Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

terezita
30. črc 2008

😅 normos.. sla jsem z prace domu a doma poklizela bordeeel.. 😀 😀 mam to tu jak po vybuchu bomby.. 😅

jaka byla prochajda?

katuska23
30. črc 2008

terezit kdybys to viděla u nás 😀

lanna
30. črc 2008

Bylo to dobri jšla sem do lesa,a tam je super čisty vzduch a takovyj klidek,jenom mam strach z klištat 😝 fuj..

terezita
30. črc 2008

katus, neverim, na me nikdo nema.. 😀 😀 😀

lanna
30. črc 2008

Ma sousedka řikala---no a co ja ti to uklizet nebudu---- 😀 ,

katuska23
30. črc 2008

tak přijď a uvidíš navíc máme úplně prázdnou lednici,a visí mi prádlo od pátku 😅

terezita
30. črc 2008

😀 😀 😀
tak to je jak u nas.. m. odjel v nedeli za praci a ja od te doby na nic nesahla.. hadry tu taky visi, v lednici je jenom alkohol.. dobry!! 😅 jo a mam hlad a neni co ulovit.. 😝

lanna, klistat se neboooj, tve chlapisko musi udelat vecer akorat duuuukladnou prohlidku!! 😉 😀 😀 😀

terezita
30. črc 2008

jo ale teda trumflas me, mne tu pradlo visi az od nedele.. 😉

lanna
30. črc 2008

Holky mam dotaz ,a kde jsou vaše manžele to nemužou to pradlo sebrat 😀 😀 😀

terezita
30. črc 2008

muj chlap pracuje mimo prahu a vrati se mi az zitra.. 😅 😅 ale myslim, ze to na nej pocka.. 😀

lanna
30. črc 2008

Terezit tet jsem to vyčetla,ty jseš doma sama.. 😅 ,ty se maš....

terezita
30. črc 2008

no moc se nemam.. radsi bych ho tu mela u sebe.. 😀 je to tu nejaky takovy prazdny.. 😝

lanna
30. črc 2008

No jo to taky znam kdyš my občas nikam odjede tak je my smutno,ale kdyš je doma tak nemužu delat bordel 😵

wokounek
31. črc 2008

Ahoj holky 😉 ,
zase jsem tu chvíli nebyla a uteklo mi pár stránek Vašich komentíků.... achjuuu, potřebuju Vaši radu poradu 😀 ... byli jsme na druhé konzultačce u Dr. Košťáka (máme za sebou jen hormonální profil, štítnou žlázu a spermio...) ... a moje prosbička se týká toho, jak dalece a jakým způsobem je možné uvažovat o přeřazení k jinému doktorovi??? Dr. Košťák, ač je mi na první pohled sympatický, tak na můj vkus je až příliš neosobní... 😒 ... chápu, že musí být profesionální, ale nemůže k tomu přidat trošku víc lidskosti a zájmu o nás, jako o lidičky, který touží po miminku??? ....kdybychom se totiž na nic neptali (teda manžílek se začal vyptávat co a jak, já byla jak přimražená jen nás uvítal větou: " tak co po mně chcete???!!) ... tak nám snad nic neřekne ☹ .. jen řekl, že spermio vyšlo ne moc dobře a že mně dá něco na štítnou žlázu a že embriolog doporučuje ISCI nebo ICSI?...a co teda jako, jak se rozhodneme....každopádně nemám z té druhé návštěvy moc dobrý pocit, a to ani když se dr. nakonec rozpovídal a zhruba nám řekl, co nás čeká a kolik nás to bude stát času a peněz ... předem moc díky za pomoc 🙂 ..pa a mějte krásný den!

katuska23
31. črc 2008

wokounku já jsem chodila k daňkovi a ten byl hrozný tedy aspoň na mě. Pak jsme přestoupila k Vykysalé, tak je báječná ale myslím že osobní přístup tam nemá nikdo víš?taky mě to mrzí hlavně teda nálady protivných sestřiček, když se objednávám a trapný dotazy proč tam jako jezdím🙂tak jsem se včera neudržela a řekla jí že pro rohlíky asi ne 😅
Někdo si na Vykysalou stěžuje,já jsem u ní byla jednou,prý není moc mluvná,ale mně řekla vše a hlavně česky.
Koukám že jsme na to stejně,máme za sebou stejná vyšetření.PIR ti nedělali?

lanna
31. črc 2008

Ahoj holky ja jsem byla jednou v DR Koštáka na OPU a prišel my trošku lepši nez Daněk,ale jedna navšteva nic nežika jakyj ten človek.
Kdyš jsem šla do pokoje se převleknout tak tam u počitače sedel chlap tak jsem ho pozdravila a žykla asy budem spolu pracovat ,a on my odpovedel asy jo,a to jsem nevedela že je to doktor.Pak kdyš jsem šla na sal a on byl tam tak my žykl tak asy doopravdy budem spolupracovat.
WOKOUNEK treba to bude lepši a dalši navšteva bude lepši...

terezita
31. črc 2008

ahoj holky!

wokounek, jak pise katus.. necekala bych tam osobni pristup asi od nikoho..oni to maji jako zamestnani a predpokladam, ze je to musi nebavit, resit stejne problemy den co den a proto jsou oproti tomu obrneni a takovi, jaci jsou..
ale ty nektere sestricky, to je sila.. 😅 no treba si to taky nekdy zazijou, az jim se nebude darit a pak budou prekvapene, jak je to z druhe strany neprijemne.. 😀

wokounek, co ti o tom ISCI rekl? kolik to bude stat casu a penez? ja jdu na konzultaci az za 2 tydny, ale bude nas to taky cekat, bo mame hooodne spatne spermio.. 😒

katuska23
31. črc 2008

terezit to jo,třeba taková ta tlustčí u Vykysalé ta byla milá,ale pak je tam taková hubená hnědovláska a tu bych nejradši srazila k zemi....no jo jsou to mladý holky 😀

terezita
31. črc 2008

jaj, ta hubena hnedovlasa.. tak to je dilo.. to je silene ucho. ta se vzdycky divi, co tam chci.. 😀 ale pak tam byla jedna takova mooc sympaticka s dlouhyma kudrnatyma vlasama a ta byla neuveritelne prijemna.. az na to, ze po mne chtela, abych si sama vecer strikla pregnyl injekcni strikackou.. 😀 😀 😀

katuska23
31. črc 2008

tak tu jsem v životě neviděla 😲 🙂 no jo tamta je na ránu 🙂 to je otázka co tam chceme 🙂

terezita
31. črc 2008

hehe, ja si tam obvykle chodim povidat o pocasi.. 😀 😀 😀 co ty?
ona patri k nekomu jinemu, tam vlevo od vytahu.. ale byla u vykys. kdyz delala zaskok za nekoho, kdo byl na dofci..

katuska23
31. črc 2008

tam je Daněk ne? 😕 😅 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 😀 mě minule ani nepozdravil 😅 😝 ale kde je prdel je na odběrech 😀 akorát že minule se tam jedna zaučovala 😝

broskef
31. črc 2008

hoj, já travila v Gennetu rok, chodla jsem k Vykysale a ted 2x ke Koštakovi, ale při ruzných zakrocích jsem zažila i Brandejskou a Daňka, Vykysal a Košťak i připadali fajn, ale jak piše KAatuška, myslim, že osobní přístup tam nemá nikdo, možna to ani nejde....

terezita
31. črc 2008

katus, to ja nevim.. 😅 ja tou druhou pulkou jen rychle probihala, kdyz jsem sla na to IUI..

katuska23
31. črc 2008

Aha no tak tam je pan D 😀

terezita
31. črc 2008

achaa.. no doufam, ze se tem dverim budu stale velkou oklikou vyhybat.. 😅

katuska23
31. črc 2008

😀 😀 😀 to jo 😀 já vždycky když čekám v čekárně tak tam chodí pacientky a hlásí sestře že jdou na transfer 😵 Jednou jsem u Vykysalé byla poslední a ona pak běžela na sál jsem měla husinu a mám jí teď 😵

terezita
31. črc 2008

no to mi prijde silene, jak se to tam vyrvava na ty chodby.. a hlavne chlapi, co jdou na spermio.. tem to taky musi pridavat.. 😅

wokounek
31. črc 2008

... moc děkuju, holky...tak trošku jste mě uklidnily 🙂 ... a asi máte pravdu ... jen, že jsem čekala trošku něco jiného, tak jsem z toho byla mírně přepadlá ☹ ...

Katusko 🙂 , PIR mi nedělali...a ještě nějak nejsem zběhlá v těch zkratkách...včera jsme dostali nějaký papíry k prostudování... četla jsem je skoro všechny, ale nějak si je ještě nepamatuju ... napovíš? 😉 ...

Terez 🙂 , říkal nám, že jakmile nám pojišťovna schválí cyklus a já budu mít 1.den měsíčky, takže pak musí udělat stimulaci ... a tak 14 dní musíme (hlavně teda já) být časově flexibilní (ultrazvuky, odběry apod. se prý dělají spíš dopoledne) ... mno a penízky .... údajně 10-20 tis. ☹(( ... a to ten cyklus hradí pojišťovna z větší části..., ale léky a pak různé spešl úkony (jako zamražení, hormony, který si budu píchat do pupíku ...něco stojí...teda pokud je budeme chtít) ... jako je to celkem síla ☹( .... včera jsme si s manžílkem dělali legraci, že budeme dělat mimi na splátky 😀 ... jinak u nás je to taky to spermio ☹ ... já uvidím, jak na tom budu s vajíčkama, až mi udělají tu stimulaci...protože při první konzultaci mi po sonu dr. řekl, že asi bude problém v uzrávání vajíček...tak nevím ☹ ...uvidíme...

tak zatím páček holky...jdu makat ☹

terezita
31. črc 2008

wokounek dekuju! to abysme zacali pomalu setrit.. 😅