Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
11. čer 2009

aha, díky. tak uvidíme...já mám trošku stejnej přístup jako zuzka, čím míň toho víš, tím jsi šťastnější, ale když to jinak nejde 🙂

barrca
11. čer 2009

... no já mám trochu jiný přístup, ale to jsou zkušenosti - moje sestra (30 let) loni prodělala rakovinu vaječníků, od té doby jsem na sebe opatrnější. Ségra je zatím v pohodě, ale děti už mít nemůže a vůbec, s touto nemocí nikdy nevíš.... ale jinak naprosto chápu, že je lepší někdy nevědět 😉

bigcocoon
11. čer 2009

myslim, ze genetika vetsinou nebyva takovy problem. U kazdeho sice najdou nejakou malickost, ale ta vetsinou neni podstatna pro reseni nasich problemu. ja si nechala genetiku delat jinde a tam to bylo asi tak do mesice. pohoda. MUDr. Baxová.

evak99
11. čer 2009

aha bigcocoon díky...no uviídme, mě teď čeká taky hysterka a to imuno no a pak nanuček a pak se uvidí....

barrco, to chápu...to je teda hrozný, co píšeš...

bigcocoon
11. čer 2009

Evak: ver ze to zvladnes, ja mam za sebou dve hysterky, dve laparoskopie, genetiku, imuno, nepodarene tehotenstvi po IUI, a ted doufam, ze po druhem IVF uz konecne budu mit po vsech tech zakrocich, behanich po doktorech atd. Ale kdyz to clovek bere optimisticky, tak se vse da zvladnout, jen ten cas je neuprosny☹
Takze Ti preji hodne zdaru at to mas vse za sebou s v poradku🙂

evak99
11. čer 2009

máš pravdu bigcocoon...právě ten čas, utíká a když se musíš řídit podle cyklu, tak to není někdy úplně jednoduchý..ale já jsem optimista, takže to tak beru... 🙂
jaktože Ti dělali dvě hysterky a dvě laparoskopiie? já myslela, že to vyšetření má nějakou "trvanlivost"...nebo se to může v tý děloze a vaječníkách tak rychle změnit?

bigcocoon
11. čer 2009

no prvni jsem mela asi pred 4 roky a tu druhou ted v unoru. to se mi objevila (zrejme po ivf) cysta a nasledne se ukazalo, ze je to endometrioza....rada MUDr, Kostaka znela otehotnet....tak jestli jsem jej poslechla to se jeste uvidi🙂 docela je mi lito, ze odesel do Plzne, byt to byl sveraz a drson...

evak99
11. čer 2009

dr Košťák už tam není? jo byl dobrej, byla jsem u něj párkrát na kontrole, ale zdál se mi milej. 🙂
aha, takže cysta se může udělat po stimulce jo? ach jo...doufám, že mi nic nenajdou....

anlek
11. čer 2009

Ahoj,

dneska jsem byla na konzultaci pred IVF. 😵 A super, pohodicka.

Zapomnela jsem se zeptat, je lepsi pichat rano nebo vecer?
Chteji, abych po ET sla na krev urcity den?

bigcocoon
11. čer 2009

Zel neni, sel do Plzne. Ja jsem u nej byla prave na te operaci ve Vojenske nemocnici a prisel mi fajn. No a potvrdil mi, ze se mi ta cysta mohla udelat po stimulaci, ono neni se cemu divit, kdyz do sebe pereme takove davky hormonu. Jo ale zase je tam ted moc sympaticka doktorka Langerova z Iscare. Tu jsem sice potkala "jen" u ET, ale byla neskutecne mila a sdilna a tak vubec.

dracekmracek
11. čer 2009

ahoj holky,

nebyla tu blucka? 😕

anlek já raději píchala večer ve stejnou dobu,ať jsi v klidu....tak mě to učili i v caru 😉

blucka
11. čer 2009

Ahoj Dracek 😉 , tu som...

dracekmracek
11. čer 2009

ahoj kočičko myslela jsem jestli už nemáš chlapečky u sebe 🙂

miluse
11. čer 2009

Moniv, jj početla, díky 😉 Testit budu asi středa, čtvrtek uvidím. Zítra si asi skáknu na předoperační, ať to mám za sebou. Ikdyž zase manža říká, že proč už, když ještě není nic jistýho 😅 ale já tam pak nechci chodit s MS, když potřebuju i test z moči 😕

K té imuno a genetice, nás na ni poslali před IVF díky opakujícímu se špatnému spermiu a myslím, že je taky dobře, že jsme tam šli, páč je pak člověk zase o něco chytřejší a mám i v plánu, pokud nevyjde IVF poslat manžu k andrologovi 😉

Barrca, taky jsme měli Dr. Hejtmánkovou na genetiku a přijde mi, že je taková vstřícná a fakt, že když se s tebou domluví, že výsledky budou za třeba 3 týdny tak je má 🙂

Bigcooon, potichoušku gratuluju k // a příští týden na UTZ určo bude vše vpořádku 😉

blucka
11. čer 2009

Joj, dracek este nemam, ale uz by som chcela, v pondelok ma hospitalizuju a dohodne sa TP, ale uz ich popohanam von, lebo si v brusku robia riadne diskosky 😉 .
Ja kukam, ze ty si uz 16tt, to tak strasne leti, ved len nedavno si nasla //. 😵

dracekmracek
11. čer 2009

tobě budou dělat císaře?tak to moc držím palečky 😵 a těším se na ně na kluky 😵

a kde rodíš v Praze?Já přemýšlím nad Motolem nebo Podolím....

moc na tebe myslím 😵

no bříško už vykukuje,v pondělí jsem slyšela srdíčko,jen musím být v klidu protože se na miminku začal podepisovat stres...

blucka
11. čer 2009

No vypada to,m ze to skusime normalne..doporucili mi Apolinare, takze tam, ale do uvahy tiez pripadalo Podoli a Motol 😉 .Si zlaticko, ze myslis na mna, ozveme sa.
No ked som kukala do tvojho albumika, tak brusko ti uz skoro vykukovalo 😵 😵 , no tak hlavne klud, vies,ze nic nestoji za to aby si sa stresovala, mimco potrebuje kludnu maminku 😉 .Opatrujte sa...

bigcocoon
11. čer 2009

No jsem sama zvedava, zda z tech dvou // nebudou hnedle dvojcata🙂 Pravdedpodobnost je pomerne velka 😀

ivomal
11. čer 2009

Ahojky holky,nakukuju po době... Katuško, jsem ráda, že tě vidím, drž se holka a hlavně kliiid, však on to ten tvůj kluk bojovníček vyhraje🙂
Evi ahoooooj, kdy jdeš na laparo? Já jdu už 25 a do Hloubětína🙂 Budou mi dělat i hysterku, trošinku se bojím, ale snad to bude dobré...

monivo
12. čer 2009

Ahoj všem, jsem ráda, že jste o sobě většina dala vědět 🙂 Vypadá to, že snad bude hezký víkend, tak si ho všechny užijte.

Milu, kolik různých doktorů obnáší to předoperační? A to s tím musíš k praktickému?

anlek
12. čer 2009

Monivo, predoperacni je nejlepssi resit s praktickym. Posle te na krev a moc a EKG.

monivo
12. čer 2009

Aha, děkuju. Já jsem dostala nějakou zprávu, co bude potřeba, ale z těch zkratech znám jen EKG 🙂 Tak to doufám, že moje praktická nebude mít zrovna v tu dobu dovolenou.

anlek
12. čer 2009

Ja tu zpravu dostala vcera take. Prakticka me poslala jen na tohle.

miluse
12. čer 2009

Moni, jde se jen na krev a na EKG, já jdu k nám do nemocnice, páč stejně bych tam museli na to EKG, tak asi v pondělí skočím na krev a v úterý na internu a je to !

monivo
12. čer 2009

A ptaly jste se, za jak dlouho budou výsledky? Asi se musí předat před OPU, ne?

Já jen, že když jsem se objednávala na hematologii kvůli tromboze, tak mě chtěli objednat až na srpen, tak jsem jim řekla, že poslední týden v červenci mě čeká IVF, tak mě objednali tedy na červen a výsledky že jsou standardně do 6ti týdnů a že se tedy budeme muset dohodnout s laborkou na dřívější termín a byli po telefonu kvůli tomu příjemný jak osina v p..... Když jim ale řeknete, že jste těhotný, tak jsou strašně milý a vše je do 14ti dnů. Hrůza.

miluse
12. čer 2009

Mno, výsledky musíš přinést na první UTZ, když jdu do té nemocnice tak výsledky si pak odnáším s sebou po interně, tedy po tom EKG, proto jdu jeden den na krev a až druhej nebo třetí na tu internu, aby to stihla laboratoř zpracovat a hodit jim to tam 😉 Ale je možné, že každá nemocnice to má jinak.

evak99
15. čer 2009

ahoj Ivi, já půjdu na laparo v dalším cyklu, jen nevím, kdy bude, protože nějak meškám ms...ale test je negativní... ☹
holky, neměla jste některá problémy s ms po biochemickém tehu?

ivomal
15. čer 2009

Ahojky Evi, jo po IVF první cyklus 35 dní a druhý ještě běží a vidím to, že překonám 40 tku 😝 , vůbec se mi to celé zhoršilo ty cykly. Doufám, že po laparce pošlapou jako hodinky. Já čekám mrchu taky každým dnem, abych mohla příští týden pod kudlu. 😉

evak99
16. čer 2009

ahoj Ivi, no tak tak nějak ot mám já...blbý je, že na příští úterý jsme objednaný do tý imunie a já potřebuju už mít ms....alespoň jeden den...ale tohle meškání mě nebaví, protože to se mi to celý rozhází...
navíc si teď přijdu celkově unavená tím počítáním, takže úplně nevím, kdy půjdem na ket, protože se mi to teď nějak nechce organizovat. No a až to dostanu, tak se objednám na tu hysterku, ale nechám si ji udělat v gennetu, protože v pze jiný místo, kde by mi to mohli udělat neznám...takhle to bude jednoduché. Tak hodně zdaru a dej mi pak vědět, jak to běží.... 🙂 hezký den

zuzulik
16. čer 2009

ahoj holky! Evi ahoj!!!
ja mam ve ctvrtek konzultaci s Dr. Vykys., tak jsem zvedava na cem se domluvime, co poradi, nabidne, na jake vysetreni nas posle .... moc dlouho cekat nechci....pokud by se to tahlo,tak bych alespon zkusila dalsi IUI....
jinak vsem drzim palecky!