• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
@inza jsem si myslela,že test nebude :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:, jde udělat i večer a tak:slight_smile:)
3. srp 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@inza pokud není mrcha, tak je to víc než nadějný....Já taky netestovala, nějak mě nenapadlo, že bych vůbec mohla být těhotná a pak mě něco osvítilo, ale našla jsem jen rok prošlý test (ale // vylezly hned...) :grinning:
3. srp 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@mandre to jsi vystihla,tuk,tuk :grinning:
3. srp 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam @inza :angry: taky jsem to tušila,ale hlavní je jestli se mrcha zdržela :wink:
3. srp 2012 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@majcam: velká lenost....jsem na to jít dělat trest moc líná :slight_smile:
3. srp 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83:uvidíme jak holka na tom bude:slight_smile:
3. srp 2012 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky měli jste taky ve stimulačním plánu, že si injekci ovitrele pícháte ve stejný den jako cetrotide??? zdá se mi to jako kravina.
Díky
3. srp 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jezdíme do gennetu s přestávkama už asi 3 roky
inza držim palečky seš fakt dobrá žes vydržela ikdyž já při třetim ivf jsme se taky netěšila bála jsem se zklamání
3. srp 2012 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@absti jo, měla jsem to taky tak - poslední injekce 2 dny před OPU byly: ráno cetrotide (ačkoliv jsem jinak píchala večer), večer ovitrele.
3. srp 2012 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@omcamauta
no vydíš to a mě neřekli, že to mám vzít ráno. Co ty? už jsi po OPU?
3. srp 2012 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza já vím,já taky nikdy nebyla na testy,ten vítěznej jsem si udělala,jen po špinění na ty manžovi narozky,abych se kdyžtak mohla rovnou opít :wink:
4. srp 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrita83 Všechno nejlepší k včerejším narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2012 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrita83:je opožděně ale přeci ke včerejším narozkam vše nej......:slight_smile:
4. srp 2012 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majcam @inza holky moc dekuju :grinning: ten nejlepsi darecek mam uz 4mesice a vcera nam tu vecu pekne osladil :grinning: s tatkou oba strhany jak boruvky jsme sli v 9h chrupat :grinning: joo to byla oslava :astonished: :grinning: :grinning: dneska cekame zastup gratulantu tak jdu uklizet,snad vse stihnu :confounded:
Pekny vikend vsem
4. srp 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak co jste napnuty jak ksandy?
4. srp 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@inza si pič :wink:
4. srp 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak hadejte.....:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
4. srp 2012 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@inza Jsou tam. :dizzy_face:
4. srp 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@anlek: jsi vítěz :slight_smile:
4. srp 2012 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@absti už po dvou - loni a předloni. Teď jsem po IUI.
@inza gratuluju a držím pěstě, ať to vpořádku dotáhnete do úspěšného konce/začátku :sunglasses:
4. srp 2012 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza Super, gatuluju!!!
4. srp 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@omcamauta ,@malina2:uvidíme jak to nakonec dopadne
4. srp 2012 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza Gratuluju !!!! Nechce se mi hledat zpatky, kolik jste zavadeli? Jeeee, ja mam takovou radost. :dizzy_face:
4. srp 2012 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza paráda velká gratulace
4. srp 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@inza ted už to zdárně dotáhneš až do dne s velkým "D" :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,kdy jedeš na ko do Brna ??? a moc gratuluji!!!!!! :sweat_smile:
4. srp 2012 ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@monnn: ještě nevím.musim v pondělí zavolat nebo napsat dr... No uvidíme jak to bude pokračovat dále.
@anlek: dvě byli zmrazeny spolu....:slight_smile:
5. srp 2012 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@inza wow,všechno nejlepší!dnes je 5. :grinning: šťastny to den,že by ten nejšťastnější?!!!byla jsem napnutá jak kšandy :grinning: a toto :slight_smile: ,no toto :grinning: perfektní,velká grarulace,držíme palce dál a těšíme na krásný zprávy!
5. srp 2012 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83:No včera už mamka trošku prudil tak jsem test nakonec udělala kolem poledne a luk byli tam..... Tak jsem si pak odpo dala dve pivka.. Tak uvidíme jak bude dále......zitra si musim napsat o utrous....jo nějak dobře rozmrazujou..:slight_smile:
5. srp 2012 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@inza jsou to proste sikulove :grinning: řeknou,že too klapne a klapne:wink:no hurá že jsi taky jednou ten test prubla :grinning: tomu říkám dobrá investice!tak pak dej vědět jak dál,pojedeš do Rf na utz?
5. srp 2012 v 18:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrita83:jj pojedu asi. zítra tam budu volat a uvidím jak se domluvime....
5. srp 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek