• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@majcam: praci jeste nemam...takze jsem doma bez neschopenky....ted me akorat psali ze nam zustali dva nanuci... :grinning:
7. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Super!!!!!!!Jenom že ty je už nebudeš potřebovat :sweat_smile:
7. lis 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: no doufam ze mas pravdu..... :grinning: :sunglasses:
7. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ježiši teď mi to došlo co je za den,kolikadenní nanuci to jsou,to už jsou snad děti k porodu :slight_smile:
7. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: no 6 denni.. :grinning: :grinning: jo myslis ze by nam je jako meli dat rovnou i s postylkou :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza Páni, tak to koukám - minimálka a ještě zbydou dva nanuci. V Gennetu věc téměř nevídaná. Moc držím palce.
7. lis 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi: diky. Ja nebyla v gennetu
7. lis 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte všechny, jen nakukuju :slight_smile:
7. lis 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pentagras ahoj, doufám, že je u ebe vše, jak má:slight_smile: Já jsem teď 3. den po ET, musím 11 dní vydržet, jak to všechno dopadlo...bojimbojim
8. lis 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pet.s ahojky jj jdem do dalšího mimi, doufám tedy že jen jednoho :dizzy_face: . Mám děti moc ráda a dlouho jsme na ně čekali takže teď budou brzy za sebou. Občas je to tedy nářez s dvojčátkama, ale je to krásný. To super, že máš tak fain rodinu :slight_smile: , že Ti pomáhají. Já mám 18ti letou ségru a ta mi jezdí pomáhat o víkendu ona jezdí z intru a domů nemá spojení takže jsem taky ráda za pomoc, i babička hlídá a teta tak si také nemůžu stěžovat :wink: .
8. lis 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ahojík, odpočíváš ? odpočíváš? asi v rámci možností viď s malou cácorkou :slight_smile: . Já jdu 16.11. už pro prášky a nevím kolikátý den cyklu tedy se dělá KET, ale počítám že by mohl být ( pokud to dělají i v sobotu) tak v sobotu příští :sweat_smile: . Doufám... . A prosím Tě mám blbou otázku co udělali s tím druhým embryjkem??? To taky teda rozmrazili jo?
8. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maharall ahojky, ja byla 10 DC na UTZ a naplanovaly jsme KET na 16DC, dnes jsem 5 den po KET a zadne tehu priznaky :slight_smile: jen jsem totalne vycerpana, amalka ma rymu v noci se budi pak vstava brzo, mam toho tak akorad plny kecky..... jako ze bych se nejak setrila to bohuel ne :frowning2: s amalkou to moc dobre nejde.....druhe embryjko se zlikvidovala, ani nevim jak presne nechtela jsem to vedet, bylo trochu pozadu ale klidne by mi dali obe, ale manzel nechce o dvojcatech (lepe receno trech detech ani slyset) takze embyryolog vybral to jedno nej a ted je u me..... na dalsi mrazeni se to pry nehodilo protoze bylo uz dost zrale, tak mozna ze se daji i mrazit podruhe netusim.....
8. lis 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo je tak to mě mrzí, že má malá rýmu,tak ať je brzy fit... . To je hrůza když jsou děti nemocné to vím, člověk pak je jak mátoha když se nevyspí. No, ale snad se miminko zavrtává a těhu příznaky se určo dostaví :grinning: . Já už si ani nevzpomínám kdy začly u mě, ale takhle brzy asi ne...nevím :sweat_smile: . A testit budeš až za těch 14 dní? Vydržíš to ? Já jsem minule testovala dřív, myslím i osmej den :frowning2: , to ještě nebylo nic vidět a pak desátej už jo :slight_smile: . Teď si asi koupím 14 testů a budu testovat každej den :dizzy_face: ( jsem blázen)... Aááá Hanička se vzbudila tak pa
8. lis 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maharall ja mynule testovala 8den po ET a uz to bylo videt, ted snad vydrzim aspon do toho 10 dne to je v nedeli...... :slight_smile: ja vim ze me bylo blbe prave ten 8den po ET a pak se to se mnou tahlo az do 14tt :slight_smile:
8. lis 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem po první konzultaci v genentu. Pí doktorku si nemuzu vynacvalit, udelal na me ohromny dojem. Ptala se, proc jsme odesli z Gestu, tak jsem byla uprimna a rekla, ze hlavne pro nekomunikaci a po 2 mesicich snazeni bez nejakeho probirani s nami, rozhodli, ze jedina sance je umele. Jsme na zacatku, budou nam delat nejake testy 4D ultrazvuk. Predbezne jsme se bavili, ze zkusime 2x IUI a pak tedy IVF. Uz také zacinam pouzivat zkratky :slight_smile:
Ale hlavne jsem rada, ze jsme v gennetu, mam z toho moc moc dobry pocit.
@hypo Drzim pesticky, az se embryjko hezky zahnizdi.
8. lis 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 a u koho jsi byla? U Brandejské?
8. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...nevíte k čemu je ten 4D ultrazvuk dobrej...co na něm můžou vidět?Díky
8. lis 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 a u koho jsi byla?.-)
8. lis 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po hrozně dlouhé době...Hypo tfuj tfuj,držím palečky :slight_smile:
8. lis 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova
@pet.s u dr langerové. byla jsem z ni nadsena, nekolikrat se ptala. zda mi je vse jasne....rekla, ze nas nebudou do niceho nutit. snad ten pocit vydrzi :slight_smile:
Holky, mam trochu tehcnicky dotaz. Kdyz jsem na patek objednana na UTZ k dr, musim se zase hlasit na vratnici nebo se jde rovnu k doktorce?
9. lis 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21: vzdy musis pres recepci
9. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 no jo Alenka.-))(dr.Langerová) ta může za naší Terezku... my kvůli ní přešli z Iscare do Gennetu.Ony byla původně v Iscrae a pak odcházela do Gennetu.
Je to nejlepší paní dr. Před Vánoci se za ní chystáme ukázat Terinku..-))
9. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 Vždycky se hlásíš první na recepci..
9. lis 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza děkuji
@pet.s děkuji. Mě příjde úžasná, milá, vše vysvětlí...Jsem moc zvědavá, co s námi bude provádět :slight_smile: Také jste zkoušeli IUI nebo jste šli ihned do umělého. Docela mě pobavilo, že mi řekla, že jsem mladá :slight_smile: A mě je 31 let...jinde mi říkali, že máme nejvyšší čas, ale ona, že jsme přišli akurát . Snad bude mít pravdu a nic jsme nepropásli :slight_smile:
9. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zana21 My hned do umělka. Ale my jsme extrém. Bodejt bys ji nepřišla mladá. Já poprvé otěhotněla v 39 a Terezu jsem porodila bez 3 týdnů ve 42.-))))A když se narodila Terezka tak mému muži bylo 65 let.-)))))))))))Ale dr.Langerová nám strašně držela palce. Když jsem pak přišla o první mimi, tak mě dost držela nad vodou.
9. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
9. lis 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova ahooj :wink: ,pls taky se ti strašně motala hlava a měla si skleněný oči jakoby po kocovině? Nebo jen já jsem exot?
9. lis 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam jako kdy?
9. lis 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova :grinning: ,na začátku těhu :sweat_smile:
9. lis 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek