CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

nikaa666
24. únor 2015

@lnk super...lízátka beru klidně za úplatu 🙂 U nás v lékárně nemají lautr nic ☹ na veletrh se chystáme, aspoň omrknout nějaký ty kočáry. Snad jich tam bude víc pohromadě si říkám. Nakupovat ještě moc nechci, spíš zmapovat terén 🙂 Dneska jsme s mamkou dopřebraly bedny s věcma po všech rodinných příslušnících. To teda byl mazec, co se tam všechno nenašlo a myslím, že mám docela velkej základ, to mě potěšilo.

lnk
25. únor 2015

@nikaa666 super, písni mi do IP adresu, kam ti to mám poslat. pak ti napíšu, co stálo poštovný. na veletrhu jsou kočárků mraky, tak určitě doporučuji. já tam loni byla vybírat golfáč a opravdu jsem nevěděla, který 😀 😀 😀 doporučuji si dopředu promyslet, co od kočárku očekáváš a pak jít aspoň trošku najistotu, protože jich tam je fakt strašně moc...super, že máš kde brát věci. 🙂 určitě se budou hodit. co jinak? jak je?

nikaa666
25. únor 2015

@lnk jj vím přesně po čem jdu a ještě navíc mi do toho hafec zkušených kamarádek mamin dává na srdce, na co mám dát bacha a tak 😀 Snad se vlezu do požadavků a do ceny 😠 Jinak dneska si jdu ukončit neschopenku a snad už to v práci zvládnu. Hematom už je v pořádku... teď jen ty nevolnosti a občas se cítím taková zavodněná. To bude po těch hormonech. Co ty? Už je ti fajn?

lnk
25. únor 2015

@nikaa666 tak to je dobře, že hematom už je fuč 🙂 já tentokrát jaksi neustále válčím s nemocema. nemůžu se z toho vyhrabat. jak mám oslabenou imunitu, tak jsem furt na hromadě ☹ ale v rámci možností to dáváme 🙂

petka136
25. únor 2015

Ahojky!
Tak jsem v pondělí byli v Unice na kontrole a v bříšku schovávám jednoho mimíska pro BR. Nadšení bylo nepopsatelné, je to neskutečně nádherný pocit udělat někomu takhle obrovitánskou radost. Prostě nádhera, teď už jen to dotáhnout do zdárného konce.
Nikaa, taky mi zase po dlouhé době začalo chutnat kakao. 🙂

nikaa666
26. únor 2015

@lnk ta imunita no ☹ z toho jsem taky měla strach...naštěstí to musím zaklepat. Tak papej hodně vitamínů 😉

@petka136 krásná zprávička 🙂 moc Tě obdivuju 🙂 tak se držte dávejte na sebe pozor 😉

lnk
26. únor 2015

@petka136 tak to je super, ale věřila jsem ve dvě 😀
@nikaa666 v prvním těhu jsem to zvládla, ale teď jak pořád s malým někam chodíme mezi lidi a hlavně mezi děti, tak to bohužel nedávám... ☹

nikaa666
27. únor 2015

@lnk nj bacil od dětí je to nejhorší ☹ a taky to debilní počasí k tomu ☹

apolla
27. únor 2015

Holky, na kolikátý pokus se vám v Unice zdařilo?

nikaa666
27. únor 2015

@apolla druhý pokus =1KET 🙂

apolla
27. únor 2015

Jaky je rozdil mezi KET a ET? Myslite, ze KET je nejlepsi?

petka136
27. únor 2015

U nás na první pokus. 🙂

lnk
28. únor 2015

@apolla u nás vyšel třetí a čtvrtý KET 🙂
určitě si myslím, že ET je lepší, je tam větší šance. navíc při rozmražování se většinou i některé embryjka rozpadnou, tak záleží kolik jich máš zamraženo, jestli vůbec něco zbude na transfer.. a pak taky se nemusí po rozmražení dále vyvíjet... čerstvé jsou určitě lepší 😀

lnk
28. únor 2015

@petka136 ty jsi jedna z těch mála štastlivců. ale zas je to proto, že to děláš pro BR, tak aby se zbytečně dlouho netrápili... 😀 tak za to ti odpouštím 😀

maattes
20. bře 2015

ahoj holky,co myslite?ja tomu nejak neverim...

apolla
20. bře 2015

@maattes no gratulace obrovskááá!!! 😀 úplně mě to vtlačilo slzy do očí, to je tak nádherný pohled...snad mi to v květnu taky vyjde a uvidím něco takového. Druhá čárka jde náhderně vidět a ze zkušenosti vím, že na fotce je to vidět míň, než ve skutečnosti. Fakt úžasné. Ještě jednou gratulace. Mně dnes přišla mrcha. V dubnu jdeme na druhou konzultaci, ještě nevím, ke komu (u první byl prof.Malý). Kolikáté je to tvoje ivf? Po kolika dnech od vložení jsi testla?

maattes
20. bře 2015

Jee dekuju,dneska jsem byla na odberu krve,tak snad mi v pondeli zavolaji dobre zpravy🙂no tohle je prirozene🙂nemuzu tomu uverit,protoze ivf predminuly mesic nevyslo a bylo to prvni ivf,v cervnu jsem mela jit na druhy pokus,tak snad uz nebudu muset🙂a ty jdes na prvni?

apolla
20. bře 2015

@maattes jo,první,jednou už a nám povedlo,ale přestalo se vyvíjet. To už je skoro rok a pul,tak půjdeme do toho. Určitě to dobře dopadne,dej vědět!!!

maattes
20. bře 2015

@apolla no snad jo 🙂 dam vedet a ty taky,budu drzet palecky 🙂

lnk
20. bře 2015

@maattes tak krásnej dušík, tak hlavně, ať zesílí a HCG krásně roste 🙂 držím pěstičky!!! 🙂

maattes
21. bře 2015

@lnk dekuju 🙂

maattes
23. bře 2015

Ahoj kocky:-*tak myslim,ze carecka sili,tak uz bych se mohla radovat🙂nedalo mi to a delala jsem si i digitalni a tam mi vyslo + 2-3 tydny od poceti🙂

apolla
23. bře 2015

@maattes myslíš si? To si nemysli, tím si buď jistá 😉 je nádherná, doufám, že v půli května takovou taky uvidím. Je fakt úžasné, že se to povedlo přirozeně...úplně neuvěřitelné, opravdu. Díky za fotku, jsem za ni hrozně ráda, dává mi velkou naději a sílu, že za 2 měsíce takové koleje uvidím na svém tt.

lnk
23. bře 2015

@maattes no tak ta už je bombastická!!! raduj se matko!!! ať je všechno v pořádku a vydržíte až do porodu! 🙂

lnk
26. bře 2015

@maattes ahojky, tak jak jsi na tom? 🙂

apolla
26. bře 2015

já myslím, že @maattes je určitě vysmátá a užívá si zázrak v břiše 😉

maattes
26. bře 2015

@lnk
@apolla
ahoj kocky 🙂 jsem na neschopence,abych o mimi neprisla..tak se snazim setrit a lezet🙂holky myslite,ze bolesti v podbrisku jsou normalni?citim cely den takovy tlak a nekdy krece 😒uz i v noci,ale da se to vydrzet..

lnk
26. bře 2015

@maattes je to normální, neboj, to pracuje děloha, roztahují se vazy. já měla takové jakoby klasické MS bolesti celý první trimestr. tak odpočívej a držím tobě i drobečkovi pěstičky, aby to vyšlo! 🙂

maattes
27. bře 2015

@lnk moc dekuju za uklidneni 🙂 v pondeli jdu na utz,ze uz by melo jit neco videt,tak dam vedet 🙂

lnk
27. bře 2015

@maattes tak tfuj tfuj tfuj 🙂 já jdu v pondělí na druhý velký ultrazvuk, tak se snad konečně dozvím pohlaví miminka, tak v pondělí si písnem, jak jsme dopadly 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru