Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

pejejak
18. říj 2013

@radka78 Ahoj spolutěhulko 🙂 Jak se dnes cítíš?? Mě dělal zle utrouš a tak si ode dnešek píchám do zadečku injekce Agolutinu. Měla jsem strach, protože se to píchá do svalu a docela silnou a dlouhou jehlou, ale zvládla jsem to! Fotečku mám ve fotoblogu, tak můžeš mrknout. Co ty? Kdy jdeš na UZ?

crime
18. říj 2013

@petra54 ahojky, vůbec se nestresuj, já po ET začala špinit den před menstruací a taky mě bolelo břicho jako před MS, byla jsem parádně vystresovaná, že se nezadařilo, ale v den MS, špinění ustalo a už to mám i potvrzené z krve 🙂 takže žádný stres 🙂

eva118
18. říj 2013

@posledniket Ahoj, moc mě mrzí, že to nevyšlo 😔 . Zkus se tady ale podívat po diskuzích, jsou i jiné možnosti- minimálka a já nevím, co ještě. Není to finančně tak náročné, i menší dávky hormonů. Však uvidíš, jak se budeš cítit, možná si dáš chvíli pauzu a po nějaké době půjdeš zase do boje. Každopádně ti přeji, ať se to povede, ať se dočkáte vytouženého miminka, ať už ta cesta k němu bude jakákoliv.

margotecka
18. říj 2013

@posledniket Ahojky, moc mě to mrzí, že to nedopadlo ☹ Moc jsem na tebe myslela!!! Myslím, že se k tobě zítra přidám. 8 den po ET TT negativní a teď nemám odvahu si o udělat!!!! Počkám zítra do krve, ale nejspíš bude taky negativní, i když MS stále nedorazila!!!!

margotecka
18. říj 2013

@radka78 Nemůžu si prostě pomoct!!! 8 den po ET TT negativní a MS stále nikde!!!Je to divný, ale zítra jdu nakrev a ta to rozlouskne ☹ Myslím, že bude negativní ☹

radka78
18. říj 2013

@pejejak no jsi šikovná s tím pícháním🙂 ženská vydrží víc jak vůl🙂 já to říkám furt🙂já si sama píchala před odběrem,můj utíkal,ten omdlívá,když mu jen berou krev...🙂
na ultrz.jdu až 25...jsem jak na trní,za takovou dobu 😲
jinak chodím akorát čůrat a to hodně,až mi to leze na nervy,ale mám pořád nadmutý břicho a jakoby těžký...stejně mám pořád strach☹

eva118
18. říj 2013

@margotecka A já si to nemyslím 😉 . Hned pak písni, budu držet palce.

radka78
18. říj 2013

@margotecka už zítra jdeš na krev?budeme držet palce moc! a ty jdeš na krev 9tý den?mě se to zdá brzy no... 😒

radka78
18. říj 2013

@pejejak jinak jak dlouho se většinou ten utrouš bere?

eva118
18. říj 2013

Tak já jsem dneska dostala průkazku, mimi má skoro tři centimetry. 25. mě čekají tripple testy a další poradna až 15.11.. Budou mi hned brát i krev na cukr, prý je té cukrovky v poslední době nějak moc, tak se dělá krevní test už teď. Jinak sacharidový test, co se pije ta přeslazená voda na prázdný žaludek, bylo snad nejhorší vyšetření za celé těhu, pro mě teda.

radka78
18. říj 2013

@eva118 jééé ,gratuluji🙂já už chci taky průkazku🙂...tak na ty vyšetření se vůbec netěším☹

eva118
18. říj 2013

@petra54 Ahoj, já taky špinila pět dní, začalo to desátý den a dopadlo to dobře. Mohl se tam při zavádění udělat drobný hematom, který takto odchází, neboj.

eva118
18. říj 2013

@radka78 Děkuji, dočkáš se té průkazky, za chvíli 🙂 . Bohužel se dočkáš i těch vyšetření 😝 .

margotecka
18. říj 2013

@eva118 Děkuji moc, napíšu, hned, jak budu moct, ju? 😉

margotecka
18. říj 2013

@radka78 Ano, už jdu na krev. Zítra nebudu 9, ale 12 den po ET 🙂 Holky, doufám, že to dopadne dobře ☹

radka78
18. říj 2013

@margotecka jo tááák,ale od toho osmého dne už jsi teda netestovala🙂
tak uvidíš,bude překvápko🙂

margotecka
18. říj 2013

@radka78 Ne, rači už ne, stejně s bojím ☹ No ale MS furt nikde, tak snad je to taky dobrý znamení 🙂

margotecka
18. říj 2013

@radka78
@eva118 Holky, tak moc Vám závidím, že Vám to vyšlo, samozřejmě v dobrém 😉 Už máte ty nervy za sebou a teď už jen to šťastné očekávání 😉

pejejak
18. říj 2013

@margotecka Ahoj, zítra na tebe budu moc myslet. Snad ti řeknou výsledky hned. Drž se!!

pejejak
18. říj 2013

@radka78 Jak se bere utrouš bohužel nevím, já už ho každopádně neberu 😀 juchů! Injekce jsou paradoxně lepší (jednorázové, nic z tebe neteče, nedělá to mykózu, není mi po tom blbě....)

radka78
18. říj 2013

@margotecka i já budu myslet!moc!

radka78
18. říj 2013

@pejejak tak to jsem zvědavá,co vyfásnu já🙂

margotecka
18. říj 2013

@pejejak
@radka78 Holky, moc děkuju, zase jste mi trochu zvedly náladu a taky vím, že v tom nejsem sama 🙂

margotecka
18. říj 2013

@pejejak Nevím, kdy mi řeknou výsledky, snad ještě zítra, do pondělka bych se asi zbláznila 🙄 Ja vy jste dlouho čekaly????

pejejak
18. říj 2013

@margotecka Mě to řekli do 40minut, ale zítra je sobota a těžko říct, zda laboratoř jede i přes víkend. Ale pokud chodíš do špitálu, tak snad pojede.

pejejak
18. říj 2013

@radka78 Pokud ti utrouš nic nedělá, tak ti ho určo nechají 😀

radka78
18. říj 2013

@pejejak tak já se po něm akorát cejtím ospalá,jinak nic🙂
@margotecka no mě to řekli do hodky no,ale nevím,jak v sobotu no...

margotecka
18. říj 2013

@radka78
@pejejak Holky, tak uvidíme 😉

petra54
18. říj 2013

@crime Moc ti diky za utechu,rika mi to kazdej,ze nemam plasit,tak budu klidnejsi..🙂jen nevim,zda mam i presto brat Utrogestan?

eva118
18. říj 2013

@petra54 Utrogestan musíš brát. Pokud špiníš hodně, tak asi polykat, aby se nevyplavil.