Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
9. led 2014

@inza_ivd jéé, tak super, to je dobře. Já teď zase 14 dní jím jogurty a zatím to taky vypadá dobře, chtěla bych malé zkusit koncem týdne taky dávat, snad už to bude OK. Začátkem února jsme objednaní do Immunoflow na odběry, tak nevím jestli to nezrušit. Co jsem četla, tak je to pro děti dost velký záhul a malá doktory obecně snáší velmi špatně, natož injekce nebo odběr krve 😒

mandre
9. led 2014

@betox já jsem unavená už 2 roky, ale lepší se to, K. dostává rozum, hlavně mluví, takže si s ním normálně popovídáš a tím pádem se dá ledacos vyřešit....ale taky odmlouvá, NEBUDU, NECHCI 😀 Já už bych dýl čekat nemohla vzhledem k věku, stihla jsem to akorát, pak už bych byla už mooc stará mamka. Jediný, co zatím se s nima sama nedostanu ven, protože K. neujde kilometry, takže jsem furt doma, nebo někdo K. venčí, případně jdeme všichni i taťkou. A budeme stavět, toho je taky jak buchet, nějak to zvládnem... 😉

@inza_ivd my dávali u K. preventivně HA mlíko do 1/2 roka, Dr. nám to doporučila, pak už ne.

raducha
11. led 2014

tak po včerejší kontrole u dr.langerové, 15.1. odběr vajíček a jestli bude vše jak má být tak sobota 18.1. by měl být transfér.

darkwitch
11. led 2014

@raducha tak držím palce 🙂

monnn
11. led 2014

@raducha moc držím palce!!! 😵
@darkwitch ty jo,tobě to letí!!! 😀

inza_ivd
11. led 2014

@raducha:držím palce.
monn:co ty jsou se vede?

betox
13. led 2014

@raducha držím palce 😉

raducha
13. led 2014

VŠEM MOC DĚKUJI ZA PALEČKY. DNES PÍCHÁM POSLEDNÍ VČELIČKU OVITRELLE ZÍTRA NIC A VE STŘEDU NÁSTUP 😅 POŘÁD MI TO NEDOCHÁZÍ.TO SAMÉ BYLO I U KLÁRKY A PAK TO BYLO 😉

inza_ivd
15. led 2014

@raducha: tak jak jsi dopadla?

mandre
15. led 2014

Holky, kdo jste plně kojili, stalo se Vám, že mimčo delší dobu nekakalo? Adrianek už 10.den ani ťuk 😕 Předtím to bylo každý přebalení a teď nic.

raducha
15. led 2014

@inza_ivd AHOJ TAK MÁME 13 PUNKLOVANÝCH FOLIKULŮ A 13 ZÍSKANÝCH OOCYTŮ. DOBRÝ ÚLOVEK JEN ABY BYLO CO ZAVÁDĚT. KDYŽ VŠE BUDE V POHODĚ TAK TRANSFÉR JE PLÁNOVANÝ BUD V SOBOTU NEBO PONDĚLÍ. 😅

inza_ivd
15. led 2014

@mandre: me se to nestalo...my měli pořád pěkná michana vajíčka....

inza_ivd
15. led 2014

@raducha: tak to je pekna urodicka...to třeba zustane i na mrazak 😀

mandre
15. led 2014

@inza_ivd no jsem z toho trochu nervózní, Dr. říkala, že to může být 10 dní, že v tomhle věku všechno stráví, když je plně kojený...ale nevím, no, dneska to bylo 10. U Kristiánka jsme tohle neměli, ale ten dostával sem tam i HIPP mlíko, takže nebyl plně kojený.

inza_ivd
15. led 2014

@mandre: no me to taky dr rikala, ze pokud plne kojeny ze se muze stat ze vse stravi a nemá pak jit co ven...ja bych byla ještě par dni v klidu a pak bych to kdyztak resila třeba trubičkou do zadku..., ale pokud není nafoukoi a neboli ho brisko...

raducha
16. led 2014

ze třinácti vajíček se oplodnili čtyři. bojim bojim. 😒

inza_ivd
16. led 2014

@raducha :neboj to jsou bojovníci

darkwitch
16. led 2014

@raducha určitě jsou to bojovníci a zůstanou ti 😉

mandre
19. led 2014

@inza_ivd Tak dnes žlutá břečka 14.den 😝 ...asi to fakt tráví všechno, roste jak z vody, je nějakej větší, než byl Kristiánek....těžko se mi bude loučit s těma věcičkama, až mi z toho vyroste. Taková nostalgie oooooo..... 😅

inza_ivd
19. led 2014

@mandre:tak vidíš že se to samo spravilo.o velikosti mé něco říkej. My přeskočili nějaké velikosti a jsme teď už na 80.máme v 9 měsících více jak 10 kilo.... Já věci ani moc nemám. Mela jsem pujcene a jak toho vyrost vracela jsem. Takže pokud bude sourozenec budu zase shánět 😃

mandre
20. led 2014

@inza_ivd a to sourozenec určitě bude, když budete chtít 😉 😉 😉 Já zase mám spousta oblečení, vyžívám se v tom, jsou to takový moje 2 panenky oblíkací 😀 😀 ...nejradši máme Lindex, Topolino a H&M....na Kristiánka jsem si říkala, to bude mít ještě to 2. a teď to budu asi rozprodávat 😎 😎 ...všechno je jak nový. S tou velikostí, to měl K. taky takhle a pak se to radikálně zpomalilo, jak růst tak i kila. Teď měří nějakejch 88cm a váží tak 13-14kg. A velikost na 2 roky je 92, to sedí. V sobotu jsme oslavili 2 roky, to ani není možný, jak to uteklo, hlavně r. 2013 😲 😲

raducha
20. led 2014

JE VE MĚ HODNĚ VZTEKU A TO K PANU EMBRYOLOGOVI. PO ODEBRÁNÍ VAJÍČEK JSME MU TŘIKRÁT OPAKOVALI ŽE NECHCEM ZAMRAŽENÍ A ANI PRODLOUŽENOU KULTIVACI. KDYŽ NÁM KULTIVACI PŘES TO VŠECHNO POŘÁD VNUCOVAL A NAKONEC NÁS UKECAL A MY JÍ PODEPSALI. V SOBOTU NÁM TVRDILI ŽE MÁME TŘI SILNÁ EMBRYA A JEDNO SLABŠÍ A KDYŽ JSME DNES OPĚT VOLALI NA GENNET TAK NÁM OZNÁMILI ŽE ŽÁDNÉ EMBRYO NENÍ SILNÉ A DÁVAJÍ NÁM 5% ŠANCI. PŘÍTELOVI ŘEKL ŽE V SOBOTU BYLI DVĚ SILNÁ A JEDNO SLABŠÍ. TAK JE TO VŠE V PRDELI JSEM NA EMBRYOLOGA HODNĚ NASRANÁ. KDYBY JSEM ŠLA NA TRANSFÉR TU SOBOTU TAK BY BYLA MOŽNÁ ŠANCE. ANI SE MI NEZEPTAL A ŘEK ŽE TRANSFÉR BUDE V PONDĚLÍ 😠

mandre
20. led 2014

@raducha to mi něco připomíná 😠 ....chaos, po každý jiná informace, dokonce mi nabízeli darovaná vajíčka, protože embrya nepřežili a nakonec máme 2 kluky z normálního otěhotnění. Za mě palec dolu. Ale nenech se odradit, jsou i jiné možnosti.

darkwitch
21. led 2014

@raducha a ten transfer nakonec byl? no, nedivím se, že jsi naštvaná, to by mě asi švihlo... já myslela, že PK nechávaj jen když jsou čtyři silná embrya...

raducha
21. led 2014

UŽ JSEM ZAHODILA VŠECHNY NADĚJE VČERA VYSADILA UTROGESTAN.JENŽE MI RÁNO VOLALI Z GENNETU ŽE JEDNO EMBRYO SI DALO ŘÍCT A PROBRALO SE. MÁM PRÝ DORAZIT DNES NA TRANSFÉR. VYRAZILI MI TIM DECH 😅

darkwitch
21. led 2014

@raducha tak držím palce to bude silák který to všechno zvládne 🙂

petaloudi
21. led 2014

@raducha Držím palce!

inza_ivd
21. led 2014

@raducha: drzim palce

mandre
23. led 2014

@raducha tak jak to dopadlo?

raducha
23. led 2014

@mandre v úterý jsem byla na transféru s tím že embryo je pomalejší.tak uvidíme za 14 dní jak dopadne test 😅