Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

m.michalka
5. zář 2013

Nene nejakú přítel už se mě ptal jestli to s ňom prej znovu podstoupim a já mu na to říkám ty trdlo a kdo jiný by to měl podstupovat než já.To máš pravdu příroda je krutá, ale my se nedáme. Ne dělali nám jen Icsi. Ted jsme to probírali a říkali jsme si, že přítel půjde naten oodběr z galerie nebo nadvarlete uvidíme co nám na to řeknou

eva118
5. zář 2013

Určitě něco vhodného pro vás poradí. Holky tady hodně píšou, že vlastně první ivf je takové i zkušební, nikdo neví, jak žena zareaguje na hormony, jak se budou dál vyvíjet embryjka a tak. Doktoři pak podle toho jsou zase chytřejší a ty budeš na další pokus lépe připravená. Vyjde to, držím moc palce. Nevím, jestli tady ještě budeš, jestli na to budeš mít náladu? Ve středu jdu vlastně taky, tak budu vědět, co a jak, zatím teda nevím, netuším.

m.michalka
5. zář 2013

To víš, že tu budu, zítra hezky podat hlášení, jak se citíš? Musí to vyjít alespoň tobě moc moc držím palecky

eva118
6. zář 2013

Tak co dneska, jak se daří? Já mám zrovna motáka z toho utrouše. Ráno mi bylo trochu šoufl, teď v pohodě. Žáha ale už nepálí, tak nevím, jestli to je dobré, nebo špatné znamení. Tak jsem si říkala, jestli se ti to špinění nezastavilo. A ty příznaky máš pořád? Ráno jsme se byli projít, manžel má konečně volno, venku je tak krásně, ani se mi nechtělo domů a Ondráškovi už vůbec a odpoledne se chystáme do zoo, těším se. Po tom týdnu doma.

m.michalka
6. zář 2013

Ahoj evi spala jsem do pul 12 kdyz jsem utrous zavadela tak mi bylo fajn ted je polykam a mava to tedy se mnou no des.Spinim jen malinko ale priznaky jsou porad tak ja uz tomu nerozumim,ale velke nadeje si nedelam.
Uvidis vyjde to uz to ,ze se ti udelalo rano blbe 🙂 Je tam nádherně,juuu na zoo je dnes supr pocasi a ja lezim a musim odpocivat ,ale pokud by to melo pomoci lezela bych celou dobu🙂
Uzijte si krasny slunickovy den🙂

eva118
6. zář 2013

Tak pokud máš pořád příznaky a špinění ustává, tak to je ještě naděje. Já když šla na kontrolu, tak dr říkal, že je menší embryjko, že to může být tím, že po transferu chvíli putovalo v děloze, než se usadilo. Možné je všechno. Já myslela, že ti příznaky vymizely. Zkus možná za dva dny stejný test jako včera, nebo raději nechceš? Čárka se mohla zeslabit tím, že jedno mimi to vzdalo a tím je hcg nižší. Já nevím, myslím, že kdyby to šlo fakt pryč, tak už krvácíš.

m.michalka
6. zář 2013

Evicko trošku jsi mě uklidnila a pohladila dušičku testům zkusím možná zase zítra uvidím krevní test je přeci jistější. Dej pak vědět, jak bylo v zoo jestli třeba smradecek od nějakých zvířátek ti nezvedl zaludecek🙂 Já dnes pořád spím vzbudim se tak akorát na chrání a pak zase usnu doufám, že mi to vydrží až do středy at to hezky zaspím a nemyslím na to.

m.michalka
6. zář 2013

Zase si ten tablet píše co chce😉tedy místo testům má bejt testik
a místo chrání má bejt čuráni😀

eva118
6. zář 2013

Jo tak zoo se nekoná, malý vstává až teď, nemá to cenu tam jezdit, tak tady na píseček, já si posedím a manžel bude dělat bábovičky 😉 .Je dobře, že spíš, aspoň jsi v klidu a nestresuješ. Před chvilkou jsem se dívala taky do diskuse, kde holka psala, že se ji strašně zeslabil test a po utz za týden vše v naprostém pořádku. No v tu středu budeme obě napjaté jako struny.

m.michalka
6. zář 2013

Babovicky a pisecek tak to me rozesmalo 😀 to je hezky.Kazda z nas ma hold svuj pribeh,jeste je snad nějaká naděje.Taky si trosku odpocin ja to jdu zas zalomit,jsem strasne unavena asi z toho utrouse. Tesim se,jak napises,ze se cítíš tehotne 😉 tak dobrou papa

eva118
7. zář 2013

Ahoj, tak se chystáme do zoo dneska, ale jedeme už teď, malý chrápal do půl desáté, tak si nemyslím, že bude odpolední spánek. Ráno, jak jsem vstávala, tak se mi zase udělalo zle, víc jak včera 😕 a pak mě to vždycky přejde, přes den ani ne, tak uvidím, co bude. Jdu chystat věci do zoo a jak přijedu, tak hned kouknu na zprávy od tebe.

m.michalka
7. zář 2013

Ahojky tak už je to tady ranní nevolnosti 😕uvidíš jak ti budou vonět zvířátka v zoo 😀 Malý si tedy pospí no je to chlap 🙂
Já ráno volala ještě do caru co kdybych náhodou začala spinit, tak zítra tam nikdo není tak si mám nasadit už teď ascorutin a hlavně mám ležet prej jenom na wc a i jídlo do postele.Tak koukám opět na sex ve městě a přečtu si nějakou knížku at na to tolik nemyslím.Doufám, že spinit ani krvácet nezačnu. Testik jsem si dělala druhá čárka tam je, ale je slabší.
No uvidíme, ale myslím,že by testik měl sílit.
UZIJTE SI KRASNY DEN

eva118
7. zář 2013

Michalko, já si taky krásný den neužiju. Ráno radost z ukázkové nevolnosti a teď začínám špinit. Vím, že to bývá v těhu normální, ale nevím. Zoo samozřejmě odpadá, manžel vezme po malého ven a já budu odpočívat. Tak se tu budeme navzájem podporovat obě. Jinak jsem lumpačka testla, jak jsem zjistila to špinění, abych vůbec věděla, jestli něco, nebo nic a má citlivost 25 a je slabě pozitivní. Takže je tam mimi, nebo bylo ☹ , budu doufat, že to bude ok. Je taky pravda, že jsem dopoledne uklízela, tak se to mohlo nějak podráždit.

eva118
7. zář 2013

Jakou citlivost testů máš? Hlavně, že je pozitivní a pokud máš tušení, že by měl sílit, tak je to na dobré cestě.

m.michalka
7. zář 2013

!Ahoj evicko teď jsem se vzbudila a šok, dnes si myslím 10 den a pokud ti ukazuje test 25 tak we neboj urco je to v pořádku. Já ležím poctivě od rána mužík se o mě dnes tedy stará😉snídaně do postele obidek do postele teď proběhla malá svacinka do postýlky. Hlavně odpočívej loveckou chce to klidovy rezim a uvidíš, že to nic není.Já mam myslím mamatest 10.

m.michalka
7. zář 2013

Já tedy když jsem začala spinit tak to bylo jen tak na hodinku a pak to ustane. Teď nespinim a doufám, že nezačnu ani krvácet a hcg bude alespoň v nějaké normě.

eva118
7. zář 2013

Já už teď taky nic, asi to bude tím prokrvením při těhu i utrouš prokrvuje, navíc nám v car říkali, že špinění je normální, takže to bude dobrý. Začínají bolet prsa, občas se ozve žaludek, tak myslím, že to bude ok. Navíc jsem netestovala z ranní moči a čárka je sice slabá, ale žádný duch, takže těhu jsem. Počkej, vypadá to, že se za chvíli přesunem do diskuze pro těhotné 😉 .

m.michalka
7. zář 2013

Tak potichu gratuluji 😀 😀 😀 urco to bude dobrý kočko

m.michalka
7. zář 2013

Ještě mě napadlo zkoušela jsi měřit bazalni teplotu?Ká tedy jo i když vím, že utrous může zkreslovat a drží se pořád nad 37

eva118
7. zář 2013

Bazálku jsem si kdysi měřila, no skákaly ty teploty hrozně, nevstávám pořád ve stejnou dobu, tak jsem z toho moudrá nebyla. Ach jo, já zase utřela krev, takhle se mi hlásí ms, tak snad ne. Cítím tlaky v podbřišku, to před ms nemívám. Tak je to jak na houpačce, chvíli myslím, že to bude dobrý a pak mě zase něco šupne dolů.

m.michalka
7. zář 2013

Evicko nehazej flintu do žita, hezky odpočívej vím, že s prckem je to těžké, zkus se hodit do klidu i když já to mám taky tak chvíli věřím a pak zas říkám, že je to v haji.Mě když vždy přichází ms tak okamžitě krev žádné spineni to jsem měla někdy tak ve 14 letech.Určitě zkus teď víc odpočívat dole se vše uklidní. Já mám též tlaky v podbřišku a sem tam mě tam tak divne skubne až to zaboli. Držím moc palecky, myslím na tebe a posílám stesticko,aby mimi vydrželo je to přeci bojovník.
MUSÍME VĚŘIT

eva118
7. zář 2013

V klidu se snažím být, ale s malým to nejde, vidím na něm, jak je nervózní a protivný, že se mu máma nevěnuje, jak je zvyklý, že s ním najednou chodí ven jen táta, neví, co se děje, ale nedá se nic dělat. U mě špinění teď ne, spíše nitky krve, tak je to zase blbý. Vzala jsem si ascorutin.

m.michalka
8. zář 2013

Ahoj evi moc na tebe myslim,snad uz krvaceni přešlo?Je dobre,ze jsi si vzala ascorutin ten neublizi. Ja to do stredy nevydrzim citim,ze je to v haji.Zitra rano si zajdu do laborky jestli hcg stouplo.Jeste jdeme zitra s jednim psikem na operaci tak snad to dobre dopadne.Mam naladu uplne pod psa ach jo.

eva118
8. zář 2013

Ahoj, my jsme teda dvojka! Já moc nešpiním ani nekrvácím, spíše jak se utřu, dnes ráno ani moc ne. Těhu příznaky žádné, ach jo. Volala jsem kámošce, taková moje dobrá duše, ta mi řekla, že taky špinila, že taky neměla příznaky každý den a byla těhotná a zdárně donosila holčičku. U mě ms může brzdit ten utrogestan. Stejně nic nenaděláme, než čekat. U mě je to stejné, jako u tebe, chvíli věřím, chvíli zas myslím, že je to totálně v pytli. Nejhorší je to čekání, ty nervy, já zítra ráno zkusím testnout, ono je lepší, jak člověk ví, na čem je. Taky jsem zvědavá, jak ti dopadne ta krev.

m.michalka
8. zář 2013

To jo to jsme dvojka já nespinim ani nekrvacim, ale myslím, že mi to 100% brzdí ten utrous. Já mám na testiku slabou čárku tak už ani nevěřím pač by měla sílit a ono hovno zlatá rybko 😠 tak mám i vztek a nejradši bych se sebrala a šla si zacvičit do fitka a úplně ten vztek ze sebe dostala. No hold musíme vydržet. Ale stejně držím palecky at ti to vyjde.

eva118
8. zář 2013

Michalko, jestli ta čárka nezeslábla, tak by to ještě mohlo být dobré. Já to mám s tebou jak přes kopírák, dneska jsem strašně ospalá, sotva držím oči, tak tak se přemůžu. Malý mě pořád mazlí a mami, pojď, ruku-chce mě vzít za ruku hrát si. Já si na chvilku sednu v pokojíčku, ale na nějaké hry nemám sílu. Tak nevím, co se děje. Buď jsem ospalá těhule, nebo toho tělo už má dost těch hormonů a všeho. Ještě, že je manžel doma a hraje si on, vaří. Říká mi, že je to stejné, jak minule, kdy jsem pořád měla nervy, jestli jsem těhu a pak dalších 9 měsíců obavy, aby bylo vše v pořádku. No kéž by. A ty nesýčkuj a to naštvání chápu- já a vysavač 🙂 .

m.michalka
8. zář 2013

No tak si představ mi jsme kurňa baby🙂 teď jsem se vzbudila prostě tělo si říká o spánek tak spím, alespoň mi to utíká kolikrát usnu i na 4 hodky a pak vstanu a přemýšlím co je za den a kde jsem. Pejsci mi dělají c tomhle vedru termofon tak jsem spocena z nich jak myš😀
Bobek malý, neví co se děje tak chce být s maminou. A jestli se ti chce spát spinkej pac tělo je i z těch hormonů vysilene.Máme to přeci, ale supr chlapi, jak se starají a říkají nam at nestresujem, ale ono se jim to řekne. Drž se beruško musíme mít pevné nervy a já tedy zkusím nesyckovat🙂

eva118
8. zář 2013

A co máte s pejskem?

m.michalka
8. zář 2013

Má nádory na prsních zlazach, takže to musí celé pryč řez dlouhý 40 cm. Chudinka ještě nevi co ji čeká. A už je nervózní pac dostala ráno jen snídani. To mi připomíná vždy když chlap nedostane napapat tak je taky nervní😀 Prostě mi nemůžeme mít nic v klidu pořád se u nás něco děje.

eva118
8. zář 2013

Jé tak ještě takové starosti. U nás s tím napapáním je to naopak. Manžel v pohodě, někdy bez snídaně, ale já, když mám hlad, měním se v saň. Jsem zvyklá jíst pravidelně a všimla jsem si, že malý bude po mě v tomto, protože je pěkně protivný a nervózní, když dostane hlad. Pořád se u vás něco děje- počkej, až bude mimčo, to bude kolotoč, já kolikrát nevěděla, kdy si mám umýt vlasy 😀 .