• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
@rory_g já myslím,že na IUI je jedno ke komu půjdeš :wink: ,všichni jsou moc šikovní :wink:
9. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami tak to mm pošlu do mekáče a chvilku si zarelaxuju :slight_smile: Dr. Langerová říkala, že doporučuje po ET se šetřit, tak se asi budu držet jejích rad..
@majcam a jaké tam jsou ještě doktorky?
Jo a ještě...máte nějaké mrazáčky? Dr říkala, že doporučuje to superrychlé zmražení a mně zajímá, jestli je to o tolik lepší, než "standard". Vím, že mám na všechno spoustu času, ale chci vědět dopředu, pro co je lepší se rozhodnout :sweat_smile:
9. bře 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g ahoj, po ET je dobré se šetřit, ale jen ležení je spíš antiproduktivní. Selský rozum funguje spolehlivě :wink:

Rychlé kry je lepší i pro pozdější rozmražení, ale nemá cenu zjišťovat tyhle metody dřív než k nim dojde. Embryolog ti poradí co by bylo nejvhodnější.
9. bře 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova jasně, 14 dní ležet bych stejně nevydržela :grinning: Vím, že to zjišťuju hoodně dopředu...děkuju
9. bře 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g při OVU to byla moje první zkušenost s narkozou. Sice byla jen krátká a něco píchají do žíly, ale mě bylo po ní zle. Jakmile jsem vstala, tak se mi děsně motala hlava. Byla jsem tam docela dlouho, bylo to v sobotu a my odcházeli někdy odpoledne a Gennet už byl prázdný :grinning: Dokonce mě pak vezli znovu na UTZ, jestli třeba vnitřně nekrvácím, když mi je tak blbě. No jen prostě špatně snáším narkozu - to jsem si ověřila při císaři, to bylo maso 2dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ET už je pohoda, teď při KETu jsem ležela fakt přesně 30min a pak domů - čekal na mě manžel s dcerou, dokonce za mnou přišli na pokoj. Byla to sranda, ten malý capart s návlekama na botičkách :grinning: A po ET je dobré se asi šetřit, nedoporučují chodit na solárko, na zumbu a podobné sporty. Ale ležet nemá smysl. Já jsem s dvouletou dcerou na MD, takže u mě ležení nepřicházelo v úvahu a taky se podařilo :wink:
Já chodím k dr. Brandejské a jsem spokojená. Jinak na odběr vajíček a ET tě objednají, ale jaký tam bude doktor je prostě podle služeb, takže to ty neovlivníš. Může tam být kdokoliv.
9. bře 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo Dekuju..uz jsem objednana na UTZ v Gennetu tak ted musime 3 tydny vydrzet..
9. bře 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g mrazáčky nemáme,měla jsem málo vajek a jen dvoudenní embryjka,ale i tak se zadařilo :wink:
9. bře 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g s tím mražením by ti poradila @darkwitch,ta to má teď vše čerstvé :wink: a jinak tam je Jarošová(s tou jsem otěhotněla),Brandejská,Langerová a myslím,že se tam ještě zaučovala nějaká dr.,ale nejsem si jistá..a dr.Feldmár(ten mi vkládal embryjka a povedlo se :wink: ),tak ten už tam neni :angry:
9. bře 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam děkuju, dr Langerová myslím Jarošovou jmenovala, tak to u ní zkusím, ještě se teda rozhoduju, jestli to má cenu, jít na IUI nebo cyklus si oddychnout a za měsíc se pustit rovnou do IVF :confused:
@monivo děkuju, tyhle zkušenosti jsou pro mě cenné, já už se začínám těšit...snad se to nestopne kvůli imunologii...
9. bře 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo nepolykám, to bych umřela úplně :grinning: když ho polykám tak jsem taky jak ožralá...
11. bře 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam ahojda:slight_smile: pořád nic a mám pocit, že už takhle zůstanu:slight_smile: však to není tak špatné, mám kam odložit talíř, hrnek :slight_smile: začíná to být dlouhé :pensive: :grinning: ale miluju to.Jak válčite vy?
11. bře 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky, koukám, že tady pořád ještě někoho znám a většina už těhulkuje, takže moc gratuluju a přeju hodně stěstíčka a těm co stále zkoušejí také a pevné nervy.
Chci se zkusit zeptat, jestli tady není nějaká mamina, která si jezdila do Gennetu pro druhé, jestli musela oběhnout veškerá vyšetření znovu např. genetiku?
12. bře 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveru já teď čekám z Gennetu druhé :slight_smile: Vůbec po nás nic nechtěli, akorát u obou moč a u mě hormonální profil. Pak už jsem se jen měla objednat na cca 11den cyklu na UTZ, kvůli sledování folikulu a pak se plánoval KET. Máte mrazáčky, ne?
12. bře 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo Jééé tak to jsem ráda, že jsem někoho našla :wink: Mrazáčky nemáme . . . já jsem se právě bála, že to všechno budeme muset absolvovat znovu, genetiku, imunologii atd. Tak jsem si říkala abychom začli půl roku předem. Ke komu chodíš a ze zvědavosti kolik budou dítka od sebe.
12. bře 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveru my měli mrazáčky, tak nevim, jestli u tebe nebude trochu jiný postup. Genetiku a imunologii si myslím znovu dělat nebudou. Chodím k dr. Brandejské. Dceři byly v lednu 2roky a druhé se narodí cca 9. října. Takže budou od sebe 2 a třičtvrtě roku. Ale koukala jsem, že ty si chceš docela pospíšit, když máš dítko staré pouze rok.
12. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo přišlo to dřív než jsem čekala, ale je na čase začít se stresovat jestli to vyjde :grinning: začínám špinit a bolí mě břicho jak na ms... což samozřejmě neznamená vůbec nic, jen že se blíží den rozhodnutí :grinning: a testovat mám až o víkendu a na krev jít až v pondělí... to bude dlouhý týden...
12. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monivo No s námi to nebude tak jednoduché, počítám s obíháním vyšetření atd., tak si myslím, že se to protáhne a také počítám s variantou, že se to nepovede . . .

@darkwitch Ahojky, nevím jestli si mě ještě pamatuješ, ale je to jedno, já byla na ET v sobotu a už ve středu jsem měla ducha, nevydržela jsem :wink: Moc držím palečky!
12. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vveru pamatuju, zvlášt když si nezměnila profilovku :slight_smile: no, uvidím jak to dopadne, taky asi nevydržím a budu testovat dřív, ve čtvrtek manžel má narozeniny a máme výročí, tak by to byl hezký dárek :slight_smile:
12. bře 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak jsem dneska utroš spolkla, když jsem začla víc špinit, v kombinaci s chozením do práce, to asi nebyl úplně nejlepší nápad, jsem zvědavá co tam vytvořím...
13. bře 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch určo to vyjde,já si dělala taky test na manžovi narozky no a byly tam :astonished: :astonished: :astonished:
@vveru ahoj,tý jo to to letí,už roční princeznu máš :confused: ,to je vidět,jak jsme tady zkejsly dlouho,než nám to vyšlo.. :angry:
13. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch určitě to vyjde, dělala jsem test na naše 5-ti leté výroční svatby a jak to dopadlo :wink:
13. bře 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darkwitch ta bolest břicha nic neznamená, Brandejská mě varovala, že mě břicho může bolet ze samotný stimulace klidně i měsíc, a špinění je uhnizďování, spousta holek to tu mělo a já měla nerva, že já to nemám
13. bře 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darkwitch : Tě tady trochu šmíruju :wink:. Mě bolelo břicho jako na ms, snad dokonce i víc, už jsem si donesla do práce vložky - a zase je odnesla, když jsem nastupovala na mateřskou :wink:. Hlavu vzhůru a neházej vránu do obilí!!! :wink:
13. bře 2012 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra mě čeká 4D utz, jsem 4DC, nebyla jste některá? Nevíte co mě čeká a jak asi dlouho to bude trvat? Děkuju
13. bře 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g Ahoj, nic dramatickýho, uvidíš své útroby na mega obrazovce. Bezbolestné, ačkoli trochou nechutné vyšetření (utz během ms)... Nicméně, bylo zhasnuto ;)
13. bře 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rychetkami Zdar! Nějaké novinky? Tuším, že budou přístí týden ;) Seš teď přesně o třetinu dál než já!
13. bře 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malina2 díky, nechutné to právě je :grinning: Brala sis s sebou nějaké ubrousky? :grinning:
13. bře 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malina2 už ve čtvrtek jdu na velký utz...dneska jsem byla u pana doktora nechutně mile asertivní, až mi vyhověl...no taky mám nejvyšší čas, 22tt mi bude končit za týden ve středu:slight_smile: a co to, měla bys jít na ten NT screening, kde je taky uvz
13. bře 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g ubrousky nepotřebuješ,jen nezapomeň(tak jako já) si odšpuntovat tampon :sweat_smile: ,jsem tam tenkrát ležela i se šňůrkou :sweat_smile:
13. bře 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam :grinning: :grinning: to se asi pan doktor moc divil :grinning: :grinning: Ale děkuju, Langerová mi říkala, že musím přijít s plínkou :sunglasses: A jak dlouho to asi trvá?
Já už bych chtěla jít na utz s pupkem a ne s MS :unamused:
13. bře 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek