Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
2. dub 2012

@zvalentova stěma kalhota máš uplnou pravdu, mám stejný problém, tak jsem kouipila černý tepláky a už to na ty 3 týdny nebudu hrotit 😀

rychetkami
2. dub 2012

@pentagras no joo, letí to, ty za chvíli budeš mí po všem a s malou se kouknete z oka do oka....budu zvědavá - taky šmíruju Genneťačky

zvalentova
2. dub 2012

@pentagras ježiš, z čeho jsi vystresovaná? Já jsem pořád, ale tam to dělá systém a divná lidé.

pentagras
2. dub 2012

@zvalentova no po včerejším planém výjezdu kdy jsem čekala na vyšetření kde paní zrovna rodila, nic moc zážitek, můžu ti říct, během minuty mi nic nebylo a chtěla jsme domů, poserová no 🙂

maybay
4. dub 2012

holky, v patek nas ceka prvni IUI, zitra si musim pichnout pregnyl. Doktorka rikala, ze mame docela velikou sanci, ze se podari. Ale nechci se na to upinat. Bylo by super, kdyby to vyslo napoprve. Jsou nejake rady co delat aby se sance zvysila? Nekde jsem cetla, ze se jeste ma "snazit" po IUI doma.

zvalentova
4. dub 2012

@maybay Pokud to má vyjít, tak to klapne tak jako tak. Přeci nebudeš věřit kecům jako dělat stojku apod.

maybay
4. dub 2012

@zvalentova tak stojku bych nedelala 🙂 ale treba to snazeni doma klidne 🙂

rory_g
4. dub 2012

@maybay ahojky, mě dr vždycky po IUI ještě říkala pojistit večer a druhý den ráno doma 😉 Sice to u mě nezafungovalo, ale u jiných klidně může

maybay
4. dub 2012

@rory_g diky za radu, zkusime to 🙂

maybay
4. dub 2012

@rory_g kolikrat jste zkouseli IUI?

rory_g
4. dub 2012

@maybay 2x v Podolí a v lednu a únoru v Gennetu, teď nás čeká IVF 🙂

maybay
4. dub 2012

@rory_g tak drzim palce, at to vyjde.

rory_g
4. dub 2012

@maybay děkuju, já Tobě přeju, aby vyšlo IUI hned napoprvé!

crime
4. dub 2012

Ahoj holky, Tak byl dneska pritel znovu na spermiogramu a dopadl skvele. 🙂 Domluvili jsme se tedy s pani doktorkou, ze v patek provedeme IUI. Kdyz by se to nepovedlo, protoze vim, ze ta sance je mala, ale je tam 🙂 , tak jsme se domluvili na vysetreni pruchodnosti vejcovodu, ale ultrazvukem s vyuzitim kontrastni peny. Mare s tim prosim nejaka zkusenost? Boli to, jak to presne probiha?

zvalentova
5. dub 2012

@crime ahoj mám zkušenost z průchodností kontrastní látkou, která nebyla 2x příjemná. Jinak nemám, možná jiné holky.

absti
5. dub 2012

@crime
ahoj mě dělali taky průchodnost vejcovodů pomocí kontrasní látky a ultrazvuku a to dohromady dvakrát. Poprvé to bylo dost nepříjemé a chvilkama mě to i docela bolelo, ale jakmile vyšetření bylo hotové tak jsem o žádné bolesti nevěděla. Když mi to dělali podruhé tak y mi to taky moc příjemné nebylo a taky mě to někdy i zabolelo. Po skončení to bylo v pohodě, ale asi tak za 3 hodiny mě břicho začalo bolet celkem dost a bolelo mě ještě druhý den.. Možná mě ta druhá pruchodnost bolela víc, protže jsem půl roku po první průchodnosti o jeden vejcovod přišla..

absti
5. dub 2012

Holky Gennetačky 🙂 za jak dlouho testujete po IUI???
Já na něm byla v sobotu a včera jsem si blbka udělala test a byly tam // . Dnes ráno jsem test opakovala a druhá čárka je jen duch. Zapomněla jsem napsat, že jsem si ve čtvrtek večer píchala pregnyl 5000. Takže dneska jsem od pregnylu 8 den. Asi ty moje slavné // byly díky pregnylu, co?

majcam
5. dub 2012

@absti no testuje se po 14dnech,a ty // to bude asi pregnyl...,nejlepší je netestovat a pak být příjemně překvapená... 😉

absti
5. dub 2012

@majcam
to určitě je nejlepší, ale já to prostě nevydržím!!!!!! 😠 ☹

majcam
5. dub 2012

@absti to já se bála tý pravdy na tom papírku,že jsem nikdy netestovala...chtěla jsem zůstat ještě chvilku ve sladké nevědomosti 😵

absti
5. dub 2012

@majcam
no vidíš to. Každá jsme jiná. Mohu se zeptat kolikrát jsi byla na IUI?

zvalentova
5. dub 2012

@absti ahojky, určitě to vydržíš. Je to lepší jak nervozita celu dobu a zklamání 😉

majcam
5. dub 2012

@absti měla jsem 2x IUI a 2x IVF,poslední IVF bylo vítězný 😉
@zvalentova no madam,stále zírám jak pěkně držíte,to snad budeš ještě přenášet,ne?! 🙂

zvalentova
5. dub 2012

@majcam se nesměj, mám z toho totiž taky strach 😀
Jdu tam ve středu a dokud mi neřeknou termín porodu tak se nehnu. Je to teď už opravdu nezvladatelné. Díky otokům přibírám 0,5kg denně a moje klouby volají SOS.

absti
5. dub 2012

@majcam
no já už byla na 4-tém IUI. cca za měsíc máme mít výsledky z genetiky a imuna a pak uvidíme co dál. Tím, že výsledky budou v květnu a my jedeme v červenci na 14 dní na dovču, tak jsem si v hlavě naplánovala IVF na srpen- září.

absti
5. dub 2012

@zvalentova
ty čekáš dvojčátka???

zvalentova
5. dub 2012

@absti jj, jsou tam dvě 🙂

absti
5. dub 2012

@zvalentova

@majcam

holky ke komu chodíte v Gennetu? možná jste to sem už psali, ale nechce se mi dočítat nějakých 1058 stránek 😀 😀

majcam
5. dub 2012

@absti já nejdřív chodila k dr.Bukvové,ale ta mi otěhotněla,tak na druhé IVF mě šoupli k dr.Jarošové a s tou se nám povedla (zatím je ještě v bříšku) holčička 😲

zvalentova
5. dub 2012

@absti chodila jsem k Bukvové, která se mnou absolvovala celé IVF. A také k Langerové, která si mě po jejím odchodu na mateřskou převzala.