• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@majcam čauky-no zvládla,v ne nástup 3lahvičky nápoje pcheeee :unamused: ,ale dalo se to vydržet,byla jsem na pokoji s holčinou a bylo to super,no a v po jsem šla hned v 8.45 na sál a po hodce už jsem se válela na JIP,jen se mi nějak motala hlava,no a v út domů jak už jsem psala zvalentově nebolí mě ani tak břicho jak ty klíční kostě a svalstvo kolem :unamused: ,hele a ty jsi jak byla dlouho doma si pamatuji jak jsi popisovala TVůj nástup k výkonu :wink: jo a byla jsem mile překvapena,že jsem vše dostala(noční košilku i punčošky)
@cibka tak to máš můj obdiv,že jsi šla hned do práce a ty jsi měla nějaký komplikace nebo ses jim líbila,že si tě tam tak dlouho nechali?
@zvalentova jsem nějak včera brzy usnula :grinning: holt dva dny v nem. a rozházený celý organismus :sweat_smile:
2. lis 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn Mončo já byla zrovna v tý době bez práce,takže jsem se válela doma 3měsíce :sweat_smile:, myslela jsem na tebe,ale už jsem ti nestihla popřát k nástupu...
2. lis 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam to je v poho,já jsem se ted bála než tý narkozy - přece jen jich mám pár za sebou,ale samé krátké,ted to bylo v plánu na hodku - no trvala o 6min. déle,takže se MUDr. trefil :grinning: ,hele a jak ty rozmazluješ dětičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ????
2. lis 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn nějak tomu ještě nemůžu věřit,možná uvěřim až po UTZ,pokud se něco nepo....,jinak se láduju skoro jen olivama a po sladkým mě pálí žáha a manža kolem mě lítá jak hadr na holi :grinning:
2. lis 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam tak to je super,jen at lítá :grinning: takže olivečky a který zelený nebo modrý?
2. lis 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn zelený,dneska mi přinesl takový ty kilový sklenice :grinning:
2. lis 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam kilový jo - ne že je dáš najednou :grinning: by si se asi posrandila :sweat_smile: ,hele a nebylo by jednoduší Tě poslat do Řecka aspon než budeš mít jiný chutě - možná by ho to vyšlo i levněji :grinning: :grinning:
2. lis 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monnn neměla jsem žádné komplikace u nás to takhle chodí
2. lis 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: teda ty mas dobrou spotrebu oliv..by te vyrobce nejakych mel ted sponzorovat :grinning:
2. lis 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cibka aha,tak to jo holt každá nemocnice má jiná pravidla,já jsem na jednu stránku byla ráda,že jdu domů - ale jinak bych ještě jeden den uvítala,hlavně proto,že jsem se trmácela 4 hodky vlakem :grinning:
2. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza jsem ji psala,že by to měl manža možná levnější ji někam za těma olivama poslat :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn: jj to jepravda....by si sedla pod strom a zplenila by ho... :grinning:
2. lis 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn
@inza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@inza co vajucha?!
2. lis 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no no no!!!
@inza no co jsi tolik tajuplná?
@majcam Marto nevíš kdy se vrátí naše Dr. do pracovního procesu a co vůbec má,chlaúpečka nebo děvčáto?
2. lis 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam,@monnn: no vcera jich kvokalo :grinning: stale vsech 8. z toho bylo 5 osmibunecnych, 2 sedmibunecna a jedno ctyrbunecne. Zitra si pro ne jedu. Uz mam i listek na vlak a zpatky i mistenku pro ne :grinning:.
majcam jake ze to ted zobes olivy s mandli, paprickou ci s cim...:slight_smile:
2. lis 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza ty jo to je skvělí,hele napiš mi do IP kamže to jezdíš,vím do kterýho města,ale nevím Car anebo skus se zítra zeptat zda dělají i PGD.Díky mooooooc :slight_smile:
2. lis 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.....pořád vás sleduji a moc moc držím všem palce. Jsem moc ráda, že se v Gennetu začalo dařit :slight_smile:
Majcam...potichounku veliká gratulace :slight_smile:
Inza...držím všechny palce co mám..snad bude změna to pravé na úspěch :slight_smile:
cibka...věřím, že jednou to klapne..určo :slight_smile:

Čerstvé těhulky držte se a bojovnice bojujte ono se to podaři :slight_smile:
3. lis 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monnn dobré ránko,no říkala mi,že snad bude doma asi jen půl roku,ale to se mi zdá divný a na pohlaví jsem se teda nezeptala,ale zdála se mi na kluka :astonished: ,jsem se před tim 2 IVF málem tam rozbrečela,když jsem jí nestihla o měsíc,jsem si tam připadala sama a jen jsem čekala,ke komu mě vrznou.. :fearful:
@inza jééé držím moc pěsti a dej vědět!!!!! A olivy mám bez vnitřku,pecky jsem nestíhala plivat :wink:
3. lis 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Ahoooooj,co malinká?!
3. lis 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
3. lis 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @zvalentova, teda Tobě ty tt naskakujou :slight_smile:. Už Ti TO došlo? Mně to doklapává pořád pomalu a to mám za chvíli rodit...
3. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 hele tak nějak pořád ještě ne. Možná až se začnou vrtět, ale teď jen vím, že se mi srazila trička přes břicho :grinning:
3. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
majcam...ahojky..letí to letí..už jsme oslavili půl roku :slight_smile: Je to naše zlatíčko..je hodňouká a strašný smíšek..prostě pusinka :slight_smile: však to zachvilku taky poznáš, jaké to je mít doma takového cvrčka...ty vlastně možná hned dva, že :grinning:
3. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam tak to jo,no já bych se cítila asi taky tak jak ty - sama - ale vidíš nakonec se zadařilo i tak :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 díky snad ano
3. lis 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, poslušně hlásím, že jsem 2. den po OPU, dostali ze mě jen 3 použitelný vajíčka, ale všechny se oplodnily a druhý den žijí...tak tiše doufám, že nám do zítřejšího ET aspoň něco zůstane.... strachem si nepomůžu, teď už nic neovlivním, tak uvidíme
4. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahojky, tak jak je po včerejšku ? už to máš za sebou a teď to čekání co to bude nejhorší... já už se taky nemůžu dočkat 8.11. mám dostat MS tak to taky už utíká se těším... . Držím moc palečky ať se mimi pěkně zachumlá u Tebe
4. lis 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami ahoj,já měla taky 3 :wink: ,takže si měla OPU ve středu?
4. lis 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jojo, ve středu jsem byla.... u tebe jse si nevím proč vybavovala, žes měla nějakou velkou úrodu, a tak jsem byla v depce, že je to žalostně málo... tak doufám, že bych třeba napodobila tebe i v tom výsledku:slight_smile: držím ti pěsti, palce, klouby a tak....
4. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem tu jen na skok. Právě jsem dodělala nehty a teď frčím na nákupy a odpoledne na pedikuru.
Hezky pište, já vás pak dočtu :wink:
4. lis 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek