• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

27. ledna 2014 
Tak dneska jsem 27 DC,KET jsem měla 17 DC,jsem 10 den po KET,je tu někdo podobně jako já? :slight_smile: :slight_smile:
21. říj 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
po jake dobe se muze jit na dalsi IVF?
21. říj 2013 ve 12:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra54 Je mi to líto :frowning2: Na další IVF podle mě můžeš jít za tři měsíce, pokud nemáš zamraženo.
21. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka35 Ahojky, už sis dělala TT?
21. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedělala,tentokrát vydržím do 14 dne :slight_smile:
21. říj 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petra54 moc mě to mrzí...moc ti přeju sílu do dalšího očekávání...
@margotecka Tobě moc držím palečky a třeba se to přirozeně chytne,to je to,co ti závidím,já vím,že jinak než na oplodnění nemohu:frowning2: a hlavně už docházejí finance...
@zdenka35 Výdrž holka,výdrž:slight_smile:ještě máš čas: :wink: do TT
21. říj 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka78 Ju ještě 4 dni času,nic mě není,zatím ani puberta nevylezla,jen mě občas pobolívají prsa a v podbřišku :slight_smile: dneska jsem málem vyhodila oběd,ale žaludek to ustál :slight_smile: ale spíš to přikládám mastnějšímu zvolení oběda :slight_smile: jinak mám pořád pocit plnosti žaludku jako z přejedení...moc nechci hledat příznaky,to jsem dělala i u 2 předchozích pokusech a nic z toho nebylo :frowning2:
21. říj 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak dr.mi na ultrazvuku řekl,že je tam dutinka,ale zatím nebude dělat žádné závěry,je v děloze:slight_smile:,krvácení pořád mám,dostala jsem injekci...odebrali mi krev,ale výsledek budu vědět až zítra ráno,jelikož to bylo ne v Caru,ale u gynekologa...snad ani nedospím,ale dělala jsem si znova test,jestli čárka neslábne,je viditelná krásně,ale zdá se mi,že je slabší:frowning2: než z předchozích testů:frowning2:
21. říj 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka35 jj to znám no...jsem si to občas i jako vsugerovávala,ale hezky jako:slight_smile:
21. říj 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka78 Děkuji Raduško, nevím, jak na tom jsem. Na spermiogramu z Repromedy bylo, že šance na otěhotnění přirozenou cestou jsou 0%, ale doktorka na Obilňáku nám řekla, že ta šance tam pořád je, takže to zkusíme a uvidíme :wink:
21. říj 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka35 Neboj věřím že to dopadne dobře, musí!!!!! Budu moc držet palečky :wink: Pak dej vědět, jak ti dopadl TT!
21. říj 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka78 Raduško, moc držím palečky, aby to dobře dopadlo!!!!!!!!Dobře to dopadne, věřím v to :wink:
21. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka78 Věřím že to bude v pořádku,věř tomu,bud klidnější že jsi byla u lékaře a že testík je pořád pozitivní :slight_smile: uvidím jak na tom budu já,mám v sobě 2 embryjka :slight_smile: Moc ti držím pěstičky štěstí...snad už se tu brzo nebudem žádná trápit a budem už jen pozitivně naladěni :slight_smile:
21. říj 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotecka Děkuju,ani se ale na to testování netěším,spíš bojím a pokud nedorazí MS budu to oddalovat :slight_smile:
21. říj 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to hrozný,co si musíme prožívat holky,co?.... :frowning2:
pořád jsem měla tak nějak tolik optimismu a najednou se vytrácí.....musím vždycky počkat na manžela,aby mě rozveselil,ten to prožívá ještě hůř než já:slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka No tak když je dcerka přirozeně, proč by nemohlo i druhé mimčo, že? Jestli máš problém s ovulací, tak na to je super Nosifol, kámoška s ním otěhotněla po sedmi letech marného snažení. Určitě budete mít druhé, uvidíš :wink: .
Jo a ten Nosifol zlepšuje kvalitu vajíček- co jsem tak četla na internetu, takže se doporučuje i před ivf pokusy.
21. říj 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka78 Hlavně že je tam dutinka, to je dobré znamení. Možná fakt odešla ta, co se neujala, nebo se chytla, ale neudržela, proto ti mohl zeslabit i ten test, protože je tam jedno, takže hcg o něco kleslo. Moc držím palce.
21. říj 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka35 Hodně štěstí za ty čtyři dny, ať jsou tam ty dvě čárky.
21. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva118 Aha, děkuju za drahocenu radu :wink: A koupím ho i bez receptu a kolik tak stojí???
21. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva118 ahojky Evi,no to mě nenapadlo vid...s tím,že to HCG může být nižší,když by bylo jedno...:slight_smile: tak zítra budu vědět z krve,jestli stoupá...
já tu tečku viděla na tom ultrz.úplně jsem mu tu fotku chtěla vytrhnout z ruky,at mi jí dá:slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@margotecka Jo je volně prodejný, stojí asi 400, je tam 20 sáčků, pije se jeden sáček denně a má se to pít tři měsíce, vychází to na pět balení. Jsou to vitamíny a inositol, co jsem tak četla, tak nějak vyživuje vaječníky, jsou s tím dobré zkušenosti. Já ho taky pila, hodně se mi zpravidelnila ms, vlastně na den přesně, stejně jsme šli na ket potom, snažili jsme se tak 4 měsíce a já se pak na utz v car dověděla, že ovulku jsem měla tak 10. den, takže jsme ji s manžou většinou propásli. Kdoví, kdyby jsem to věděla, možná by se zadařilo i přirozeně. Bavili jsme se, jestli koupit ovu tety, nebo jít rovnou ne ket, tak jsme se domluvili, že zkusíme ten ket, když už tam máme mrazáčky, a když to nevyjde, tak ovu testy a budeme zkoušet.
21. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva118 Super, hned si ho půjdu koupit a uvidíme, co to udělá :slight_smile: A kdy ho mám začít pít? Nebo to mi řeknou v lékárně? Dnes mi totiž došla mrcha :frowning2: Škoda, že jsem to nevěděla už dříve, mohlo být třeba všechno jinak :frowning2:
21. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@margotecka Začíná se pít kdykoliv, je jedno, který den cyklu jsi.
21. říj 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eva118 Děkuju :slight_smile:
21. říj 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka35 Taky jsem 10. den po ET. Trošku stále špiním, ale jinak mi nic není. Stále doufám.
21. říj 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anzet Vidíš a co všude čtu tak skoro u každého dobré znamení zahnizďování,já nešpinila nikdy,ani minule po nepovedených pokusech,ted taky ani tuk,tak uvidíme obě jak nám to nakonec dopadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musíme věřit.
21. říj 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eva118 Manžel má špatnou pohyblivost a taky morfologii!!! A já nepravidelnou ovulaci!!!
21. říj 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka35 Někdo prý nešpiní vůbec. Někdo jo a může to být znak uhnizďování a nebo marného pokusu. Je to různé. Takže nemyslet na zlé věci a doufat a věřit. Musí se to přeci podařit. Každé!!
21. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka78 uvidim,jeste pockam jestli se rozjedou MS,vysadim ten utrouš a treba to nebude tak spatny... :unamused:
21. říj 2013 ve 13:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v listopadu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@margotecka Ty spermie, s tím nic nenaděláš, ale aspoň to můžete zkoušet, než půjdete do dalšího ivf, vždyť holčička se taky povedla přirozeně, třeba bude zase překvápko :wink: .
21. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek