Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nynam
16. bře 2012

Ahojte, chtěla bych vás požádat o radu. Navštěvovali jsme gennet archa, včera jsem byla na krev a vypada, ze to vyšlo🙂 po telefonu mi jen řekli, ze hcg je ok ( 13 dni po et bez dne et bylo cca 480) a pak si me jen pozvali za tři týdny, jestli půjde vidět srdicko. Nevite, jestli je to tak takhle bezne? Zadna kontrola, jestli na UZ půjdou vidět tečky? Mám se třeba hlásit u svoji obvodní gyn? Já vlastně kromě toho, ze mám jist kyselinu listovou, nemám zádné jiné instrukce🙂 diky

zvalentova
16. bře 2012

@nynam ahoj, to je v pořádku. Byla jsem po krvi možná ještě později. Vycházelo mi to na 7+3, pak byl krásně vidět gest.váček.

nynam
16. bře 2012

@zvalentova díky moc! Hned jsem klidnější! Zdraví N.

darkwitch
16. bře 2012

Tak hcg je asi 37 v pondělí opacko, ale volala mi Jarosova a v podstatě mi rekla, ze z toho nic nebude... tak nevim asi nemá smysl doufat...

monnn
16. bře 2012

@darkwitch čau Klárko,chjo ale třeba,třeba aspon malinkatá naděje je?! 😨

majcam
16. bře 2012

@darkwitch už zase?! To není možný 😕 😖

darkwitch
16. bře 2012

@monnn jo malinká nadeje asi je i kdyz jarosova se tvářila, ze ani neni
@majcam jo uz zase :D

monivo
16. bře 2012

@nynam měla jsem to stejně, po pozitivním testu jsem šla na krev, těhotenství poztvrzeno a byla jsem objednaná za další tři týdny na UTZ, byla jsem myslím 8+1tt a bylo již vidět srdíčko. Poté ti dají zprávu pro obvodního gyndr. Tohle je naprosto standardní postup, neboj 😉

rychetkami
16. bře 2012

@nynam úplně stejné jak u mě, jen mi doporučili se šetřit...stejně by tam nic moc neviděli, vydrž 🙂

majcam
16. bře 2012

@darkwitch to mi fakt hlava nebere,musí být nějaká chyba v imunu,nechceš zkusit dr.Malíkovou z Podolí,prý je dost dobrá 😉

anlek
16. bře 2012

@darkwitch A co ti k tomu Jarosova rekla, to je desne divny, ze uz podruhe (potreti???) mas to same. Mas vysetrenou imunologii? Pry je na ni nejlepsi dr. Ulcova v Plzni.

darkwitch
16. bře 2012

Jarosova mi rekla jen, ze se asi chytilo a hned pustilo a ze normálně odmenstruju a pak se mam objednat. Kvůli imunu beru prednison a nic jineho by mi asi nenapsali ani jinde... no uvidim co mi pak řekne langerova...

malina2
17. bře 2012

@darkwitch To je teda pech, to mě mrzí... Kolikátej to byl pokus? Máš zamraženo? ;)

darkwitch
17. bře 2012

@malina2 mrazáčky máme dva a pokus to byl druhý úplný a celkem třetí

malina2
19. bře 2012

@darkwitch To je fajn, že máte dva mrazáčky ;) A počítá se ten jeden neúplný?

darkwitch
19. bře 2012

No muzes mít tři úplně a jeden neúplný...

darkwitch
19. bře 2012

Tak z dnešní krve potvrzeno, další biochemické těhotenství...

monnn
20. bře 2012

@darkwitch 😖 😠 ☹ to snad není možný 😒,je mi to moc líto

malina2
21. bře 2012

@monivo Tak to bude Motol, už to mám černý na bílým ;)

inza
21. bře 2012

zdarvim....nestiham Vas nejak cist....
dark: to snad uz neni ani mozny. Nebo zkus dr na karlaku je taky dobra...pokud budes chtit vice info poslu...se k ni ted bude objednavat
majcam: tak jak se kulatis a co princezna
monn: co ty jak jsi na tom

monivo
21. bře 2012

@malina2 dobrá volba si myslím 😉 Já už mám zamluvenou registraci v Krči. Kamarádka tam rodila min. týden, druhá by měla každým dnem, obě již podruhé a jsou spokojené. Tak snad já budu taky. S mojí gyndr. jsem domluvená, že cca v 20tt mě doporučí do rizikové poradny, tak uvidíme 🙂

monnn
21. bře 2012

@inza čauky,to je taky dost,že sem koukneš 😉 ,já.ted to ještě neřeším,za měsíc půjdu k mojí gyn. a nějak se snad domluvíme takže....... 😕 a co ty,jen nakouklas a stejně nic nehlásíš 😅

darkwitch
21. bře 2012

@inza jo asi tu imunoložku na karláku zkusím, nejso první kdo mi o ní říká, ale prý jsou tam strašné čekací lhůty, musím tam zavolat co nejdřív, jen to v práci moc nestíhám...

rory_g
21. bře 2012

Ahoj holky, občas vás čtu a čekám sama na výsledky imuna (27.3.) a pak na IVF..
@darkwitch mně doporučila dr. Langerová si tam zavolat - ale vyřiď si v Gennetu žádanku, já to nevěděla a byl by to celkem problém - na odběry kdykoli ráno (jen pokud budete mít imuno páru, tak jen v úterý) a k dr na kontrolu pro výsledky nás objednali za měsíc, přidělili nám ji. 😉

nannynka
21. bře 2012

Ahoj holky, mám na vás dotaz. Kde teď úřaduje Vykysalá ? Bohužel se příroda neumoudřila a pokud budeme chtít druhé dítě, tak se Gennetu nejspíš nevyhneme ☹ . Už se snažíme půl roku a gyndr říkal, že bude lepší to jít zase řešit k nim...Opatrujte se.

absti
22. bře 2012

ahoj holky, jsem tu nová.
Minulý týden jsme byly s manžou poprvé v gennetu. Byly jsme na genetice u pí.Krutílkové a pak na pohovoru u pí. Vykysalé. ke komu chodíte vy? kolika z vás Gennet pomohl?

@nannynka Mudr. Vykysalá je v Gennetu

inza
22. bře 2012

@darkwitch: ahoj, hele ja tam moc dlouho necekala...nejlepeje s ni komunikovat mailem. Me napsala tri terminy ja si jeden vybrala...a sla jsem a i bez doporuceni.....

monivo
22. bře 2012

@absti ahoj, my chodíme k dr. Brandejské. Dceru máme z Gennetu a teď čekáme druhé taky z Gennetu, vždy se podařilo napoprvé 🙂 Všechny holky, co tu na diskuzi jsou chodí do Gennetu. Některým se již zadařilo, některým zatím ne. Je to individuální. Hodně štěstí 🙂

monivo
22. bře 2012

@nannynka ahoj, tebe si pamatuji 🙂 Taky pro druhé do Gennetu? Tak vítej do klubu 😀 Jo jo, Vykysalá je v Gennetu na Letné.

majcam
22. bře 2012

@nannynka ahooooooooj 😉 😉 😉 ,tý jo,tady se rozjíždí druhý kola 😉 😲
@inza no kde se flákáte madam,jak je na horách,taky už teploučko?!
@monnn jj to je naše inza-tajemná už od začátku 😉 ,jen jestli něco neskrývá.. 😉