Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
21. črc 2009

Dobre rano,

dneska jsem si zkusila udelat testik. Po limitu tam byl stinek. Ja se te poradne dalnice proste nedockam a nedockam. 😀 Volala jsem si, jestli by se na me dr. mohla kouknout, kdyz me porad boli to bricho, tak nejdriv sestricka nabizela termin za 2 tydny, tak jsem ji rekla, ze mam strach, jestli je to OHSS, tak nakonec vylovila termin za zitrek. Nejak me to telefonovani uz zacina unavovat. Vzdycky je to problematicke.

barrca
21. črc 2009

Anlek, to ti naprosto rozumím, ale hold to musíme vydržet ... hlavně ať ta druhá čárečka pěkně sílí ... já ještě nikdy neviděla ani náznak ☹ ... a jak jsem to tady tak včera všechno dočetla, tak si myslím, že ty tu dálnici brzy uvidíš 😉

anlek
21. črc 2009

Barrco, ja take ne ... Je to novinka ... A na tebe ceka takove novinka nekdz v srpnu, mozna v zari. 😉

barrca
21. črc 2009

No to také doufám 😉 ... ale až po vás 😀

barrca
21. črc 2009

... jinak to vypadá spíš na září - teprve na konci srpna jdu na první injekci v rámci dlouhého protokolu (zase bude vše nové, protože před tím jsem měla krátký protokol, tak úplně nevím, co čekat).

anlek
21. črc 2009

Kdyz ti davaji dlouhy, tak urcite ocekavaji, ze to bude s nim lepsi. My to tu nastartujem a ty se pridas. 😀

barrca
21. črc 2009

No to doufají a já také. Já měla po krátkém jen 4 vajucha ... a asi nebyla úplně čiperná ☹ ... ale já se od vás právě hodlám nakazit a mít pěknou úrodičku 😀

lenkakubickova
21. črc 2009

Ahoj holky,moc to nedočítám,nestíhám v práci 😝 V deset jsem doběhla z EKG a zítra ráno mažu na krev. Jelikož má obvoďačka měla dovolenou minulý týden,tak oběhávám předoperační až teď ☹ Ale výsledky budou v Pá,takže to je v pohodě 🙂
Jinak mě teda dneska pěkně bolí stehenní sval, ta první noha už je O.K.,ale ta včerejší je nějak bolavá 😨 ☹ Snad to píchám dobře 😅

Raduš: to ti uteče,neboj,vidím to u sebe,jak to letí 😉 🙂

Anlek: an ty jdeš teda zítra na kontrolu,jo? Tak se zeptáš,jestli můžeš jet pryč? Asi pojedeš,viď? 😉 🙂

Kačenko: já jsem sem jen v jednu chvíli nakoukla, my pořád malujeme,jsme tak vytočený!!! To nebere konce!! 😠 Máme špatný podklad od minulých majitelů a nejde to přemalovat ☹ 😢 😢 Ale dneska už by jsme to snad měli dodělat,musíííímeeee!!!

barrca
21. črc 2009

Ahoj Leni, to víš ta noha je podrážděná a pícháš si to do svalu a pak jí "používáš" 😉 , tak to chudák holka nemá jednoduchý, nehledej za tím nic víc ... já také měla modříny, opuchliny, vyrážky ... a i když jsem si píchala něco jiného a do břícha, tak tu někde určitě najdeš spoustu holek se stejnými zkušenostmi jako máš ty. Hlavně ať tě to malování moc nerozčiluje 😅 ... víš, že vystresované maminky to přenášejí na plod, tak to musíš trénovat už dopředu ... klídek a dlouhej kouř 😝

Jinak já vím, že to poletí, ani nebudu vědět jak, ... prostě už se tak nějak začínám těšit, ale pořád ještě musím jeden cyklus počkat .... tak si tak pro sebe reptám 😉

zdepros
21. črc 2009

Ahoj holky, já nějak vůbec nestíhám, ale včera jsem byli na ET a mám a sebe 2 embryjka a ještě 3 mrazáčky zbylia teď jenom čelat 😉

lenkakubickova
21. črc 2009

Raduš: já vím,že to má asi každá holka tady,to víš, první injkece a člověk je z toho vyplašenej 😉 😀 Ale už mi to šlo včera líp 😵 Akorát nevím,že když si mezi prsty vezmu kůži,do toho bodnu jehlu,tak jestli pak můžu tu kůži povolit,když chci ten lék pustit dovnitř 😕 😅 Já to totiž celou dobu držím mezi prstama 😅
Jen reptej holka, to znám, tak yjsme reptala a koukej,už stimuluju 😀

lenkakubickova
21. črc 2009

Zdepros: supeeeeer!!! Gratuluju 😵 😵 Tak se opatrujte s miminkama 😉 😵

zdepros
21. črc 2009

Leni děkuju, zatím se cítím fajn tak to sned vydrží 🙂

monivo
21. črc 2009

anlek, neboj, ona druhá čárka bude postupně určitě sílit. I když já taky nevím, jak to vlastně vypadá 😅

Leni, na Cetrotide píšou, že sevřít kůži, vpíchnout jehlu, pak kůži povolit a pak teprve vpíchnou tekutinu. Ale to je jediná injekce, u který to psali. Jinak mám stejný problém u injekci na ředění, taky to tam nepíšou. já tu kůži pustím tak napůl 🙂

Zdepros, gratuluji a šetři se.

Já dnes byla u primářky na kontrole - hyperstimulák 2.stupně, poslala mě na krev, výsledky budou dnes odpoledne. Ale ET by měl být a nejspíš ve čtvrtek. Máme 22embryjek, z toho 11kvalitních (něco říkala o blastocystech ?! je to možný ? 😅 ) Ale zavedli by mi jen jedno, kvůli hyperstimuláku. Kdyby se uchytili dvě, byl by to na mě prý moc velký záhul. Myslím, že to trochu souvisí i s Miluškou, také chodí k primářce. Tak už možná chce být opatrnější. A říkala, že u ženských s hyperstimulákem je větší pravděpodobnost pozitivního výsledku, tak jsem zvědavá 🙂

monivo
21. črc 2009

zdepros, hodně pij a jez bílkoviny, viz můj příspěvek o OHSS, prý se projevuje cca 6den po ET, tak ať se mu vyhneš 🙂

monivo
21. črc 2009

Katuš, nechápu tu čůzu v mimibazaru. Já mám dvě těhotný kamarádky, tak pořád někam lezu do obchodů s dětským a nejsem těhotná. Jak může vědět, jestli to nemáš i pro někoho jiného?! Jóó holt, náš zákazník, náš pán už dnes opravdu neplatí.

lenkakubickova
21. črc 2009

Mončo: tak to dělám,že taky na půl povolím 😀 Tak to je fajn a taky tě bolí ty svaly? 😅 Raduš mi psala,že to je normoš,ale to víš,jsme zvídavá 😉 😀 Píchám to zezhora a bolí mě sval ze srany 😀 😀
Jinak mám Mončo radost,že půjdeš na ET 😉 😵 😵 Já věřím,že když máš blastocysty,tak to vyjde, to je totiž ta nejlepší kvalita!! 😉 🙂 No fakt máte náááádhernou úrodičku!!!! Ještě jenou gratuluju a ve Čt budu držet palce!!!

myskaaaa
21. črc 2009

ahoj holciny,vsechny vas moc zdravim,docitam....
Ja jsem se teď vrátila z Gennetu a jsem ubrečená - primarka na utz nic nevidela (teoreticky 5+2 tt) a navic ty moje zmizelé příznaky - mam tři možnosti - ovulaci jsem měla v druhe pulce cyklu a utz to jeste neni videt (nepravdepodobne - minule pondeli hcg 266), druha moznost biochemicke tehu a treti moznost mimodelozni tehu. V 13h si mam volat pro vysledky dnešní krve.. a pak mi primarka zavola sama.Dala mi zpravu kdybych musela do nemocnice s mimodeloznim a jinak se dohodneme po telefonu. Já se Vám moc moc omlouvam ze to tady tak píšu. Jen tady bulím jak želva...
Nevim jestli to pak zkouset prirozene I kdyz dalsich 5 let snazeni jako doposud uz bych nechtela zazit 😠 ,nebo jit do IVF-stejne jsme ho po 5 letech snazeni meli v planu...nic nevim. Jo a navíc mi na ultrazvuku nasla oproti min.tydnu novou 5 cm cystu...jsem fakt uplně hotova,jeste jednou se omlouvam ze vas tady tim zatezuju,ale jsem zoufala.

lenkakubickova
21. črc 2009

Myško: za nic se neomlouvej!!! Od toho jsme přeci tady! Drž se beruško, mimoděložní těhu mám bohužel za sebou,vím co asi teď prožíváš,ač to nemáš jisté...ale ten šok,když jsi radostně těhu a pak ti Dr. sdělí to, co tobě....znamení je,že HCG roste hrozně pomalu...ale já pořád doufám,že u tebe bude HCG vysoké a třeba se ještě něco na utz ukáže!!! 😉 🙂 Rozodně bych pak šla do IVF, neboj se a věř,že jsme tu všichni s tebou a moooc ti držíme palečky,ať vše co nejlíp dopadne!! A dej vědět,ju? 😉 🙂

monivo
21. črc 2009

Ahoj myskaaa, moc mě to mrzí, co tady píšeš. Nevíš zatím nic jistě, uvidíš, co ti řeknou doktoři, nevzdávej to zatím !!!!!!

V kolik hodin jsi tam byla? Možná jsem tě zahlídla. Také jsem byla u primářky, seděla jsem tam po 8hod.

monivo
21. črc 2009

Ano, jak píše Leni, taky bych šla do IVF, podívej, jak nám to tady všem zatím pěkne jde i přes některé peripetie 😉

zdepros
21. črc 2009

Monivo, četla jsem to, no pít jsem nikdy moc zvyklá nebyla teď se snažím a mám pocit že jsem většinu času na záchodě 🙂 , koukám že máš pěknou úrodičku, já měla 11 embryjem z toho 6 dobrých

lenkakubickova
21. črc 2009

holky,kolikátý DC jste tak nějak šli na OPU?

anlek
21. črc 2009

Leni, tobe s injekcemi neporadim. Ale ja i u pera kuzi poustela, bylo mi to prijemnejsi. 😉

Zdepros, tak at embryjka se drzi tam, kde maji pekne dlouho.

Moni, ja myslim, ze jedno embryjko je take dobre, navic, kdyz je podle me u tebe vetsi sance na to, ze se chyti. Jak se ti projevuje OHSS?

Myskaaaa, neboj ... Ja ti napisu, co se stalo kamaradce. Take na ultrazvuku nic nevideli, strasili ji mimodeloznim, dokonce ji zavreli v nemocnici, ze uz to nemuze byt nic jineho a za tri dny mimo vyrostlo tak, ze bylo uz videt. Proste obcas jsou mrnousove mensi a nejsou videt na ultrazvuku. Vydrz, uvidis, ze krev te uklidni.

anlek
21. črc 2009

Leni ja sla 12. den. Prislo mi to brzo (kdyz mivam cykly 35 dnu ... ), ale oni ty leky cyklus zrejme pekne urychli. 😵

myskaaaa
21. črc 2009

Holčiny děkuju, zase bulim....budu muset jit uklizet nebo neco...
Moc tomu nevěřím,jak jsem psala, nejak středa čtvrtek mi zacly odeznívat těhu příznaky a to uz jsem začla plašit že je to divné..

Mončo byla jsem tam s manzelem kolem 8hod, tak jsme se asi videly...teda urcite, to je teda dobrý... 🙂
Dám vědět az do Gennetu za hodinu zavolam na výsledky...

lenkakubickova
21. črc 2009

Anlek,já právě taky mívám cykly 35-39 dní,jak kdy ,ale spíš delší,tak jsem trochu chtěla mít představu,ale to asi stejně pozná Dr. v Pá na utz, co se mi tam děje,viď? 🙂

monivo
21. črc 2009

Leni, také jsem byla 12 den cyklu, i přesto že mám delší cykly. Těžko se to dá říct, to ti upřesní až po prvním a druhým UTZ.

Anlek, mám napnuté břicho, tvrdé, občas křeče, plynatost, jeden vaječník 10cm, druhý je trochu menší a mám je i dle ultrazvuku víš, než by měly prý být. Ale tekutinu v břiše nemám.

monivo
21. črc 2009

S manželem tam byly všechny, teda kromě mě 🙂 Takže jste šli buď přede mnou nebo po mě asi.

No vidíš, výsledky ještě nevíš, tak není nic ztraceno. Držím palce 😉

zdepros
21. črc 2009

Leni, já šla na OPU 13. den, říkali že tak mezi 12.-13. dnem
Myskaaaa neboj dopadne to dobře 🙂