Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zdepros
18. srp 2009

Leni, ty jsi hlavička, taky jsem nad tím přemýšlela kdo je z Teplic, ale nechtělo se mi to číst nazpět

gabulle
18. srp 2009

Lenco ja jeste v tabulce nejsem a myslim ze tam neni ani Kačka,
hned u Gennetu je zahradni restaurace teda spis jsem se vsimla jen slunecniku,tak snad to neni 5 cenovka,ale kdyby bylo pekne tak by jsme mohly klidne venku pokecat

zdepros
18. srp 2009

Gabulle a ty jsi přímo z Kladna?

lenkakubickova
18. srp 2009

Gabčo,to nevadí,že nejsi v tabulce 🙂...a jestli myslíš fakt to přímo u Gennetu,tak je to takovej bufáč 😅 😅 ...ale já vím,že tam je cestou od Gennetu k zastávce po pravé straně Bar a vypadá pěkně,nebo pak cestou podél tramvaje je pizzerie,kde je zahrádka...něco tam omrknu 😉 🙂 Bylo by super být venku,jestli bude počasí 🙂

Zdepros: mně to nedalo a hledala jsem 😀 😀 😀

gabulle
18. srp 2009

ja jsem primo z Kladna.a od Prahy uplne z druhe strany.ale mam to kousinek na karlovarku .

lenkakubickova
18. srp 2009

takže,když tak počítám,tak by nás snad mohlo být kolem 10-ti 🙂

dracekmracek
18. srp 2009

tý jo takovej babinec 🙂 to je paráda 😵 já jsem pro nějakou zahrádku....

anlek
18. srp 2009

Uz se tesim na babinec, jen aby se tam Lukasek necitil spatne. 😀 Ikdyz je otazka, kolik z nam ma taky klucika v brichu a ani o tom nevime. 😀 😀 😀

lenkakubickova
18. srp 2009

hlavně,aby na tu zahrádku bylo počasí! nevím,jak má být 😕 ....jak říkám,ve Čt to omrknu a dám vědět 😉 🙂

lenkakubickova
18. srp 2009

Leni: nevim,jestli jsem se te uz ptala.... a nechate si prozradit pohlavi?

zdepros
18. srp 2009

Gabulle, tak to jsem od sebe kousek, bydlím v červeným újezdě

dracekmracek
18. srp 2009

lukášek je zvyklej 🙂 on stejně bude taková rozmazlená holčička 😵

anlek
18. srp 2009

Nechame. Jsme zvedavky a ja se tesim az si budu moci s prckem povidat jmenem. Zatim je pro me tak nejak bezpohlavni, proste prcek. 😅

dracekmracek
18. srp 2009

já si pamatuju jak už ve 12tt Lenka viděla pindíka 😀 😀 😀 pořád si říkám po kom ho má 😀 😀 😀

anlek
18. srp 2009

Po tatinkovi prece. 😉 Lepsi po IVF nepremyslet, po kom dite je. 😉 Ale rikas, ze je lepsi chlapecek, protoze je driv poznat, jo? 😀

gabulle
18. srp 2009

zdepros to je opravdu kousek,kdyz bys chtela tak te klidne vezmu ,jestli se semnou nebudes bat 😝

lenkakubickova
18. srp 2009

holky,co říkáte tomuhle? To kafe by jsme tam snad zvládli....ale budu hledat dál,nebojte 🙂
http://www.poslednimamut.cz/

Leni: tak to jsem zvědavá,kolik tu bude holčiček a chlapečků 🙂 Tak to je super hláška!!! Lepší po IVF nepřemýšlet po kom dítě je
😉 😀 😀 😀

lenkakubickova
18. srp 2009
anlek
18. srp 2009

Leni, ja jsem zapomela jim tam rict, ze pokud zjisti, ze embryjka, co nam dali nejsou nase, tak at nam to hlavne nerikaji. 😔 Tohle fakt nechci vedet.

Jinak, vim, ze je to hodne predcasna otazka. Ale u nas mimco neslo, ze mi chybel hormon, ktery stimuluje vajecniky. Dr. mi rikala, ze se to porodem muze spravit. Ale nemusi. Co byste delaly se 4 zamrazenymi embryjky, kdyby se vam po prvnim miminku z IVF, povedlo miminko potom doma? 😔

lenkakubickova
18. srp 2009

pak jsem našla ještě bar,ale ten nemá stránky a je hned od tramvaje vlevo za rohem,když jdete do Gennetu a vypadá rozumně.

pet.s
18. srp 2009

Leni, já nepůjdu. Budu v Praze den předtím. V Po jdu na UZ. V úterý se do Prahy nedostanu. Nevadí. přijdu na sraz jindy 😀

gabulle
18. srp 2009

Anlek je to tezka otazka,ale asi bych je nechala,tem kdo nemaji vubec sanci ani polovicni na sve mimco,ale samozdrejme kdyz bych mela jistotu,ze uz je nebudu potrebovat,
asi je to tvrdy ale je to zvot,snad me za to neodsoudite ☹

Lenco ty jsi se do toho hledani pekne zakousla,asi to nechame na tobe a co nam vyberes tam pujdem 😀 😀 😀

anlek
18. srp 2009

Gabulle, tady te snad nikdo neodsoudi. 😉 Kazda z nam to mame asi trochu jinak, ale dobre je, ze se o tom dokazeme pobavit, ne? Ja si nejsem jista, ze bych chtela biologicke sourozence svych deti nechat nekde behat po svete. 😔 Asi by se mi libilo je dat na vedecke ucely, at se pokusi najit neco na parkinsona (ma ho moje babicka). Ale je to silene teoretizovani. ☹

gabulle
18. srp 2009

to je pravda jsou to silene uvahy 😒

gabulle
18. srp 2009

holky jdu si lehnout jsem fakt dneska k.o.
preju vam dobrou noc
a at jsou vsechna nase budouci miminka a jejich maminky v poradku

pet.s
18. srp 2009

Anlek pěkná fotečka. Fakt vypadá jak hrošík. Ale narazila jsem na Tvůj kalendář, kde jsi kdy byla. Tak jsem trochu počítala.Čísla to je moje zábava. 😀 Byla jsem na UZ stejně jako ty 27 den po ET. Tvůj bobík měřil 5,4 mm a můj jen 2mm. ☹ Myslíte, že to signalizuje něco špatného? Ať už je pondělí. Jdu na UZ a snad se dozvím něco pozitivního. 😖 Těším se i bojím ☹ To zase budu protivná celý víkend. 😖

anlek
18. srp 2009

Pet.s tahle nesmime mimca porovnovat, ono je nebudes moct porovnavat ani po porodu. Kazdy jsme jiny ... Me dr. rikala, ze kazde roste na zacatku ruzne rychle. Tys prece mela srdicko, ne?

pet.s
18. srp 2009

Anlek já bych je asi dala. Vím, co to je nemoci mít dítě a dokonce biologické matce svého syna jsem strašně vděčná, že malého dala k adopci. Podepsala mu ji ještě před porodem.(Byl 5.dítě, ona s ostatními dětmi bydlí dodnes na ubytovně a věděla, že už ho neuživí.) Malej mohl jít hned do rodiny. k nám přišel ve 3 měsících. Kdybych věděla, že ji to neraní, poslala bych ji jeho fotku a děkovný dopis, za to jak zlatého syna mi porodila.
to spíš ta věda mě děsí. Co mi víme,co se děje v laboratoři. 😒

pet.s
18. srp 2009

anlek srdíčko bylo vidět, já se jen bojím, že je tam malinkej protože jsem stará. 😒

pet.s
18. srp 2009

Ježíši, paní učitelko, hrubka. my víme jako my všichni...hele moje dcera má dysortografii a jednou jsem ji plísnila, za to jak napsala šílený dopis z tábora,plný hrubek i ty věci, které jsem už do ní nalila... pravila "no a co, vždyť jsou prázdniny" 😀