• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Jj, to bys byla jako ja, takze uz by ses tesila na srdicko. :dizzy_face:
12. srp 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně,aby jsem měla v Pá // :dizzy_face: Tu řeším utz a ještě nemám pořádné // :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky!

Leni, koukám , že to u tebe vypadá velmi nadějně, moc moc držím palce.... v pátek jsem moc zvědavá, určitě napiš .... jedeme totiž příští pondělí ještě na dovču do beskyd a nevím, zad budu mít možnost jít na net :unamused: ... a to bych to také s tou zvědavostí nemusela vydržet.
A jen pro info - dr. vykysalá už by měla být v gennetu i v týdnu od 24.8. - já jsem k ní objednananá totiž na kontrolní utz a injekci na 26.8. a sestřička říkala, že 25.8. má první konzultace (chtěla jsem ať mě objedná na 25.8., protože to budu 21dc, ale nenašla tam místo kvůli těm konzultacím).
12. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže Leni, kdybys šla na utz (jako, že já věřím, že tam ty // najdeš), tak já jdu 26.8. ve 14:30 k vykysalý a třeba se tam potkáme :grinning:
12. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš: díky :slight_smile: Tak uvidím,na kdy mě objednají :slight_smile: musím jít makat, papa :slight_smile:
12. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si schválně někam poznamenám a možná se potkáme :wink: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem z těch čísel taky trochu zmatená, byl to 16. ten od ET a teď jdu příští středu to bude 30.den a už by mělo být vydět srdíčko a už mi snad řekne konečnej počet :slight_smile: ,, ale hned ten 14 den jsem tam šla na krev a to jsem měla HCG 2437, neboť v sobotu 12. den jsem si udělala test a během chvilky tam vyběhli dvě // tak jsem tam hned volala a řekli že nejdřív musím na krev a pak mě objednaj na UTZ
12. srp 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no proto ti to také píšu že :grinning: :grinning:

zdepros, tak to možná budou dvojčátka, že :dizzy_face:
12. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barrco, no ta šance tady ještě je, ale raději bych opravdu jen jedno :slight_smile:
12. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu, pro někoho je to děsivá představa :wink: :grinning: ... a já se nebudu opakovat s tím, že bych to zas naopak brala, protože chci velkou rodinu, ale tím naším tempem bychom to asi po jendom dítěti nezvládli....samozřejmě teď budu ráda i za jedno zdravé mimčo :grinning: ... tak držím palce :wink:
12. srp 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co si myslíte o letění letadlem v prvním trimestru?, včeru tu teda Pets psala že jí to doktorka zakázala, já když jsem se ptala, tak nic proti neměla tak vůbec nevím
12. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdepros, mozna Pet.s to dr. zakazala (nebo jen nedoporucila) kvuli tomu, ze ma dalsi zdravotni problemy. Ja nevim, to by ti mela ona sama napsat, co k tomu dr. rekla.

Jinak ja sama za sebe nevim, a to uz jsem toho jako tehu nacestovala dost, ale autem (2x8h a 2x5h), vcera jsem dokonce byla poprve cvicit pilatese. Ale je fakt, ze ja jsem za cely zivot letela 4x a docela spatne snasim snizeni tlaku, zacnu usinat v letadle a jeste par hodin po priletu jsem docela dost prastena. Takze ja bych asi neletela. Ale pokud litani snasis dobre a dr. ti to povolila, proc ne ...
12. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdepros, já bych to neriskovala ... myslím, že se názory lékařů liší, ale převažuje názor, že by se v 1. trimestru létat nemělo ... potřebuješ někam letět?
12. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je právě to, že se názory liší, že každej řekne něco jiného, míváme v září dovču u moře tak to pořád zvažuju jestli jo nebo ne, no ještě si s doktorkou o tom promluvím, ale rozhodnout se stejně budu muset sama :wink:
12. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak snasis litani? A jak bys to mela na dovce? Treba ja mam pocit, ze ted trochu hur snasim horko, jit pres poledne ven a chvili chodit, to pak jsem totalne odvarena a to do slova o do pismene. Ale pokud jsi ok, tak proc bys nemohla delat veci stejne ... Aspon ja jsem zastancem toho, ze tehotenstvi neni nemoc. A pokud delam veci, pri kterych telo nevysila varovne signaly, ze tohle mu ted nedela dobre, tak myslim, ze je dobre delat vse tak, jak jsem zvykla.
12. srp 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lítání mi nevadí, už jsem absolvovala 2x 10hodin a žádný problém, zatím se teda opravdu cítím netěhotně :slight_smile: a víkendu jsme byli v beskydech kdy jsme chodili po výletech, samozřejmě se to může změnit, nechala bych to až opravdu na poslední chvíli, jen se bojím o mimíska a by něco :frowning2:
12. srp 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím, že hlavním argumentem proti lítání v 1. trimestru je právě riziko chycení různých infekcí apod., protože jsi náchylnější a v letadle je např. dost riziková klimatizace + velká koncentrace různých lidí v malém prostoru ... v 2. simestru už se to považuje za celkem bezpečné. A nemohli byste třeba jet k moři do Chorvatska / Itálie autíkem? Já bych se spíš bála, aby (pokud by se stal nějaký problém) si to člověk zbytečně nevyčítal, že tomu mohl předejít .... je pravda, že já jsem v tomhle směru trošku magor, .... a rozhodnout se fakt musíš sama ...
12. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě o tom popřemýšlím, třeba začnou nevolnosti a je vyřešeno, je pravda že pokud by opravdu nastal problém tak to za to rozhodně nestojí, já jsem trochu pohodlná a spíš upřednostňujem hotel s AI než apatrmany, no to je dilema :slight_smile:
12. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdepros, pokud to muzete nechat dlouho otevrene, tak bych to nechala do posledni chvile. A rozhodovala se podle toho, jak se budes citit, co bude rikat dr. ... Btw., kdybyste jeli autem, tak nelze mit AI?
12. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi to tak dopadne, mám v práci nahlášenou dovolenou od 7.9. tak podle toho jak mi bude se rozhodnem, plánovali jsme řecko, tam autem asi ne a chorvatsko nebo itálie tam jsou právě většinou apartnamy bez jídla, ale ještě jsem to úplně nezjišťovala možná i polopenze jde, no uvidíme :slight_smile: , a děkuji za názor
12. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave jsem vyspionila na zirafkach toto: Ahoj holky, omlouvám se, že vám se lezu, ale vidím, že Milušky už se nemůžete dočkat. Ona už by se vám měla co nejdříve ozvat, ale abyste byly informované - u Apolináře už není, je v nemocnici u nich doma, měli by jí asi dnes pustit a co je nejdůležitější - v bříšku má DVOJČÁTKA
12. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak to je krásná zprávička :slight_smile: , tak to je super
Ještě něco o Monče bys mohla zjistit, už tu teda taky pěkně dlouho nebyla a už by měla mít dávno po testíku :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, uz jen Monca nam tu chybi.
12. srp 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuu, já mám radoooooost!!!!! Úúúúúplně mám husí kůži, to je parádaaaa!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám z toho obrovskou radost!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Na Monču taky myslím,jestli se jí nepřihodilo něco špatného,ale snad ne! :wink: :slight_smile: Měla přeci pořád nafouklé to bříško,třeba je taky někde v nemocnici s OHSS :confused: Tak snad se nám brzy taky ozve :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
anlek, díky za zprávu o Milu, už jsem se nechtěla pořád ptát, zda něco nevíte :wink: ... tak snad je jí už lépe :slight_smile:

zdepros, v chorvatsku je určitě dost velká nabídka hotelů i s jídlem .... no každopádně uvidíš, jak ti bude a tak :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mi z toho vašeho těhulkování začíná jít hlava kolem, ... tak si říkám, že bych to těhotenství mohla od vás "chytnout" ... škoda, že to není infekční :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
To Barrca: taky bych to těhulení ráda chytla :grinning: :grinning: :grinning: Dnes jsem 13dní po IUI, tak čekám kdy mrcha dorazí :angry:
Dneska jsem oběhala všechny odběry a EKG na předoperační, tak uvidíme...termín na hysterku mám 21.8., už se mi o tom zdá :unamused: :unamused:
12. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, neboj, co nevidět jsi v tom :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bych rekla, ze to nakazlive je ... Aspon kdyz to tu pozoruju. :wink:
12. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, jestli je to nakažlivé, tak vás všechny zvu na kafe ... no a mandre se samozřejmě přidá, aby také něco "pochytila" :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek