• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
@betox To je uzasny, jak se vam povedlo. :dizzy_face: Me takhle bolelo bricho skoro cely prvni trimestr s Robinem. Na psychiku spatne, ale zadny problem nebyl. Drzim moc palecky.
22. čer 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sipkova1 díky moc :wink:
anlek díky za podporu. Věřím, že to bude OK
Jinak jsem dneska ráno prodělala dost velký šok - rodičům v noci vykradli barák, když byli na chalupě :angry: Ještě teď se klepu, tak snad to prckovi neublíží :frowning2:
23. čer 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox no to je mi novina :grinning: :grinning: :grinning: ...gratulace!!!!!! Tak to jsi na tom podobně jako byla já :grinning: :grinning: :grinning: ...já myslim, že nám pomohla maca, brali jsme jí s manžou oba :wink: ....máte termín, to bude Kristiánkovi 1 rok 18. ledna :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak to je pecka. Ještě Inza a Darkwitch, a jsme komplet :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam :grinning: :grinning: :grinning: ...já čekám minimálně do ledna, 1 rok po císaři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mandre díky :wink: Věřím, že holky budou za chvíli taky hlásit novinky :wink: Jéé vidíš, ani mě nenapadlo, že máte vlastně ledňátko :slight_smile:
23. čer 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: tak velká gratulace....to je super.....:slight_smile:
24. čer 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza díky moc, za chvíli budeš taky hlásit, neboj :wink:
25. čer 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky,

pořád sem nakukuju a myslím na všechny ze staré gardy a ouha zachvilku budeme komplet s miminkama :slight_smile:

majcam...hurááá do finále :slight_smile:
mandre: to to letí :slight_smile:
betox...neuvěřítelnééé veliká gratulka a ať je vše v pořádku :grinning:
Inza: moc na tebe myslím a pevně věřím, že se vám to taky povede :slight_smile:
darwitch: vám taky držím palce a určitě se k nám brzy přidáte :slight_smile:

Jinak my rosteme jak z vody..už chodíme za ruce, takže mojeee záááda :slight_smile: Konečně po 13měsících spíme relativně celou noc. kojím ještě jednou po koupání a jsem zvědavá kdy to utnu :grinning:
25. čer 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox no ty vole!!!!!! Madam.....to je neskutečný,tady normálně bulim jak debil!!!!!!!Moc moc moc gratuluju....no to je mazec.....drž se a neboj!!!!!!!!! Strašně ti to přeju!!!!!!!!!!!!Pípapaparapa papaparapa :astonished: :astonished: :astonished:
25. čer 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza ahojky, koukám že už zase načuhuješ :slight_smile: Držím palce do dalších bojů
25. čer 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petap1 Ahojky, moc díky. To to letí, Evička už má přes rok, to je fakt síla.....
@majcam Chácháá, kočko tys nezklamala.... :grinning: . Moc a moc díky, jsi zlato. Moc na Tebe myslím a držím pěsti do finále :wink: Ohromně Ti to sluší :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox :wink: ,ale prdlajs sluší,už začínám natýkat,to je zatim jediný neduh co mě potkal před koncem :wink: ,no nevim nevim kdy nás juniorka překvapí,zatím nedává ani znamení :astonished: ...moc na tebe myslím..jé to mám dnes pozitivní den...no snad mi z toho neprdne voda... :wink: jupíjáej...
25. čer 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majcam hele natýkání už teď přežiješ, fakt to máš za pár. Však ona se Natálka ozve v ten správný čas :wink: . Já si připadám jako medvěd brtník, furt jen spím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox Max mesic a budes mit energie na rozdavani. :wink: Spis driv. A pak budes uvizla velryba na melcine a nakonec bude rvoun. :grinning:
25. čer 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anlek chachááá, tak aspoň na chvíli že jsou vyhlídky růžové :grinning:
25. čer 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox Ale rekla bych, ze to neni taaaaak hrozne, kdyz pomalu zacinam premyslet, ja kpresvedcim manzela na tu treti zcela jiste holcicku. :wink:
25. čer 2012 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova: ahojky, já občas nakukovala, ale moc neprispivala...nebylo co....no asi teď v červenci to zkusíme a uvidíme
26. čer 2012 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anlek do třetice už by to snad už mohlo vyjít, ne? :wink:
26. čer 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: tak co porad ještě drzis 2v1 ?
26. čer 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza taky nakukuju, jestli nerodíme náhodou :grinning: :grinning:
26. čer 2012 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mandre: no juniorka už má skoro čas....uvidíme...:slight_smile:
26. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza končim s nakukováním, K. se dožaduje pozornosti, mám dopoledne jenom hodinku, když spí :astonished: :grinning:
26. čer 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@inza ještě držim :wink: ,svěrače svírají :wink:
@betox přesně jak píše Anlek-nejdřív spaní,pak energie atd... :wink: :astonished:
26. čer 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nebojte holky,dáme vědět rozhlasem až jí vyplivnu :wink: :astonished:
26. čer 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam tak ještě chvíli Natálku dopékej :wink:
26. čer 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brantovka ahojky, tak jak jsi na tom? Nějaké novinky? :slight_smile:
28. čer 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rory_g inseminace nevysla.....ted jedem na dovolenou a musíme se vrátit do 20 července, to nás objednali a budou nás připravovat na dalsi oplodneni.....budem mit delsi protokol........budem strikat do nosu a koncem cervence nebo zacatkem srpna jdem na to...a co vy????.
30. čer 2012 ve 22:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majcam: tak jak jste na tom? Ještě peces či jsi už dopekla?:slight_smile:
2. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inza že by už? Taky na majcam myslím....
2. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betox: no dlouho už se nezjevila...tak třeba už dopekla :slight_smile:
2. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek