• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

28. ledna 2017 
@jezulicka jasně, já tu budu a holky až dojdou z práce a radůzka a možná koukne i mufi, je fajn, že je ti trošku líp, mufinko
29. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka Jezuličko, to svědění a červenání je po Cetrotide dost častý
30. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ahojky, taky už se ti to krátí, viď?
30. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj Holky, tak mrcha dorazila právě včas..28DC..teda včera jsem začala špinit, ale špinění se jako ms nepočítá, né? Takže za chvíli zavolám do unici , a uvidím, na kdy stanový ket....už se těším...

@mufinka0 je odbře, že tě p. dr. uklidnila a vlila energii do dalšího bojování....moc bych ti to přála, aby to příště vyšlo...
@jezulicka a kdy máš vlastně další utz?

holky, asi bblbá otázka,a le fakt nevím..co to zanmená ten nativní KET? Jakože je v přirozeném cyklu? jsem fakt blbá :confused: :sweat_smile:
Mějte se, pa
30. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej no "krátí", ale jo, utíká to :wink: ale jsem pořád v jednom kole, tak sem moc nestíhám zajít, jen tak vždycky nakouknu, jak jsou na tom holky
30. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina gratuluji!!!! Tak už to pofrčí, viď? :slight_smile: Nativní KET bude mít pamepliška, ta ti to vysvětlí :wink:
30. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Mufinečko ahooooooj a super! Tak je třeba to brát, chce to čas, ale jde to :wink:
30. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ted vůbec nevím, co si mám myslet, volala jsem tam a setrička mě řekla, že nás nekdříve objedná do indokační poradny,protože jsem tam nebyli skoro dva roky... a tak jsem jí říkala, že když jsem tam volala před 14dny, tak mě sestřička říka,a t zavolám v den ms, že se naplnuje utz a ket..a ted tohle...pry by nám to doporučila , že mě naberou hormonální profil a at přijedu i s manželem...
myslíte, že to ještě stihnem v tomhle cyklu? jsme z toho nějaká rozladěná..těšila jsem se , že do toho půjdem už ted a pak tohle...a taky nám končí uchovávání..tak to abychom to zaplatili an další rok, když to tenhle cyklus nedopadne... :unamused:
30. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pampeliško - můžu T ěpoprosit tedy o vysvětlení? :wink:
30. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina ahojky další utz mám zítra...jsem zvědavá...břicho mám červené a štípe to cetotide a taky ten menopur...no už td jsem nervozní co bude zítra...a hlavně jestli se ukáže ten druhý vaječník??
30. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ahoj jezili, to víš, že ukáže, neboj
30. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: @teckovanaorchidej no jsem opravdu zvědavá snad to porostlo ty folikuli a bude jich třeba i více...
30. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka určitě porostly, neboj a možná jich bude ještě víc, mohly se překrývat a odtlačovat, uvidíš
30. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a jak se máš ty mamino?už máš nějaké příznaky?je ti špatně??
30. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka je mi zle, nezvracím, zrovna jsem psala do těhulí CAR UNICA o radu, blé blé fuj
30. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej tak to je už to pěkné né?už víš že se tam něco děje...mimi roste...se máš..to nějak ted vydržíš a pak už bude fajn... :wink:
30. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej a co chutě máš?
30. zář 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka ani ne, spíš nechuťě
30. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF :grinning:
30. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 víš jak se říká první a poslední..tak určitě... :wink:
30. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina ahoj ... ja tu bohuzel nejsem porad... v praci se prihlasit nemuzu :cry: a ted jsem na skok doma, protoze valim na gyndu...

... no kazdopadne "nativni KET" je ten, kdy do tebe necpou zadne hormony a je v pripade, kdyz mas v poradku sliznici a ten prubeh toho IVF byl u tebe jako pacientky OK... jinak ten "jiny KET" tam se bere opet marvelon, a pak i dalsi cyklus hormony... tak mi to bylo vysvetleno. :wink:
30. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka urcite vykoukne a budou tam krasni dalsi folici :wink: :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stazina jinak ja nic takoveho, jak tady popisujes ty absolvovat nemusim, protoze my jsme meli IVF cervenec/srpen... takze muj KET bude moji treti menstruace od nevydareneho IVF... :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuky dnes nějak nestíhám :dizzy_face:
30. zář 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 a co děláš? :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted očekávám návštěvu tak se vzdaluji na nějaký čas pá
30. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no byla jsem u dr. pro lístek na peníze pak v práci a tam jsme se tak nějak zakecala a probírali jsme situaci jak to tam bude nebo spíš nebude :confounded:
30. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahoj , díky za info...já měla posledně celkem doboru sliznici , asi 9mm, tak by to snda mohlo být v pořádku...,
Já to teda nechápu už vůebc...jedna sestřička mi řekne to a druhá něco jinýho...tak snda by se to ješět stihlo , když na tu indikační poradnu jdeme vlastně 7DC, takže teoreticky, když by to bylo v pohodě, mohal bych 13Dc na utz a 15Dc Ket...tak nějak tobývá, né?
Jen nevím, co ten hormonální profil? Může se dělat v jakékoliv části cyklu? Nevíte?
@jezulicka vůbec se neboj určítě zítra budeš hlásit hafo folíků...a ukáže se i ten druhej...
30. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek