Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

gabulle
20. srp 2009

tohle je fakt bomba,ted to bdou rikat ve zpravach

gabulle
20. srp 2009

holky nevite nektera neco o Kacence,myslim na ni a drzim jim palecky

gabulle
20. srp 2009

ta mamina uz ma doma dve deti tak to fakt nechapu

lenkakubickova
20. srp 2009

gábi taky to nechápu 😕 😕 😕

Kačenka je v pořádku,neboj,jen jim nefunguje net 🙂

zdepros
20. srp 2009

Ahoj holky takže v úterý v pět u Genetu

gabulle
20. srp 2009

asi tak nejak,jedes semnou?

lenkakubickova
20. srp 2009

tak jo holky, sejdeme se v 17:00 v Út u Gennetu 😀

gabulle
20. srp 2009

souhlasim v Ut v 17 hod u Gennetu

zdepros
20. srp 2009

Gabi, to budu ráda, když mě svezeš 🙂

pet.s
20. srp 2009

Teda holky, vy mi dáváte. Bulím tu jak želva a to jsem nedočetla ani na konec toho, co jste za celý den nadrbaly.
Leni..strašně moc ti gratuluju. Opravdu moc. Jsem to Tvoje HCG obrečela. To moje dítě se bude živit jako plačka na pohřbech. 😀
Zdeni gratuluju k dvojčátkům. A neboj to zvládneš. Budou to zlatíčka. 😀

miluse
21. srp 2009

Krásné ranko,

tak včera už jsem se sem nedostala, páč jsme přijeli z Práglu až v 9 hod večer 😕, ale už mě z CARu předali k mému gynekologovi, tak tam dneska skočím, ale nechtěla mi Mudra dát neomezený vycházky, že prý je nedávaj, nesměj či co, no hádat jsem se s ní nechtěla a ani jsem neměla možnost ji pořádně vysvětlit proč je tak nějak potřebuju, že potřebuju chodit zaučovat do práce kolegyňku 😒, ale říkala, že prý těhulky po IVF a těhulky na rizikovým nechodí kontrolovat a kdyby přeci jen, tak mám říct, že jsem byla u nich. No ale stejně je to takový divný. Ale k mé radosti mi dala žádanku na screeningi ani jsem si o ni nemusela říkat, takže na první jdeme 10.9.

Pak jsme se stavili v Letnaněch a manža mi udělal radost a koupil halenku a k ní kraťásky, chtěl ještě šatky, ale letní už nikde moc neměli, spíš už vytahujou podzimní zboží 😔

miluse
21. srp 2009

Jo a včera jsme tam strávili skoro 2 hodiny, hodinu jsme čekali než jsme se dostali k primářce jo a Anlek nebo kdo to byl..... asi tam mají docela chaos v objednání, neb když mi v pátek primářka volala, tak říkala, že mám přijít ve čtvrtek a prý jsem tam měla být už ve středu 😅, že mi říkala středu a proč by mi říkala čtvrtek a zapisovala středu, tak nevím kdo blbě poslouchal nebo mluvil 😖. A docela hanila Apolináře, jsem se musela tak trošku smát, páč u Apoliho to zase bylo naopak, sice nic přímo neřekli, ale když jsem řekla, že chodíme do genetu tak jen dr tak řekl "hmm, gennet" 😅, no prostě je to pro ně konkurence.

miluse
21. srp 2009

JO a prcci jsou docela velký, jeden už má 2,15 cm, prý čahoun po tatínkovi a druhej má 1,90 cm, a jeden odpovídá 8+3 a druhej 8+6, to je matematika teda 😀

anlek
21. srp 2009

Milu, to jsou panecku zazitky. ☹ Ale ja si jsem skoro stopro jista, ze mi to rekla spatne sestra, ktera sedi v sesterne nahore. Psala do pocitace, a koukala jak si to pisu na papirek (resily jsme i tuzky, ja nemela svoji). A netvarila se, ze pisu neco spatne. Ale co, uz ... to je jedno.

Ja jdu na NT k Apolinari (myslim, ze to tam opravdu umi, coz samo o sobe nevypovida nic o tom, jak to umi v Gennetu), ale u me rozhoduje i cena. V Gennetu bych udajne musela platit 1100 Kc, u Apolinare to bude zadarmo. A precejen pro nas tisicovka ted bude docela dost penez. Kdyz jsem se objednavala k Apolinari, tak me sestra hodne zpovidala, kdy byla posledni MS, tak jsem ji rikala, no ale ja jsem po IVF, u me se to neda brat podle posledni MS. Tak jsme se dohodli, kolik tt jsem. A ona se hned ptala a chodi k nim, tak jsem rekla, ze ne. A skoro jsem slysela povzdech na druhe strane. Ale k Apolinari do CARu bych teda nechtela. 😀

anlek
21. srp 2009

Hele chapu to dobre, ze ted se tt urcuje jen podle toho, jak je prcek velky? Ja jsem dneska 8+3, takze podle toho, co ti vcera rekla primarka je prcek velky 1,9mm. 😵 😀

miluse
21. srp 2009

Anlek, no primářka taky něco včera mumlala o tom, že prý pojišťovny to neproplácí, ale pak to už dál nerozvedla a vypsala žádanku, tak jsem z toho pochopila, že když mě tam pošle ona, tak snad nic platit nebudem a jestlil jo, tak jelikož jsme ušetřelili na PK, která byla v červnu zadara, tak to holt vrazíme do screeningu.

A s tím Apolinářem a jejich CARem máš pravdu, oni tam jsou sice levnější, něco mají zdarma, ale mě tak trošku odrazovalo to prostředí a také to, že pokaždé tam jdeš k jinému mudrovi, což nechci nějak zpochyňovat jejich kvality, ale prostě gennet je taková hezká moderní klinika a Apolinář je ve staré budově, která sice zvenčí vypadá krásně dobovně, ale tomu odpovídá i vnitřek 😅 a také při OPU s tebou nemůže být manža, ráno prostě dá sperma a nazdar bazar, přijďte si pro manželku za 4 hodiny a těpic 😒

miluse
21. srp 2009

Jo, tak tohle moc nechápu 😅 takže na tohle se mě neptej 😀 ale asi jo

lenkakubickova
21. srp 2009

Ahoj holky 🙂

Pet.s: jen si poplač,to jsou slzy radosti, to můžeš 😉 🙂 Co cérenka včera,sekala dobrotu? 😅 😀

Miluš: koukám,že Gennet byl včera jeden velký zážitek 😉 😀 to mě mrzí,že jsi tam byla tak dlouho a i to s těma vycházkama ☹ ...to je fakt záhada...hlavně,že tě dyžtak bude krýt, eventuelně se zkus zeptat u svého gynekologa,ono je to podle mě doktor od doktora....záleží na každém zvlášť 😉 To je hezký,že ti manža udělal radost s oblečením 😵 Tak se v něm musíš v Út předvést 😉 😀 ....teda,jestli dorazíš na srazík,jestli se na to cítíš 🙂 To je nářez ty počty,jak jsou mimča starý 😀 ale je to supeeer,takhle číst,jak jsou velký,tak ať rostou oba stejně dobře dál 😉

Leni: knížka je super,docela se i nasměju 😀 Tak jsem na tebe zvědavá v Po,jak budeš mít velikého prcka 😉 😀

holky, u toho NT jsem byla s Kačenkou a ta nic v Gennetu neplatila!!! Jedna sestra řekla,že bude platit asi okolo 1.100,- a pak ji dole na recepci řekli,že pokud otěhotní v Gennetu,díky jim, tak NIC neplatí, jinak ano. Takže doufám, že to bude zdarma 🙂 A když,tak jak říká Miluška, taky jsme ušetřili na PK, protože jsme se k ní nedostali,tak to vrazíme eventuelně do NT 🙂

to to tady bude v Po samý ultrazvuk 😀 😀 😀 😀

miluse
21. srp 2009

Leni, já ještě nevím jestli dorazím na srazík, ale spíš ne než jo. Ono mi to delší cestování nějak nedělá dobře, ikdyž s flaškou vody se to dá zvládnout, ale spíš se mnou nepočítejte ☹

A s těma vycházkama je to fakt záhada, jsem se zeptala, resp. poprosila zda by mi je mohly upravit a už jsem se ani nedostala k tomu proč a hnedky primářka začala poudat, že nemůžou, že byla v lednu na školení a kde si cosi a když jsem namítla, že sociálka je spíš pro ty neomezený a že je tam stejně pár pacientkám daly, tak si mlela svou, no nechtěla jsem se s ní dohadovat, byly jsme tam jako poslední, za námi akorát jedna paní na UTZ, tak už to asi pro ně bylo dlouhý a pak nás ani nechtěli pustit ven, páč dole už byly dveře zavřený 😅

anlek
21. srp 2009

Leni, ja ani nevim, jestli v pondeli mi dr. bude delat UTZ. Byla jsem v utery, tak je podle me skoro zbytecne do mimc a zas stouchat. Je tam, spravne velke, poradne zive ... Uvidime, ona me spis musi zavest do sve evidence, prechazim k ni teprv jako tehotna. A s NT v Gennetu mi dr. rekla, ze bych platila. 😨 Nevim, ja mam s Apolinarem s UTZ pracovistem dobre zkusenosti, jdu tam a (uz jsem tam stejen objednana 😀 ), tak pak si budeme moci porovnavat sve zazitky. Tu knizku dostal muz jako vanocni darek, chtel neco hodne oddychoveho. A myslim, ze tohle je. 😉

Milu me by fakt zajimalo, kdo udelal tu paniku kolem neschopenek, ze to nejde ... Me pani na socialce sama rekla, ze to jde a pro me nejlepsi reseni. 🙄 Ikdyz mohla se splest pani na socialce. 😀 😀 😀

miluse
21. srp 2009

Anlek, zkusím se dohodnout ještě u svého gyn. dneska tam jdu s papírama a pro recepty, páč včera primářka ač říkala, že mi ten recept napíše, tak pak na něj zapomněla a já taky 🙂 Tak to zkusím ukecat na tu sociálku, že je to pro ně i pro mě lepší, uvidím, ikdyž moc šancí tomu nedávám a byla bych i klidnější, když pak půjdu do práce a náhodou tam strávím víc času než budu mít naplánováno a pak se vymlouvat na mudry se mi moc nechce 😒

No primářka včera říkala, že jak byla na tom školení, tak jim tam říkaly, že neomezené vycházky jsou blbost, že neomezené znamená i pro noc a to jsem nějak pak nepochopila 😅 ☹

anlek
21. srp 2009

Milu ja jsem byla rozhodnuta, ze az me z Gennetu propusti a nemela bych neomezene vychazky, tak ze poprosim svoji dr. Ale dr. Danek mi je napsal ... Tak to uz nemusim resit, doufam, ze moje dr. mi je nejak nezkrouhne. 😀 😀 😀 Ale presne vim, jak se citis, ja to mela stejne ... Jeste v dobe, kdy jsem mela 2x 2h, tak jsem musela k te me nove dr. se jit domluvit, jestli me teda opravdu vezme a nemohla jsem k ni jit v dobe vychazek ... Jsem se docela klepala, kdyby na me prisla kontrola, sice jsem byla u dr., ale jen se objednat. 😀 Proste kocourkov.

miluse
21. srp 2009

Tak jak tak koukám, tak je asi dává jen Daněk 😅, jsem asi měla včera jít k němu 😀 😝

anlek
21. srp 2009

Asi jo. 😀 😀 😀 Ale to je podle o duvod vic, ze je to cele s temi neschopenkami blbost. 😀

Holky, jdu na socialku, a pak odjizdime na cely vikend pryc. Asi budu mit obcas pristup na net, ale nevim jak.

miluse
21. srp 2009

Anlek, tak si víkend užijte.

Teďky mi psala kámoška, že prý od nového roku může neomezené vycházky vypisovat pouze psychiatr nebo onkolog 😕 Je to fakt na paličku, takže já se asi s nima můžu rozloučit ☹

zdepros
21. srp 2009

Ahoj holky

jak je to prosím s tím NT screeningem?, já žádanku nedostala, mám akorát papír zpráva o screeningovém vyšetření a pak v poznámce jsou optimální termíny kdy krev a kdy NT, to se můžu objednat i do gennetu? nevíte

miluse
21. srp 2009

Zdeni, jj, to je ta žádanka, mě sestra včera hnedky objednala 😉, tak si tam zavolej a objednej se

zdepros
21. srp 2009

Milu tak děkuju 🙂 , jdu na to

anlek
21. srp 2009

Tak jsem doma ze socialky. A nez pojedu resit dalsi veci, tak poterbuju nabrat trosku sily. Venku je hnusne. 😝

Milu, tohle je casty argument, ze neomezene vychazky muze napsat jen psychiatr a onkolog. Ale me pani na OSSZ rekla, ze jako rizikove tehotna je muzu mit take. Proste je v tom bordel. Dneska jsem tam opet resila neschopenku a budouci materskou a pani se vubec nepodivila, ze mam neomezene. 😕 A to vi, ze jsem rizikove tehotna. Jinak hlasim, ze jsem asi negramot, ale socialni system naseho statu mi bude navzdy zahadou. Od srpna nemusim platit nemocenske pojisteni (kdyz jsem nemocna cely mesic, tak nemusim). Tak jsem se ptala pani, z ceho se mi bude pocitat materska, kdyz se bere, kolik jsem jim odvedla za poslednich 12 mesicu pred ni. Abych mela nejakou rozumnou materskou. Tak rikala, ze kdyz budu na neschopence, tak se to bude brat jako, ze to platim. No doufam, ze ma pravdu a nebudu mit v lednu/unoru az budu resit materskou nejake neprijemne prekvapeni.

Zdepros na NT screening muzes jit kamkoliv chces.

miluse
21. srp 2009

Anlek, díky, zkusím tím event. argumentovat a vymluvit se na známou na sociálce, kterou tam sice mám, ale ne na zdravotním 😉

Hele já nechápu víc věcí v našem právním systému a radši to ani nezkoukám, páč to stejně nevykoumám 😅

Hnusně je venku jo? Já se za chvíli chystám s papírama k mudrovi, tak jsem na to zvědavá