• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@majcam potichoučku gratuluju a držím pěsti:slight_smile:
30. říj 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam:hele v pondeli mezinárodní 9-9:15 jsem v okoli letne.pokud jdes na krev nejak v tu dobu co chlebicek?pokud ano posly kdyztak cislo tel do ip a muzem zachlebickovat.ozvala bych se az tam budu
31. říj 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam velká velká gratulace, vyšlo Vám to krásně. Pěkný dárek k narozeninám manžela.
Když Vás tady čtu, už se nemůžu dočkat na příští týden, kdy bude první konzultace v Gennetu. Snad se nám také brzo zadaří :slight_smile:
31. říj 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky prosím kdo mi doporučí dobrou porodnici ? jsem z prahy 6 . blíží se mi datum registrace. děkuji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2011 ve 12:48  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha Raduš, já chtěla do Hořovic. Jenže díky double jsem hledala něco přeci jen bližšího. Zvažovala jsem velkou trojku - Podolí, Apolinář nebo Motol.
Ve finále je to úplně jedno. V každé narazíš na nepříjemnou krávu, v každé bude jedna super sestra se kterou si sedneš...
31. říj 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ted jsem byla na stránkách apolináře a většina maminek co tam rodila má špatné zkušenosti s lékařským personálem.většinou jsou tam prý neochotní a arogantní. :frowning2:
31. říj 2011 ve 13:42  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha to je právě všude, probírala jsem to zrovna s kolegyní co tam rodila letos v dubnu. Říkala, že naprosto v pohodě. Ona neprudila a všichni ostatní ji brali jako normální, nehysterickou matku.
Hodně jsem uvažovala o Podolí, ale zdrav. sestra práce od nich odešla, protože je to fabrika fabrik. Že tam i když by sestry sebevíc chtěly, tak nemají na tolik matek a dětí čas.
Naopak tam 2x rodila manželka kolegy a jinam by nešli. Dokonce byla na nadstandardu za normální peníze bez příplatku.
31. říj 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na porodnici v hořovicích jsou zase kladné zkušenosti. :dizzy_face: a prý se tam nemusí registrovat.
31. říj 2011 ve 13:52  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně, tam je to bez front a registrace...
Ale pro mě je to hodina autem...
Musím také brát v potaz, že mohu ležet nerizikovém nějakou dobu před porodem a manžel tam nemůže jezdit každý den. Stejně tak na pravidelné monitory a tak.
31. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem dneska 16 den po ET a HCG mám 1 405,na UTZ jdu až 18.11..to je nějak pozdě né...?!
@inza jééééééééééééé,no holka chlebíčky nevim nevim už třetí den jedu v olivách :sweat_smile:
31. říj 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam bezva číslo, nádhera...já chci takyyy!!!!!!!
Bojím se, že si vyberu ten neúspěch, když se tu teď tak krásně dařilo:slight_smile:
31. říj 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami neboj!!!!,já tomu stále nemohu věřit!!!!!!!!!
31. říj 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam kočko že by dvě miminka? jako já? budou dvojčátka :grinning:
31. říj 2011 v 16:26  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha taky si šla takhle pozdě na UTZ?! Dvojčata?! Klidně!!!!!
31. říj 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam já byla 3.10.na krvi kde mě zdělili že jsem těhotná a na první ultrazvuk jsem šla 24.10. kde mě zdělili že jsou dvě.
31. říj 2011 v 16:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam
@raducha jo šla už to vidim,koukla jsem ti do albíčka a na krvi jsi byla taky 16den po ET :wink:..jsem myslela,že se chodí po krvi za 14dnů...
31. říj 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam já měla krev 1794
31. říj 2011 v 16:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: tak jindy a nebo chlebicek s olivama....:slight_smile: jinak super cislo :sunglasses:
31. říj 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam tak ted hodně odpočívat neplašit a nestresovat se. to slyším každý den a už mě to leze ušima :sweat_smile:
31. říj 2011 v 16:37  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no a co ty? Jsi tajuplná...
31. říj 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha :sweat_smile: :sweat_smile: ,to já jsem v klidu,mám takové chvilkové plašení,
@inza chápeš to,že jsem opravdu nevěřila,že by nám to vyšlo? Měli jsme doma papíry k adopci a manža nám dával poslední šanci k IVF...a i kdyby se (nechci být negativní)tak i tak by to byl pro mě obrovský úspěch!!!
31. říj 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam: no a ono to vyslo...jinak ja po odberu byl v sobotu a z 8 jich je stale 8 a jsou vsechny 4 bunecna. ET bude asi ve ctvrtek....jinak 8 po minimalce je pry super cislo. Maj tam uplne super narkozu po ktere me vubec nic nebylo a mohla jsem dokonce i jist
31. říj 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza skvělý!!!!!Jsi teda stále pěkná nosnice :sweat_smile:,klobouk dolů madam :wink:
31. říj 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jj a i vsechny zraly. Teda vcera rikali ze jich je jenom7 a dneska kdyz jsem tam odpo volala tak rikala ze to 8 se dooplodnilo a kvoka s ostatnima. Akorat me ted desi ta cesta ve ctvrtek....:slight_smile: :grinning:
31. říj 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ty brďo :grinning: :grinning: mooc gratuluju!!!
Tady se teda rozjela slušná těhu viróza :grinning: :grinning: jen tak dááál!
31. říj 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ahoooj, držim moc palce, vypadáá to super!a to byla minimálka?a kde?je to fantastický tak ať se držej dál miláčkové a pak hurá k tobě a do mrazáčku :grinning:
31. říj 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami neboj ten neuspěch sem vybrala ja
31. říj 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka vím jak se cítíš :unamused: ,já počítala s tím,že tě v tom nenechám,že budu "exotit" s tebou...,je to fakt divný, proč se to u vás nedaří...Já když jsem byla koncem srpna u Bukvové domluvit se na 2 IVF,ptala jsem se jí na různé vitamíny apod.věci,které jsem chtěla nasadit před stimulkou,ale ona říkala ať to vůbec nehrotim a nestresuju se tím...že to prostě přijde v pravý čas i kdybych chlastala a hulila... :confused:
31. říj 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam čekala jsem že se do 3 pokusu vejdeme a ono prd
ale moc vám to přeju ja už zkousela vše mozný vzdyt to vís
31. říj 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83: jj minimalka :slight_smile: No hadat muzes kde...tam kde ty....:slight_smile:
@cibka: neboj ono to urcite prijde. My taky exoti nam ntez neprisli na nic proc to nejde. Hele co treba zkusit zmenu CARu...a zkusit tu minimalku?

jo jinak vsem pekne rano
1. lis 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek