Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
10. led 2010

Hypo: jeste jednou gratuluju a hluboce smekam pred Tvym vykonem. Mala je podle fotecek kus baby, tak to proto asi stalo za to. Jsem moc rada, ze to mate uspesne za sebou a moc Tobe i cele rodine preju, at jste vsichni zdravi a Amalka roste jako z vody. Opatrujte se.

dracekmracek
10. led 2010

Ahoj holky,

hypo ještě jednou moc gratuluju 😵 vyvolávaný porod je masakr viď? 😒 ale stojí to za to 😵 amálka je krásná 😵 a co Vykysalá psala jsi jí?

maxinko ahoj já mám malého z Ket-z 1.IVF-z jediného vajíčka.

petap1
11. led 2010

Hypo...veliká gratulace a jak píše nannynka..klobouk dolů jak jsi to zvládla 🙂 Hodně zdravíčka a ať Amálka pořád tak hezky prospívá 🙂

petap1
11. led 2010

Nathali..s Proverou nemám zkušenost ☹ Podívej se do letáku a nebo si zavolej svému Dr.

Já jdu zítra do Gennetu. Pilule jsem brát nezačala. Nechala jsem to tak jak to je..takže žádná MS(70DC). Uvidím co Vykysalá vymyslí. Moc bych si přála, aby byla na UTZ sliznice aspoň trošinku narostlá. Pokud zase nebude ani trošinku, tak už opravdu nevím co budu dělat ☹

nannynka
11. led 2010

petap1: statecne jsi vydrzela. Neboj ono ji neco napadne...a co kdyztak Ti slehnou vyvolavacku, napisi nejake prasecky a bude lip. Pomuzou, umi 😉. Drz se.

petap1
11. led 2010

Nannynka: Jj jsem úplné statečné srdce 😀 Moc díky za podporu...moc na Vykysalou spoléhám...hlavně ať se zase něco děje...nečinnost je ubíjející 🙄

Jinak vítám nové příchozí 😀

pet.s
11. led 2010

Ahojky děvčata.Hlásím začátek stimulace. 😉 Tak, prosím připravit všechny palečky. Budou potřeba.

inza
11. led 2010

pet.s: ahoj, ja zatim porad nic. Jak to tak vidim tak asi koncem tydne bude volat dr. co dále. Tak drzim palecky

gabulle
11. led 2010

pet.s
moc ti držím palečky at už to konečně vyjde,po tom všem si to strašně moc zasloužíš

vsem tehulká at je vse jak ma byt

a vsem maminkám vse nej k miminkum a miminkum hodne zdravíčka a stesticka do zivota

petap1
11. led 2010

Pet.s...hooodněěě štěěstííí a na konci // a zdravé mimi 😀 Tak jsi z nás všech začala první..bledá závist 😀

nannynka
11. led 2010

pet.s - zatinam vsechno co mam a moc fandim, at mas hodne vajuch, at se jich hodne zkamaradi s ocaskama a at to VYJDE !

inza
11. led 2010

pet.s: co beres?

mandre
11. led 2010

Ahoj holky, já zkusim v únoru další IUI, IVF až na jaře. Pet.s držím palce 😉

petap1
12. led 2010

Ahojte,

tak jsem zpět...dnes to bylo vcelku pozitivní 🙂 Sliznice je narostlá na 4-5mm...i Vykysalá byla spokojená..já byla mile překvapená. Domluvili jsme se, že si píchnu injekce Aglufolinu a v sobotu ještě Aglutinogen a v úterý přijdu na UZ...takže mi dnes píchli jedno pigáro a další mě čeká ve čtvtek a v sobotu...no ale má radost skončila v okamžiku, kdy mi v lékárně řekli, že Aglufolin už nedělají a na skladech není..jen nějaký jiný ☹ Takže teď čekám na tel. od Dr. co dál. Ve čtvrtek si na injekci ještě můžu přijít, ale v sobotu jsme na Slovensku..ach jo...proč se vše tak komplikuje ☹ No počkám co mi zavolají...snad to nějak vymyslíme 🙂

Tak to je asi vše 🙂

nannynka
12. led 2010

petap1: tak to je pozitivni zprava. Neboj, oni na neco prijdou, kdyztak Ti napisou neco jineho. Ja to taky zazila a vyresilo se to, jen jsem musela znova do Gennetu pro recepis. Takze pigarka mit budes a budes pekne pigarkovat u bratru slovaku 😉.

Mandre: treba to IVF nebude treba 😉

petap1
12. led 2010

nannynka. Jj myslím, že Vykysalá něco vymyslí. Klidně si tam zajdu, to mi nevadí 🙂 Jen teď budu jak na trní, dokud mi nezavolají 😒

nannynka
12. led 2010

petap1: Nee, trni ne, na tom se blbe sedi. Dej vedet, moc na Tebe myslim.

evak99
12. led 2010

petap to je jasný, že jsi nervozni, ale nebuď, dr. zavolá a něco poradí! 😉

pets tak ať vajucha hezky rostou! 🙂

petap1
12. led 2010

Nannynka, Evak...děkuju za povzbuzení...už aby ten telefon zazvonil 🙂 Když dnes nezavolá, napíšu ji zítra email a uvidím. V nejhorším si půjdu ve čtvrtek pro druhé pigárko a odchytnu ji tam 🙂...já se k ní nějak propracuji 😀
Určitě dám vědět 😀

petap1
12. led 2010

Tak jsem to nevydržela a napsala ten email...doufám, že v Gennetu nedostanu přezdívku Stíhačka 😅

inza
12. led 2010

mam jeden dotaz. Nevite nahodou jak dlouho trva geneticke vysetreni?
dikky

miluse
12. led 2010

ahojky,
Inzi myslíš ten "pohovor" nebo výsledky?

u dr. budete zhruba půl hodiny a výsledky jsou většinou tak do 3 týdnů někdy déle

nannynka
13. led 2010

petap1: Radeji byt stihacka nez mit pocit ze jsi mohla udelat vic 😉 Myslim, ze jsou v pohode. Kdybys videla jak jsem je bobmbardovala pred stimulaci....mela jsem neco rozockovaneho a jeste se na predoperacnich objevil nejaky problem a to meli asi 4 maily 😉 . Reagovali celkem pruzne, ale psala jsem to jejich info a oni to Vykysale predavali. Moc na Tebe myslim, dej vedet.

petap1
13. led 2010

Dobré ranko,

nannynka: koukám, že jsi ranní ptáče 🙂 Vykysalá mi včera volala (o emailu jsem ji nestihla říct, ta bude asi koukat 🙂 ). Říkala, že mi ještě dneska zavolá, že si musí prostudovat dávkování u toho jiného Agufolinu. Tak jsem zvědavá co mi řekne. Dobré je, že ten už je natažený v injekci, tak budu mít aspoň o půl práce míň 🙂
Zítra ráno to musím zvládnout...prostě bodnu a bude to 😀

evak99
13. led 2010

dobré ráno,
maxinka: bohužel nemám víc zkušeností...my měli jen jedno ivf a nakonec jsme otěhotněli přirozeně, když jsme měli jít na ket

petap: tak to je super, že ti volala. proč budeš bodat sama? manža nepomůže? u nás to bylo jasný, když jsme se asistovaně reprodukovali, tak jsem si říkala, ať asistuje🙂 😀

petap1
13. led 2010

Evak : No, on by asi nebodl..kdyby nebylo zbytí tak ju, ale když si to můžu píchnout sama, tak ho nechci "trápit" 🙂 On by se bál, že mi nějak ublíží 🙂 Však já to zvládnu...chci mimi, tak nesmím pochybovat, ale konat 😀

evak99
13. led 2010

petap: tak to můj muž se hezky "vzmužil" a věděl, že musí 🙂 ale taky měl bobky. dokonce se na to dvě hoďky připravoval. sjel všechny videa na youtube a vůbec...musela jsem se smát, ale nakonec se z něj stal přeborník 🙂 tak hodně síly, ať to zvládneš! a pak nám dej vědět 😉

inza: my čekali na výsledky cca 6 týdnů

petap1
13. led 2010

Evak..Jj určitě vám první pigárko ohlásím 🙂 Aspoň už budu vytrénovaná na tu stimulku 😉

nannynka
13. led 2010

petap1: tak to je super, ze se ozvala. Jinak nejsem dobrovolne ranni ptace, ale v 5 jsem se vzbudila na zachod (kde jsou ty casy kdy jsem chrnela celou noc 😉 ) a pak Vendelin asi uz mel hlad a mlel se tak, ze jsem nemohla usnout. Tak jsem to vzdala a sla neco delat. A podivat se, jestli se Ti ozvali.

Pigarka dobry, ja bricho pichala sama (s asistenci muze, kdyz se muselo natahovat zpet jestli clovek netrefil zilku) a zadek pichala moje sestra, ma praxi 😉.

evak99
13. led 2010

nannynko, tak nějak to mám taky...budím se brzy ráno na čůrání a pak už mi tak kručí v břiše, že musíme jít něco snít...náš prcek bude asi hladovec 🙂 a dřív jsem chrněla i po zazvonění budíku 😉