• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Ahoj holky, tak jsem byla jeste u jineho dr., co mi tenkrat potvrdil to zamlkle, a ten teh. na utz videl. Nicmene se jedna teprve o 5tt, po te revizi se natahnul cyklus na 33 dni. Pristi dva tydny budou rozhodujici, tak mi drzte palce.
20. led 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malina2 a tys už viděla černě, troufám si napsat i hnědě:slight_smile: budu na tebe myslet, však už si to zasloužíš
20. led 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malina2 kočko držím všechny kulíky i na nohou. drž se :wink:
20. led 2012 ve 13:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@malina2 no vidíš,bude to v poho,neboj... :astonished:
...tak jsem dnes byla v Gennetu na kontrolu po těch klkách a vše v pořádku,malá zas vyváděla a pak se furt chechtala,dívala se mi na roštěpy,a prý je to v pořádku,tak teď už jen čekat až si přestanu kupovat intimky a snad už se začnu i radovat :confused:
20. led 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam: teda co čtu tak máš teda pěknou divosku :slight_smile:
20. led 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no haloooo madam,to jste zase někam prchla.. :frowning2: ?!
21. led 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: jj jsem na horách...s věrnou kamarádkou lopatou :slight_smile:...pořád tu sněží..
21. led 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to byla jen jednorázovka, ustalo to v podstatě hned, jak to začalo. Ten utrogestan jsem začala zavádět, protože motání hlavy bylo z něj (z polykání). Poradili mi v Motolo po telefonu, jsou tam strašně fajn sestřičky. Nicméně nevím, jestli v tom mám pokračovat, když už je to ok. Jinak pozítří mě čeká kontrola v 6+0, tak to zas budou nervy kvůli tý srdeční akci...
21. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malina2 budu moc dret pěsti, už chci číst, ýe je to ok :slight_smile:
@majcam to je bezvadný, já ještě intimky kupuju :frowning2: mám pocit, že to nikdy neskončí, ale pokud jsou malí v pořádku, zvládnu ráda i tohle
21. led 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás čeká zítra další kontrola po měsíci. už se moc těšim až toho špunta uvidím :wink:
22. led 2012 ve 22:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no toto,už je zase v čoudu!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@rychetkami jj neboj já taky stále jedu v intimkách,včera jsem se nasrala a koupila si 3 ty velký krabice myslím že carefree,takže kdyby něco můžu pak rozdávat :slight_smile:
@raducha držim pěstičky do Gennetu :wink:
23. led 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: nene ja jeste tady...ted jsem v PRG do ctvrtka a pak zase na hory asi
23. led 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nás ve středu čeká KET. Od čtvrtka si zase píchám Fragmin :confounded: (na ředění krve) a beru Utrogestan. Rozmrazí nám 2 embryjka, zavádět se bude jedno. Tak snad bude aspoň jedno na KET vhodné :slight_smile: Tak mi, prosím, držte palce :wink:
@maharall tak si od čtvrtka píchám Fragmin a kupodivu zatím žádné modřiny. Jen zatím dvě červené, mírně modřinové tečky. Tentokrát mi to zatím docela jde, probudím se, píchnu, pak chvíli poležím, protože ta tekutina pálí a pak vstanu (asi je to tentokrát jiný, co mi zbývá, když vedle v pokoji mám již 2letou cácorku :grinning: ) Ale představa, že když se to povede, že to takhle budu dělat denně až do října .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza no a nějaké novinky by nebyly? Jako třeba,že se ti roztávaj mrazáčci v bříšku..?! :astonished:
23. led 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo držíme všechny palce co máme :wink:
23. led 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova a vy jich zrovna máte hodně, tak děkuju moc :grinning: Jak se máš a jak se daří?
23. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam: nazdarek...zadne novinky nejsou...nad nanukama jsme zatim nepremejsleli...nejdrive brezen, duben...manza ke vsemu byl jeste sikovnej pri sportu a pretrhnul si sval...takze je doma ted veselo jinak. JInak musim rici ze uz se me ani do niceho neche...zkusime ty nanuky a pak na to asi prdime.....
co ty jak se vede tobe a tve divisce?
23. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo ahojík, tak moc moc držím palce ať to vyjde a povede se to napoprvé :slight_smile: , no já Ti nezávidím to píchání já byla na jednu stranu ráda že už nemusím i když bych to taky vydržela kvůli miminku.... asi je to náročnější s malou divoškou co? Já teď už pomalu přemýšlím o práci (teda mám nervy jestli nějakou seženu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) , už jsem smířená že budeme mít "jen" ty naše dva raubíře :grinning:. teď jsou oba nemocný Honzík má průjem a Hanička nějakou virovou vyrážku tak jsem zvědavá kdy ty nemoci chytěj od sebe a bude ještě veseleji :sweat_smile: . No nic každopádně na Tebe ve středu budu myslet ať je vše ok. Zatím se měj krásně ......
23. led 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dnešní kontrola proběhla dobře. budeme mít holčičku :wink: miminko zdravé a zase dávalo o sobě vědět.
23. led 2012 ve 22:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@raducha super!!!!!!!!!!!!!! jsem to netipla :angry: ,
@inza to ti schvaluju,já až ve chvíli kdy jsem to vzdala,tak to vyšlo,vím,že to asi zní jak klišé,ale je to tak!!!!!!!!!!!!!
24. led 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raducha báječná zpráva a veliká gratulace :slight_smile:
24. led 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ty se máš, že můžeš na nákup...můj pokrok spočívá v tom, že se můžu pohybovat po bytě...naštěstí můj muž se ve vložkách už vyzná, tři týdny trvá moje domácí vězení:slight_smile: ale poprosím ho o nějaké megabalení, třeba zákonem schválnosti ti přejde:slight_smile:
25. led 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami a máš to ještě hodně,nebo jak? No dr.říkal,že na procházku můžu,tak jsme byli jen s manžou autem,jo a koupila jsem si angelsounds,na srdíčko,a je to teda velká úleva,že jí slyším,pěkně si tam šplouchá :wink:
25. led 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami jé Adam a Ema moc hezké :wink:
25. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam no nenijak extra moc, ale jak dlouho stojí, je to horší, a když jsem v klidu,tak nic...uvidím za týden, co doktor... Myslím, že budeme potřebovat jména jewn pro kluky :slight_smile:
25. led 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami jéééééééé raubíři :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,myslíš,jo?A dali ti nějakej ten ascorutin? I když čert ví,jestli vůbec pomáhá...,já třeba jeden den nic a další zase něco :angry: :angry:
25. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam uvidíme za měsíc a něco, zda mám s kluky pravdu :slight_smile: ascorutin beru znova, ale rozdíl nevidím :slight_smile:
25. led 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo ahojky tak co ? mininko už se zabydluje?? :dizzy_face: :slight_smile:
25. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maharall jo jo :slight_smile: Rozmrazili tři embrya a přežilo jen to jedno :slight_smile:
Chci se zeptat, dostala jsem dnes Estrofem, mám brát 1x denně. Je to takové kulaté balení, vypadá to podobně jako hormonální antikoncepce. Měla jste ho některá? @hypo co ty? Měla jsi ho po KET taky? Podle příbalového letáku je to pěkný hnus.
25. led 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak kontrola proběhla bez utz, prý je moc brzo. Ale spíš si myslím, že mě dr. nechtěl zbytečně stresovat kvůli srdíčku. Další bude v pondělí, to už budu 7+0, tudíž to už by být mělo. Bojím se bojím...
@raducha Gratuluju k holčičce!
25. led 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek