CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
21. říj 2010

@stazina ty mně to píchá zdr.sestra a o víkendech manžel u manžela je to vždycky trochu jiný než u sestry to je jasné , ale žílu si myslím nemůže napíchnout v zadku ne max.cévku ale to by byl zázrak..Když ví kam to píchnout tak to ne..jen to někdy více bolí i mně to je tím, že to nemají naštudovaný...a praxi 😀

pampeliska36
21. říj 2010

@stazina no ani nemluv... ja ten po... syndrom mela... takze se tesim, ze KETik bude vic "v klidecku" 😀

luciiiie
21. říj 2010

@stazina ze mě taky kolikrát tekla krev když mi to píchal, ale až jak to vytáhl. Tobě asi taky, ne?

vodni
21. říj 2010

@stazina když se píchá agolutin, tak se musí po vpichu tak trochu natáhnout zpátky právě kvůli tomu, aby se zjistilo, že to pak neteče kam nemá... Takový ty čůrky krve, který vytečou jak jehlu vytáhne, to nevadí 😉 Já už se vám kočky na to píchání zase těším, hurááá 😅

vodni
21. říj 2010

@pampeliska36 Ahoj kočko!!!! No jo, moc práce 🙂 Jů, ale tady to zase pofrčí co? Teď ta radost z Orchidejky a Jezulky, to nám to teď půjde, viď?

jezulicka
21. říj 2010

@vodni ted to půjde jako po másle uvidíte ... 😉

vodni
21. říj 2010

@jezulicka doufám, že jo 😉 měla jsem teď takové blbé období, kdy se mi do toho snad ani nehctělo. Ale díky tobě je vše jinak 😵

jezulicka
21. říj 2010

@vodni jééééééééééééé tak to je hezké...to mám obrovskou radost že jsem ti dodala energii..to mě moc potěšilo... 🙂 tak jen tak dál.. 🙂

vodni
21. říj 2010

@jezulicka jj, už se těším 🙂 díky 😵

vodni
21. říj 2010

@jezulicka a já mám taky obrovskou radost - z těch tvých // 😉

jezulicka
21. říj 2010

@vodni hlavně at už jen sílí a je to vše ok....pořád mám strach... 😲

teckovanaorchidej
21. říj 2010

@jezulicka ahoj, právě že neblinkám, je mi jen intezivně šoufl, přepadne mě to v kteroukoliv dobu, ráno, večer, během dne, fuj. Kdybych se vyblila a pak byl pokoj, bylo by to skvělé, ale mi je jen blivno a nic z toho.
Chutě mám, ale nijak výrazné, včera třeba na krupičnou kaši. Jinak spíš nechutě. Ale dá se to přežít.

jezulicka
21. říj 2010

@teckovanaorchidej a odkdy ti bylo tak šoufl??

teckovanaorchidej
21. říj 2010

@jezulicka když jsem byla tak v 7 tt a pak se to zlepšilo, až jsem vysadila Estrofem, teď poslední 3 týdny je to jak na houpačce, nikdy nevíš, co bude 😖

jezulicka
21. říj 2010

@teckovanaorchidej tak to musí být blbý..ale hold to k tomu těhuli patří a musíš to nějak vydržet... 😲

hhaanka
21. říj 2010

Ahoj děvčata.
@jezulicka : super, hlavně klídek a pohoda, pořád si říkej, že jestli to má dopadnou, tak to dopadne. A doporučuju koukat na milé rodinné filmy, to mi hrozně zabíralo na pohodu🙂 Já utroš polykala, měla jsem akorát velký hlad - téměř pořád, a nebo mi bylo trochu blbě - jako z hladu. Ale nechodila jsem do práce, tak to nebylo potřeba řešit🙂 Jinak má zkušenost je taková, že když jsem 14 dní po Ketu šla k mému gyndr, ať mi vezme krev, že chci vědět, co a jak, tak na ultrazvuku už byly vidět dva váčky. Jeden to pak vzdal, ale dost mě překvapilo, že tak brzy je něco vidět. I když jsem vlastně byla už ve 4.-5. týdnu🙂

@stázina: hele, to neřeš, kluky budeš stejně zvedat i celé těhu, tomu se neubráníš, a vzpomeň si na Renatici Č. - tříletého kluka zvedala celé těhu, a ten je těžší než R a M; a tu krev jsme měli po píchačkách taky, někdy i celkem dost, ale pokud poctivě natahuje před vstřikem a krev nevidí, tak je to v poho, kdyby krev šla do stříkačky, musíte vyndat a píchnout jinam jinou... ale za čtyři pokusy se mi to nestalo....

jezulicka
22. říj 2010

ahoojte holky pěkný den,dnes má být jasno půjdu ven na procházku... 😉

jezulicka
22. říj 2010

@teckovanaorchidej ahojky chtěla jsem se tě zeptat kdy jsi přestala užívat léky estrofem,prednison, a ten utrogestan?a jak ti pak bylo po tom vysazení?? 😲

jezulicka
22. říj 2010

holky dala jsem tam dnes další testík tak koukněte... 😉

ilaunica
22. říj 2010

Ahojky vsechny co tu pisete , jiz nekolik dni jen tak ctu na tehle strankach ...
A az dnes jsem dostala odvahu se prihlasit .
Mela bych dotaz kdy od ET je mozne si delat nejdrive tehotensky test , a ktrery podle vasich zkusenosti je nejlepsi
Dekuji Ila

drndapetka
22. říj 2010

Ahojek spolubojovnice, jdu se Vám po delší době ukázat, že jsem v pořádku 🙂

Dnes audit s panem Dr. Gogelou na Unice. Všechno mi bylo vysvětleno, KET máme předběžně domluvený na duben. Umluvila jsem ho na genetické a hematologické testy, tak nám dnes s manžou brali krev a do 5ti týdnů by měli být výsledky. Buď se prý něco najde a když to půjde, tak se nasadí léčba a když bude vše v pořádku, tak pan doktor prý pevně doufá, že ty 3 blastičky, co máme v mražáku budou konečně ty pravé. Prý se stane, že 30% zbylých embrijí po PK může být vadných a mě se zrovna mohlo chytnout právě to vadné, takže je docela velká pravděpodobnost, že ty mražáčci budou o.k., ale to uvidíme až po genetických testech.

Jinak mám už ukončenou neschopenku, takže v pondělí jdu do práce , snad to zvládnu. A mám až do března nasmlouvaných tolik akcí, dovolených atd. že se nudit rozhodně nebudu. navíc se už za týden budeme konečně stěhovat, takže si budu "vymazlovat" byteček a přijdu na jiný myšlenky. Omlouvám se, ale nedočítám, nechce se mi 😅 takže těm, co čeká první nebo další pokus přeji moc moc štěstíčka v boji za miminkem a ty co už ví dobré výsledky od srdíčka gratuluju......jak bude čas , tak se zase objevím 😉 Dneska mě čeká koncert Elánů, tak doufám, že vydržím tak dlouho stát... 😝 tak papap

stazina
22. říj 2010

Ahoj holky...

@drndapetka držím palce,aby už bylo vše jen dobríé..a v dubnu se to konečně zadařilo..paráda, že si umluvila dr. k těm testům, aspon by se konečně ukázalo, kdyby bylo něco v nepořádku...Zvládni znovunávrat do práce a přeji hodně štěstí!! 😉

@jezulicka krásně síli, tak už bud v klidu , užívej si pohody, a ty rodinné filmy nejsou k zahození!! 😉
jo a pamauju si, že jsem bral utrogestan až do 13tt , prednison myslím jen do utz a jestli ej estrofem to samý jako divina ,tak to sem bral ataky dloho aspon do 11tt..ale to ti asi vše řeknou na utz...a utrouš sem taky polykala...vadilo by mi , jak to vytýká ..
@hhaanka no jo , Hani, dneksa už mám uplěn blbej pocit, že to nevyšlo..ráno jsem chtěl aříct. R. at mi ani nepíchá injekce, že to je zbytečný... ☹ ty hromony se mnou teda dělaj...je mi blbě, halva mě bolí, břícho , brečla bych ...citlivá jsem ...no , na zabití...snda tu dnešní zkoušku ustojím🙂
@ilaunica ahoj, záleží an tom , jestli pícháš pregnyl, nebo nějaký jiný injekce obsahující hcg....pokud né, tak někdo testuje třeba už i 8-10den...j á testoval 9 den abylo to krásně vidět..pokud máš lae pregnyl musíš testovat až vyprchá z těla..a to může být i semd dní...
A testy bych řekla, že už nejsou tak rozdílný..mamatest je za rozmnou cenu a jsou tam dva.....a kd yty si byla na Etu?
Mějte se, pa

jezulicka
22. říj 2010

@ilaunica ahojky tak na caru ti řeknou , že nejlepší je testovat až 15den po et...ale můžeš to zkusit už i 10den po et...a ty už jsi po et?

jezulicka
22. říj 2010

@drndapetka peti tobě držím pěstíky at už je to vše dobré a v dubnu se už konečně uvidíš zadaří...ted příjdeš na jiné myšlenky a pak to půjde úplně samo... 😉

jezulicka
22. říj 2010

já testila taky mamatestem je asi nejlepší...

jezulicka
22. říj 2010

@ilaunica já taky testila mamatestem je asi nejlepší..

vodni
22. říj 2010

@drndapetka 😵 😵 😵 Opatruj se kočičko! Dobře, že uděláte ty testy, i třeba jen pro ten pocit... Moc na tebe všechny myslíme 😵 😵 😵

vodni
22. říj 2010

@ilaunica Ahoj, vítám tě a přeji hodně sil! A také pevných nervů, jestli čekáš na test 😎 Jak psala stázinka, záleží na tom, co bereš - já měla po ET vždy 3x nižší dávky pregnylu, takže jsem mohla testovat až 17. den po ET. Pregnyl se dává v případě nízkého zisku oocytů (můj případ). Pregnyl je v těle 10 dnů mi říkali, takže to nemá cenu zkoušet dřív než těch 10 dnů po poslední injekci. Jestli jsi měla 15 a víc vajíček, tak jsi asi žádný pregnyl nedostala, a pak můžeš zkusit testnout ten 10. den.

ilaunica
22. říj 2010

Tak dekuji , jinak me to ceka tuhle nedeli , zitra mi budou volat jeste z kliniky jak to vypada s vyvojem embryji ...
je to muj treti pokus , pri privni stimulaci nam vsechny odumrely jeste pred ET, druhy pokus se take nezdaril - neuhnizdila se embryjka ... no a ted se uvidi .

vodni
22. říj 2010

@ilaunica Do třetice to vyjde, uvidíš!!!! Já v to taky pevně doufám - v prosinci jdu taky na třetí 😉 (první se naše jediné získané embryjko neuhnízdilo, druhý pokus - 2 embryjka = biochemické těhu, tj. embryjko se uhnízdilo, ale jen na chvíli ☹) Kolik bojovníků máš?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru