• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

18. ledna 2017 
Ahoj holky.
Tak my jsme byli zatím v Gennetu jen na 1.konzultaci, takže hodnotit zatím moc nemůžu :slight_smile:
Byla mi doporučena hysteroskopie, tak jsem se minulý týden byla objednat u nás v nemocnici a za 2 týdny mám nástup. Snad to přežiju, před každou operací pomalu sepisuju závěť jak se bojím :grinning:
Až to budu mít za sebou, tak počkám na začátek cyklu a pojedu do Gennetu bez objednání jen na hormonální profil.
Tak nevím, jestli ta hysteroskopie nějak rozhodí cyklus nebo to dostanu pak normálně, nevíte?
11. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme tam byli na konzultaci také jen jednou, ale už jsme tam byli i na ostatních vyšetřeních a nemůžu si stěžovat, sestřičky příjemné i ochotné a paní doktorka úžasná, já jsem z ní byla nadšená. Bylo na ní vidět, že se opravdu snaží pomoct.
11. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru, to je pravda, sestřičky tam byly moc milé a ochotné, to bez debat. A aní primářka taky.
U mě zatím spokojenost, teď už jen aby nám pomohli k miminku a bude to naprosto bezchybný :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dennisa: u mě hysteroskopie proběhla bez komplikací, MS přišla o týden dřív, jinak nic :dizzy_face:.
11. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre, tak MS o týden dřív bych uvítala, abych pak hned mohla naběhnout do Gennetu :wink:
Já mám spíš strach, aby se zbytečně neprotáhla. Už mě to věčný čekání na něco nebaví :unamused:
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denis, já na ní jdu ve středu tak ti dám vědět, s tou závětí sme na tom podobně.
11. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vveru, tak to mi tu pak všechno napíšeš, já se děsně bojím :confused: A to mám za sebou v posledním roce dvě laparoskopie a stejně mám strach.
A jdeš na to přímo do Gennetu nebo ne? Mně v Gennetu říkali, že bude lepší, když si to odbudu u nás v nemocnici, že u nich bych za to musela platit a asi bych i dlouho čekala.
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybyste věděli, jak já se bála :sunglasses: ....byla to moje 1.operace v životě, tedy i narkóza...ale dobrý, dělali mi jí v Gennetu.

Jdu za týden na další konzultaci, už po 55. :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nebaví mě to taky už. :unamused:
Dennis, týden sem, týden tam...už jsem ve stádiu "no jo no, nedrtím to".
11. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre, tak koukám, že nás je víc strašpytlů :slight_smile: Já se teda bojím všech doktorů a kdekoliv v čekárně se mi dělá špatně. A to se hrnu na IVF. No jo no, ale jinou možnost nemám.
Já už teda taky kolikrát říkám, že nějakej měsíc navíc už je stejně jedno, ale i tak je toho čekání na něco pořád hodně.
Taky mi už není dvacet a dítě žádný :confounded:
11. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně už není ani 30 :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Já mám bobany taky ze všech doktorů, v čekárně to samý :grinning: :grinning: :grinning: . A to jsem chtěla 2 děti :grinning: :grinning: . Ke komu chodíš? K Brandejský? Ja taky. :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mi už není ani těch 30, když jsme u toho :cry: :grinning:
Jo jo, byli jsme u dr.Brandejský, uvidím, jak to bude dál, ale ráda bych šla zase k ní.
2 děti jsem chtěla taky, ale tímhle tempem budu asi ráda za jedno.....nebo teda dvojčátka, to bych měla dvě hned :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
iriel: no ja byt tebou tak jsem zase rada ze ti to vysvetlila jako "pro blbe" a rekla ti vsechno. My na prvni konzultaci byli u dr co sem do Phy jezdi cca jednou mesicne z Liberce a pak jsme sli k Langerove a zustali u ni. Me teda vyhovuje a vcelku je s ni i docela sranda. S mnz se u ni vzdy docela pobavime. Teda ted naposled nebyla moc ochotna, ale mozna je to tim ze tam maji ted strasne moc lidi a nejak dle meho zacinaji nezvladat..

petap1: dnes tyden od ET. Obcas me poboliva bricho jako pred mrchou :unamused: , tak nevim zda testit ci netestit a zustat jeste tyden v prijemne nadeji :grinning:

mandre: takze do toho pujdete znova?
11. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza: naděje je lepší, než beznaděj, viď?? :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Jdu tam příští týden zase...chci nechat udělat ty stěry z čípku a genetiku...asi se domluvíme na dalším IUI příští cyklus a podáme žádost na pojišťovnu...a v květnu asi zkusíme další pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes: (v dubnu mám ten výlet do Barcelony, tak mi to vychází tak na květen).

Dennisa: dtto, vidím to taky tak :grinning: .
11. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: hm, zkusila bych počkat aspoň na 10 den. To už bývá něco vidět :slight_smile: Teď je asi ještě brzy a mohla by jsi být zklamaná. Bolest jako na mrchu je dobré znamení...a vůbec k čertu s příznakama...já vím, že to u tebe vyjde...takže žádné strachy ty // tam budou :grinning:

mandre: Jsem ráda, že do toho jdeš :slight_smile: Člověk musí být v pohybu, aby se z toho nezbláznil :slight_smile:

Já jdu zítra na tu Endokr. tak se toho doktora na všechno vyptám. Uvidíme, jestli i on vidí reálně, že se mi cyklus obnový sám :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mandre: super, že jdete dál. plán je dobrý. a výlet do Barcelony taky :wink: tam si odpočineš a už to pojede.

inza: mně bylo hrozně zle jak na mrchu, děsně mě bolelo břicho, takže jsem byla přesvědčená, že jí dostanu...a pak se pořád nic nedělo a pak byly na testu //. Takže tohle není vůbec rozhodující. Jediný, co bylo divný, že jsem si dala 2 dvojky vína a po nich mi bylo druhý den děsně zle. Ale myslela jsem si, že to bylo blbý víno... :slight_smile: a pak jsem zjistila, že to vínem nebylo :wink:

dennisa: po hysterce jsem měla cyklus úplně normální.
11. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak99: jo priznaky na mrchu a ted uz i spineni. Sice na mrchu je jeste dost brzo, ale buh vi co se v tele deje. Po prvnim IVF mrch aprisla skoro az v terminu kdy mela tzn cca 14 dni od Et a ted to je zatim tyden..... :unamused:

mandre: tak to je super ze do toho jdete. V barce si odpocines a pak ti pujde jako po masle... :grinning:
11. bře 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: s testem asi lepsi poseckat, protoze jak jsi se urcite docetla, ja mela 10 den po ET negativku, 12 taky a 16 najednou pozitiv a v krvi HCG jak ta krava :wink: za ty sceny to nestoji :grinning: Jinak ja taky cca touhle dobou po ET spinila. moc drzime pesticky !
11. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inza - ze by?!?! Budu napjate sledovat vyvoj :slight_smile: A stale drzim palecky :wink:
Dannik si takhle oznackovava, kde mu bydli milenky, aby nahodou na nejakou nezapomnel :grinning:
Ja mela carky dve videt uz 7 den po transferu, ale mela jsem vysoke hcg - dvojcatka.
11. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
lita: no mauz toho tolik tak aby si topamatoval. Ted je opet na pest, jak vsude vsechno hara tak neposloucha a dela si tzv "cochcarnu" :grinning: . No dlouho uz nemel stenatka tak hleda kde by mohl mit :slight_smile:. Jinak jak jsem doma tak psisko me ma plny zuby a nemluvi se mnou. :wink:Proste doma me ignoruje a ma to na :sunglasses:
Uvidime zda vydrzim netestoivat a spineni prejde. Dneska se me snad rozskoci hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nannynka:jj to mas pravdu ze ta sceny a stresy to nestoji
11. bře 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak včelička je píchnutá a fakt to vůbec nebolelo. Psychika je ale děsná potvora, oba jsme byli příšerně vyklepaní....

Inza: vypadá to nadějně :slight_smile:
petap: určitě dej vědět, jak dopadly dnešní výsledky
12. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: no nevim moc tomu nejak uz neverim. Uvidime. Ted me zase vubec nic neboli a nejak zacinam upadat do deprese jak s timto tak s praci :angry:
12. bře 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: hlavu vzhůru, embryjka potřebujou klid a žádný stres. Já vím lehce se to řekne...Nejhorší je, že se většinou nakupí všechno najednou a člověk neví, kudy z toho ven. Ideální je zaměstnat si v tomhle období hlavu něčím úplně jiným. Ideální je třeba úklid, nebo nějaká dlouho odkládaná práce, prostě nějaká činnost, která Ti nedovolí tyhle negativní myšlenky (nejhorší je ovšem se k tomu dokopat, ale výsledek je zaručený...). Cítím v kostech, že to vám to tentokrát vyjde :wink:
12. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
betox: no bohuzel neni cim se zamestnat, hledani prace nan etu uz me leze na mozek a doma mame vcelku uklizeno. Mnz me nic nedovoli :unamused: a vetsinou i psisko chodi vencit jenom on, protoze nas drobecek se pri kazde vychazce zaprasi a potrebuje vanu a tam ho musis davat, protoze vana a koupelna je nepritel cislo jedna :grinning:
12. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza: a co treba plist nebo vysivat :grinning: nebo sit :grinning: ja jsem fakt antitalent, ale tohle mi myslenky fakt odvadelo....a taky (ja ktera umi namalovat jen prasatko) jsem si pred druhym kolem lecby zasla na kurz konecne kreslim a pak jsem si doma malovala :wink: jen se snazim Ti pomoct najit moznosti. A moc drzim pesticky.
S tou praci chapu, ja se snazim sestre pomoct a taky ji monitoruju weby, ale je to problematicke, protoze neumi anglicky....Jak jsem tak koukala, ani pro me bych toho moc nenasla....Vydrzet, pujdes na rizikove a nemusis resit praci. Rozhodne to zkus aspon na ten tyden hodit za hlavicku.
12. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynka: tak takoveto domaci prace fakt nehrozi. bych se zapletla a zasila sama :grinning: Malovani taky nic pro me. Na to nejsem. Jsem jednou mela nakreslit jednomu prckovi kone a vznik z toho neidentifikovatelny objekt :grinning:.
Jo ja taky nemuzu nic najit. Kdyz napisu tak bud vubec neodpovi a nebo namaji zajem. To uz jsem dospela tak daleko ze bych klidne vzala i nejakeho obchodaka v oboru coz jsem rikala ze nikdy delat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
inza:kdyztak mi na SZ posli co umis a co bys chtela delat, kdybych na neco narazila pri svem surfingu, ze bych Ti to posunula. Jen pokud se Ti chce, nenutim :wink:
12. bře 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nannynka: jj neco jsem poslala, al eje to dost specifické :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Inzo drží pěstičky, na práci hoď bobek, jestli to dobře dopadne budeš mít jinou a o 100% lepší!!!

Betox, nejsem tu dlouho, vy jste byli na zavedení embryjka???
12. bře 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
vveru: nene, zítra jdeme na 1. IUI... :wink: a včera manža píchal Pregnyl
12. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Betox, tak to ju, držím palečky!
Ke komu chodíte?
12. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek