CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
29. zář 2010

@jezulicka jasně, já tu budu a holky až dojdou z práce a radůzka a možná koukne i mufi, je fajn, že je ti trošku líp, mufinko

vodni
30. zář 2010

@jezulicka Jezuličko, to svědění a červenání je po Cetrotide dost častý

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@vodni ahojky, taky už se ti to krátí, viď?

stazina
30. zář 2010

AHoj Holky, tak mrcha dorazila právě včas..28DC..teda včera jsem začala špinit, ale špinění se jako ms nepočítá, né? Takže za chvíli zavolám do unici , a uvidím, na kdy stanový ket....už se těším...

@mufinka0 je odbře, že tě p. dr. uklidnila a vlila energii do dalšího bojování....moc bych ti to přála, aby to příště vyšlo...
@jezulicka a kdy máš vlastně další utz?

holky, asi bblbá otázka,a le fakt nevím..co to zanmená ten nativní KET? Jakože je v přirozeném cyklu? jsem fakt blbá 😕 😅
Mějte se, pa

vodni
30. zář 2010

@teckovanaorchidej no "krátí", ale jo, utíká to 😉 ale jsem pořád v jednom kole, tak sem moc nestíhám zajít, jen tak vždycky nakouknu, jak jsou na tom holky

vodni
30. zář 2010

@stazina gratuluji!!!! Tak už to pofrčí, viď? 🙂 Nativní KET bude mít pamepliška, ta ti to vysvětlí 😉

vodni
30. zář 2010

@mufinka0 Mufinečko ahooooooj a super! Tak je třeba to brát, chce to čas, ale jde to 😉

stazina
30. zář 2010

holky, tak ted vůbec nevím, co si mám myslet, volala jsem tam a setrička mě řekla, že nás nekdříve objedná do indokační poradny,protože jsem tam nebyli skoro dva roky... a tak jsem jí říkala, že když jsem tam volala před 14dny, tak mě sestřička říka,a t zavolám v den ms, že se naplnuje utz a ket..a ted tohle...pry by nám to doporučila , že mě naberou hormonální profil a at přijedu i s manželem...
myslíte, že to ještě stihnem v tomhle cyklu? jsme z toho nějaká rozladěná..těšila jsem se , že do toho půjdem už ted a pak tohle...a taky nám končí uchovávání..tak to abychom to zaplatili an další rok, když to tenhle cyklus nedopadne... 😒

stazina
30. zář 2010

pampeliško - můžu T ěpoprosit tedy o vysvětlení? 😉

jezulicka
30. zář 2010

@stazina ahojky další utz mám zítra...jsem zvědavá...břicho mám červené a štípe to cetotide a taky ten menopur...no už td jsem nervozní co bude zítra...a hlavně jestli se ukáže ten druhý vaječník??

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@jezulicka ahoj jezili, to víš, že ukáže, neboj

jezulicka
30. zář 2010

😲 @teckovanaorchidej no jsem opravdu zvědavá snad to porostlo ty folikuli a bude jich třeba i více...

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@jezulicka určitě porostly, neboj a možná jich bude ještě víc, mohly se překrývat a odtlačovat, uvidíš

jezulicka
30. zář 2010

@teckovanaorchidej a jak se máš ty mamino?už máš nějaké příznaky?je ti špatně??

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@jezulicka je mi zle, nezvracím, zrovna jsem psala do těhulí CAR UNICA o radu, blé blé fuj

jezulicka
30. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to je už to pěkné né?už víš že se tam něco děje...mimi roste...se máš..to nějak ted vydržíš a pak už bude fajn... 😉

jezulicka
30. zář 2010

@teckovanaorchidej a co chutě máš?

teckovanaorchidej
30. zář 2010

@jezulicka ani ne, spíš nechuťě

pampeliska36
30. zář 2010

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF 😀

jezulicka
30. zář 2010

@pampeliska36 víš jak se říká první a poslední..tak určitě... 😉

pampeliska36
30. zář 2010

@stazina ahoj ... ja tu bohuzel nejsem porad... v praci se prihlasit nemuzu 😢 a ted jsem na skok doma, protoze valim na gyndu...

... no kazdopadne "nativni KET" je ten, kdy do tebe necpou zadne hormony a je v pripade, kdyz mas v poradku sliznici a ten prubeh toho IVF byl u tebe jako pacientky OK... jinak ten "jiny KET" tam se bere opet marvelon, a pak i dalsi cyklus hormony... tak mi to bylo vysvetleno. 😉

pampeliska36
30. zář 2010

@jezulicka urcite vykoukne a budou tam krasni dalsi folici 😉 🙂

pampeliska36
30. zář 2010

@stazina jinak ja nic takoveho, jak tady popisujes ty absolvovat nemusim, protoze my jsme meli IVF cervenec/srpen... takze muj KET bude moji treti menstruace od nevydareneho IVF... 🙂

pampeliska36
30. zář 2010

@jezulicka 😀 😀 😀 snad jo!!!

raduza2
30. zář 2010

Kuky dnes nějak nestíhám 😵

jezulicka
30. zář 2010

@raduza2 a co děláš? 🙂

jezulicka
30. zář 2010

já ted očekávám návštěvu tak se vzdaluji na nějaký čas pá

raduza2
30. zář 2010

@jezulicka no byla jsem u dr. pro lístek na peníze pak v práci a tam jsme se tak nějak zakecala a probírali jsme situaci jak to tam bude nebo spíš nebude 😖

pampeliska36
30. zář 2010

@raduza2 ahoj 😉

stazina
30. zář 2010

@pampeliska36 ahoj , díky za info...já měla posledně celkem doboru sliznici , asi 9mm, tak by to snda mohlo být v pořádku...,
Já to teda nechápu už vůebc...jedna sestřička mi řekne to a druhá něco jinýho...tak snda by se to ješět stihlo , když na tu indikační poradnu jdeme vlastně 7DC, takže teoreticky, když by to bylo v pohodě, mohal bych 13Dc na utz a 15Dc Ket...tak nějak tobývá, né?
Jen nevím, co ten hormonální profil? Může se dělat v jakékoliv části cyklu? Nevíte?
@jezulicka vůbec se neboj určítě zítra budeš hlásit hafo folíků...a ukáže se i ten druhej...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru