Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

gabulle
12. srp 2009

já se taky hlásím na kávičku s bacilem

holky všem co už jste to chytly moc držím palečky at vše dobře dopadne

lenkakubickova
12. srp 2009

holky,já vůbec neměla v práci čas mezi vás zaskočit 😅 Jsem blázen, dnes jsem 11.den po ET,neodolala jsem napjetí po ranních nevolnostech a bolestech hlavy a vysokých teplotách a na testíku je slabá // 😵 😵 Tak už se těším na tu páteční 🙂 🙂 Až testík vyfotím,vložím do alba 🙂

Takže kdo chce,tak si myslím,že taky můžu poslat těhu bycily 😉 😀 😀 Tady na té diskiuzi je jich totiž víc než dost!!!! 😵 😵

Mandre: takže tfuj,tfuj s bacilama k tobě 😉 🙂

A na ostatní,kdo čekají na těhu taky: tfuj.tfuj,tfuj s těhubacilama 😉 🙂

Tak kdy se slezeme na to kafe??? 😉 🙂 klidně můžem něco vymyslet a na chviličku někdy posedět 🙂

lenkakubickova
12. srp 2009

Gabule: taky tfuj,tfuj,tfuj s těhu bacilama 😉 🙂

anlek
12. srp 2009

Leni, pokud jsi netestikovala rano, tak zitra zkus rano, to by bylo, aby tam nebyly lepsi carky nez dneska. 😉

Ja bych pro srazik byla, doma me to neba. 😀

anlek
12. srp 2009

Nebo si zitra rano skakni na krev, ty ani nevis, jakou mam z tebe radost. 😅

hypo
12. srp 2009

ahoj holky, dlouho jsem nenahlizela, cele leto jsem mimo prahu a tudis mimo PC a jen si odskakuju na kontroly do gennetu
dnes jsem byla na velkem UTZ a je vse v poradku....... mame vsechny organy, srdce funguje,mozek na svem miste apod. 4.9. me ceka vysetreni na cukrovku .....

lenkakubickova
12. srp 2009

Anlek: děkuju, já mám taky vždycky radost z každé těhulky tady 😵 Testovala jsem okolo 16:00, myslíš,že ráno budou silnější? 🙂 A na krev na HCG můžu i odpoledne??? Teď je mi hloupý se "zas" uvolňovat v práci....kurňa mně je najednou na zvracení i teď 😕 😕 Já tohle vůbec neznám 😕 😕

Hypo: to je super,že je vše v pořádku 😉 🙂

anlek
12. srp 2009

Hypo, super, ze se hlasis. To cisilko u tveho nicku je krasne. Uz vite, co budete mit?

Leni, prvni ranni moc je nejkoncentrovanejsi, takze carky by mely byt silnejsi uz jen kvuli tomu. 😉

anlek
12. srp 2009

Hypo, nakoukla jsem k tobe do albicka a moje zvedavost je ukojena. 😀

lenkakubickova
12. srp 2009

Hypo: tak jsem nakoukla do alba taky,no nááááádhera 😵 😵 😵 Bříško je roztomilý 😵

Anlek: spíš tu krev vidim na Po ☹ A myslíš,že se musím na krev do Gennetu objednávat??? Já myslím,že ne,co? 😅

anlek
12. srp 2009

Leni objednavat se nemusis. Ale mas prece volat, jak dopadlo testovani. Takze kdyz jim budes volat, ze jsi carky nasla. Tak oni ti reknou, ze nejspis hned dalsi pracovni den mas prijit na krev. A pak na recepci reknes sestre, ze jsi si volala a ona ti vypise papir do laborky.

lenkakubickova
12. srp 2009

Leni: díky za rady,jsem jak negramot 😅 😀 😀 ...zítra ráno zavolám a v práci upozorním,že v Pá přijdu později a půjde hned na 7:30 🙂 Nevydržím do Po 😀 😀 😀 Je mi blbě,tak se jdu natáhnout 😝

anlek
12. srp 2009

Nevim, jestli se ptas jak negramot, spis ja mam problemy, ze pisu, jak negramot. 😀 Kdyz se podivam, co sem obcas vlozim. 😅 Skoda, ze nejde mazat. 😀

Tesim se rano na fotecku dvou carek. 😵

pet.s
12. srp 2009

K té dovolené. My měli jet autem do ItálieByla bych v 10 tt. Dr mi nezakázala, ale nedoporučila. Nejen kvůli cestování, ale i kvůli změně prostředí a podnebí. Je pravda, že mnohokrít jsem přijela k moři a začala menstruovat zcela nečekaně. Já to prostě riskovat nebudu. Snažíme se takovou dobu a pak bych si to vyčítala. Děti to docela vzaly dobře a mužíček by mi to stejně nedovolil.
Navíc jsme koupili novou chatu, tak budu relaxovat tam
Lenka mě řekli při ET, že mám za 14 dní přijít na krev, HCG byly pozitivní, tak mě hned objednala dr.Langerová objednala na UZ. Chtěla až v 8 tt, ale nebude tam, tak jsem šla v 7tt. Teď pojedu v 9 tt.
Holky pořád mi vrtá hlavou, že mimi mělo v 7tt 2mm. Není to málo? Nemělo by mít víc?

anlek
12. srp 2009

Pet.s kdy jsi byla na UTZ a kdy jsi mela OPU?

Jinak myslim, ze mimco je urcite spravne velke, na zacatku muzou rust kazde jinak. Dr. se prece netvarila, ze je spatne, ne?

pet.s
12. srp 2009

OPu jsem měla 11.7.ET 14.7. a UZ 10.8. Tvářila, netvářila. Netvářila se nijak. Říkala, že se můžeme radovat, ale nejásat. Já vím, že je prozaická. Že už tohle zažila 1000x,že to dopadlo špatně. Ale já už se chci začít na miminko tešit. 😢

anlek
12. srp 2009

Pet.s to je skoda, ze te dr. neuklidnila. Me po UTZ rekla, ze miminko odpovida, jak by melo ... Takze jsem takovehle myslenky nemela. Ale urcite je i u tebe vse ok, jen dr. nenapadlo, jak na to vsechny cekame, ze rekne, ze je to ok.

lenkakubickova
13. srp 2009

Anlek: co blázníš? 😀 Nejsi negramot, to já taky občas čučím, co tu vyplodím za bludy 😅 😀 😀 😀
Dnesk jsem dělal ten ranní testík, čárka je vidět hned,ale je prostě asi jako včera odpoledne, ono HCG roste ob den,tak je to asi celkem normoš 🙂 Ale hned se hlásím zítra na krev a jdu tam na 7:30. Nevíš,za jak dlouho mají výsledky?? 😕

Pet.s: tak mě řeli,ať si za 14 dní udělám test a pak si zavolám,kdy mám jít na krev, tak tam jdu zítra ráno 🙂 Taky bych asi raději šla na utz tak okolo 6-7tt, uvidime, co mi řeknou 🙂 A už jsem zvědavá na fotečku z tvého utz z 9tt 😵 😵 A nebooooj,mimi je určitě v pořádku,jak píše Anlek 🙂 😉

nelynka
13. srp 2009

leniiii to je uuuzasneee...
krasnu ciarocku mas, ja som taku mala az 13ty den 😀 😀 😀
poticchucky gratulujem a zajtra ked sa bude dat budem ocumovat na nete..

my dneska cestujeme na slovensko tak mam pred sebou asi 10hodin soferovania, nastatsie psiska strazi svagor tak nebudu robit neplechu 🙂

lenkakubickova
13. srp 2009

Nely: dekuju 🙂 Zitra jdu na krev,tak budu moudrejsi 🙂 Uzijte si to na Slovensku!!!!! 😉 🙂

hypo
13. srp 2009

ahojky, vcera jsem se uz nedostala k pc..... nicmene jak uz vite s alba tak to bude holcicka a jmeno asi vyhralo amalka (amalie) 🙂
dnes do alba hodim jeste aktualni fotky 🙂
a jinak vsem drzimn palce a pesti a posilam pozdravy 🙂

lenkakubickova
13. srp 2009

Hypo: juuuu,tak to gratuluju k holčičce, už jsi druhá známá, která chce Amálii 🙂

barrca
13. srp 2009

Leni, to je paráda 😀 😀 😀
Hypo, bezva, že je všechno v pořádku, to strašně letí 😉

Holčiny, ne že mi tu všechny otěhotníte a pak zmizíte!! ☹ To kafe určitě musíme domluvit, já tu příští týden teda nejsem, ale co v tom dalším týdnu od 24.8.? Musíme se konkrténě domluvit, jinak se nesejdeme ... návrhy???

lenkakubickova
13. srp 2009

Raduš: neboooj, nezmizíme ti 😉 🙂

na to kafčo klidně souhlasím s datumem 24.8. To není problém 🙂 😉

anlek
13. srp 2009

Leni, super .... Gratuluju, to uy vypada velice nadejne. Hcg by melo rust kontinualne. Jen je poucka, ze kdyz ti berou krev, tak co dva dny se ti jeho hodnota zdvojnasobi. Ale staci to priblizne. 😉 Ja jsem na krvi nebyla nikdy takhle brzo rano, nejdriv v 9 a to jsem si na vysledky mela vola v 13h.

Hypo, Amalka je moc krasne jmeno.

Barrco nezmizime, pockave na tebe a jeste nekdo ma byt tak nejak jako ty ... Vzdyt teda nemame zpravy o Monce, ale zatim je uspesnost na tehle diskuzi 100 procent. To by mohli vsichni zavidet. 😀

V tydnu od 24.8. klidne, klidne i 24.8., ale v 15h jdu k nove gyndr. a rikala, ze si na me nechava hodne casu, abych ji stacila vsechno vylozit, jak jsme k miminku prisli. 😀 Takze nevim, v kolik u ni skoncim. Je na I.P.Pavlova.

zdepros
13. srp 2009

Dobré ráno holky, tady jsou samé skvělé zprávičky 🙂

Leni moc gratuluji
Pet.s děkuji za objasnění s tou dovčou

anlek
13. srp 2009

Leni, koukala jsem, co jsi zadala tady na konikovi jako datum predpokladaneho porodu ... A me to vychazi podle techto stranek jinak 😉 http://www.pregnology.com/faralong.php?month=4&... .

barrca
13. srp 2009

Leni, anlek díky - doufám, že vám tu 100% úspěšnost nezkazím 😒

Tak fajn, já také počítám s tím 24.8. - já teda budu v práci a končím tak někdy mezi 16:30 - 17h., jak se mi podaří utéct, tak si myslím, že už budeš anlek od dr. pryč. Pracuji v centru (na náměstí republiky), ale můžu kamkoli dojet.

Leni, jak na tom budeš ty? Budeš chodit klasicky do práce? A někdo další???

hypo
13. srp 2009

tak jsem doplnila nejake foto, muzete se podivat na amalku 🙂

zdepros
13. srp 2009

Leni, tady na tom koníkovi ty týdny myslím nějak nesedí 🙂 v tý tabulce je to přený