• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@evcas nesmíš si to tak brát je nás tu spousta a někdy se zapomene to ti dali utros nejak brzy ne
20. říj 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka to je mi líto,tak upřímnou soustrast :cry: ..já vím já si to až tak neberu. Já pořád byla v domění, že ho mám kvůli nepravidelnosti ms. Tak jsem ji hned raději volala,bohužel zatím nic nezjistila.Primářka je asi stále ve skluzu.Zítra volám znovu a snad se do třetice ozve..
20. říj 2011 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem vyrážím na krev test byl negativní takže ani nic nečekám jen nevím cod dál vše co sme mohli jsme udělali
21. říj 2011 v 06:09  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2011 v 07:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka je mi to líto. Přeji upřímnou soustrast
21. říj 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka ajajajajajajaj.... :frowning2: ,ale ten Geneťáckej test je na prd,počkej na krev!!!!!!Jo a samozřejmě upřímnou soustrast,když jsem byla na poslednim UTZ,taky jsem pak pádila rovnou na pohřeb.. :frowning2:
21. říj 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
@cibka moc na Tebe myslím holka,ale jak píše majcam,ten Gen. test je na ....
a taky upřimnou soustrast.
@majcam holka ty ted tydle dva dny nějak brzinko vstáváš :grinning: ,jo a včera jsem obědvala i snidala(2v1) až ve 12.30,jsem celé dopoledne spinkala - no jo když někdo kývne po odpolední ještě na noční,takse není čemu divit,že jo aspon jsem ušetřila jedno jídlo :grinning:
21. říj 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvalentova moc gratuluju k papírům!!!tak hlavně pohodové těhulkování! :grinning:
21. říj 2011 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn dobré"ještě" ráno Monn :wink: ,ty teda makáš,se úplně stydim,že jsem teď převážně v peří :pensive:
@petrita83 ahooj,co žvejk a co vy paní žvejková? :wink:
21. říj 2011 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam aooj majcam, no my máme pořád nějáké drama :astonished: ale prý když je blé těhu, tak jse super porod :grinning: tak se těšim...každý měsíc máme něco,... v prvním trimestru špinění, ve 4.měsíci krvácení, no a teď v 5.měsíci křeče a tvrdnutí břicha..u doktora jsem snad každý týden :wink: ale žvejk se má famózně, včera se mi krásně odměnil začal trošku kopat :grinning: :grinning: :grinning:
A co ty už stilmukuješ?držíme všechny palce!
21. říj 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 to je dobře,že i přes veškeré peripetie to zvládáte :astonished: a co jméno,máte?Čoveče holka já jsem už po ET :wink: ,zhruba za týden buď půjdu na krev,anebo to nějak v příštím týdnu dostanu,mám totiž cykly po 26dnech...,takže tak... :wink:
21. říj 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam wow, tak že 2v1 nebo 3v1 :grinning: perfektní!!!a vydržíš až na krev?já tentokrát testovala a krev vynechala a šla až na utz v 6tt..držime se žvejkem palce a máte něco v mrazáčku na sourozence?no jméno ani nemluv, měla jsem jen holčičí :grinning: a je to kluk jako buk,tatínek řek že jeho rozhodnutí letos nepadne :angry: a když ho budu tlačit bude to po něm Lubomír :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatim sepisuju seznam sama a neprovokuju :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@hypo ahojky, no tak sláva když na to člověk čeká tak ne a ne to přijít co?? Alespoň že už dorazila a pohne se to kupředu. A ty už bereš nějaké léky od začátku MS nebo až před KETem? Já jdu v pondělí na UTZ, ale mám to složité s hlídáním a nechci aby někdo z blízkých věděl že se snažíme kdyby se to náhodou nezdařilo tak už nevím co bych si vymyslela jako kam jedu.. :sweat_smile: . No možná to budu muset prozradit hlavním hlídačkám :unamused: .
21. říj 2011 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 jsem nebo (byla) jsem 3v1,PK nebyla,byla jsem na tom bídně no a mrazáci už vůbec ne :wink: Jo holka za ten rok jsem dole zestárla.."navrch huj a vevnitř fuj" :grinning: ,to jsem fakt zvědavá jaké vymyslíte, holčičí jsou lehčí a hezčí,troufám si říci.. :wink:
21. říj 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam přesně, mám to tak taky..holčičích je hromada a krásnejch a pro kluka..máme jedinou malou podmínku..chceme vybrat jméno, které nemáme kolem sebe.. :angry: :confounded:
JInak ty tvoje kecičky navrch huj :grinning: :grinning: :grinning: ..děvče to určitě neni pravda..a víš jak se řiká neni důležitá kvantita ale kvalita..tak že 3v1super!já jim věřim!!!někdy řikaj, že se v tělě líp rozběhnou než při PK tak se hýčkejte!!!
21. říj 2011 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83 tak to si můžete být jisti,že "žvejka" nikdo nemá :grinning: :grinning:
21. říj 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam přesně manžel z něj nechce cuknout, takhle si s nim povídá..hej žvejku :grinning: :grinning: je to prča..ale trochu mám strach aby nám to nezůstalo :wink:
21. říj 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@maharall beru estrofem od 1DC jsou to jen prasky tentokrat zadne injekce :slight_smile: drzim palce na utz, ja jdu do gennetu na utz i s amalkou, hlidani proste nemam a basta :slight_smile:
21. říj 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
holky krev taky negativní takže nevim co bude dál 3 pokusy vyčerpány
21. říj 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvalentova práce šlechtí, ale abys to nepřešlechtila:slight_smile:
21. říj 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@malina2 jojo, koupím si bylinky,tip na pupalku mi někde našla mamka, uškodit to nemůže....
do vánoc je krátká doba, to je skoro dřív než nový boty...:slight_smile:
Mikádo se mi docela osvědčilo jako bezúdržbový účes, ale to je asi tím, že mám vlnitý vlasy a kadeřnici vždycky hlásím, že nic jiného než mytí a česání si s tím dělat nebudu.To je docela výhoda, ale víc než dva druhy účesů si nemůžu dovolit
21. říj 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka To mě moc mrzí... Nejsou ty pokusy 4? Uvažuju o lázních od konce listopadu, nechceš o ně taky požádat? Po tolika nesúspěšných pokusech bys je určitě dostala ;)
21. říj 2011 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami Já si dávám každý ráno i večer hrst různých bobul, teď jsem to ještě rozšířila o ten Femibion 800, když ho všichni tak vychvalujou. Jsou to vitamíny pro snažilky a na 1. trimestr, má naštěpenou listovku, což já potřebuju. Mikádo jsem zavrhla, ačkoli mi je všichni chválili. Mám rovný, jemný vlasy, to je děsný na údržbu. Kdy jdeš na to ivf? Nebudeš v Gennetu náhodou 31.10. ráno? Že bys mi příp. poradila nějaký ten účes :wink:
21. říj 2011 v 16:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka no to je v pr..... :cry: :cry: :cry: :cry: ,úplně mám slzy v očích.. :cry: :cry: :cry:
21. říj 2011 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@malina2 ja na 4 pokusy určitě nárok nemam to je jen když ti první dva zavedou jen jedno embryo a nam pokaždé zavedli dve o lázních jsem taky premýslela ale nemuzu odjet na 3 týdny ale uz nevim co delat byla sem u léčitele , pila bylinky, laparka imunologie , genetika no snad všechno
21. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
21. říj 2011 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@maharall to jsi mě trochu uklidnila s tím, že je i možnost rozmrazit jen jedno. Ale kolikadenní máme my fakt netuším :grinning: A já rodila císařem, v 28tt, takže v mém případě si na 100% myslím, že mi taky 2 embrya nedoporučí. Tentokrát to rychle utíká, vůbec na tu první konzultaci nemám myšlenky :slight_smile: Co vy? Už jste byli?
@hypo tak to jsem ráda, že už MS dorazila. Tak držím palce. Jsem zvědavá, jak to s Amálkou na UTZ zvládnete. Jedeš autem nebo MHD?
21. říj 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@cibka A je nějaká příčina? Myslím, jestli Gennet něco zjistil. A co ten bylinkář? Možná jsou to jen nervy... Já otěhotněla na dovolený, kde jsme měli nehodu (totálka...), takže hlava řešila jiný věci.
21. říj 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@malina2 mam jen zjištené anovulační cykly a na imunologii zvýšené nk bunky jinak jsme oba ok, chodila jsem pul roku k léčiteli a ten mi psal ruzné směsi tak sem pila čaje pak sem si kupovala i na doporučení a stejne nic na dovču jsem jeli a taky nic dokonce sem tam musela brát aleky abych to nedostala protože se ms opozdila ještě se mi nepodařilo otehotnet
22. říj 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
po včerejším screeningu mi posunuli TP už na 29.4.2012 a takže musím už koncem příštího týdne vyrazit k registraci k porodu... Jinak screening v pohodě, děti fungují dobře. :slight_smile:
22. říj 2011 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek