• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

11. října 2016 
Super, Anlek, at si uvedomi, jaky plk to vypustili do sveta a ze tim moc nepomohli zenam, ktere teprve podstoupi IVF. Ja si to precist pred IVF, tak by to se mnou pekne zacloumalo a psychika je pri otehotneni dost dulezita. Asi je okurkova sezona nebo co :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten email do redakce je: dopisy@instinkt-online.cz
10. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap, neboj, nektere veci s tebou fakt musi probrat doktor a ne sestricka. Zrovna vysledky HP bych radeji slysela od doktora nez sestricky, to neni jen jedno cislo jako hladina hcg nebo pocet foliku. Urcite to bude v poradku a zase se pohnete o krok dal :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
petap: Souhlasím s litou, mě sestřička řekla, že je HP v pořádku, jen mírně zvýšený testosteron a pak mi doktor při kontrole nasadil medocriptine (FUJ) na vysoký prolaktin a zároveň díky ostatním hodnotám diagnostikovali v CAR PCO. Takže mě pro příště uklidní jen sdělení od doktora, ne od sestřiček. Vydrž :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jdu vyplodit nějakou reakci pro Instinkt.
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

po dlouhé době sem zase kouknu a nestačím se divit, ten článek v Instinktu mi přijde dost podobný tomu jak tenkrát nějaká ta herečka popisovala svoji zkušenost s IVF, měla za sebou první pokus, který skončil bohužel zamklým těhu a prohlašovala, že už nikdy více a taky to tam popisovala, dost divoce, až by mě zajímalo do jakaho Caru chodily, ale tohle je o dost horší. To se fakt nedivím, když si to "laik" přečte, že má pak o tom hooodně zkreslené informace. :sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja uz reakci vypotila, ten clanek je hnus a po pravde jsem ho nedocetla cely, mam tlak asi 200/250 coz amalce nesvedci..... :angry:
staci kdyz jsem cetla neco podobneho pred par mesici, myslim ze mame s milus na mysli stejny clanek....

tak abych se uklidnila tak se musim pochlubit profi fotkama v mem albu :slight_smile: podivejte se .....
10. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo, krasne fotky, obzvlaste ta prvni, kde mas popsane brisko! :slight_smile: Sama fotim (i kdyz ted to slo trochu stranou), tyto fotky jsou krasne a vkusne.

Koukam, ze te to taky nakrklo. Ja si vcera Instinkt koupila (jako vzdy), uvidela titulku a rikam si, to je nahoda, docela aktualni, treba se dozvim neco zajimaveho a podnetneho. A bum, takovy skvar a zaujate plky. Fakt nechapu, jak to mohli pustit do sveta. Normalni novinar preci negeneralizuje, ale podiva se na vec z nekolika stran (alespon dvou a ne jedne). Pekne jsi jim to taky nandala, ten muj prispevek je pod tebou :slight_smile:

Doufam, ze se tlak ustalil a nezatapis tam Amalce :grinning:
10. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivarei - jen do nich, alespon nas bude vic :slight_smile:

Milu - jde o to, ze nejen laik, ale hlavne co ty zensky pred IVF, aby se ted baly do CARu vkrocit, co jim tam vsechno provedou a navic je mozna jeste zavrazdi ...
10. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hypo - fotky jsou prima, kdo tě fotil? :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petap, u nekterych casti HP jde rict, je to dobre, je to spatne. Popripade, kdyz hodnota je vyssi/nizsi nez, tak je to spatne. Ale nekde je potreba brat pomerne nejakych hormonu a pak to zhodnotit celkove. Takze asi bohuzel tohle je na dr., ne na sestru po telefonu.
10. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lita, jj to je fakt, stát před tím rozhodnutí, jít nebo nejít do Caru, tak asi po přečtení tohoto článku budu hodně a dlouho uvažovat. :sweat_smile:

A koukám, že Ivčä už tam taky napsala svou reakci :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tusim ze tady na konikovi byla reklama na fotografku tak jsem ji napsala :slight_smile: ma atelier u stare boleslavi kousek za prahou
tlak uz mam v poradku narvala jsem se strudlem na uklidneni :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo, poslala bys mi na ni prosím kontakt do IP? Objednala bych u ní asi focení ségře k Vánocům, v únoru čeká miminko :slight_smile:.
10. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, no jasně :slight_smile:. A až teď mě napadá, co jsem napsat chtěla - a nenapsala :confounded: .
10. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivko - hezky jsi jim to tam dala :slight_smile: Moc se mi libilo, jak jsi pani Janske sepsula jeji amaterskou novinarinu. Ze zrovna ona napise clanek na tak citlive tema.
10. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já ten článek ani radši nečetla, aby mě to nerozhodilo :sunglasses: už tak těhotněním narušenou psychiku... :astonished:
Včera na UTZ 6.DC 11 folikulů, další UTZ ve čtvrtek, OPU asi v sobotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Moni, beru Pentomer 2x1 už 2.týden, oni ty NK asi když se to nebere, tak se vrátí zase zpátky na předchozí hodnoty...to jsem vydedukovala po minulém vyšetření v Imunii, kde po cca měsíci vysazení jsem je měla téměř na stejné hodnotě jako předtím :unamused: , ale to jsem brala 1 denně, teď beru nejdřív 3 a pak 2 za den, Prednison nebude, rozhodila jsem si po něm žaludek na 3 měsíce :confused: :rolling_eyes: :angry: a nic nevyřešil...no tak snad to teď bude už jen lepší :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ty reakce je jim dobry taky zkopirovat do redakcniho emailu, ktery jsem tu uz uvadela: dopisy@instinkt-online.cz Treba je to popichne k nejake reakci.

Mandre - tak to je pekna snuska a v sobotu na jehly, toto jede. Drzim palecky, at je vse v poradku, folici se hezky vyvinou, vajucha oplodni a mimisci uchyti :grinning:
10. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčičky,psala mi Dana,reagovala jsem na článek v Instinktu který byl vydaný tento víkend jmenoval se Kšefty s neplodností...a dos mě to vyděsilo,já chodím / jezdím do Iscare,a měla jsem tam oblíbenou doktorku Langerovou,nevíte jestli náhodou v Gennetu není ??
10. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sendy, je v Gennetu, pet.s k ní chodí :grinning:
10. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mandre, to zni dobre. Jen at hezky rostou a brzo mas mimisky u sebe.

Sendynka3, ano dr. Langerova je ted v Gennetu.
10. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj genneťačky :slight_smile: jdeme vás pozdravit :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káťo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , stále vkupě :dizzy_face: , jsme tě s holkama Spolubojovnicema už hledaly. Držte se, už to bude :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee ahojky kato, jak je? a co lukasek?
10. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sendynko - ta Dana jsem ja, tady Lita :slight_smile:
Presne tak, Pet.s k ni chodi, presla s ni z ISCARE. Ona sem take chodi poplkat, ale ted ma, myslim, problemy s pocitacem, tak sem tam najukne.
Celkem se nam to tady posledni dobou rozpovidalo, rozstimulovalo a docela roztehotnelo :slight_smile:

DracekMracek - vy uz to mate s Lukaskem ani ne za mesic! :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukášek je spokojenej jen maminka otrávená :grinning: už neposloucháme doktory že rodíme,protože bysme byli už dávno na světě :grinning: už to kolikrát vypadalo,celá rodina sedí na telefonu a nic :slight_smile:

hypo moc držím palečky ty už to máš taky za pár :dizzy_face: Vykysalá slouží týden v motole tak třeba na ní budu mít štěstí :slight_smile:

janysku moc vás všechny zdravím a děkuju :dizzy_face: :zipper_mouth:
10. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lita, iva, anlek : moc díky za utěšení..dám na vás a nebudu předjímat co bude a nebude...však je čtvrtek za chvilku :slight_smile:

Taky jsem jim tam (redakce) něco "pěkného" poslala :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobre ze jste v poradku, ja jdu k vykysale 19.11 naposledy a pak uz do porodky, se mi od ni ani nechce :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko, jsem rada, ze jsi se tu objevila. Uz jsem si kolikrat rikala, jestli mas Lukaska v brisku nebo jestli uz je venku. :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo super fotečky :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek