• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
Ahoj Katuš, proč ten smutnej smajlík?
17. srp 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to s Lukáškem špatně :cry: mám hrozný strach :pensive: byla jsem v nemocnici a primář nás za dva dny posílá do Kolínské nemocnice pokud nezabere nejvyšší možná dávka magnézka...Lukáškovi se chce na svět,je malinkej,má jen 68Og a já mám strach.Navíc zjistil že mám v břiše srůsty a nelíbí se mu lukýnkovo srdíčko :cry: :cry: :cry: na bolest nemůžu vůbec nic,mám dole tři kila :cry:
17. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko: zlatíčko moje...nevím, co na to říct :pensive: ...ale věřím,že vám v porodnici pomůžou a kapačkama do tebe dostanou,co budou muset a bude všechno v pořádku!!!! :wink: Držte se oba,probojovali jste se už dost daleko a vy jste oba siláci a zvládnete to!!!
17. srp 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achjo, ty si to uzivas. Kacko, zkus se jeste zeptat kdyztak v Motole. Protoze v Koline ti na zastaveni porodu (predpokladam) mohou dat jen magnezko, kdezto v nemocnici, kde maji peri... (neco) jednotku, ze se umi starat o hodne mala miminka, tak maji ucinejsi leky. A kdyby to vypadalo, ze opravdu chce uz na svet, tak si bez lehnout do Motola (nebo Apolinar to umi). At mas, co nejlepsi peci.
17. srp 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko já jsem úplně v prdeli nevím proč se nám to tak sere :cry: tři dny jsem nespala,bojím se každé noci,usnula jsem u mamky v křesle na půl hodiny a zase mě to budilo.potřebovala bych mluvit s lenkou.
17. srp 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí, neboj, bude to dobrý, doktoři teďky už umí zázraky a Lukášek už několikrát ukázal, že je silný bojovníček a ty ostatně taky, bude to dobrý uvidíš :wink:
17. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko: možná by to za to stálo s tím Motolem,jak píše Anlek,stejně jsi tam registrovaná. co myslíš?
17. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko: já v tvý kůži bych jí okamžitě volala. Máš tu nás,všechny vám oběma držíme palce!!! Drž se už jen kvůli Lukáškovi.
17. srp 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, ja bych si tipla, ze to tvrdnuti briska je ted spatne kvuli tomu, ze poradne nespis a jsi na nerva z te bolesti. :angry: Nejde tu bolest nejak vyresit?

A ikdyby jsi skoncila v nemocnici (ne ze bych ti to prala), tak tam vam stopro pomuzou a Lukaska zakonzervuji v brichu nez bude dost velky na to, aby se prisel na nas kouknout.
17. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se narodila před 34 lety ve 26tt a koukej co ze mě vyrostlo!!! A dneska jsou Dr.mnohem zkušenější a mají tisíckrát lepší vybavení! To zvládnete beruško :wink:
17. srp 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mají pravdu, taky bych radši volila větší nemocnici a pokud máš registraci v Motole, tak tam někomu zavolej. Zprávu od svého doktora určitě máš a oni ti řeknou co a jak.
17. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Psala jsem Vykysalé tak uvidím,asi by ten Motol byl lepší :pensive:
17. srp 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A my by jsme se s holkama za váma chodily dívat a nosily by jsme vám dobroty :wink: :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, nektere tu jsou na neschopence nudici se. :grinning: A budou chodit na navstevy nadsene. :grinning:

Ne, vazne. Uvidis, co ti napise dr. Myslim, ze ona ma pro tebe slabost a stara se o tebe prefektne. Tak na ni dej.
17. srp 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hlavně Vykysalá dělala v motole,tak tam může znát ty správné lidi! :wink:
17. srp 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi odepsala že pokud do nemocnice tak do Motola,že by mi dali léky do žíly....tak počkám ty dva dny...
17. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačenko: to je jdině dobře, to jsem si přesně myslela,že by ti měli dát kapačkou co budete oba potřebovat. Neboj,bude to dobrý,zvládnete to!!! :wink:
17. srp 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko to zni jako dobry plan. :wink: Treba Lukasek dostane rozum, kdyz uz se tu vazne mluvi o tom, ze by vas kvuli nemu zavreli do nemocnice. :dizzy_face:
17. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, co to tady je za epidemii problémů? :frowning2: Fuj, fuj, fuj,problémy od nás pryč! Tak a je odčarováno :sweat_smile:
Draček drž se holka. A od čeho je ta příšerná bolest? Nepomohly by nějaké bylinky? A šupej do nemocnice. Sice budeš ležet, ale Lukášek má vše potřebné po ruce.
Leni knížky mívají v každé knihkupectví a nebo se dají přímo od autorky objednat na netu. Myslím, že je to www.monyova.cz. stojí pár korun a byudeš je mít i s podpisem do 3 dnů doma.
:grinning:
17. srp 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pet.s: díky za tip! Vyšlu manžela do Luxoru, chce tam stejně jít a koukala jsem,že tam ty knížky mají :slight_smile: To vím,že knížky jsou v knihkupectví :wink: :grinning: :grinning: Ale mně se teď nechce nikde moc courat,víš? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže díky za odkaz,pokud to manža nepořídí :slight_smile: Já docela čtu knížky od Barbnary Woodové,baví mě a nejsou to žádné slaďárny,taková všehochuť s napínavou zápletkou a i láskou :grinning: :grinning: :grinning:

mažu do toho Gennetu,pak rozdělit práci do práce a letím domů, tak papa a držte palce,ať je vše O.K. :slight_smile:
18. srp 2009 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, myslim se se bud zitra nebo pozitri potkame. Kouknu, co mame doma za oddechovou literaturu (ale moc toho neni, nemame jeste knihovnu, tak mame knizky napr. u nasich). A neco ti prinesu. :grinning: :grinning: :grinning:

Drzim palecky, porad si pohravam s myslenkou, ze pujdu na cely den ke kamaradce, ktera bude mit doma svoje dve deti + jedno na hlidani. A od ni pojedu rovnou do Gennetu. Takze tu asi cely den nebudu.
18. srp 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dráčku držím pěstí, je dobře že ses domluvila s Vykysalou na Motol. Bydlím taky v Okrese Kolín a kolínskou nemocnici znám...brrrrr :angry:
Leni hodně štěstí, dobře to dopadne, uvidíš!!!!
18. srp 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Leni a Katu, držím pěstičky, aby vše dopadlo jak má :wink:

Anlek, to ti schvaluji, jen jdi si pokecat s kámoškou a pak hurá na kontrolu :wink: Já bych taky někam vypadla, ale můžu až odpoledne, ty dopolední vycházky jsou max. tak na skočení do samky a zase zpátky :sweat_smile:
18. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky taky jsem řešila ty ranní a odpolední vycházky a nakonec jsem se sverila doktorce, jako že je mi na vzduchu dobře a že mám strach když budu vzadu na zahradě že neuslyšim zvonek-kdyby přišla kontrola. A doktorka mě řekla,že kontroly nechodí, že na to nejsou prachy a kdyby opravdu přišla, tak že mi dá razítko že jsem u nich byla treba na pohotovosti....tak jsem to přestala řešit a jdu ven kdy chci....Tak se třeba zkuste taky zeptat..jinak to je na hlavu když se musí řešit čas :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, katusko drzte se s lukaskem, drzime palce..... to je trapeni :unamused:
me ted posledni tyden zacina pobolivat bricho jako pred MS nevim cim to je, do ted jsem o brichu ani nevedela....
kontrolu u vykysaly (poradna) mam az 4.9. tak snad se do te doby nic nestane.... a taky me zas boli prsa, ty si nedaji pokoj ci co :slight_smile:
leni - barbaru wood miluju, mam od ni snad vsecny knizky co kdy vysly cca 18 knizek a jeste tri co napsala pod pseudonymem jak Kathryn Harvey
18. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, to se nám to tu nějak zkomplikovalo po prvotním nadšení, ale určitě to všechno dobře dopadne a dočkáme se našich vytoužených broučků :slight_smile: , já teda zatím ok, jen abych to nazakřikla, no až na tu zácpu :frowning2: , ale zítra jdu na UZ tak se zkusím zeptat :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hypo, máš moc moc nádhernou dřevěnou postýlku.....úplně mě očarovala....takovou už dneska holt neseženu.....
18. srp 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,píšu jen v rychlosti,musím něco dořešit v práci a mažu domů,tak se pak ozvu. Byla jsem u Danka: utz nedelal,aby pry ndrazdil sliznici a nebylo by stejne jeste nic videt,videl muj rust HCG 99-136-377 a rikal,ze to krasne stoupa to je dulezity! :slight_smile: mam neschopenku s neomezenyma vychazkama :wink: :slight_smile:

Hypo: tak to jsem rada,ze nejsem sama,kdo ji sbira :grinning: :grinning: :grinning:

Leni: budu se těšit,až se sejdeme :wink: :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to je na dobré cestě :slight_smile:, a super s těma vychzkama viď, tak šup domů a odpočívat :slight_smile:
18. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
myskaaa, dekuji :slight_smile: tu vyrabel muj deda kdyz jsem se narodila :slight_smile:
18. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek