potřebuješ, co musíš,..co nemůžeš,..co bys neměla..
drndapetka
23. zář 2010
@mufinka0 no jooo, odpočítávám....naštěstí z těch 15 hodin tak 8 prospím, tak je to už za pár 😉
teckovanaorchidej
23. zář 2010
@mufinka0 hele, já když byla batole, neměla jsem ráda špenát, protože je zelená a můj děda mi zavázal oči utěrkou a musela jsem ho sníst, takže mám trauma z dětství, jsem omluvena :-N :-N
teckovanaorchidej
23. zář 2010
jo a koprovku taky nejím
drndapetka
23. zář 2010
@mufinka0 no železo musím i tak....mám ho málo v krvi, málo červených krvinek, tudíž náběh na chudokrevnost 😞 i když listovka by mohla taky pomoct....no nevím :-|
drndapetka
23. zář 2010
@teckovanaorchidej 😃 já ještě nemusím fazole a mléčný polívky :-p
mufinka0
23. zář 2010
@teckovanaorchidej Jo?? A co ti prováděl děda s lečem??? 😃
mufinka0
23. zář 2010
@drndapetka :-N :-N Promiň,..mě to fakt fascinuje, jak jsi sečtělá 🙂 Já už raději nečtu,...diagnostikovala už jsem si v minulosti tolik nemocí, že bys nevěřila 😃 😃
drndapetka
23. zář 2010
@mufinka0 já mám trauma zase z koprovky, musela jsem u babičky tak dlouho sedět u stolu, dokud jsem to všechno nesnědla, pak jsem to šla vyzvracet :-x
teckovanaorchidej
23. zář 2010
@drndapetka fazolky zelený na kyselo - blé
játra v jakékoliv podobě - blé
bílé polívky - no v nejhorším trochu
teckovanaorchidej
23. zář 2010
@mufinka0 s lečem nic, to slupky od rajčat a to je taky blé, já mám hrozně chlupatý jazyk, no co už
mufinka0
23. zář 2010
😃 😃 😃 @teckovanaorchidej Spíš nám napiš co jíš,..to bude kratší... 😃 😃 😃 😃
teckovanaorchidej
23. zář 2010
@mufinka0 😃 😃 😃 co si sama navařím 😃 😃 😃
mufinka0
23. zář 2010
@drndapetka 😃 😃 😃 To já nemám naštěstí trauma z ničeho 😃 ,...Teda jo!!! Nudlová polívka... :-p Ikdyž,...překonávám se,..dokonce ji občas sama uvařím... :-N
drndapetka
23. zář 2010
@mufinka0 no a to jsem ještě před chvílí přišla na to, že jsem nám spočítala špatně datumy porodu :-N protože v Unice připočítávají k datumu ET 38 týdnů, tudíž bych měla rodit až 21.5. , tedy o 5 dní později, a zítra bych měla být na utz teprve 5+6tt, tedy jsem místo 7.týdne v 6.týdnu těhotenství :-o no raději nemyslím a nepřemýšlím nad ničem , bych se asi zcvokla 😃 tak pššššt, nic nevíš 😃 😃 😉
mufinka0
23. zář 2010
@teckovanaorchidej :-S :-S nooo co víš na co dostaneš chuť v těhotenství... :-p :-p Kdyžtak se ozvi,..lečo umím myslím dobrý... 😃 😃 😃 😃 😃
drndapetka
23. zář 2010
@teckovanaorchidej moje tchýně prý dělá lečo bez slupek, ale ještě jsem nedostala odvahu to ochutnat 😃
mufinka0
23. zář 2010
@drndapetka Nééé, neboj a spolehni se, že to tady nikomu nedám ani přečíst.. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli