Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zuzka11
28. kvě 2008

Jej, nely, tak to budu držet palce, ať to dopadne dobře a tchýni je jenom nějaká drobnost!! my právě nemáme nic špatně, ale už jsou z nás bezradní, snaženi rok a 3/4, 3xIUI, 1xIVF a nic.....Můžu se zeptat, jak dlouho se snažíte vy? A jestli vám něco našli?

nelynka
28. kvě 2008

zuzi, ja akurat pojdem v piatok po papier na imunologii, pretoze sa nam po IVF podarilo otehotniet a raz este davno pred IVF a potratila som do 2 tyzdnov..tak aby tam nebolo nieco, preco nemozem vajko udrzat...chcem mat istotu..
my sa snazima asi rok, ale na IVF sme sli koli manzelovej chorobe...mal v rijnu 07 rakovinu a pak bol na ozarovani..nechali sme odlozit spermijky, keby sa nahodou operaciou alebo ozarovanim poskodili..a nechcelo sa nam cakat tak sme to vyskusali hned ako to bolo financne mozne...dufala som, ze ked som vporiadku, tak to vyjde, ale nevyslo...nevadi...nabuduce to vyjde..snad 😀

vy sa snazite rok a tristvrte? a co vam, na to povedali? ake vysetrenia vam robili?

zuzka11
28. kvě 2008

Nely, dělali nám hormony, spermio, imuno, genetiku.....jak to myslíš, že to bylo finančně náročné, vám to nehradila pojišťovna? Já pádím, zítra ahoj 😀

nelynka
28. kvě 2008

jo hradila ale stejne sme doplaceli sice jen 9000kc, za lieky som nedoplacala chvalabohu ani korunu ale aj tak to bolo dost na nase pomery..platime este auto a dve pozicky a ja sem vtedy este nemala plat len 9000kc..ale uz tedkom sa to bude dat hadam vpohode...

zuzka11
29. kvě 2008

Aha, nely, tak to chápu.....snad to teď bude OK. A vyšla ti teda "prace snů"? máš z toho radost?Víte něco nového s tchýní?

lavazzza
29. kvě 2008

tak mi jedeme do Gennetu příští týden na hormonální profil a spermio.Můj doktor mi řekl že je chyba ve mně že mám hormonální poruchu a Clostilbegit je pro mě málo 😖

zuzka11
29. kvě 2008

Lavazz, tak to budu držet moc palce!! Řekl ti, jakou tu poruchu máš?

lavazzza
29. kvě 2008

jen mi řekl že mám velkou hormonální poruchu kterou mi srovnají jen v Caru,že mi musí nasadit nějaké hormony na hypofýzu 😔 To zase budu tloustnout 😠
Ale aspoň že se konečně začne něco dít 😉

taky ti držím palce 😉

terezita
29. kvě 2008

nazdarek! tak ja byla dneska na krvi, 9.6. se dozvim ortel.. bojim bojim.. 😀 😀
ja tam vzdycky pokukuju po ostatnich zenskych, jestli nejakou tvar nerozpoznam podle fotesek z konika..
ale byla tam prede mnou maminka cernoska s trojcatkama. naaadherny!!

lavaz, tak hlavne, ze to srovnaji, pak se aspon konecne zadari!

lavazzza
29. kvě 2008

terez tobě dělali profil?tak dej vědět!

terezita
29. kvě 2008

jojo, dneska jsem 2DC, tak jsem tam hnedka supajdila. zase se nezadarilo (hihi, jaky to udiv), kdyz jsme kvuli spermiu museli pres ovu abstinovat.. 😅

lavazzza
29. kvě 2008

oni prý z toho hormonálního profilu zjistí hodně,a kolikátý den cyklu nejdýl tam můžeš?Já už si to nepamatuju.Mslím 2-3DC?

lavazzza
29. kvě 2008

a to jsi řekla na recepci viď?nejhorší je že já tam musím zavolat co nejdřív protože se mnou jede i manža na spermio,tak aspoň dva dny předem ho musím objednat.

terezita
29. kvě 2008

na tu krev 2-4DC. tak jakmile dostanes mrsku, tak zhav draty a to pak stihnete, do toho 4DC. (na jejich webovkach pisou dokonce az do 5DC, asi to zalezi na tom, jak dlouho mrsku mas.. nevim..)
jojo, na te recepci. si pak vytahnes zase listecek na krv a jdes o dvere dal. 🙂

hatinka
29. kvě 2008

terez já tan byla dnes taky, a černoušky trojčátka jsem taky viděla. Tak to jsme tam byli spolu
😀

zuzka11
29. kvě 2008

Nojo, Hati, ale tys nám tu nedala fotku, jak tě máme poznat? 😉 Jinak já se přiznám, taky okukuju, jestli někoho nepoznám 😀

nelynka
29. kvě 2008

zuzka vysla mi ta praca, robim len par sto metrov od manzela a sedim v kancliku a beriem dvakrat taky plat ako predtym...o svokre zatial nevieme nic, len ze mala ist niekedy na nejake vysetrenie ale este sama neviem presne kedy, ze nam da este vediet...

baby ja si idem do gennetu zajtra po zadanku na imunologii...tak som zvedava...

hatinka
29. kvě 2008

jj, fotku dodám 😀

zuzka11
29. kvě 2008

Nely to bude v poho, neboj!! Ja vždycky když tak jdu tak mám staženou p.....a přitom je to prostředí tam fajn...jednu dobu, když jsem tam pořád chodila na UZ a injekce, tak jsem si tam na schodech přišla, jako, že jdu do práce 😀

terezita
29. kvě 2008

hati a ktera ty jsi byla? ony tam byly asi tri slecny a pak jeste jedna duchodkyne. jedna z tech slecen tam mela chlapa. jo a ja mela cislo 320 😅

zuzko, to ja jsem taky vynervovana.. i kdyz se snazim byt v poho.. on si ten mozek dela proste co chce.. 😅

zuzka11
29. kvě 2008

terez, já se taky snažím být v poho, ale ta bezmoc, že to nemůžu ovlovnit! kdyby stačilo jako na výšce naučit se skripta, nebo já nevím zaběhnout 1500m 😀

Tak co, holky, poznaly jste se? 😉

nelynka
29. kvě 2008

zuzi ja taky, ked som chodla na injekcie, ja sa tam inak citim vpohode, len uvidime co bude na tejimunologii..som zvedava...

hatinka
29. kvě 2008

já měla na sobě bílou tuniku a černé tříčtvrťáky, ty jsi na sobě měla něco černého, že? 😀

terezita
29. kvě 2008

jojo.. to byla ja 😀 tys byla ta s tim chlapem nebo ta naproti me?

hatinka
29. kvě 2008

já byla naproti tobě bez chlapa 🙂

terezita
29. kvě 2008

hihi, tak uz vim 😀 tohle jsou dobry nahody 😅
no ta s tim chlapem mi byla strasne povedoma, jen nevim, odkud bych ji mela znat..

lia
29. kvě 2008

gennet je v podoli??inak ahojte 🙂

terezita
29. kvě 2008

ahoj, nee, na letne.

lia
29. kvě 2008

ahaaaa,tak nist 😀
vcera som bola v podoli 😀

zuzka11
30. kvě 2008

Tak holky, super! Už se znáte!!Mě dneska dorazila MS a pěkně mě potrápila, vzala jsem si dva prášky a zaleha.....Ach JO!! 😝