Čekání po ket. Je tady někdo?

pajulabur
29. zář 2020

Je tady nejaka odubka která ceka a ceka nez muze jit na krev po ket a bojí se testovat? Snad nejsem sama, a najdu s nějakou osubkou rec... A ještě jedna otazka jak je to s ms pri užívání progesteronu bensis mam brát az do odběru krve... Zdržuje to ms nebo to dorazi i pres to..

nita1984
29. zář 2020

@pajulabure vždycky MS dorazila i přes léky, ale znám holky, kterým ji léky udržely. Takže u každé je to jinak. Držím palce

pajulabur
autor
29. zář 2020

@nita1984 dekuji moc, ja uz se bojim vseho... Jak uz chci mit miminko... A ty taky čekáš na nejake výsledky nebo se snažíš o mimi? Takze by asi dorazila kdybych uz neměla nadeji

nita1984
29. zář 2020

@pajulabur jsem 10tt po 8. KETu. Takže o tom něco vím.

pajulabur
autor
29. zář 2020

@nita1984 ouu tak to je neco, tolik pokusu to ja zatim teda jen nekolikrat iui, 1 ivf i s et a ted teda po neúspěchu ivf 1 ket 21.9. A ted cekat mam hrůzu uz ted z výsledků... Ae často chodím čůrat, mam takovy zvláštní knedlik v krku jako na zvracení tak nwm... A 2x jsem mela v ouse, jak kdybych jedla kov ale nechci se na to upinat se strachu

nita1984
29. zář 2020

@pajulabur já si něco užila nějakých příznaků. Paradoxně vždycky to vyšlo, když jsem to nejmíň čekala a nejmíň to řešila

pajulabur
autor
29. zář 2020

@nita1984 takže je asi dobře ze se na to neupinam... 💕 A tobě samozřejmě gratuluji at to vse pokračuje jak ma a porodis zdravé děťátko a můžu se zeptat to vam to tolikrat nevyšlo ze tolik pokusu? Jestli nechceš nemusíš odpovidat... A kam dojizdis do Car?

nita1984
29. zář 2020

@pajulabur Tak ono to vyšlo vícekrát. Ale několik biochemickych, zamlkle a v postýlce mi spí roční syn.
Důvod proč to tak bylo netuší nikdo, snad jen příroda. Syn byl 7. pokus, teď druhátko vypadá, že vyšlo napoprvé. Vystřídala jsem 3 CARy, opravdu spokojená jsem v Iscare.

pajulabur
autor
29. zář 2020

@nita1984 aha tak taky to nemas jednoduché... Mno ja mela syna, neplanovane s ted uz manzelem, ale bohuzel nas opustil jak mu bylo 7 měsíců... To uz se stalo před 6 lety... Od te doby jsme se snažili a nedarilo se byvala gyndarka mi tvrdila ze to je psychicky.. Verila jsem ji ro eok a pul, pak jsem se nastvala zmenila gyndu, a hned me poslal na profuky vejcovodu a tam se peislo ze je mam oba ucpane tak přirozeně neotehotnim... Kdybych nezmenila tak treba do dnes to nwm
.. Tak jsme zacaly dojizdet do Olomouce pevni do ivf clinic, a ted do fn a jw spokojena tak sand budu mit stesti a pomůžou mi k vytouzenemu miminku... Iscare to je v praze ne?

nita1984
29. zář 2020

@pajulabur ano, v Praze. Tohle jsou smutné příběhy, taky jsme to neměli snadné, ale snad už se všechno v dobré obrátilo a obrátí i u vás. Ka taky x krát měnila, než byl někdo ochotný něco dělat než jen říkat, máte čas

pajulabur
autor
29. zář 2020

@nita1984 no je to někdy hodne těžké... A ty jsi testila po ket a jestli jo kolikaty den ti vyšlo pozitivní... Ja nwm jedtli to skusit dnes bych mela byt bud osmi nebo devaty den po ket... Nwm zda se pocita i ten den kdy mi vlozily 5denni blast. I s ah

nita1984
29. zář 2020

@pajulabur den KET je den nula. Já vždycky testovala od 4.nebo 5. dne. Tohle je můj pididušík 4. Den po KET

pajulabur
autor
29. zář 2020

Ty jo takže jsem dnes teda osmy den, kdyz den vlozeni se nepocita... Mno uvidíme skusim netestovat co nejdyl... Mam doma jenjeden test, tak uvidime zda to vydrzim do krve nebo testnu driv... Jdyby to tsk dam sem fotku... Ha jdu spat tak jestli budes mit chut mutem pisnout zitra 😊 dobrou noc, a jedte jednou dekuji zA pokec a zároveň podporu

nita1984
29. zář 2020

@pajulabur dobrou, taky jdu odpadnout, malý vstává kolem páté, takže budíček máme brzy

pajulabur
autor
29. zář 2020

@nita1984 ttj dobrou noc

pajulabur
autor
1. říj 2020

@nita1984 ahij omlouvám se ze rusim nevim zda jsi tady... Ale jsem 10 den po ket a neodolala jsem a nasla js doma jeden test ppslu foto reknes mi svuj nazor?

pajulabur
autor
1. říj 2020

@pajulabur a je to v termínu ukazalo se to hned jak jswm test namocila a to je ted delane z odpo moci

nita1984
1. říj 2020

@pajulabur a jaký názor chceš slyšet? Myslím, že pozitivní test poznáš, ne ? 😉 držím palce ať je vše v pořádku

pajulabur
autor
1. říj 2020

@nita1984 děkuji moc za odepsani ja se omliuvam ze te rusim ale sjem z toho paf, ze nam to asik vyslo, mno ještě aby to potvrdila krev v pondělí a budu klidnější..... Jedte aby vse bylo v pořádku tak jak ma. Byt i se srdíčko na ultr. Atd. Aby to neakonxilo jak predtim v 6tt

nita1984
1. říj 2020

@pajulabur ano, pozitivní test je jen další (ale moc důležitý) krok na opravdu dlouhé cestě. Držím palce

pajulabur
autor
1. říj 2020

@nita1984 dekuji moc dam kdyztak vedet v úterý jak dopadla krev 😊

pajulabur
autor
5. říj 2020

Ahijky tak dnes u dr. Na odber Hcg, hned si me vzal na ultrazvuk a vydel tam mimi o velikosti 6mm...
Zitra budou vysledky na hcg, a pokud i to potvrdi tak valim na neschopenku 😊 a jak se dari tobě? 😊

nita1984
5. říj 2020

@pajulabur pokud je na UTZ plod, je HCG nepodstatne. Gratuluji. Proč pro neschopenku?

nita1984
5. říj 2020

@pajulabur jinak u mě klasika. Celodenní nevolnosti, roční skritek doma, rekonstrukce, práce, zvířata. Nenudím se 😂😂😉

andreasvo
Autor odpověď smazal
Zobraz
pajulabur
autor
5. říj 2020

@nita1984 tak ja vim ze asik hcg uz neni podstatné ale doktor ho stejnak odebral, mno a neschopenku proto ze si nechce vzit doktor na starost nebo jak ro napsat abych znova o miminko neprisla.... Jak loni v 6tt a pred 6lety o 7mesicni miminko, jak mr byvaly gyynrkolog neposlal v těhotenství na srdíčko a tam by se mohlo prijit na to ze ma peoblem se srdickem a nemuselo by to dopadnout tak ze by umrel, tak asik proto... Tak taky to nemas lehke, ja naštěstí zatim nezvracim, ale na zvracení mi je ale porad to nejak udrzim, ale trpím na zahu to je hrůza a prsa me boli.... 😊

andreasvo
5. říj 2020

Holky dnes 5 den po KET. Vidíte nebo je to ryska? Nebo sem blázen 🤪 doufám že se fotka načte normálně.

zzuzzana1
5. říj 2020

Holky mě teprve ket ceka ale jen mě tak zajima já byla predtim na ivf a tam se testovalo myslim až 12-14 po tady se vidí výsledek tak brzy?

andreasvo
5. říj 2020

@zzuzzana1 mě Dr. Říkal že mám testovat 10-12 den 12-14 den na krev. Bohužel jsem nedočkavá no znám hodně holek do Vydrží ale taky znám hodně holek co začínají 5 den. Záleží taky na psychice člověka 🙂

any301
12. říj 2020

Ahojky. Měly jste, prosím nějaká příznaky jako na MS??? Dekuji

andreasvo
12. říj 2020

@any301 mě bolelo vcelku břicho ale teď to odešlo tak nwm 🤔