CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
28. zář 2010

@teckovanaorchidej doktor gogela...

jezulicka
28. zář 2010

jo a píchali jste si taky ty tři injekce naráz ráno?začnu vlevo a jedu do prava...

teckovanaorchidej
28. zář 2010

@pampeliska36 děkuju, už se ti to blíží............................................................................

teckovanaorchidej
28. zář 2010

@jezulicka jo, píchly, Menopur, Puregon a Dipherelin v jednom dni

teckovanaorchidej
28. zář 2010

@jezulicka a modřiny jsem měla taky

jezulicka
28. zář 2010

@teckovanaorchidej to budu píchat až do čtvrtka a v pátek se uvidí..a ty jsi neměla cetrotide?

mufinka0
28. zář 2010

@teckovanaorchidej jj mrazáčky mám 4...naštěstí.

vodni
28. zář 2010

@jezulicka ahoj gratulka k úrodě, velikost nádherná, počet tak akorát 😉 Tři injekce denně a cetrotide jsem měla taky 😝 Cetrotide je jen u tohoto typu protokolu, holky měly dlouhý. Mám dojem, že má bránit předčasnému prasknutí folikulů. Ta injekce se mi moc nelíbila, nějak se mi blbě držela, tak jsem si to pak přepíchávala do normální 😀

jezulicka
28. zář 2010

@vodni no velikostně to bylo překvapení ale počet moc ne ale ještě nemám ten druhý vaječník prozkoumaný...snad se ukáže ,,,myslíš že se to užv tady někomu stalo, že neviděl druhý vaječník??ale je tam sice půlka ale je... 😠 😠

jezulicka
28. zář 2010

@mufinka0 tak to je dobře že máš mrazáčky...to už určitě ted vyjde..bojuj..

vodni
28. zář 2010

@jezulicka neboj, osm je fakt pěkné číslo, a taky jich může být víc - a navíc: dr.G. většinou hlásí počet, který je "jistý", narozdíl od jiných doktorů, kteří hlásí úplně všechny nehledě na to, jak vypadají. Takže se tím netrap. Peťulce nahlásil dr.G. myslím snad polovinu z toho, co nakonec měla 😉 Už jsme tu o tom psaly, že na obou přístupech něco je, tj. jestli by měli hlásit všechny i ty, co nejdřív nevypadají, nebo jen ty, co jsou "jisté" (no jisté v ivf není nic, ale myslím podle velikosti...).
Že by někdo měl neviditelný vaječník nevím 😉 ale vidím to tak, že u dalšího utz se vyloupne, na něm taky pár folíků, a nakonec jich budeš mít určitě přes 10 🙂. Ony ty folikuly rostou nerovnoměrně, sice o cca 2 mm denně, ale jak vidíš, ty co tam máš taky nemají stejnou velikost, v průběhu se prostě zrychlují, takže to ještě další mohou dohnat 😉

raduza2
28. zář 2010

Holky omlouvám se za odmlku ,ale dojela dom ta straší dcéra 😅

jezulicka
28. zář 2010

@vodni no minule tam byl takový mladý doktor brýlatý špinavý blond a ten toho moc nenamluvil...nejlepší doktor zatím byl Malý...ten byl super...no nechám se opět překvapit do pátku...a s tím vaječníkem se nedivím já mám vždycky něco extra jiného než jiní,,,už jsem si zvykla...no snad ho uvidí pro mě to byla taky záhada v minulém ivf ho viděl normálně...no parchantek se schovává.. 😀

vodni
28. zář 2010

@raduza2 😀

vodni
28. zář 2010

@jezulicka ten mladík byl primář Otevřel. My máme nejradši jiného, ale to nám tu jednou nějaká pisatelka pohanila, že nemáme psát, že ho "milujeme" 😉 Pro mě je ale dr.F nejlepší 😝 😎

raduza2
28. zář 2010

@vodni ahoj úžasnej den co tady dneska pořád prší

vodni
28. zář 2010

@raduza2 tady taky, ani jsem nešla ven... Mi to tak připadalo, že je venku smutno, protože nám je tu smutno 😔

vodni
28. zář 2010

@raduza2 ty brďo, sleduješ, kolik máš příspěvků? 😝 😝 😝 A to jsi začala pozdějc než já 😅

jezulicka
28. zář 2010

@vodni ty a pokaždé jak půjdeme na kontrolu tak bude jiný doktor?a opu a et dělá taky zase někdo jiný??

raduza2
28. zář 2010

@vodni ne ne nesleduji ,ale podívám se :-no dobrý jen 2 tis

raduza2
28. zář 2010

@vodni a co čekáš vem si že jsem doma 😀 😀

raduza2
28. zář 2010

@jezulicka je to možný že pokaždé bude někdo jiny

vodni
28. zář 2010

@jezulicka no záleží na tom, jak se to se stimulkou trefí. Já měla u obou cyklů na ultrazvuky vždy buď F nebo O, a OPU a ET mi taky dělal vždycky jeden z nich. Myslím, že OPU a ET vychází asi většinou na jednoho doktora (teda pokud to není na přelomu té jejich výměny). Nejsem si jistá, jestli se střídaj po týdnu nebo měsíci... Ale oni jsou dobří všichni, každé kočce sice vyhovuje něco jiného, ale i když mi to nejdřív nebylo moc po chuti to jejich střídání, tak pak mi to nevadilo, bylo to v pohodě. Oni jsou totiž taky v pohodě všichni 😀

vodni
28. zář 2010

@raduza2 no jo, je fakt, že když jsem v práci tak nestíhám 😀

jezulicka
28. zář 2010

@vodni a toho malýho si někdy viděla?ten je taky super...

vodni
28. zář 2010

@jezulicka toho jsem jen párkrát viděla jen na chodbě, na vyšetření apod. jsem u něj nebyla nikdy

vodni
28. zář 2010

Tak kočky, jdu papkat a potom zase třást hrnkama v kredenci 😎 Tak se mějte, a snad už budou jen dobré zprávy 😔

jezulicka
28. zář 2010

@vodni tak pááá měj se taky a at se zadaří 😀 😀

raduza2
28. zář 2010

@vodni tkaže máme opět podložit skříně 😀

vodni
28. zář 2010

@raduza2 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru