• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Lanna to je mi líto, že máš špatné zkušenosti, ale hlavu vzhůru, určitě bude zase lépe.

Terezita také jsem ráda, že to klaplo přirozeně. Říká se, že když už se to jednou "prošťouchne" jde to pak samo, ikdyž znám spoustu případů kdy už dítě doma mají a podruhé to nejde - tak nevím.
29. črc 2008 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanna, preju hezky den a at to v procesu rychle utece!!

hihi, no my to prostouchnuti potrebujeme.. :grinning: taky bych si prala, aby to slo samo.. m. byl nejdriv proti zasahu, ale nastesti jsem ho ukecala.. furt rika, ze je tu spousta deti co cekaji na adopci.. jenze aspon to jedno bych chtela porodit sama.. :sweat_smile: no, snad to klapne.. uvidime.. :sunglasses:
29. črc 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se daří :slight_smile: :slight_smile: je tady někdo ?????
30. črc 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk! ja tu su.. :sweat_smile:
co ty? jak to jde? uz dava spunt v brisku vedet, ze tam je?
30. črc 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já už dneska jsem 22 den po transféru a těším se na úterý na UTZ už ho konečně uvydím našeho drobečka . A jak seš na tom ty ??
30. črc 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezit to si děláš srandu? :angry: já si tam ještě nevolala tak to je super,bolí mě břicho a to budu jako měsíc čekat?
30. črc 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezit tak jsem objednaná na 13.8. a sestřička byla vyplašená se mě ptala proč k nim jezdím tak jsem jí řekla že asi proto že nemůžeme mít dítě :sweat_smile: a ještě se mně ptala co se mnou bude doktorka dělat :sweat_smile: to už jsem fakt nevěděla co říct :angry:
30. črc 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha, no tak to je dobry!!!
hele, ja tam jdu taky 13.8. odpoledne. se tam treba potkame.. :grinning: :grinning: :grinning: no u me byla taky docela zmatena.. a chtela po mne, abych vedela, co se mnou chce dr. dal delat.. odkud ja to mam vedet? :sweat_smile:
30. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně :sweat_smile: fakt jo?Já jdu ve 13:45,mohly bysme zajít na kafe kdybys chtěla :wink: já si tam volala protože sama doktorka chtěla ať přijedu :sweat_smile: a teď tam bude narváno a nebude mít vlůbec čas,to je super.Doufám že mi jen nenabere krev a nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu o hodku pozdej.. hihi, to nebude mit ani na tu krev cas.. mne sestri rekla, ze to bude jen konzultace rychlovka petiminutova.. :sweat_smile: no jsem zvedava, co z toho vyleze..
30. črc 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak na to jim s.... :sweat_smile: já nepojedu hodinu a půl kvůli 5 minutám :sweat_smile: já bych tam na tebe počkala stejně pak ještě courám po Praze ale nechci otravovat :sweat_smile: :confused:
30. črc 2008 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bysme se jeste domluvily. :sweat_smile: kdybych tam sla sama, tak klido pido na kafco zajit muzem. :slight_smile:
30. črc 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak koukam tak v tom GENNETu to fyrči 5 minutova konzultace,to se do opravdy vyplati tomu kdo bydli daleko....
30. črc 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lanna to jo:( to jsem byla radši když jsem tam byla na PIRU, a stvrdla tam přes dvě hodiny.

Mimochodem dělali vám ho některé?
30. črc 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ja teda ani nevim co to je -PIRU-
30. črc 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
PIR-to je test na cukr....já si tam totiž ani nevolala na výsledky :slight_smile: doktorce se to nějak nezdálo tak mě tam poslala
30. črc 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to ne nic takoviho neznam, a hlavne že ti nic neni :slight_smile:
30. črc 2008 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak se to veme,našli mi toho dost :sweat_smile:

jo na Daňka mám stejný n ázor,na mě řval, a pak jsem od něj odešla,a od té doby mě nezdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt my je škoda toho času co jsem tam stravyla,na mně nežval ale vubec se tam nehodi neumi to proste,nechce se my ho křivdit ale ani jednou jsem odtud neodyjšla abych tomu aspon trochu veřila.
30. črc 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, lanna, to je kvuli tomu, ze tam maj plno. skrz dovolene. a srpnove terminy uz jsou obsazene.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky využijte toho jedno misto je prazni ja jsem odejšla :grinning: ,..
Delam sy legrace vim že toho maji hodne...
30. črc 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe, ty jses prdlunk.. :grinning: :grinning: :grinning: hele, nekaz nam tu moralku, my tam jeste nejaky ten patek chceme vydrzet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja doufam že ne moc dlouho,a že budete mit po GENNETu jen a jen dobri spominky,(kteri vam budou behat po byte) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufame doufame!!! :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2008 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to vam přyji od čisteho srdce,každi kdo po tom touži :dizzy_face:
30. črc 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zatim loučim du trochu ven na slunce...
30. črc 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu někdo?haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
30. črc 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem spadky venku je krasne a u nas doma 29c. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja sem tam nakukuju.. :grinning:
30. črc 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To delaš dobře že nakukuješ.
Aco jinak jeke bylo odpolko?
30. črc 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek