Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

katuska23
31. črc 2008

ty jo tolik? 😲 kamarádka doplácela asi 4000, ale ono čím víc peněz dáš tím větší je naděje.My máme dobré spermie tak snad se povede IUI 😉

draci
31. črc 2008

Ahojky všechny,
ještě, že jsem na tyto stránky narazila až včera.. kdybych je četla před tím než jsem začla chodit do Gennetu, tak bych asi měla docela strach.
Poprvé jsem tam byla začátkem května a v červnu jsem byla na 1. IVF. Všichni mi tam připadali neuvěřitelně milý na to jaký tam mají fofr. Byla jsem na vyšetření u Brandejské na UZ u Daňka a odběr a transfer mi dělala Vykysalá a všichni byli úplně v pohodě jen Daňek se nějak neculil a nevedl holčičí řeči, ale jinak mě uklidňovali atd.
Jediný nedostatek je,že když je tam člověk poprvé neví na co se má ptát a pak ho překvatí, když mu sestra na stůl dá kupu "léků a stříkaček" s dotazem jestli mi to má kdo píchat. Ale jinak jsou tam super!

terezita
31. črc 2008

ahoj draci, tak to jde docela rychle! ja si prave rikala, za jak dlouho bysme se dostali k IVF od konzultace.

proc strach? my tu nikoho nedesime.. teda aspon doufam!! 😅

terezita
31. črc 2008

katus, na to IUI vam drzim palce!! doufam, ze vy do IVF nebudete muset jit.. to IUI je sranda.. 😅
moje kamaradka doplacela asi 6000. ale je v jinem caru..

katuska23
31. črc 2008

ty jo draci tak rychle?My tam jezdíme od dubna a přijde mi že se nic neděje 😔 v půl sedmé jedu na ultrazvuk do nemocnice tak doufám že mi nic nenajdou,a nenechají si mně tam,i když když mi nic nenajdou tak budu za blbce 😅

draci
31. črc 2008

Já která ondlévám, při gynekologickém vyšetření jsem měla strach i když jsem nečetla nic o Dr. D. Se mnou jednal úplňe normálně jen působí přísným dojmem.
Ještě k placení.. Já jsem platila jen pár desítek korun v lékárně a 2x 30 v Gennetu.Partner si musel zaplatit 7000 protože má nepohyblivé spermijky. Cekala jsem, že to bude finančně náročnější.

terezita
31. črc 2008

ono se to asi fakt pripad od pripadu lisi.. no byla bych rada, kdybysme se do 10tis. vesli..

katus, tak snad nic nenajdou, nebo at nenajdou to, co tam nema byt, nebo co tam vlastne nemaj hledat.. doufam, ze budes v poradku a vecer se nam tu taky ukazes! 😅

draci
31. črc 2008

katuska23: Brandejská na nás kouka ( na mne a spermiogram partnera) a řekla, že je to jasné, že není nač čekat ( já jsem stará a spermie se nehýbou) Pak jsem byla na odběru krve a vyšetření vejcovodu a hned jsme začli se stimulací.

katuska23
31. črc 2008

darci aha tak to jo.Mně dělali horm.profil-výsledek-prolaktin,mužské hormony,cukr,pak spermio-v normě,ale já mám ještě PCO 😔 teď jsem dobrala léky na prolaktin a fakt netušim co bude dál,ale paní doktorka říkala že půjdeme do IUI,asi mi toho v srpnu moc neřekne když je takový nával 😖
terezit ozvu se a nějak na půl osmou bych tu mohla být.

terezita
31. črc 2008

katus, ktery DC mas byt toho 13.8.? no ja kdyz tam sla minuly mesic na KO, tak jsem ani netusila, ze dva dny na to pujdu na IUI.. treba to u vas bude taky takova rychlovka.. 😅

katuska23
31. črc 2008

myslíš?to bych měla být,počkej 🙄 ........24DC,já to mám nepravidelně takže chodím na agolutin 😖 ani nevíš jak bych byla ráda...jasně málokdy ten pokus napoprvý vyjde,ale aspoň to zkusit a ty jsi před tím nic nebrala?

terezita
31. črc 2008

mela jsem od ni napsany akorat clostilbegyt (od 3DC) a pak mi 12DC pichli pregnyl a 14DC jsem sla na IUI.
jestli budes v poradku, tak te na tu IUI urco posle ted na konci srpna nebo jak ti to vyjde.

katuska23
31. črc 2008

Už jsem doma to je rychlost co? 😉 Já si myslím že mi udělají znovu profil nebo nevím jak zjistí hladinu Prolaktinu?Ale byla bych ráda kdyby to šlo hned 😅

terezita
31. črc 2008

aha, to jde asi jen pres HP.. ale kdyz to vezmes ciste teoreticky, tak to vsechno stihnout jde.. tak hlavne at je vsechno v poradku!!!
teda ale jsi rychla jak vitr. to nebyla ani pulhodka, ne? to ja to mam dom dyl.. 😖

katuska23
31. črc 2008

asi 10 min 🙂 kolega mě vzal autem 😉

terezita
31. črc 2008

no to je luxus.. zavidim!! 😀 😀 😀

milena26
31. črc 2008

ahojda holky,tak dneska jsem začala se stimulací a pak dr. Brandejská má dovču,takže na kontrolní UTZ jdu k Daňkovi... jakej je ? nevíte náhodou ? škoda,že jsem se trefila zrovna do toho jak má primářka dovču.... sem myslela,že budu jen u ní a já budu běhat takhle ......

katuska23
31. črc 2008

milenko ahoj,já jsem u něj spokojená nebyla ale pár holek co na něj nedá dopustit jsem potkala,asi záleží na tom jaká jseš povaha....

wokounek
31. črc 2008

Lanno, promiň...a díky za odpověď ...asi ještě zkusíme vydržet 😉 ...Terezit, tak já doufám, že s tou útratou za 1 cyklus trošičku přeháněli 😅 a držím pěstičky.... a Katus tobě taky hodně štěstí 😵 ...jinak koukám, holky..., že jste oproti mně "mazáci" 😀 ...já než se tady na těch stránkách zorientuju 😎 ... Draci: řekli ti, že jsi stará?! ... mně je 30, stejně tak manžílkovi a dr. Košťák řekl, že ještě tak starý nejsme (což mě teda překvapil...i kdyyyyž, my oba vypadáme na 15 😀 😀 😀 ...tak ho to asi zmátlo 😀)

milena26
31. črc 2008

katusko díky za tvůj názor.. noo tak budu zvědavá jak dopadnu nějak se na ten UTZ ani netěším,právě jsem na něj moc chváli neslyšela,tak snaaaad bude OK jinak řeknu narovinu sestře,že k němu na UTZ už nechci a hotovo.... já jjsem vždycky upřímná a tak jí to řeknu..... se úplně bojím taam jet.... 😅 😅

terezita
31. črc 2008

wokounek, me je taky 30 a m. je jeste vic.. teda to by mohli zkusit, rict nam, ze jsme stari.. 😠 😀 😀
kdyz jsem byla na IUI, tak tam prede mnou byla zenska, co ji bylo urco pres 40. a jeji manzel vypadal tak na 60..

wokounek
31. črc 2008

Terezit, tak to jste taky ještě mláďátka 😉 ...ufff, jdu na kutě.. pokouší se o mě skřítek hajaja a dneska to bude mít fakty fakt snadný 😵 ...už sotva koukám 😔 ...tak ju dobrou dobrou 😀

lanna
1. srp 2008

Ahoj holky!!!
Wokounek nemaš zač se my omlovat,hlavne at jseš spokojena.
Ja jsem spokojena tam nebyla a proto jsem odejšla do jineho CAR tet mam pauzu,dostala jsem leky na srovnani cyklu,a pak se uvidi jestli pudu do dalšiho IVF, nebo NATIV. Ale do toho je ješte daleko.
A tobe přyji at po každi navšteve odyjdeš z velkou kapkov nadeji že vše je tak jak ma bit,tak hodne štesti....

draci
1. srp 2008

Ahoj mileno, já jsem u Brandejské ,ale po stimulaci jsem byla 2x na UZ u Daňka a vůbec jsem to necítila a hezky mi ukazoval folíky a povídal k tomu, tak se ho určitě neboj! Na někoho možná působí přísně. Na odběru vajíček a transferu jem byla u Vykysalé... ono asi nejde projít celý cyklus u jednoh doktora ... mají služby a tak a taky záleží na Tvém tělíčku kdy se rozhodne začít menstruovat a tak.
Do kdy tam Brandejská nebude? Mám se k ní teď objednat před 2. IVF. 🙂

draci
1. srp 2008

wokounku: Neřekla mi, že jsem stará jen, že v mém věku už není na co čekat 🙂)) a to je jasné je nám oboum 37.

dostalova42
1. srp 2008

Ahojky Terezita tak jak se daří ?

lendulka007
1. srp 2008

Mileno, Daněk je opravdu dobrej, neboj se ho. Přesně jak píše Draci, oni se různě střídají, o víkendu je vždy jeden doktor a OPU a ET - taky záleží, kdo je na sále. Já chodím k Vykysalé, už jsem je poznala všechy i nového Dr. Košťáka (ten je z nich asi nejhorší). Ale opravdu si nemůžeš moc vybírat. Na konzultace chodím jen ke své dr., ale ty kontrolní ultrazvuky při stimulaci jsem vystřídala všechny.

wokounek
1. srp 2008

Wow, Lendulko...Dr. Košťák se ti zdá nejhorší??? ... já u něj byla zatím jen 2x a úplně nejlepší dojem na mě teda neudělal..., ale holky tady mě tak nějak uklidnily 😉 ... jakou negativní zkušenost s ním máš ty, jestli se můžu zeptat?
Draci...tak to joo, já už se lekla 🙂 ...
Lanno... můžu vědět, proč jsi tam nebyla spokojená a kam jsi odešla...teda před tou pauzou, co teď máš?

Papa holky....mějte hezký den 😵

lendulka007
1. srp 2008

Daněk na mě nejdřív působil jako zmatkař, ale pak jsem u něj absolvovala OPU, ET a 2.utz a to byl dobrej. Vše hezky vysvětlil.
Košťáka jsem zatím měla jen jednou, nic moc dojem. Ale možná je to hlavně tím, že si na něj spousta holek, co znám stěžuje (mluvil typu: že to stejně pochcípá, nespočítal tt, neviděl srdíčko - když už tam bylo, potvrzeno přimářkou apod.). Ale samozřejmě jso to názory holek z jiného webu.
Ale ono se asi nedá říct, ten je takový, ... záleží na momentální náladě. Je to stejné jako s námi. A hlavně někdo nám sedne více, druhý zase ne. Takže pro koho je nesympatický ten, neznamená, že pro druhého to bude stejné.
Já jsem spokojená s Vykysalou, i když je to introvertní typ. Znám lidi, kterým ona nevyhovuje a přešli radši k Daňkovi.
Ale ono to je ve finále jedno. Stejně kontrolní utz při stimulaci, ET, OPU dělá po každé někdo jiný. Dr. se střídají. Takže většinou poznáte každého. A hlavně když se zadaří, tak ten dotyčný, co to dělal je nejlepší 🙂

katuska23
1. srp 2008

lendulko to je ale pravda,já byla na první schůzce u Daňka a hned jsem utekla k Vykysalé,na tu si dost holek stěžuje, že moc nemluví a tak,ale u mě to byl pravý opak, ukazovala mi vše na ultrazvuku a mluvila na mě česky 🙂 teď je to v pr......pardon ty slova,ale objevili mi včera velkou cystu která musí ven,a doktor mi řekl že doufá že se nebude muset vzít i vaječník,ale řekl mi ať si zajedu do Gennetu a domluvím se tam,co a jak....Tak to je dobrý vzhledem k tomu že mě tam sestra nacpala jen na pár minut 😔