• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

6. prosince 2016 
@stazina Ahoj. Neříkali vyloženě jenom ležet,prostě klidový režim,neskákat,nesportovat,netahat nic těžkého.První týden nesexovat :zipper_mouth: Jinak nevím co ještě.S ležením už bych to já osobně příště tak nepřeháněla. @teckovanaorchidej ta fungovala naprosto normálne.
7. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@stazina ahoj, mě říkali dva dny netahat nic těžkého a pak normální život, kromě divokého sportu (spining, horolezení atd)
7. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava ahojky, jo, jen ten sex nebyl, asi 10dnů, jinak jsem fungovala normálně, ale doma na PN
7. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej cože to je ten sex?? to je mi nějaký povědomí. :grinning:
7. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava no já sice můžu, dle mého gyndr, ale bojíme se do 12 tt. Ale chuť, ta by byla.....
7. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej no u nás je to ted nějaký otočený. já jo manža by ještě počkal. :grinning:
7. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava v tvým případě bych s ním souhlasila
7. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
7. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..
tak to jo ...no, já jsem posledně ležela, ted mě to ale kluci fakt nedovolí a tahat je asi stjeně budu muset...tak se aspon budu snažit netahat je oba...dohromady mají kolem 22kg a to už je asi moc..manža musí chodit do práce a tak to budu muset nějak zvládnout...
tak my posledně taky sexovali až dlouho po testu a pak jsem v 8tt krvácela a pa k se začala otvírat, takže jsem sex byl až těsně před porodem, dky se tím už nemohlo nic zkazit..
7. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
... no to byl zas den :frowning2: zdravim vas moje babulky... jak se mate a co noveho?

uz ma jezulicka miminka u sebe? :slight_smile:

a co petka? jake jsou zpravicky?
7. říj 2010 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem,
tak co je nového? Jezuli, co u tebe? Petulko, už ses dlouho neozvala, co je s tebou?
8. říj 2010 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko

Jezuli držím pěsti v čekárně na //
8. říj 2010 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Já si dneska trošku protáhla noc a vzbudila jsem se až ted. :slight_smile:
8. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava ahoj spáči, máš na to nárok, jak je?
8. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava dobré ráno :wink: co je na tom špatného ?? ja myslím že nic
8. říj 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej no právě si to chci ještě užít. Už je mi dobře. Břicho občas zabolí. @raduza2 špatného je na tom to že tu už čtrnáct dní nikdo neuklízel a já už od pondělka říkámže začnu :grinning: ale nějak jsem se k tomu ještě nedostala. A to jdem dneska ještě s manžou do kina. Ale zítra budu sama doma tak budu mít prostor se oddat své uklízecí mánii :grinning:
8. říj 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky .... zdravím vás .... u mě nic extra .... polehávám,luštím,koukám na telku,dvdčka a tak ......
Kvasinky jsou snad na ústupu..... ještě to trochu svědí .... co myslíte,mám si tam dát ten jogurt HOLLANDIA na schlazení???? :unamused:
8. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF holky :grinning:
8. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tady je nejak mrtvo nebo co....... :cry:
8. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 čau. JJ na hřbitově je větší šrumen něž tu. :grinning: Taky nevím kde všichni jsou.? :confused:
8. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava :grinning: :grinning: :grinning: hele mas ty vubec nejake vychazky? nebo jak to vlastne mas? :wink:
8. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 mám od 14 do 18. Chceš mě pozvat na rande? :wink:
8. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenceslava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja spis jestli vychazis mezi lidi :wink:
8. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 a já už se začala těšit :frowning2: Dneska jdem s manžou do kina.Na román pro muže.
8. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
8. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska36 čau pampel, to víš, tady to teď nějak vázne. Čeká se asi na tebe a Radůzku s vodni, zase bude vzrůšo. Petka mi dělá starosti, neozývá se, vodni je zavalena prací a jinak nikde nikdo.
Zachraňuje Jezulicka, tak bychom ji neměly nechávat samotnou. Takže:
Ježuli - doufám, že všechno stále ok :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej celkem dobrý,no stále ležím .... a jak jsem psala,trochu stále zlobí žaludek (asi fakt z těch prášků) a ty kvasinkly stále trochu svědí .... A co myslíš,na ten žaludek mi pomohla kyška,ale zase mám strach,ať nepodpořím ty kvasinky ... nemáš nějakoé zkušenosti ...
8. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka ahojky, mě žaludek nebolel a kyšku si klidně dej, po té kvasinky nerostou, ty rostou po sladkém. Taky bílý jogurt a obyč rohlík ti může zklidnit žaludek nebo banán, piškoty. A kdy že máš ofiko testovat??
8. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@teckovanaorchidej :tak už jsem z toho jelen :frowning2: V Unice jsem se ptala sestry a ta mi zase jogurty a kyšky nedoporučila .... kvůli těm kvasinkám ..... tak teď babo raď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kvasinky mažu jedním krémem VitaGyn C jen večer .... tak snad brzy zmizí .... co myslíš????
Jinak testit máme 21.10.
8. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezulicka no to koukám, proč bys nemohla kyšky a jogurty?
Máme doma lékařské listy a v článku kvasinkové infekce zevního genitálu nic takového nepíšou, že bys nemohla jogurty aj.
Terapie: clotrimazol, vaginální terapie není kontraindik. v těhotenství - tak se neboj, v dalších opatřeních je: nenosit rifle, punčocháče - silon, vyhnout se nadm. přívodu cukru, dodrž. hygienu, atd ale nic o jogurtech.

http://www.zdn.cz/archiv/priloha-lekarske-listy/?id=3692
8. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek