• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@maharall tak to je skoda.... tak sand mrcha dorazi a rozjedete to :wink: ja teda zatim bojuju s nachcipnutim a to teda v bestialni podobe :frowning2: hnus velebnosti
17. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam: gratulace k malemu majcamatku :grinning:
17. lis 2011 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza no haloo,si vyspáváš kocovinku :wink: ,nezodpovědná matko :angry: ,co ty?
17. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam: nene nevyspavam...sice nejake pivko bylo ale jenom na chut.......jenom jsem delali neco venku a pak blbli se psem....no mrcha se zatim nerozjela a test zadnej nemam.....takze nic.....
17. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza no to je dobrý,že se zatim nerozjela,ne?
Jinak dobré poledne,nebo už odpoledne.. :wink:
18. lis 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam: no teď zase nevím na čem jsem:slight_smile:. no dneska jsem koupila test tak mozna zitra zkusim.. uvidim: -)
18. lis 2011 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami Cau! Tak co test??? Ty nas ale napinas!!
19. lis 2011 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
....no co to tady... :angry: ,člověk tady dva dny neni a nestíhá dočítat :angry:
Dobré ráno všem!!!!!!
Co ta @inza a ta @rychetkami...no to jsou způsoby teda :frowning2: :confused: :sweat_smile:jdu si teď na chvilku zalézt s ultrošem do postele a až přijdu....:frowning2:(
21. lis 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
....ještě nic?
21. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ženské kliiid:slight_smile:ale veliký díky za podporu... byla jsem poněkud offline. Objevila jsem //, ale čekám na výsledky z krve, takže zatím vpodstatě otazník
21. lis 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam prosím prosím, mám takový malý dotaz, pochopila jsem, že jsi na neschopence...dali by mi rizikový už od teďka?
21. lis 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami ano jsem na neschopence od OPU,takže ti bude pokračovat :slight_smile: Jupí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam no ještě mi nepotvrdili tu krev:slight_smile: dneska po první hodině v práci jsem se utvrdila o tom, že v tom věčným stresu bych tomu moc nepřidala...
21. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami po IVF je to rizikové těhotenství,až si budeš volat na výsledek,tak si o ní rovnou řekni :wink:
21. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
HCG 695 13. den po transferu - vypadá to na jednoho vetřelce:slight_smile:
21. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami velká gratulace užívej si to. :slight_smile:
21. lis 2011 v 10:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami úžasná zpráva, gratuluji :slight_smile:
21. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami super,těm se nějak daří :wink:
@raducha ahoj,chci se zeptat,půjdeš na amnio?! Mě řikala sestřička ať se domluvím se svým gyndr.a pak až půjdu na screening,tak se mám snad objednat,nebo jsem to popletla :slight_smile:
21. lis 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami Gratuluju! Určitě zůstaň doma v klídku :wink: Tady se to teda rozjelo, holky! Doufám, že se k vám taky brzo přidám...
21. lis 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@malina2 no po vánocí to doma rozjedete...držím pěsti, zatím se krm pupalkou a vojtěškou!
TEď se trochu obávám, aby to do UZV vydrželo...jasně, že jsem si vzpomněla na tebe, ale nesmím propadat ani depresím ani extrémní euforii - pěkně zlatý střed:slight_smile:
@majcam
@zvalentova
@raducha
díííík!
21. lis 2011 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami No jo, už jsem si koupila sexy prádélko :sunglasses: Láduju se vším možný, ale nijak se k tomu neupínám, tak uvidíme. Když to neklapne, jdu v květnu do ivf.
Držím palce, ať je všechno, jak má být!
21. lis 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@malina2 no tomu říkám přístup:slight_smile:
btw. dověděla jsem se, že endometrióza samotná je indikací pro ivf...ale pokud je tvůj muž v pořádku, tak to půjde samo:slight_smile:
21. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@rychetkami Drahý je super-muž, takže doufám, že postačí, když přikoupím ještě nějaké to prádlo :grinning: :grinning:
21. lis 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majcam: no my spise vypadame ze nic.....
21. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza jak spíše ne,co to je za hádanky? :unamused:
@malina2 neboj,dočkáš se, máš pohnojeno :wink:
21. lis 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam Spolíhám na to! :slight_smile:
21. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Všem moc velká gratulace, co se to povedlo. Doufám, že nás pak bude víc. :wink:
Já dnes byla v Gennetu na OPU. Mám bohužel jen 3 vajíčka-stimulovala jsem nejnižší dávkou kvůli OHSS (75). Bojím se, aby embryjka vydržela. Minule jsem jich totiž měla 18 a z toho bylo jen 5 embryjek.
21. lis 2011 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@adriadri neboj se nic,nezáleží na počtu,ale na kvalitě,já měla ze 6 folikulů 3 vajíčka :wink:
21. lis 2011 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam ted mi prave nic jineho nezbyva nez doufat, ze budou aspon kvalitni. Chci se zeptat, kdy asi tak volaji ohledne embryi? Dopoledne? A co jsi mela za metodu oplodneni?
21. lis 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem, tak mi holky poradte ja to deláte že se vám tak krásně daří

@rychetkami velká gratulace :slight_smile:
21. lis 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek