Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maharall
25. led 2012

@monivo je tak super, to bude určo šikulka a krásně se u tebe zabydlí 😉 . Já jsem ten Estrofem začala brát když jsem dostala MS před tím KETem a pravděpodobně bych ho brala asi dále myslím že jsem se ptala Hypo do kdy se bere a psala že do 12 týdne. Tak držím palečky.....

darkwitch
25. led 2012

@monivo já ho měla a začala jsem ho brát s ms a na konci jsem jich brala asi pět za den... příbalový leták jsem radši nečetla... držím palce

monivo
26. led 2012

@darkwitch díky za odpověď i za palce 😉

rychetkami
26. led 2012

@monivo držím pěsti🙂

rychetkami
26. led 2012

@malina2 pondělí je tu brzy, to vydržíš...sakra, to jsou nervy..hlavně zobej správné pilule a dej vědět🙂 MYslím na vás

malina2
26. led 2012

@rychetkami Tak jsem dneska byla na neplánované kontrole, protože mi došel Utrogetan. Dozvěděla jsem se výsledky z krve - čtvrteční byl 370 a pondělní už přes 20tis!!! Je vyloučený mimoděložní, je tam zatím gest. váček, ale srdíčko zatím ne. Moc doufám, že příští týden už bude!
Ty už seš 15tt!! To letí! Kdy vám řeknou pohlaví? 😉

zvalentova
26. led 2012

@malina2 paráda, žádné mimoděložní, všechno jede podle plánu 🙂

hypo
26. led 2012

@monivo ahojky, jj ja mela po ket taky estroferm, do 12tt jen mi v prubehu zmirnili davky

monivo
26. led 2012

@hypo tak já ho mám pouze 1x denně. Tak nevim, to už mi dávku asi nezmírní 😀 Asi nebyl důvod mi dávat více. Dnes jsem první den po KET. No jak to vydržím ještě dalších 13dní teda fakt nevim 😀 Kdy sis dělala test, který byl pozitivní? Tenkrát, když jsem byla po IVF, tak jsem měla silný OHSS, tak jsem měla jiné starosti, jak mi bylo blbě a pak jsem byla na té Bulovce. Tentokrát je to ale taky jiný. Nijak se šetřit ani nemůžu, když jsem doma s Terkou přes den sama. Ale zatím se snažím jí nechovat. Jen ji vysadit do vany apod. a to není tak náročný. Tak doufám, že takovéhle činnosti to nemůžou nějak narušit 😅 Jak se jinak máš? Jak to zvládáš tentokrát? A doufám, že ti není tak špatně jako při Amálce 😉

rychetkami
27. led 2012

@malina2 no tak to HCG je výborný!!! v pondělí to odhaduju na dobré zprávy. Jojo, valí to, jen kdyby se mi zastavilo to špinění, ale v rizikové poradně mi řekli, že některé ženy to můžou mít celé těhotenství a u dvojčat se to někdy stává...tak mě budou sledovat a mám mít klidový režim. Pohlaví ještě nevíme a je mi to tak nějak jedo...myslela jsem, že si to necháme říct, ale možná se necháme překvapit...

monivo
27. led 2012

@rychetkami děkuji 🙂

hypo
27. led 2012

@monivo ja mela davkovani az 3x denne 2mg pak jsem brala 3x denne 1mg ..... celkem sila, blbe my bylo i tentokrat ale nebylo to tak hrozny jak s amalkou... to jsem zvracela 6x denne behem celeho dne, ted jen vecer , ale taky nekolikrat 🙂 nastesti me nevolnosti zas kolem 14tt opustily... takze ted je to uz pohoda... vcera jsem byla v gennetu v poradne a vse je ok jen pohlavi jeste nevim vytouzeny pindik ta nebyl ale pry jeste nemusim hazet flintu do zita 🙂 🙂 tak uvidime za mesic.....
jinak drzim place at to vyjde!!!!!!!!!

malina2
27. led 2012

@zvalentova Dík! Já doufám ;)

malina2
27. led 2012

@rychetkami Snad jo... Tak to nebude nic dramatickýho ;) Neříct si to bych teda nevydržela! Já mám tentokrát trochu jiný průběh než minule, to je zvláštní. Nemám skoro žádné nevolnosti, a ty minule byly od 7tt značné. Naopak mi dost chutná, takže budu jako koule. Jen ta šílená zácpa je úplně stejná jako tenkrát...

darkwitch
27. led 2012

Jdu vás zase pozdravit, pomalu se mi blíží termín návštěvy v gennetu tak tu začnu být častěji 😀 už jsem začla brát pentomer i prednison :-P

můžu se zeptat stalo se vám některé, že vás bolela častěji hlava když jste brali prednison? jsem poslední dobou furt jak praštěná... tak nevím jestli za to může prednison nebo počasí...

a ještě jeden dotaz vyhýbaly jste se alkoholu když jste začly brát prednison a nebo jste začly stimulovat?

adriadri
27. led 2012

@darkwitch Za mě mohu říct, že nic z toho co píšeš. Alkoholu jsem se nevyhybala a normálně léky užívala. Výsledky byly v pohodě. Při stimulaci jsem však žádný alkohol neužívala. Ale jak se říká, u každého to může být individální záležitost. Vyzkoušej to a uvidíš.
Pořád beru Prednison, Pentomer i Anopyrin. Nic mi není a alkohol si sem tam dám. 😉 Na IVF se chystám, až tak v červnu.

anlek
27. led 2012

@darkwitch Prednison na mi asi nezpusoboval zadne vedlejsi ucinky. A alkohol jsem od stimulace pila jako kdybych byal tehotna, jednu max dve deci a vyjimecne.

darkwitch
27. led 2012

Dík za odpověď tak to za to asi prednison nemůže 😀
já právě jedu s kamarády na víkend příští týden, tak abych věděla jak moc se můžu odvázat 😀 ale asi se stejně budu krotit 😀

anlek
27. led 2012

@darkwitch Ja zacina stimulovat na nasi odlozene svatebni ceste ve Svedsku, kde jsme meli hroamdu kamaradu a kazdy vecer se tam sedavalo a trochu pilo, tak jsem se krotila, ale nevynechala uplne. 😉 A myslim, ze psychiku je potreba podporit. 😉

Btw. zacinam premyslet, zda jsme uz kompletni nebo jestli bychom tu holcicku precejen nemeli zkusit. 😵

darkwitch
28. led 2012

@anlek no já si právě říkám, že to bude super uvolnění před vším tím kolotočem kolem ivf...
to je hezké že přemýšlíš nad třetím, ale pozor na to 😀 sestra taky začala přemýšlela a jednou si nedali pozor a holčička je na cestě 😀

darkwitch
28. led 2012

ještě jeden dotaz k tomu prednisonu, může se kombinovat s coldrexem nebo paralenem? leze na mě nějaká nemoc a nechci ji nechat rozjet se...

zvalentova
29. led 2012

@darkwitch také jsem kombinovala, jednorázově podle mého není problém. Jen nezobat jako bonbóny 🙂

darkwitch
29. led 2012

@zvalentova díky 🙂

malina2
30. led 2012

Čau holky, tak srdíčko máme! Ale byly to nervy, dvě noci jsem pořádně nespala...

darkwitch
30. led 2012

@malina2 gratuluju 🙂

monivo
30. led 2012

@malina2 taky gratuluji, jen tak dál 🙂

@darkwitch já jsem dnes 5den po KET a v sobotu jsem byla s kamarádkama v hospodě. Dala jsem si grilovaná kuřecí křidélka. A aby mi nebylo těžko, tak jsem si dala malé pivko. To myslím neuškodí 😉

rychetkami
31. led 2012

@malina2 mám z tebe radost 🙂 já trochu válčím, krvácení se vrátilo, prohlížeůi mě dva doktoři, děloze a břišní dutině vše ok, takže jsem záhada 🙂 tak zas ležím, pomalu se to klidní, při špinění prý můžu pomalu vstát

mandre
31. led 2012

Ahojte děvčátka,
včera jsme se vrátili z porodnice, náš chlapeček se narodil 18.1.2012 v 0.22hod. akutním císařem v 34+6tt, jmenuje se Kristián, váha při porodu 2490g, délka 46cm. Jsme z něj úplně paf.

anlek
31. led 2012

@mandre Gratuluju!!!! Proc akutni cisat? Btw. krasne jmeno jste mu vybrali. 😵

majcam
31. led 2012

@mandre ty vo.....!!!!!!!!!Já tě chtěla vyvolávat,jestli si ještě 2 v 1 moc moc gratuluju,úplně mi tady zečou slzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!