Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maja1111111
7. únor 2013

Ahoj mohla bych se zeptat jakou máte zkušenost s Mudr.Jarošovou?? 🙂

monnn
7. únor 2013

@maja1111111 ahoj,mě MUDr. Jarošová dělala OPU,byla milá 😉 🙂 ,ale jinak ji neznám 😔

inza
7. únor 2013

@monnn:t tak co zitra jdes na to?

evulatko
7. únor 2013

@maja1111111, ahojky, ja jsem ji zazila, kdyz jeste pracovala u Apolinare a nesedla mi. Ale to uz je par let, mozna se od te doby vypracovala🙂

maja1111111
7. únor 2013

@evulatko no budu doufat 🙂

monnn
7. únor 2013

@inza jj a už se těším,zase se po dlouhé době krásně vyspím 😀 ,jsem dnes po noční spala jen 3hodky,takže předpokládám,že tam zítra usnu i bez narkozky -ušetří na mě 😀

pistalinda35
8. únor 2013

@maja1111111 Mně paní doktorka Jarošová dělala IUI, milá byla, ale jinak jí také neznám. Viděla jsem jí jen jednou ....

majcam
8. únor 2013

@maja1111111 mě si převzala jako pacientku a dotáhla mě do vítězného konce 😉

@monnn tfuj,tfuj,tfuj,držím pěsti 😉

maja1111111
8. únor 2013

@majcam jeee to je krásný,díky za pěknou zprávičku 🙂 ..a kolikáty to byl tvuj pokus?

majcam
8. únor 2013

@maja1111111 druhý,a u ní první 😉 ,vůbec to nevypadalo,že se to povede,zjistila mi před tím sníženou funkci vaječníků,takže po velkých dávkách hormonů jsem měla jen tři vajíčka,a dvě mi zaváděli už druhý den kultivace,což teda šance nic moc,no a teď tady vedle mě jí křupku 😉

maja1111111
8. únor 2013

@majcam jeeeeeeeeeeee 🙂 😲 😵

hypo
8. únor 2013

@maja1111111 po dlouhe dobe zas nakukuji 🙂 ja jsem k dr.jarosove chodila cele druhe tehu a tehu jsem byla diky dr.jarosove 🙂 takze ja s ni byla spokojena.....

maja1111111
9. únor 2013

@hypo moc děkuji za tak krásné zprávy,kdo ví třeba pomuže i mě 🙂

mandre
9. únor 2013

@inza asi holka 😉 ....kluk je většinou vidět, švagrová to takhle taky měla, mají holku....my už tam toho pinďu viděli v 17.tt a potom několikrát 😀 😀 ....tak jsme holčičí jméno moc neřešili 😉 😉
Kristiánek už nechce kaše a miminkovský věci, jenom jíst s náma velký jídlo 😀 😀 ,nejradši chleba nebo rohlík se sýrem nebo šunkou 😀 😀, výhodu to má, že už nebude tolik přibírat 😀 😀 , 20.2. jdeme na roční prohlídku, tam se dovíme 😀 ....
Dneska jsme obtiskávali s prstovýma barvama ručičku a nožičku do miminkovský knížky, to koukal, co modrýho mu máma maže😀

inza
11. únor 2013

@mandre: no ona ani dr toho moc nevidela. Proste rikala ze na 100 % to bude videt az vykoukne 😀. Vzdyt uz je Kristianek kus chlapa tak co by jet nejake kasicky atd... 😀 😀 😉

mandre
11. únor 2013

@inza tak ani netipovala? jestli spíš holka nebo kluk?....švagrový právě řikala, že asi holka, ale nebylo to moc vidět, protože měla pod sebou skřížený nohy jakoby v tureckym sedu 🙂 ...a nakonec zůstala takhle KP a rodili plánovaným SC 😠 ............my pak měli odběr plodovky ve 20.tt a tam už to bylo na 100% 😉 😉
Dneska snedl k obědu 2 sběračky hustý hrachovky 😀 😀 a včera těstoviny s tuňákem a rajčatama 😲 , no baští pěkně. Včera jsme se byli podívat na letišti v Drážďanech na letadla, sice koukal 😀 , ale zatim to moc nechápe 😀 ...jsme letos tak asi na podzim chtěli zkusit nějakou dovolenou, to už bude chodit...no uvidíme 😵 ...absťák je absťák 😅 😀 😀 😀

natalie77
11. únor 2013

Ahoj, můžu se prosím zeptat? Dávají v Gennetu na Letné neschopenku při IVF? Nebo se nedává vůbec?
Jakou máte zkušenost? Dávají při stimulaci/odběru oocytů/ embryo transferu? Moc děkuji.

majcam
12. únor 2013

@natalie77 jj dávají,když si řekneš..je to na tobě od kdy jí chceš mít 😉

natalie77
12. únor 2013

@majcam moc děkuji za odpověď.

annulinka
13. únor 2013

Ahojky. Mám na vás tu otázečku 🙂 jdeme s manželem začátkem března na vstupní konzultaci a zajímalo by mě jak to probíhá ??

pistalinda35
13. únor 2013

@annulinka Ahoj. U nás první kontrola proběhla tak, že mi udělala paní doktorka běžné vyšetření + mi vzali krev na hormonální profil. Ten den jsme ještě stihli oba vyšetření na chlamydie a pohlavní choroby. Potom si s námi promluvila o "běžných věcech" - povolání, nemoci,atd. Řekla nám, že se máme objednat na genetiku, což jsme také hned udělali a šli na ní asi za měsíc (rovněž do Gennetu). ... a pak jsme se objednali na její doporučení na imunologii na Prahu 8.

annulinka
13. únor 2013

@pistalinda35 díky .. Oni píšou na netu co a jak , ale takle mam lepši představu 🙂

pistalinda35
13. únor 2013

@annulinka teď si vzpomínám, že mě pak ještě doktorka poslala na test inzulínové rezistence. Zjistilo se, že ji mám a možná i to má vliv na to, že jsem měla rozházený cyklus a třeba ani nedocházelo k ovu. Teď beru na inzulínovou rezistenci léky a vše se zdá, že je ok. A také jsem byla na vyšetření průchodnosti ... (nakonec jsem ale stejně musela na laparku do nemocnice, kde se skoro nic nezjistilo... )

annulinka
13. únor 2013

@pistalinda35 no já tam chodila na utz , s prvním mimčem , i muž tam byl na genetice , bylo podezření na postižení .. Tak uvidíme.. Já to vidím ba tu průchodnost protože jsem po císaři , tak jestli se mi nenadělali srůsty.. No už aby to bylo , to čekání mě zabíjí .. ☹

inza
13. únor 2013

@mandre: to mate teda peknyho jedlika. Pockej aby Vam pak na dovce nebral porad nekam drahu a vy ho nelovili 😀 😀.
jo jinak mas IP

pistalinda35
13. únor 2013

@annulinka držím moc palečky !

annulinka
13. únor 2013

@pistalinda35 díky moc 🙂

majcam
15. únor 2013

@monn tak co?!

monnn
15. únor 2013

@majcam čekám co mi zavolají,až budou mít výsledky z PGD,to čekání je ☹ ,jsem z toho ......

majcam
15. únor 2013

@monnn ty vo...,to je tak dlouhý?! Vždyť jsi měla OPU už v pátek 😕 ,to je strašný to čekání 😔