CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
12. bře 2009

Zuzy, já jsem si po prvním neúspěchu říkala, že už do toho nepůjdu. Potřebovala jsem čas. Mohli jsme jít už v prosinci, ale šli jsme nakonec až koncem ledna. Potřebovala jsem si vše ujasnit a rozebrat a popřemýšlet o tom. Ještě se mi do toho moc nechtělo ani v tom lednu, ještě jsem to zvažovala, zda to neposuneme ještě o měsíc. No a pak jsem si řekla, že do toho jdeme. Holky, to, co prožíváte chápu, je tu víc holek, které si ten neúspěch prožili.
Mně připadne, že teď mám dost elánu a sil do toho boje, kdyby to nevyšlo. Nejsem stoprocentně přesvědčená, že jsem těhu. Vím, že může přijít neúspěch. Já jsem holky na začátku myslela, že budete všechn tři těhu - Lucifírek, Luciie i ty Zuzy a jen já, že nebudu. Prostě si nevěřím, že by štěstí zrovna teď potkalo mě.

jeany
12. bře 2009

Už se holky těším na sraz, budeme mít o čem mluvit. Na duben to naplánujeme, ne? I když těhu nebudeme. Moc ráda vás ostatní poznám. Jsem ráda, že jsem tě Zuzy poznala i Lucku. Jste obě moc fajn holky.
Už se těším i na ostatní. 😀

marci19
12. bře 2009

Ahoj holky,všechny vás zdravím!
Zuzi,jak to,že testuješ tak brzo?Ještě máš čas,ještě není nic ztraceno.
Já byla dneska na punkci,dělal mi jí doktor Frgala,mám ho nejradši.Potěšilo mě,že mi vzali
12 vajíček,na ult. typovali že jích bude tak 7.Dneska jsem po punkci celý den proležela,hrozně mě bolelo
břicho,nepamatuji se,že by mě tak moc minule bolelo.A ještě celkem dost krvácím,nevím jestli je to normální,minule jsem trošku špinila. ☹

luciiiie
12. bře 2009

Marci, tak už to máš za sebou? 12 vajíček je pěknej počet, doufám, že jich budeš mít co nejvíc zralých a oplodněných a hlavně, že se budou držet 😉
Odpočívej, já nemohla bolestí ani skoro čůrat, ale přežila jsem 🙂

jarkabilik
12. bře 2009

marci tak to přeji hodně štěstí 😉

jarkabilik
12. bře 2009

marci já byla ještě rozbolavěná při transferu po té punkci ☹ možná i proto jsem byla z toho nervozní a dokonce mě bolel transfer,pak když jsme šla pro zmrazená tak to už nebolelo tak jsem potom byla i ve větším klidu

jarkabilik
12. bře 2009

luciiie tak naštěstí až tak moc mě to nebolelo 😉

luciiiie
12. bře 2009

No to si pamatuju, ta cesta na záchod normální, ale jak jsem sedla a pustila to a teď ta chvilka než se to spustí...ty jo to bylo...na to asi nezapomenu. To jsem měla i slzy v očích, jak se to spustilo tak už dobrý. 😀

marci19
12. bře 2009

luci,díky.Tak to jo,právě že minule mě to skoro vůbec nebolelo.Jinak mi je líto,že ti to tak dopadlo.To byl první pokus?
Jarus a kdy půjdeš ty na další pokus?

marci19
12. bře 2009

a jak jste dlouho krvácely?

luciiiie
12. bře 2009

Ano Marci, první pokus. Já nekrvácela vůbec, ani hned po zákroku. Ale to krvácení k tomu dojít může, ne?
To budeš za chvilku taky kindrvajco 🙂 Doufám, že zvednete holky ty zatracený statistiky 😀

jarkabilik
12. bře 2009

marci já musím nejdříve si domluvit kontrolu po laparoskopii jestli už jsm v pořádku a zahojená to počítám tak v květnu uvidím jestli mi to kamarádka domluví u primářky a mezi tím jak budu mít volno bych chtěla kdyby jsme s manželem jeli do Brna s papíry z toho vyčištění a z laparoskopie co na to řeknou tam.

marci19
12. bře 2009

Luci,no potřebovalo by to tady změnu,jak to teď tady čtu ☹ samé neuspěchy.Ale Jeany to určitě vyjde.
Jarko a jak to že ses rozhodla na laparku?

jeany
12. bře 2009

Marci, dobrá úrodička, říkali ti 7 a máš jich 12. Pro mě ta druhá punkce byla taky horší a bolestivější, teď podruhé jsem krvácela asi tak 3 dny, ne moc, ale musela jsem nosit vložku. Pak to přešlo. Transfer mě taky bolel a bříško mě bolelo z punkce ještě týden. Při prvním pokusu mě bolelo snad jen den nebo dva. takže to přetrpíš a bude dobře. Tak ať se ti embryjka dobře vyvíjí a hals nám počet. já to vše mám ještě v živé paměti a tak jsem zvědavá.
Holky jdu se umýt, tak dobrou noc a Zuzy ještě naděje je, tak to úplně nevzdávej a zkus to pak ještě třeba ráno, ale raději až v pondělíi. Myslím na tebe a není mi z toho veselo. ☹

marci19
12. bře 2009

Jeany díky,budu hlásit. 🙂

jarkabilik
12. bře 2009

marci já se nerozhodla musela jsem něco nebylo tehdy vpořádku po vyčištění HCG šlo tehdy stále nahoru ☹

marci19
12. bře 2009

aha,tak aspoň budeš vědět,že jsi v pořádku,já taky byla a jsem ráda.

jarkabilik
12. bře 2009

marci primářka se chce právě po půl roce mrknout jestli se mi zahojila děloha protože jsem tam měla něco ještě po tom zamklém těhu nalepeno a když to oddělali krvácelo to a taky proto jsme měla drén od středy do soboty,takže chtěla být jistá že se to tam zahojilo,tak si pospím a oni si mě optikou zkontrolují 😀

hhaanka
12. bře 2009

Zuzíku, tak tohle znám. I proto jsem nikdy nevydržela do dnu „D“ a testovala vždycky dřív. Nedokázala bych rozdýchat ten neúspěch takhle na poslední chvíli. Testila jsem taky tak 13, 14 den a když se tam druhá neobjevila, tak jsem si pobrečela a psycho se připravovala na výsledek dnu D. Ve skrytu duše doufala, ale když se tam nic neobjevilo, už jsem byla tak trochu připravená a nebrečela pak při negativní krvi na klinice. Je to hodně o povaze. Já mám ráda všechno dopředu promyšlený, naplánovaný, strukturovaný, abych se na všechno mohla připravit, někdo to má opačně. Každopádně, pozitivní výsledek se u tebe ještě může dostavit, takže buď připravená na neúspěch, ALE co ty víš co ti najdou v krvi🙂

My si po prvním neúspěchu taky vzali víc času než doporučovali na klinice. Měli jsme přijet po 3 ms, ale oddálila jsem to asi o měsíc nebo dva navíc. Chtěli jsme si spoustu věcí promyslet a neměla jsem náladu jít do nervů znovu🙂 Chápu tě.

Marci, já krvácela jemně jenom ten den, pak už myslím, že ne. A to my brali přes třicet vajek, takže bys dneska už neměla o ničem vědět.....
A jaké neúspěchy? Holky, vždyť se podívejte do tabulky, co jsem jako já, Teri, Inuna a další těhule a maminy? Úspěch se dostaví i k vám, nebojte. Možná to nebude hned teď, ale tohle snažení vám každopádně převrátí žebříček hodnot, zjistíte, co je skutečně důležité a co jsou v životě prkotiny, a prostě: CO NÁS NEZABIJE, TO NÁS POSÍLÍ. Já tomu fakt věřím 😀

jeany
13. bře 2009

Tak jsem už tady 🙂

marci19
13. bře 2009

Ahoj holky,tak dneska je to opravdu lepší 🙂 Sice to ještě cítím,ale ne tak jak včera.Po 10 budu volat na kliniku,kvůli embrijkám,tak jsem zvědavá.

jeany
13. bře 2009

Marci, to je dobře, že je ti líp.
Já mám dnes za sebou poslední injekci Pregnylu, dnes to manža píchl dobře, moc to neštípalo jak minule. Na Agolutin jsem už zvyklá,někdy vůbec necítím a jen asi 2x to bolelo. Manža je profík, zanedlouho bude mít odpícháno skoro stovku injecí.
Zuzy, tak co, jak je? Zkoušíš ještě testovat ráno? Já se bojím, že to u vás všech tak dopadá. Bojím se co bude na testu u mě. Mám větší obavy. Zítra mám za sebou už týden s embryjkama. Letí to. Jestli ani mně to nevyjde, tak to nepochopím proč. Opatruji se, nic netahám, jsem v úplné pohodičce.
Lucifírku jak se máš?
A ty Luciiie, zvládáš to už líp?
Zdravím ostatní 😀

macinta
13. bře 2009

Dobré ráno, hoky 🙂
Tak jsem rychle přelítla, co jste napsaly.
Zuzko, je mi líto, že to nevyšlo ☹
Marci, gratuluju k úrodičce 🙂
Jeany, žádnou paniku. Vyjímky přeci potvrzují pravidlo 🙂
Krásný pátek 13!!!!! všem 🙂

zuzuza
13. bře 2009

Ahoj holky, jeany, nebuď tak pesimistická, musíš to za nás vytrhnout, někdo už musí a tentokrát budeš mít to štěstí ty!!!

Já se z toho trochu vyspala, i když znáte to, nejdu do dnešního dne s elánem tak jako včera a předevčírem, prostě o dneska zase nějak přežiju, máti mě pozvala na kafe, ani se mě nechce, ale asi půjdu, musím se přemoct.

Jo a test je negativní i z ranní moči, bych úplně zapomněla, ale to jsem čekala, takže už nevěřím, že se tam něco do pondělí ukáže, ale už na to prdím, snad je to horší už za mnou...jo a to počasí, dneska u nás svítilo slunko a to mě ještě víc vytočilo, ted bych pro změnu brala to hnusný počasí, zataženo, slunko mě ted dost vytáčí!

luciiiie
13. bře 2009

Ahoj holky,
tak už jsem také zde.
Jeany, jo je mi líp, díky za optání. Dneska jsem to dostala, tak čekám, jak se to bude vyvíjet 😀
A to že má manžel odpíchaný stovku injekcí je dobrý, lepší než ženských, ne?
Nestresuj se!!!
Marci to bude každý den lepší a lepší, uvidíš. Držím pěsti, aby bylo hodně embryjek.

jeany
13. bře 2009

Tak u nás je zataženo a pod mrakem, já bych zase raději to sluníčko. 😀
Zuzy, pesimisticky to vidím, ale nevzdávám naději. Nechápu jak je možné, že ani jedna z vás není těhu. Prostě nechápu. Tak to snad vytrhnu, no byla bych za to moc ráda. I manža byl dost skleslý, když jsem mu to říkala, že ani tobě se to asi nepodařilo. Taky to už vidí pesimisticky. Ale pořád doufáme a ta naděje nás drží. O to víc se budu bát testovat. Ale co, bude to buď anebo. Jen by se mi už do dalšího pokusu nechtělo. Ale asi bysme do toho šli. Nesmí se to vzdávat.

zuzuza
13. bře 2009

JOJO jeany, nesmíme o vzdát, mě už je dneska líp, prostě si říkám, takových bylo, co se jim to nepovedlo na poprvý, tak co no, dám se ted do kupy, tělo si odpočně, já zhubnu, začnu zase sportovat jezdit na kole a tak, zařídím si home office ze zdravotních důvodů a pak v červnu jdu zase do toho, to musím počkat teda na tři ms, pak tam půjdu a 4. měsíc mě dají HA a až 5. měsíc od tohoto pokusu můžu začít stimulovat?

luciiiie
13. bře 2009

Zuzko, mě řekli, jak přijde třetí menstruace, zavolám si do unici a oni mi řeknou, kterej den vezmu marvelon nebo jak se to jmenuje, já myslím, že už nestimulujem, jen ten Agolutin bude píchat.
Takže tahle menstruace se nepočítá a je březen, takže 1.duben, 2.květen, 3.červen a to už volám

luciiiie
13. bře 2009

a Marvelon už mám doma 🙂

bajik
13. bře 2009

Ahoj všem,
holky je mi smutno když vás pročítám.uplně si vzpomínám jak mi bylo když nám to na poprvé nevyšlo.Ale musíte věřit že se to jednou prostě povede.My jsme šli na druhý pokus až za třičtvrtě roku.Dřív na to nebyla síla a nálada.Ale myslím že komu se to povede na poprvé má ohromné štěstí,ale takových je málo.Nám vyšel druhý pokus a myslím že je to i tím že člověk už ví do čeho jde a že je tak trošku připravený že to nemusí vyjít.
Hodně síly na další snaženíčko.
A všem co čekají na transfér nebo na testík moc držím palečky

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru