• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

8. prosince 2017 
@drndapetka neboj ,určitě je jen lenošnější :wink:
24. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 to je fakt divný :confused:
24. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej gratulujuuuu!!!!!
24. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka neboj se Petulko, prosím tě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Každá jsme jiná a já čekám 3 dítě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ne první, všechno může být trošku jinak, nejsme stejné, jsi v poho, jasný, nebo ti dám na zadek, zase o tolik starší než moje děti nejsi. Tak nezlob nebo ti zakážu počítač, jo!!!!
24. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka není to divný ,tak ja říká Orchidejka :wink: :slight_smile:
24. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti neblbni neboj se...pamatuj si že každá jsme individuální..někomu to jde vidět dříve někomu později..vše je v pořádku furt si to opakuj,bobíš tam je už má 2mm a roste čárka sílí tak je vš eok..jasný?srdíčko bude příště...a manžel i doktor přece něco viděl..jen to nebylo tak plně jako u tecovan...bud v klidu... :angry: :sunglasses:
24. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jsem jenom o 12 let mladší než Ty :grinning: třeba se pan doktor jen špatně díval, nebo nechtěl, a pak když mi říkal o tom, že těch 10% těhotenství končí špatně, tak mi to připadalo jako by mi naznačoval, že u mě to tak bude, že si to myslí.....ach, já mám strach, proč nemůžu mít něco jednoduché :unamused:
24. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka protože to musí být složité o tom je celý život...ale já věřím že je to dobrý a já hodně poznám zeptej se mufinky.... :wink: věř mi...klid..
24. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka Peťulo NEJANČI ,opravdu se nesmíš přirovnávat každá jsme jinačí a na konec i miminka .na to ci ti řekl dr. při odchodu tak zapoměň ,(ˇjestli aspoň trošku jde ) :wink: .Já věřím že prostě jen lenoší a vše dožene
24. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej Gratulka veliká :sweat_smile:
24. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ale proč všechny těhulky z Unicy měli na potvrzovacím ultrazvuku srdíčko a já ne a musím tam ještě jednou? :unamused: achich jooo
24. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky... prisla jsem zjistit co noveho? :slight_smile: hlavne jsem se prisla podivat na UTZ u petky a teckovane :grinning:

@drndapetka a
@teckovanaorchidej holky GRATULUJU MOC MOC MOC :grinning: a MOC se s vama tesim!!!!!!!
24. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka všechny ne teď nevim kde to bylo ,ale i pár holčin bylo 2x na potvrzovacím UTZ :wink:
24. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 jo, tak mi zjisti které ať jsem klidnější :grinning:
24. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Nadi...... kocko :slight_smile: jak je??? myslim na tebe PORAD!!! citis se urcite dobre a vse bude super!!! uz je za chvilku vikend a manzel ma pristi tyden dovolenou... takze to vam utece a pak uz budes testit :grinning: verim tomu uplne stale a porad!!! :grinning:
24. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknu jestli to najdu ,ale opravdu jsme to četla
24. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky ja se chystam v rijnu na KET :grinning: uz jsem si psala s panem doktorem frgalou, ze se tesi :wink: a my se taky tesime!!! jen jeste udelam par kontrol doktoru a pak hupsky supsky pro ty nase miminka :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka peti prosim te... co to tady je za pochybujici paninku..... JSI TĚHOTNÁ A HOTOVO!!! hlad brisko a miminko a stale tomu verime :wink:
24. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 takže ket bude dřív? no to je paráda :dizzy_face:
24. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 přeji hodně sil do dalšího boje :wink:
24. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@drndapetka no odsunuli jsme to radeji na rijen :slight_smile: takze jak dostanu mrchu v rijnu jdeme do toho :grinning: a ani nebudu brat skoro zadne "hormonove" leky... budu mit ten nativni KET :slight_smile:
24. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 dekuji! a kdy zacinas se stimulkou ty?
@pampeliska36 já si nemůžu pomoct Denisko, ale prostě pan dr. G. mi není nějak k srdci....i minule před OPU povídá, že budu mít 10-12 vajíček, nakonec z toho bylo 25 vajíček :astonished: no a teď že srdíčko nevidí, pak že vidí.....je to jedinej člověk z Unicy , kterej mě vždycky trochu vyleká a vystresuje :frowning2: Ale dneska se smál, byl příjemnej, jen u něho nevidím takovou tu jistotu jak u jiných doktorů.....
@drndapetka Peti nenašla jsem to ,kdybych si aspoň pamatovala která diskuze to byla ¨ :confounded:
24. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 juj, přírodní všechno...to se bude miminkům líbit :dizzy_face:
@pampeliska36 taky v říjnu ,budeme bojovat spolu :grinning:
@drndapetka peti to bude dobre!!! ver tomu! mas tam zdrave miminko :wink: myslet pozitivne je dulezite!!!
24. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 podle mě bude ,ale transfér začátken listopadu :sweat_smile:
24. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja asi taky tak budu mit. protoze menstruaci budu mit spis ke konci rijna :wink:
24. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek