CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jezulicka
22. říj 2010

no nic holky odcházím jsem dnes nějak ko...jdu si lehnout... 😉

lena5
22. říj 2010

ahoj holky,užívala jste některá utrogestan kvůli načasování ms?do kdy vám ms došla?mě vždycky do 3 dnů,před 3dny jsem měla začít píchat gonal a ms nikde tt negativní,jsem z toho jelen. ☹

hhaanka
22. říj 2010

@stazina: hele zbytečně brzy netestuj, akorát budeš zklamaná, když by se ukázaly // z pregnylu a pak zmizely. Lepší je to naopak, nejdřív nic moc a pak dvě tlustice🙂 Nech to na ten 11 den, kdy už to může být fakt vidět. A ty nálady, to je normální, jsi citlivější z těch prášků a injekcí. V žádném případě nepřestávej s injekcema, to by byla blbost. A zkoušku jsi zvládla dobře, ani to na tobě nebylo vidět🙂

jezulicka
23. říj 2010

ahooojte holky, přeji krásný pohodový víkend...má být pěkně tak si ho užijte...já dnes hrozně blbě spala od půl 3 už vzhůru no hrůza , ale vím, že byl úplněk a na mě to tak působí... 😖 tak snad to dospím přes den a bude už úplněk dále ode mě... 😀

pampeliska36
23. říj 2010

Dobré poledne 😀 i já vám přeji krááááásný sluníčkový den!!! Je úplně úžasně... takže procházkám zdar 😉

raduza2
23. říj 2010

Krásné sluníčkové odpoledne všem 😀

stazina
23. říj 2010

Hezký večer všem...

@jezulicka já vím, pořdá jsou pochybnosti , vid? ale určiět to bude dobrý, opravdu, držím moc palce..a příští ttýden se přehoupne a pak už jen 4 dny a pojedete na utz , kde na vás vykoukne srdíčko!!uidíš...

@pampeliska36 díky za podporu.. 😉
@hhaanka jojo , Hani ,t o já bych testovala když tak až 13-14 dn, to asi vydržím, protože jak píšeš, dřív to nemá cenu a je t blbý , co ted napíšu, ale já jsem tak nějak vyrovnaná s tím, ež to nevyšlo..je to divný ,a el fakt to vnitřně cítím a je to blbý , ale tak nějak se mi ulevilo( enmyslím to tak, že bych byla ráda, že to nevyšlo) ale prostě najednou, už nejsem v pochybnosti,najednou vím že prostě nic...no , asi mě rozsekávají ty léky, nebo já už nevím 😒 jsem fakt divná...
Ale to víš, že injekce dopícháme...vždyt já se kadžý ráno na to naše píchání tak těším 😀
A jak vy? Kdy na to vlítnete? to víš, abych plánoval zkoušku v jiný den, aby nebyl zrovna čas na plození 😀 😀
Opatrujte se, pa

hhaanka
23. říj 2010

@stazina To ti věřím, že se ti vnitřně ulevilo, to napětí je děsné, ale už tu byly případy, kdy holky "cítily", že to nevyšlo a přitom byly regulérně těhu. To ty hormony s tebou dělají psí kusy... Ale ber to tak, že to prostě nějak dopadne. Jsi mlaďoučká, a když do toho nepůjdete teď, můžete za dva tři roky.... To mě tikají hodiny už víc 😀
Já teď beru ten clostibelgyl nebo jak se to jmenuje - na super ovulaci, takže příští týden bude pro manžu náročný🙂 Od 11 do 15 dne cyklu ho budu přes den zneužívat 😎 Snad nás dítě nechá🙂 Ale četla jsem, že deseticentimetrová vzdálenost trvá spermoušům 40 minut, a že by se mi chtělo tak dlouho ležet na břiše se zadkem ve vzduchu - to se mi fakt nechce🙂))))) Pak dáme ještě jeden cyklus tímhle způsobem a myslím, že bychom se před Vánocemi objednali do Unici. V lednu dělám státnice, takže na rozjezd to nevadí, ale těhotnět bych v tom stresu nechtěla, ono to tak nějak vychází, že by byla v únoru punkce🙂

stazina
23. říj 2010

@hhaanka no, já sem si říkala, že když si říkala, že si to o víkendu dostla tak , že to vypadá , že budeš manžílka celý příští týden znásilnovat 😀 tak bylo by to moc dobrý , dkyby vám to vyšlo a nemuseli do Unici....hele, já mslím, že je potřeba ležet se zadekm vzhůru max. chvilku, aby se to dostalo kousek dál, ale jinak už si musí spremijky poradit..40minut je blbost! 😀 vždyt bys měla uplěn odkrvený nohy 😉

Jojo , my můžeme ještě potomm, ael nějak se ted stejně rozmýšlím, jestli jít pak do toho 2IVF...jsem ráda, že nemáme už nic v mrazáku a nemusím to řešit..je to blbý ,a elmě prostě osud těch našim brouků není lhostejný a asi bych nedokázala jen tak říct, tak mi zavedtě jedno a ten zbytek vyhodte...však jak jsembyla ráda, že to i ted to jedno vzdalo...a tys přece taky byla ráda, že jste to tehdy měli taky tak, vid?
Jo a Hani, jakou stránku si říkala na ty karnevalový rekvizity?

jezulicka
24. říj 2010

ahojte holky-hezkou neděli.. 🙂 🙂

jezulicka
24. říj 2010

@stazina no kéž by to tak bylo...pevně tomu věřím a doufám... 😉

mufinka0
24. říj 2010

@jezulicka Ahoj 🙂 Hele,..rizika jsou vždycky, ale s tím člověk tak nějak počítá...musí! Jinak by se zbláznil! Tobě // nabírají na síle, ne?? To je jen dobré znamení!! A ta Tvoje únava taky 🙂 Neboj!!! Právě Ty totiž prolomíš ledy a pak už budem těhotnět jedna po druhé!! 🙂 Ta holka co je teď po revizi, tak to bylo její první těhu,..bohužel takto končí hooodně procent prvních těhotenství. Ale Ty už máš druhé!!!! Tak se neboj!!! 😉 😉 😉 😉 Musíš věřit, že to dopadne dobře, já vím, že teď se tady hodně smutnilo, ale na to nesmíš myslet! Strach Tě přejde až uvidíš blikat srdíčko!! Uvidíš! 🙂

jezulicka
24. říj 2010

@mufinka0 ahojky, já vím , že to k tomu patří...snažím se myslet pozitivně...každý den si dělaám test a čárka je více a více silnější a tlustčí tak snad dobrý....ale říkala jsem, že až bude utz za námi a vše v pořádku pak si oddychnu aspon trochu a budu o krok dále...tak ted jen čekat a čekat... 🙂 a jak se máš jinak ty?už nakupuješ dárky na vánocemjá teda zatím v tomto stavu ne ještě nepřišla ta nálada.... 😲 😉

mufinka0
24. říj 2010

@jezulicka Dárky na Vánoce???? To se přeci dělá až na poslední chvíli, ne?? 😲 😲 😀 😀 😀 Néé, ještě rozhodně ne. Teď byla dost mizerná výplata po marodce, tak by ani nebylo z čeho. Ale i tak,..Vánoce si uděláme jen s malými dárečky,..protože budem zase šetřit na KET 🙂 To bohužel taky něco stojí. 😉

mufinka0
24. říj 2010

@jezulicka A ty mysli pozitivně!!! Máš pozitivní test, takže...jinak ani nemůžeš 🙂 Do UTZ to rychle uteče!! Neboj 🙂

jezulicka
24. říj 2010

@mufinka0 no to si právě myslím, že se to ted bude táhnout, už ted se tak nudím...ale musíme vyčkat...jak se říká vyčkej času jako husa klasu... 😀 😀

jezulicka
24. říj 2010

@mufinka0 u nás na vánoce to bude taky jen malý dáreček taky mám nemocenskou,,ted to ivf nás stálo hodně...takže nic moc nevymýšlíme.... 🙂

mufinka0
24. říj 2010

@jezulicka jj,..ono to co máš v bříšku bude ten nejkrásnější dáreček!!! 🙂 A víš co se říká,...KDO SI POČKÁ, TEN SE DOČKÁ!!! 😉

jezulicka
24. říj 2010

@mufinka0 jo přesně tak....a pokud to vše klapne a bude v pořádku tak jak říkáš to bude náš největší dáreček pro všechny i naše rodiče...nic jiného nechci.... 🙂

mufinka0
24. říj 2010

@jezulicka 🙂 🙂 🙂 Určitě budeš mít pěkné Vánoce, uvidíš!!! 😉 Já už musím běžet. Měj se pěkně a dávej na sebe (vás) pozor 🙂

jezulicka
24. říj 2010

@mufinka0 ty taky se měj fajn ahooojky.. 🙂

teckovanaorchidej
24. říj 2010

ahoj holky, zdravím vás, jezuli, pěkná čárečka 😅 😅 😅

raduza2
24. říj 2010

Dobrý podvečer ,je tu někdo ??

jezulicka
24. říj 2010

@raduza2 tady je to mrtvé celý den...

jezulicka
24. říj 2010

copak asi všichni dělají???

raduza2
24. říj 2010

@jezulicka ahojky jak je

jezulicka
24. říj 2010

@raduza2 je mi fajn...hodně mám chut na kyselé hlavně cpu zelí do sebe,tlaky v podbřišku občas,a testím každý den čárka sílí a tloustne tak doufám, že je vše ok...a jak ty??

raduza2
24. říj 2010

@jezulicka tak to je faaaaakt super ,mám radost 😀

jezulicka
24. říj 2010

@raduza2 už at je vás tady více v tomto stádiu a budeme se navzájem držet..jsem tu tak sama a to je blbý... 😠

raduza2
24. říj 2010

@jezulicka no a jak já už stříhám metr 😝 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru