Čekání po ET, jak se zabavit, aby to utíkalo?

kaijko
6. říj 2012

Ahoj holky, mam 3.den po ET a nejak to neutika..Co Vas zabavilo? ;)

modena11
7. říj 2012

Kaiko,čímkoliv tě napadne,číst si,zajít si na kávu s kamarádkou,lušit křížovky,jen hlavně nemyslet a nepočítat kolikátý den to je 🙂 to je asi to nejhorší,ikdyž vím že je to těžký 😉

katcat
9. říj 2012

ahoj, taky trpím a čekám na výsledek, jsem 4.den po ET... to se snadno řekne, zabav se, nepozoruj se, ale realita je jiná... pokaždé se bojím jít na záchod, ráno ze mě šlo trochu hustšího hlenu s utrogestanem, takže panika, jestli se sliznice drží... je nás tady víc, nebojme se vlka nic a pomožme si navzájem, třeba psaním do diskuze! držím všem pěsti! 🙂

leeela
9. říj 2012

Me zabavily knížky - přečetla jsem všechny díly Kaji Marika :D plus asi 3 dalsi knizky byla to pro me oddechovka a nemusela jsem přemýšlet 🙂

jika10
9. říj 2012

@kaijko Me dr po transferu rikal byt v klidu, chodit na prochazky a nepozorovat se. Ja jsem treba zacala resit nove bydleni, porizeni pejska, nakup nove obyvaci steny .... Proste neco takoveho, co ti zamestna hlavu jinak

kaijko
autor
10. říj 2012

Ahoj holky, jo je to těžký, taky jsem začla číst.. Chodím na procházky,za kámoškama na drby, snažím se na to nemyslet, ale nějak to nejde..Do toho jsme teď měli nemocného kocourka, tak docela stresy.. Mám teď 7. den po ET, a nějak mi to nejde pořád nepočítat.. Bolí mě teď trochu bříško jako při ms..

katcat
10. říj 2012

ahoj kajjko, tak se budeme povzbuzovat navzájem. mi tady ty diskuze a čtení moc pomáhá zabít čas, jsem doma na nemocenské a nejde to vytěsnit z hlavy. já se nemůžu na nic soustředit, takže by mi nešlo se začíst, takže surfuju a dívám se na tv a večer mám úplně vyčučené oči 🙂 Bříško mě pobolívá lehce, do toho záda, jako MS, bojím bojím!

katcat
10. říj 2012

odkud jsi? já z moravy :o)

katcat
10. říj 2012

už vidím, z Prahy... možná se z té Moravy, kdyby teď nevyšlo, přesuneme do Brna popř. do Prahy. V Praze jsme byli na imunologii, samo nic moc výsledky, takže léčba prednisonem a tak doufáme! Jen je to trochu z ruky...

kaijko
autor
11. říj 2012

@katcat jj,me taky poboliva brisko a k tomu zada..Jsi na 1.IVF? No,nektery diskuze tady spis mi prijde zamotaji hlavicku..Dnes jsi 6. Den? Ja mam 8. Na jinych diskuzich mi holky rekli at si klidne udelam test driv..cca 9.den..ale mam strach,aby to nebylo zklamani nebo naopak zbytecne teseni! Ja mam dovcu na celych 14dni s kdyz to vyjde,tak asi rizikovy..uff, to se doma zblaznim ;) Ale vyjit to musi!!!!

katcat
12. říj 2012

@kaijko už mám za sebou týden, před týdnem mi tam šoupli ale jenom dvoudenní, prý jestli se jim nebude lépe dařit u maminky, když předchozí s prodlouženou kultivací to nedopadlo dobře... tak uvidíme, testovat nebudu, na to jsem dost obrněná, stejně už je rozhodnuto, ale bojím se moc. Pocity nemám žádné, prsa nebolí, břicho splasklo, občas takové píchnutí a bolest jako před MS... užij si víkend!

kaijko
autor
20. říj 2012

@katcat Uz jsi testovala?

kaijko
autor
20. říj 2012

@jika10 Taakze, behem tech 14ti dnu jsme taky vybrali novou stenu, konferencni stolek a koberecek.. Pritel vymaloval a udelal novou podlahu v obyvaku.. 😉 A mame to krasny 😀 Uz 9.den jsem testla a duch, pak jen silil a byli krasny //, ted ve ctvrtek jsem byla na krvy a neco pres 1000j ;) Na UTZ jsem objednana za 14dni,takze dalsi cekani... Boli me pekne brisko,ale dr,ze v mem pripade je to i kvuli endometrioze..Jak Ty se citis??? Pracujes jeste?Ja uz jsem na nemocenske..

jika10
20. říj 2012

@kaijko Ahoj, tak jsem rada, ze to vyslo a drzim dal palce. Ja jsem na neschopence od zacatku tehu a snad 18.12. me uz ceka nastup na materskou. Tak si to uzivej, hrozne rychle to utika 🙂

petista
28. srp 2013

ahoj, obnovuji diskuzi, jsem 2. den po ET čtyřdenních embroušů a čekám a čekám. Je tu někdo taky takový, jsem nějak mimo diskuze, červencovky už to maj za sebou a zářijovky to teprv čeká
😉

eva118
28. srp 2013

@petista Ahoj, tak mám taky před sebou dlouhých 14 dní čekání na výsledek po ET. Taky mám u sebe čtyřdenní embryjko a budu ráda, když budu mít s kým pokecat.

m.michalka
29. srp 2013

Ahojky dnes je to 9 den po ET s prodlouženou kultivací 4 dny a je to neuvěřitelně dlouhých 14 dni☹ už odečítam dny do testu hlavně,aby tam byly// 🙂 🙂

petista
29. srp 2013

ahoj Evi a Michalko, tak to jsme na tom stejně 🙂 Furt počítám a počítám, zůstala jsem raději doma na PN, ne že bych měla fyzicky náročnou práci, ale spíš v práci se na člověka pořád sypou lidi jako vosy, každý nějaký problém a klid tedy rozhodně není. Částečně pracuju z domu, i tak to zabere pár hodin denně, a objevila jsem super způsob, jak zábavně čekat, objednala jsem si na DVD celý seriál Sex ve městě, tak mám dosti vystaráno. Mezitím s hafušou ven, něco vyžehlit a člověk si ani nevšimne a je večer.

petista
29. srp 2013

Michalko, to už to máš za pár, to už by si mohla pomalu testovat? nebo vyčkáš? já nikdy nepočkala, ale při prvním i druhém mě dostihla MS ještě před zamýšleným testováním, při 3. jsem konečně měla tt pozitivní, ale bylo z toho jen biochem. tak uvidíme.

eva118
29. srp 2013

Zdravím spolučekatelky. Já jsem dneska 2. den od KET, tak to máme s petista skoro stějně a Michalka se už za chvilku dozví, jak na tom je. Já testovat určitě nebudu, nechci se zbytečně stresovat negativními testíky, počkám na krev, stejně na tom nic nezměním. Při IVF jsem si nahrála spoustu filmů, návštěvy kamarádek, po třech dnech od ET jsem využívala vycházky a chodila ven a pak už mi bylo zle, tak jsem na procházky moc neměla myšlenky. A taky jsem byla po utrouši tak ospalá, že jsem se jenom válela na posteli. Hlavně ať nám to dobře dopadne 😉 . Jo a petisto, žehlit bys zatím neměla, ani vysávat, říkali nám to na pokoji po transferu, ani nedávat ruce nahoru ( věšení prádla), tak zapoj partnera a nech se opečovávat, zasloužíš si to za ty píchance.

m.michalka
29. srp 2013

Holky zdravím vás 🙂 🙂 mě to prijde věčnost a ještě ty hormony se mnou pěkně mávají🙂 taky jsem na PN pač po odběru 34 vajuch to je masakr🙂bříško jako v 5 měsíci a nejhorší na večer,to je peklo🙂
Jo filmy a knížky teď v tom také holduji🙂
Hlavně moc všem držím palečky ať najdeme ty vysněné // čářečky
Já testovat ještě nebudu co kdyby mě čekalo zklamání.Ale někde tam v zadu ve me neco hlodá,ale zkusim vydrzet
Petisto tentokrát to vyjde uvidíš 😉 😉
Evi a Petisto kolik berete toho utrouse?

m.michalka
29. srp 2013

Omlouvám se za pravopisné chyby,píši z tabletu a píše si co chce 🙂

petista
29. srp 2013

ahojík, utrouš neberu, jsem už takový speciální případ, oba jsem úplně oK a stejně nic, tak mám místo Utroše agolutin a každý den jezdím na injekci

eva118
29. srp 2013

Já beru 2-2-2 a jsem ospalá, začíná mi být špatně, ale ještě to není taková hrůza. Tři hodiny po utrouši jsem, jako bych měla dvojku v žíle, po půlhodince to přejde.
34 vajíček?!? Tak to teda musí vyjít !!! Máš zavedené dvě bublinky?

m.michalka
29. srp 2013

Petisto případ nejsi .Vím,že je to těžké i já mám kolikrát černé myšlenky.Už jen za ty píchance a čím jsi si prošla tak to vyjde 😉
Evi já beru taky 2-2-2 a připadám si stejně 🙂 No jo 34 vajuch,ale měli jsme hodně špatný spermio,ale zůstala nám 2 tak máme dvě bublinky.
Už se těším na zítřek doufám,že bude ještě trošku sluníčka.Hned mám lepší náladu.
Hlavně holky pěkně odpočívejte ať se mimíškové hezky zahnízdí.

eva118
29. srp 2013

@m.michalka Držím palce, aby to vyšlo. Určitě zůstali dva silní bojovníčci. Máš už nějaké tušení? Já po prvním ET začala věřit, že by to fakt vyšlo...?? Ale nechtěla jsem si to moc připouštět, abych pak nebyla zklamaná. Je to tvé první IVF? Jsem teda zvědavá jak Keliška.

m.michalka
30. srp 2013

Ahoj holky tak, jak se cítíte?

m.michalka
30. srp 2013

@eva118děkuju evi, tobě samozřejmě taky držíme palecky. Je to mé první ivf mám hrozný strach.Dnes jsem usinala až kolem 5 ráno, jak mě bolelo břicho☹ Jsem v tom spíše takový nováček. Dnes mám termín MS tak snad nepřijde. Uz čekám moc let před 6 lety mi umřel plod v 7 měsíci proto ten strach, aby se to neopakovalo znovu pač už bych to neunesla.
Jsem moc ráda, že si tady s vámi mohu psát:-*

eva118
30. srp 2013

@m.michalka Ahoj, moc mě mrzí, co se ti stalo. Však on tě teď dr bude hlídat, chápu, že máš strach, je to pro tebe určitě těžké. Bolest břicha je normální, ale pokud tě to bolí tak moc, že nemůžeš spát, tak bych asi zkusila zavolat do CAR, třeba něco poradí, aby ses zbytečně netrápila. Jinak já beze změn, kdyby něco, tak se to začne projevovat nejdřív příští týden, ale ten utrouš asi dává tělu zabrat. Ty to máš po OPU určitě těžší, ještě navíc po těch dávkách hormonů při IVF, no nezbývá, než vydržet. Já měla to štěstí, že mám KET při přirozeném cyklu, takže z těch hormonů mám jenom utouš.

eva118
30. srp 2013

Holky, kdy jdete ne krev? Já jedenáctého.

m.michalka
30. srp 2013

Já v úterý 3.září