Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivomal
16. čer 2009

Evi, na hysterku zkus Gyncentrum v Hloubětíně, mě tam posala primářka a holky, co tam byly si to moc pochvalovaly🙂 😀

evak99
17. čer 2009

ahoj zuzuli, jsem ráda, že Tě vidím...jak je? 😉 napiš ve čt na čem jste se dohodly...nemešká Ti ms? mně hodně....
ivi, díky za radu. A vezmou mě tam i když nejsem jejich pacoš? u mě pořád žádná ms....

zuzulik
17. čer 2009

ahoj holcicky 😉
Evi, uz je to podstatne lepsi, MS cekam zitra nebo v patek , tak uvidime zdali dorazi vcas, tak jak ma ....jinak po ET jsem ji dostala o 2 dny driv 😒
Kdy se chystate na dovolenou??? Pry menis praci??? Drzim palecky!!!! 😵

miluse
17. čer 2009

Jéé Zuzíku, tak to mrchu čekáme stejně 😀 // se bohužel dnes nekonali, takže vzhůru do stimulky, tedy až se paní "mrška" uráčí dojít.... břicho mám jak pátrací balon, tak čekám,že nejpozději v pátek je tu.

Jo holky, dělají taky ten 2 DC v genetu UTZ nebo si jen vyzvednete injekce?

ivomal
17. čer 2009

Evi, řekni si v Gennetu o doporučení, napíšou ti papír k provedení zákroku. Já taky zatím vyhlížím mrchu a mám předoperační za sebou.

ivomal
17. čer 2009

Milus, mě utz před ivf 2cd dělali - měla jsem tam cystu a chtěli vědět zda už je fuč.

miluse
17. čer 2009

Ivi, aha... mě tentokár ten 20 DC ani UTZ nedělala, když jse prý byla po tom IUI 😕 Jen doufám, že to nedostanu v pátek anebo sobotu, ale při mém štěstí už vidím, že jo a že se do genetu nedovolám 😒

barrca
17. čer 2009

ahoj holky,
milu neboj, i o vikendu se da do gennetu dovolat, sobota je úplně v klidu a i v neděli tam někdo bývá 😉 mě 2DC vůbec utz nedělali, ani jsem neviděla doktorku, jen mi sestřička dala injekce a bylo...
zuzi, tak zítra zdar a sílu u vykysalé (já jdu až příští úterý).

zuzulik
18. čer 2009

😉 ahoooooooj zabky 😵
tak dnes me ceka konzultace u Dr. Vykysale, chysta se se mnou i manzel, tak jsem zvedava na cem se domluvime 😉 , mrcha jeste nedorazila 😕 ,tak cekam.....
jinak milu, tak jak Ti uz odepsala barrca: do Gennetu se o vikendu v poho dovolas...neni problem 😉
jinak drzim palecky se stimulkou 😉
a jinak ani me Dr. 2DC UTZ nedelala....

baarco: jak si na tom ???
hezky den bambulky ...

miluse
18. čer 2009

Uff, holky, díky, tak to jsem klidnější. Ikdyž večer si dám asi sangrii a horkou vanu, aby se to trošku popohnalo 😝 😀

barrca
18. čer 2009

Zuzulík, tak jak bylo? Jestli to máš už za sebou ... 🤐

Já vyčkávám, příští týden mě čeká Vykysalá, asi se domluvíme na dlouhým protokolu, u kterého moc nevím, jak to funguje, tak se budu muset hodně vyptávat ... chtěla bych stimulovat co nejdřív, jenže v červenci jsem pořád někde pryč (2 týdny služebka a týden dovolená), tak pak uvidíme v srpnu. Jenže, když to tak počítám, jak mi vyjde cyklus, tak si myslím, že teprve až v druhé půlce srpna si začnu něco píchat ... tak třeba nakonec absolvujeme druhou stimulku spolu 😉

Milu, držím palce ať sangria zabere a při tom tě moc neodrovná 😝

zuzulik
18. čer 2009

baar: prave jdu k DR., vysetreni mam ve 13.30,pak poreferuju 😉

zuzulik
18. čer 2009

Baru,tak jsem tady....
dr.Vykysala byla dnes moc prijemna, hodne jsme se vyptavali a byla ochotna, nemuzu rict ani jedno krive sluvko...
chce bay jsme se dovysetrili tj. genetika ( na kterou jsme jiz objednani na 13.7., mohli jsme to vysetreni mit uz 30.6.,ale to budeme na dovolene)
pak imunologie-musim se hned zitra rano objednat a laparoskopie+hysteroskopie+pruchodnost vejcovodu....

nejsem z toho vubec nadsena,ale co se da delat...
rekla jsem ji, ze pokud by se to tahlo dlouho,tak bych chtela jit alespon na 1-2 IUI, rekla,ze se domluvime, ale az po laparce....ze to bude vacsi sance k uspechu...

a jinak Barru, priste mi take doporucuje dlouhy protokol...

barrca
18. čer 2009

Zuzi, tak to bylo podle očekávání, že ... ale neboj, půjde to jako po másle. Víš ke komu jdete na tu genetiku?
Jinak jestli jdete na imunologii do immunie, tak tam tě po telefonu neobjednají (nebo alespoň nás neobjednali) - vždy v úterý berou odběry (krev a spermoníky) a při té příležitosti tě objednají za cca 1 měsíc k primářce ....
Tak držím palce, ať se to moc neprotahuje, my to nakonec vše zvládli do měsíce (hlavně díky urychlení testů na genetice, ta imunologie tak dlouho netrvá, genetika může až 3 měsíce 😲)
Tak já zase poreferuji příští týden 😉

miluse
18. čer 2009

Zuzulíku, dlouhej protokol 😕 jsem myslela, že se spíš od nich upouští, ale asi jak u koho, holt na každou znás zabýrá něco jiného. Zuzíku a toho vyšetření se neboj, i laparka a HSG je v pohodě, ikdyž je fakt, že tak ještě týden po zákroku jsem byla jiného názoru, ale je to určo pro dobrou věc a budeš vědět na čem jsi 😉 Tak držím palečky, aby vše bylo OK a mohla jsi co nejdříve stimulovat.

Barčo, fakt? Nám dala po telefonu rovnou termín na odběry i pak na výsledky 😨 , tak to asi změnili 🤐

miluse
19. čer 2009

Krásné ranko,

tak sangria s jahůdkama asi zabrala, ráno mě čekalo překvapení, no ani tak ne. Takže dneska volám do genetu a od zítra píchám 😨 😵

zuzulik
19. čer 2009

Dobre ranko 😉
barru: mame jit k Dr. Hejtmankove, jaka je??
dnes zkusim obvolat imunologii -dali nam kontakt do Imuny a do Sanusu, pokud se nepletu.....ma muj muz zase dodrzet nejakou absenci??
jinka milu, gratuluji k mrse, konecne muzes zacit stimulovat, jeste dnes si zavolej do Gennetu at Ti pripravi pairy a leky...
ano, spi to bude dlouhy protokol, protoze ten kratky se Dr. nejak nepozdaval..i kdyz jsem mela 14foliku a z toho 13 vajicek....
no uvidime 😉

zuzulik
19. čer 2009

ne Sanus ale Synlab na Praze 1 😉

zuzulik
19. čer 2009

halooooooo spachtosky, kde jste???? 😀 😀 😀

uz jsem si zavolal do Imunie, v utery mame jit na odber krve a odevzdat vzorek sp.
a pak jsme k paní primarce objednani na 31.7.2009, dobry,ne??
tak jeste laparku a HSG ...kde se mam objednat??

miluse
19. čer 2009

Holky měli jste někdo, že jste to dostal v pátek a vyzvedával si léky v sobotu? My se tam totiž asi dneska nedotanem, když mají jen do 15 hodin, sestra mi sice ráno přislíbila, že mi zavolá nazpátek, jestli můžem přijet až zítra nebo jestli musíme dneska a nějak nevolá. ☹

Zuzíku, Dr. Hejtmánková je dobrá, snaží se výsledky zpracovat co nejrychleji a když jí řekneš, že potřebuješ ty výsledky dřív, tak ona se vynasnaží to zpracovat. My jsme akorát po tý první schůzce odcházeli s pocitem "o čem vlastně vůbec byla řeč", ale pak jsme se už zorientovali.

zuzulik
19. čer 2009

milu, ja si holky vyzvedavala v tydnu, tak Ti neporadim ...ale radeji si tam zavolej!!!!

Jak dlouho se ceka na ty vysledky z genetiky?? mesic, dva???
milu, kde Ti delali laparku??
baru, a Tobe???
kde se mam objednat???

miluse
19. čer 2009

Zuzu, jsem tam volala a když to nestihnem dneska do 15 hodin, jako že ne, páč dneska ani jeden za sebe nemáme v práci zástup, tak můžem přijet zítra dopoledne.

Normálně genetika snad trvá 2-3 měsíce. A laparku mi dělali u nás v nemocnici.

Holky tu tuším doporučovali nějaké Gyncentrum, že tam jsoud dobří. Já s pražskými nemocnicemi zkušenost nemám, takže bohužel neporadím. Ale moje kamarádka vždycky na gyn. zákroky chodí k Apolináři

miluse
21. čer 2009

Ahojky,

tak včera proběhla první včelka do bříška, píchal manža a zvládnul to na jedničku.

Holky, chtěla jsem se zeptat, jak je to při OPU, může být pak s vámi manža na pokoji? 😕 když vás přivezou ze sálu?

zuzulik
21. čer 2009

ahoj milu, gratuluji k prvni vcelicce, sikulka a manzel jeste vetsi sikula!!!!!
ano manzel s Tebou muze byt na pokoji celou dobu, toho se vubec neobavej 😉

miluse
21. čer 2009

Zuzí, díky, to jsi mě potěšila 🙂 nechci tam být totiž sama, radši chci mít u sebe manžu 🙂

Už jsi se někam objednala na tu laparku?

barrca
21. čer 2009

ahoj holky, já byla teď tři dny na dovče, tak jsem se vůbec nedostala na internet ... sorry že reaguji až teď ☹ ... no vy jste si to ale všechno zvládly pořešit 😉

zuzi, tak jen potvrzuji, že dr. Hejtmánková na nás udělala moc dobrý dojem a zařídila nám, že byly výsledky do 14 dnů i když normálně trvají i tři měsíce ... prostě jí naznač, že to potřebuješ brzy a ona tam nechá dát STATIM a mělo by to být rychlovka (nám pak výsledky přišly poštou).

Milu, koukám, že si starosti s mrchou a injekcema krasně překonala 😉 a už si v procesu, držím palce, ať jde vše podle plánu ...

barrca
21. čer 2009

jinak ještě jsem zapoměla, já na laparce nebyla ... nějak dr. usoudila, že u mě to není nutné .... a dlouhý protokol budu mít prý proto, že jsem měla při krátkém celkem málo vajíček, která byla oplodnitelná ☹ ... no ale víc se dozvím v úterý, tak pak podám hlášení 😵

Tak se kočky držte, já běžím z mužíčkem do kina 😀

miluse
21. čer 2009

Barru, díky. Snad jo, necháme se překvapit.

Hlavně, že sis dovču užila, to je hlavní, na net prď 😉

barrca
22. čer 2009

Nojo, dovča byla parádní 😀 ale teď už zase u "strojů" 😖 . Milu, jak to zvládáš, jak se cítíš? Všechno OK?

Hezký týden všem!

hypo
22. čer 2009

ahoj holky, tak me ceka zas kontrolu u vykysaly ..... jdu v patek
mesic jsem u ni nebyla, ted jsem diky redukci chodila k dr. smetanovy a ta je taky mila pekne vse vysvetlila, zakrok delala s dr. kulovanym a zatim vse ok