Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
19. srp 2009

Vrátili jsme se z koupáku. Sotva koukám. Ale musela jsem vás přečíst 😀
Gabulle já svůj věk beru v pohodě. Asi tím, že mám starého chlapa a dělám s dětma, tak jsem jak janek. Lítám s neteří a hlídací holčičkou po lese a lovíme lesníčky, na koupališti mimo tobogánu vlezu taky na vše. Prostě se cítím na to mít ještě miminko, ale mám strach, aby to tak cítilo i moje tělo 😀
Leni do gennetu jdu s mužíčkem. To víš u svých dětí si tyhle vymoženosti moc neužil. Nemohl takhle prožívat těhoteství od začátku. Sice se mu podařilo si porodit ve vaně svoji nejmladší dceru(už to nestihli do porodnice), ale tenkrát chlapi moc u těhotnských prohlídek neasistovali.
Padají mi oči. Musím ještě chvíli vydržet než přijde dcderunka domů.

lenkakubickova
19. srp 2009

Pet.s: to je dobře,že se cítíš fajn 😉 Každému je tolik,na kolik se cítí 😵 Je super,že si takhle užíváte! A neboj,tvoje tělo chce miminko určitě víc jak ty 😉 😅 Tak budu pokukovat,teda podle toho,kolik bude,jestli tě někde nazahlédnu,já budu stejně jen dole na odběru,tak si sednu,abych měla rozhled 😉 😀 😀 Jen ať si manža užívá s tebou,to je úúúžasná věc 😵

kurňa já vám ty koupáky závidím!!!! 😉 😅 ....Miluška se taky povalovala na koupáku a já se tu válím doma 😀 😀 Ale dnešek utekl,bylo to fajn, manža má odpolední,takže dopoledne jsme byli spolu,pak na 14:00 přijela mamka a od 17:00 jsem šla s kamarádkou před barák na džusíka a před chviličkou jsem dorazila,takže fajn den 🙂

Zdepros: tak coooooo??? Je tam jedno nebo dvě miminka? 😕 😕 😵

lenkakubickova
19. srp 2009

Pet.s: jsem to popletla, tebe budu vyhlížet až v Po 😀 😀 😀 😀 😀

miluse
19. srp 2009

Leni, neboj, až se dostaneš z nejhoršího tak taky zavítáš, já tedy byla furt schovaná ve stíhu, páč se mi po prednisonu udělala hnusná vyrážka a s prednisonem se stejně nemůžeš moc vystavovat přímému slunci. Mě bylo ve stíhu fajn, ale manžovi tak byla chudákovi zima, taky nic nevydrží 😝

Pet.s, náhodou je hezký, že ve svém věku jdeš ještě do dalšího mimi a je mi jasné, že manža si to užívá, i chlapi to prožívaj, zvlášť když mají teďky možnost být u toho tak nějak od začátku 🙂

lenkakubickova
19. srp 2009

Miluško: já vím,pak se budu taky jen poflakovat 😉 🙂 ...hlavně,že jste měli krásné odpoledne, co taky v tomhle počasí viď? A kde jste byli na koupáku?

miluse
19. srp 2009

JJ, přesně, hlavně jsme využili i toho, že manža měl takhle v týdnu volno, to totiž ani moc lidí na koupálku není. O víkendy je to horší. Byly jsme u nás, máme to nejblíž 😉

lenkakubickova
19. srp 2009

Milu: to je fakt, protože o víkendu to musí být fakt šííílený 😝 Ještě,že vám vyšlo počasí,když už měl manža dovču 🙂My jsme teď měli jet pryč na víkend,tak jsem přemýšlela jít si někam sednout pod strom k vodě,ale nakonec raději nikam nejedeme a budu radši odpočívat a hýčkat miminko v pupíku,ať tam vydrží a je v pořádku 🙂

miluse
19. srp 2009

Leni, to je správný rozhodnutí 🙂 , radši buď ještě chvíli v klídku doma a polehávej, určo se to brzy srovná, uvidíš 😉

lenkakubickova
19. srp 2009

Milu: to víš,že srovná,věřím tomu! 😉 Ale je fakt,že jak nic nedělám a jen ležím,tak mě to nějak nutí pořád čučet na net ☹ 😝 ...tak už se těším,až bude dobře a budu moct něco dělat 😵 😵

miluse
19. srp 2009

Leni, jo to znám 😀

pet.s
20. srp 2009

Leni, po ET jsem ležela asi 3 dny. Po 3 dnech jsem nenáviděla net, postel a půlku světa 😀 Jenže pro mě ležení není. Seč na to postavou nevypadám, tak za normálních okolností jsem jak živá rtuť. Vše musí bežet a mít spád. Teď jsem jak valící se hrošík. Bože, co budu dělat v 8 měsící 😲 Mě budou vozit na trakaři. 😀 Ale přesto mi už trochu břicho splasklo. Hele jak poznali ten hyperstimulační syndrom.Já totiž na UZ měla zvětšené vaječníky, břicho mě bolelo už od ET.Ale hlavně jsem to poznala na jizvách na břiše. najednou jsem je měla takové rozlezlé a fialové.Teď už splaskávají. A nevešla jsem se do žádných kalhot.Ale o jaký kus.To je přeci v prvním měsíci brzy ne?
Já mám břicho i normálně, tak to u mě není tak patrné. kamarádka mi řekla, že na m bude vidět těhotenství až v 9 měsíci. ☹ Potvora 😀 😀
Leni,pokud budeš koukat v pondělí, tak nás určitě nepřehlídneš. My jsme stařec a velryba 😀 😀 , ale hlavně se pořád špičkujeme. takže na nás nikdo nezapomene. Tedy pokud má mužíček náladu. Jinak je to starý bručoun 😠 😀 Dneska s ním nemluvím. Večer jsem s ním v posteli laškovala. Zacpávala jsem mu nos. A on byl nerudný. Nechtěl si se mnou hrát!!!! tak mu kašlu na kafíčko, čistou košilku a pusinku na hezký den 😀 😀 😀 😀

anlek
20. srp 2009

Ahoj,

zadne novinky dneska? 😉

Leni, tobe se nejak ozvu az pojedu vratit ditko domu. Jeste nevim, v kolik to je. 😀 Jsou tam dva otazniky, kdyz mi byla predavana, tak vypadala, ze to s ni bude dneska narocne. 😀 Ale jen, co odesla jeji mamka, tak je to opet usmevave upovidane stvoreni. Tak kamaradka nevedela, jak dlouho mi ji muze nechat. A pak kamaradka vcera popijela, tak rikala, ze uvidi, jak dlouho v praci vydrzi. 😀

miluse
20. srp 2009

Krásné skoropoledne,

holky asi běhaj po vyšetřeních, tak je tu nějaké mrtvo. Nás to čeká až odpoledne, tak si tu zatím užívám 🙂

anlek
20. srp 2009

Milu, co bricho, lepsi?

miluse
20. srp 2009

JJ, to je v pohodě, ale ráno jsem se vážila a mám skoro o 2 kila dole 😕 nechápu a to jsem se vážila po snídani 😖

miluse
20. srp 2009

Anlek a co ty? Jak je?

gabulle
20. srp 2009

ahoj holky,drzej se 4,tak si asi pro ne zitra pojedu

gabulle
20. srp 2009

milusko ,ty kila dole muze byt jen voda,hlavne ze je ti dobre

miluse
20. srp 2009

Gabul, super, gratuluju a kolikadenní už jsou? 😕

gabulle
20. srp 2009

od uterka,tak jestli se pocita i utery,tak 3dny

zdepros
20. srp 2009

Ahoj holky, tak co neuzavřeli jste sázky, jestli jedno nebo dvě?

gabulle
20. srp 2009

no uz jsme spis chtely vyhlasit po tobe patrni,tak jak?

miluse
20. srp 2009

Zdeni, určo 2 😀 ať tu nejsem sama 😝

zdepros
20. srp 2009

no ještě jsem se nevzpamatovala, jsou dvě 🙂

lenkakubickova
20. srp 2009

Zdeni: určitě jsou tam dvě 😀 😀 😀

zdepros
20. srp 2009

Milu, no nejsi 🙂

miluse
20. srp 2009

Já to říkakal, já to říkala 🙂 Zdeni, já taky měla šok, páč mi nejdřív furt říkali, že je tam jedno a najednou se vylouplo i to druhý

gabulle
20. srp 2009

tak to je super mmmmmmooooooooooooocccccccccccccc gratuluju

zdepros
20. srp 2009

taky to tak nějak vypadalo, ale myslela jsem si to podle toho vysokýho HCG

lenkakubickova
20. srp 2009

Zdeni: jupííííííííííííííí 😵 😵 😵 😵

Leni: jasně,ozvi se a to pojedeš vrátit dítko na ten Prosek? 🙂 Já jsem stejně celý den doma,takže v pohodě stačí říct a dorazím 🙂

Miluško: jakto,že máš 2 kila dole 😕 asi ti odchází ještě voda,ne?? 😕

jinak výsledky slibovali dopoledne,ale v 10:30 nic nebylo 😝 Tak budu volat okolo 14:00 ...chjooooo, to je čekání 😝 😀