• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Unica Brno

16. prosince 2017 
@jezulicka ahoj, ty tlaky v podbřišku jsou normální, MS to nebude, tu ti drží léky co bereš (MS dostat nemůžeš). Když srovnám své 2 ivf, tak v prvním tlaky nebyly žádné a test byl negativní, ve druhém tlaky byly a na testu byly // :wink:
15. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lena5 aha :confused: jo vlastně tys měla myslím i ohss, že... Já si s tím nakopnutím vaječníků marvelonem moc jistá nejsem, před marvelonem mám totiž vždy víc folikulů než po něm :sweat_smile: Ale je fakt že v nich nemívám vajíčka...
15. říj 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no tak neměla bych dostat...ale vidím jak třeba mufinka 10den po et začala krvácet a přesto léky taky užívala ne??
15. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni a taky doufám, že nedostanu... :angry:
15. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka mufinka je v repromedě, a tam mají jiný léky... (nebrala estrofem, a místto agolutinu/utrogestanu měla gel, který už nevím jak se jmenoval). Já se po prvním ivf na unice ptala, jestli mrchu dostat můžu, a řekli mi, že určitě ne kvůli estrofemu (+ agolutin/utrogestan).
15. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni já ti věřím a doufám, že to bude to druhé jako ty...dnes jsem 9den...letí to a blíží se to a mám bobky jak to dopadne...a šílené sny už... :unamused:
15. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som dostala menzes na 9. deň po ET napriek agolutinu.
15. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta ahoj mamino :wink: A to jsi mrchu dostala i když jsi brala estrofem?
15. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala jsem na novinky v nastavení fotoblogů - na funkci "přidat někoho jako přítele", zajímavý vylepšení :wink:
15. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, zdravím vás :slight_smile: :slight_smile:
15. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ahoojky mamino....konečně se tu někdo objevil...tady je ted mrtvo... :astonished:
15. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.... ja vuuuuuuuuuuuuuuubec nestiham :confounded:

co tady noveho??? nejake nove pozitivni zpravicky? :wink:

u mne porad NIC... mrcha se zatim stale nedostavila :fearful:
15. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 taky vůůůůůůůůůůůůůůůbec nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a pozitivní je snad jen to, že už taky čekám na poslení mrchu před marvelonem :wink:
15. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni
@pampeliska36
holky, tj super, přijde mrchy čas a nastane obrat k lepším zítřkům :slight_smile:
mě je dneska zas tak blivně, v šalině jsem laborovala, jestli otevřu kabelku a hodím to tam, nebo stihnu vystoupit a vyhledám nejbližší odpadkový koš. Nakonec jsem to rozdýchala a připlížila se domů. :cry: :cry: Pomohla mi studená cola a rohlík. Ale není to teda úplně ono, blé.
Jezuli, tobě se to taky krátí, mě už by svrběly prsty, už máš koupený testík?
15. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni no tak to je super... to vali jak blaaaaaaaaaaaazen... za chvilku budeme v cekarne :grinning:
15. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej ještě jsem si ho raději nekoupila nebo bych to už zkusila a mám strach , že tam zase nic nebude... :angry:
15. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej dneska jsem dostala chut na kyselé zelí a manžel mi udělal párek v rohlíku s tím kyselím zelím a zapila tou štávou z toho dobré to bylo...asi mám málo vitamínu c... :grinning:
15. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka mňam, mám taky ráda kyselé zelí, včera jsme ho měli s bůčkem
takže ještě 6 dnů do testovačky, ty jo, držím palečky a mrcha nepřijde, pokud bereš estrofem
15. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej mrcha nesmí dojít vůůbec....
15. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezulicka no tak jasně, :slight_smile: to bylo jen pro úplnost :slight_smile:
jsemdneska poněkud opotřebovaná :confounded:
15. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teckovanaorchidej jasně chápu mamino... :grinning:
15. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni ty jsi udelala taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak kraaaaaaaaaaaaaaaaaasny stranky unicy.... no pecka!!! :grinning:
15. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 :pensive: já se musím něčím zase nabudit, abych se začala těšit :sweat_smile: protože teď jsem nějak ve stagnovací fázi :rolling_eyes:
15. říj 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni Estrofem som brala po ET len štyri dni, lebo som mala endometriózu a pri nej je estrofem kontraindikovaný.
15. říj 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kveta tak to je právě to, proč jsi tak brzo po ET dostala MS - tu nezastavuje agolutin, ale právě estrofem
15. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodni tak to asi bude...já minulý ivf jsem užívala jen utrogestan nic víc..a ms jsem nedostala taky až po vysazení..ale kolegyně co byla se mnou v ten samý den užívala to co já a 10de po et to dostala...takže to je asi individuální ne??to je jedno hlavně at už to žádná nedostaneme... :wink:
15. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky ,tak jsem konešně vylezla z postele a jsem zvědavá co budu dělat v noci .A jinak ms dorazila dnes odpolednea a ještě jsem stihla zavolat na unicu ,tak se to vše posouvá na 4.11 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. říj 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raduza2 ahoj rady... copak? jsi nemocna? :frowning2:
gratuluju k mrse.... ja porad nic :sweat_smile:
15. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 ahoj no já byla i dnes na krvi ,ne nemocná nejsem akorát jsemm na dnešek vůbec nespala tak jsem to doháněla přes den :grinning:
15. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek