Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

irisi
26. únor 2013

☹ a co tedy pak se mnou? poženou mě do další plného cyklu, který zaplatím? a proč teda nezvednou cenu za minimálku? Gennet je naše třetí centrum a zařekla jsem se, že poslední... 😖

annulinka
26. únor 2013

Ahojky ještě jeden dotázek .. Co jste si sebou nesli za papíry na první konzultaci ?? Stačí cytologie ?? Mě hormonální profil ani jiné vyšetření můj dr. nedělal ..

inza
26. únor 2013

@zvalentova: no vcelku to ujde. 😀..V patek jsem byla naposled v praci a ted uz doma a zacinam pomalu nejak davat dohromady věci....je my mame termin mezi 5-9.4 😀. A jak se ti a "klokanum" vede?

trefulka
26. únor 2013

@annulinka Ahoj, taky jsem měla pouze cytologii, vše ostatní si už v Gennetu udělali sami 🙂

annulinka
26. únor 2013

@trefulka super díky ..

zvalentova
26. únor 2013

@inza je to náročné, ale po těch letech čekání si to maximálně užívám. Mám pocit, že je to včera, co jsem jak v kostýmu slonice ležela u bedny a užívala klidu. 😎

trefulka
26. únor 2013

@annulinka Ke komu tě objednali?

mandre
26. únor 2013

děkujeme za gratulace, ještě je ale brzo 😉 .....kdo se tu oháněl, že na 2.dítko je starej 😀 😀 , tak mě už je teda bohužel 😠 😠 😠 39 a manželovi 37 😝 , ale zase, aby Kristiánek nebyl sám, měl si s kým hrát, tak jsme řekli, že zkusíme, buď bude nebo ne......jelikož jsem po SC, tak řekl gyn, že nejdřív za rok....toto byl zatím náš 1. a jediný pokus o sourozence😨 😨

darkwitch
26. únor 2013

@zvalentova to už je skoro rok? sakra ten čas nějak letí 😀

zvalentova
26. únor 2013

@darkwitch je to děs, skoro rychlostí světla 🙂

annulinka
26. únor 2013

@trefulka abych pravdu řekla tak netuším ..

darkwitch
27. únor 2013

tak v příštím cyklu jdeme do KET. No, jsem zvědavá jak to dopadne 🙂

anlek
27. únor 2013

@darkwitch Já bych to viděla dvoučárkově. 😉

pistalinda35
28. únor 2013

Tak mě čeká zhruba od druhé poloviny března stimulace a začátkem března snad (pokud to vyjde) první ET 🙂 Já se těším a bojím zároveň.... 🙂 Prý mi hrozí OHSS, tak mi dali menší dávku Gonalu. + Léky na podporu sliznice a snížení imunity.... Pořád musím vidět ten výsledek, jinak by se z toho člověk zbláznil ☹

inza
28. únor 2013

@darkwitch: tak to je super.no jak to dopadne to je vcelku jednoduche.stejně jako KET u me 🙂

majcam
28. únor 2013

@inza čus nastávající mamino,jak se cítíš?! A co ty jména,prozradíš?! 😝 😝
@darkwitch
@pistalinda35 jé budou další miminka,když už tady jich většina odrůstá 😲 😲

majcam
28. únor 2013

@mandre to se musí manža cítit jako kabrňák,viď,když to tam poslal napoprvý 😉

pistalinda35
28. únor 2013

@majcam kéž bys měla pravdu 🙂 děkuji 🙂

vveru
1. bře 2013

@monn já myslela, že je to až za půl roku. Tak to je super.

vveru
1. bře 2013

@betox Jj dva, ono to straaašně letí, uvidíš 😉 Moc děkuju, teď že to nevyšlo už nesu lépe, než kdybychom neměli malou. Ještě máme dvě možnosti, tak snad se povede.

inza
4. bře 2013

@majcam: cus, ted uz si zacinam pripadat jako koule 😀, ale jinak to ujde. Jinak jmena mame zatím takovato: holka-Daniela, Pavlína, kluk - Krystof, Vít. Tak uvidíme jake nakonec zvolime

monnn
4. bře 2013

@inza jé Pavlínku jsem u malého měla taky napsanou 😀 ty jo za chvíli budete mít Ufulu u sebe 🙂 🙂 🙂
Holky která jste v Gennetu vypisovala dotazník spokojenosti - odepsali vám?? já jen,že jsem ho posílala několikrát(taky jsem tam byla 3r,že jo) a až ted mi odepsali,by mě zajímalo jestli to opravdu čtou a odpoví až když napíšeš,že "odcházíte" 😕

inza
4. bře 2013

@monnn: my ho snad kdysi taky vypisovali a zadna odezva od nich nebyla...zkusite to ještě nekde jinde? (RF). Jinak Ufak uz teda pekne kope...

monnn
4. bře 2013

@inza takže ,že by odepisovali až když jim napíšeš cca děkujeme odcházíme 😖
😲 😲 😲 možná,minimálně sezení,to už mám domluvené,ale co z toho bude ? 😕 ufáček 😀 at ještě aspon 3 týdny vydrží a pak ,hele stejně si dobrá,taky jsi měla těch IVF,že jo a nakonec Minimálka,že jo? Ivčo kolik jsi jich měla (IVF)?

inza
4. bře 2013

@monnn: no snad vydrzi, když ne tak ho pak budou asi muset dopect 😀. Na kdy mate domluvene sezeni?

monnn
4. bře 2013

@inza brzy 😉

mandre
6. bře 2013

včera jsem byla u Dr., máme srdíčko, jsem cca 6-7.tt 😕 ....mezi tím proběhlo ještě nějaké krvácení, špinění 😝 a manža chudák, má zápal plic, to nám to pěkně začíná...

@majcam abych ti pravdu řekla, tak jsme to zatim ještě nepobrali, hlavně já teda 😕 ...jsem to vůbec nečekala a to ještě, že mám nějakou chaotickou MS po tom porodu, špinila jsem každou ovulaci, doktor mi řikal, že to je buď ještě po porodu anebo taky může být příprava na přechod v budoucnu, i když hormony byly normální....no a najednou toto 😲 😲 ....a hlavně furt nemáme to bydlení, sem se horko těžko vejdem už i tak 😝

monnn
6. bře 2013

@mandre posílám velkou gratulaci 😵 😵 😵 a přiznávám,že i závidím 😔
s bydlením se to vyřeší,uvidíš!!! 😉

majcam
7. bře 2013

@mandre no my jsme ve 2+1,začínali jsme s pár kouskama nábytku(mám ráda vzdušnost),a začínáme být taky pěkně zabydlený,a to malá toho ještě nevyžaduje tolik 😉

go
7. bře 2013

Ahoj, zdravim vsechny z Gennetu😉. Mam takovy zvlastni dotaz....stala se nam v jednom Caru po 3 letech docela neprijemnost a potrebujeme co nejrychleji do jineho, tedy konkretne do Genettu. Bohuzel prvni objednaci termin maji az na duben. Prosim nemate nekdo nejakou radu jak se tam dostat co nejdrive? Jsme samoplatci a dokonce uz mame stimulacni injekce.☹