• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

29. ledna 2017 
ahojte, tak som tam dnes bola, a ako dobre to tam od februara pomenili...dali mi ziadanku na imuno niekam na Mlynarsku 4..ani neviem kde to je.. :grinning:
30. kvě 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste tu?

můžu na ten hormonální profil až 4DC?

Taky jsme ztratili jednu ampulku co mi tam dali na moč :frowning2: vadí to?Nebo ji můžu přinést v něčem jiném?
2. čer 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lavazz, 4DC klido pido prijit muzes. rikaji, ze bys tam mela byt 2-4DC. a moc prines v necem jinem, to vubec neres..
2. čer 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezit díky:slight_smile:já jsem šla k šéfovi s polorozepnutou košilí a dovolil mi vše :grinning: tak třeba načůrám do kečupu :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi, aby se pak nedivili, ze mas nejakou cervenou moc.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
kdy tam teda razis?
2. čer 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím ale tuším že dneska mrcha přijde tak asi ve středu,uvidím.Jakmile to dostanu tak si tam zavolám aby se mnou manžel jel taky a udělali mu spermio snad tam bude místo.
Vám řekli výsledky hned?
2. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
spermio nam rekli za 3 hodky, m. si tam volal. a vysledky horm. profilu se dozvim za tyden, az pujdu na UTZ.
2. čer 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jsi přesně o týden napřed:slight_smile:to tě budu vzpovídat:slight_smile:

na ten ultrazvuk jedeš kvůli ovu?A kolikátý DC?
2. čer 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, kvuli ovu. to te pak taky objednaji, na 12DC.
reknou mi tam vysledky toho horm. profilu a jeste jednou mi vysvetli to podprumerne spermio, bo m. toho moc po telefonu nepochytil.. :grinning:
no ale ja tam zase nenesla moc v kecupu. takze jsme na tom vicemene nastejno. hihi, se tam budeme vzdycky o tyden mijet. :sweat_smile:
2. čer 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak do Gennetu jedeme v pátek :wink: mrcha dnes dorazila
3. čer 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, hlásím, že jdu 19.6. na konzultaci, nejdete taky někdo? :grinning:
3. čer 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme v pátek byli v caru ale na výsledky jsme si nevolali manžel si chce zavolat na spermio sám v pondělí :sweat_smile: já jedu ve čtvrtek na ultrazvuk,tj. 12.6. :slight_smile:
Málem jsem na ten ultrazvuk musela k Daňkovi ale sestřička byla tak hodná že šla za doktorkou a ty i když operuje mě objednala.
Je zajímavé že má vždycky volno Daněk :sweat_smile:
Přede mnou šlo 5 ženských na embryotransfer.
8. čer 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lavaz, ja jdu na UTZ zitra, tak jsem zvedava, co tam uvidi.. :grinning: hihi, no ty se toho danka snad nikdy nezvabis.. :wink: a tfuj tfuj, at to spermio dopadne dobre!!!
8. čer 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, já už chci aby bylo 19. jdeme na konzultaci se všema výsledkama, jsem zvědavá co mi řeknou, co se začne dít. Terez, zítra ti budu držet pěstičky a určo dej vědět co a jak.
8. čer 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak máme výsledky spermia :grinning: mršek je hodně a jsou mrštný :grinning:

terez já jedu na ultrazvuk ve čtvrtek a to už budu vědět horm.profil.Ty už ho víš?Dej vědět :wink:
9. čer 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpatky. no teda jako moc me nepotesili.. k hormonalnimu profilu mi nic nerekli, bo ho nekde ztratili.. tak snad ho do priste najdou.. na utz nic videt nebylo, bud jsem mela ovu o vikendu nebo vubec. pristi utery tam jdu znovu na krev. pry aby zjistili, jestli ovu byla.. a to spermio mame tak spatny, ze sance na prirozene otehu je miziva. pristi mesic budu zobat clostil a pak nas ceka jedno IUI a pak uz asi rovnou IVF.
jo a lavaz, potkala jsem tam tveho oblibence! :wink: :grinning: :grinning: a gratuluju ke spermiu!! :dizzy_face:
9. čer 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím že 10DPO je moc brzy, málem jsem k němu na ten ultrazvuk musela,nikdo jiný neměl volno ale Vykysalá mě veme i když operuje :slight_smile:
Jak to můžou ztratit? :angry:
9. čer 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem dneska 13DC.. normalne mam ovuli 14-15DC, ale minuly mesic jsem ji mela 12DC. ale ta sestri me nechtela na driv objednat, ze pry ona to musi vedet lip.. :sweat_smile:
no to nevim, jak to ztratili.. ale doufam, ze to taky brzo najdou! ja nesnasim brani krve.. a abych tam kvuli nim litala dvakrat za mesic, to se mi moc nechceee.. :sweat_smile: :angry:
9. čer 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divný k čemu to jako dělají když sama nejlíp víš kdy máš ovu?Já jí nejdřív mívám 14DC a minulý měsíc jsem jí měla asi až 28DC :sweat_smile:
9. čer 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, to si dala docela na cas!
9. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila od Vykysalé je báječná, i když to u mě vypadá hodně zle :cry:
12. čer 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj lavazz. som rada ze sa ti paci...a preco to u teba vyzera zle??
12. čer 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nely IP
12. čer 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lavazz IP
12. čer 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lavaz, copak?? :confused:
13. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez IP
13. čer 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuruk!

tak s kym jsem se tam mijela dneska? :grinning: :grinning: :grinning:
hihi, jsem zvedava, kde zasantroci ty me krevni testy dneska.. blbnul jim pocitac, netiskla jim tiskarna a tak nemohli vytlacit etikety na zkumafky s krvi.. takze predpokladam, ze tu moji zkumafku spletou s tou od slecny, co byla prede mnou (vypadalo to u ni na nechtene tehu, byla tam kvuli HCG).

lavaz, ve ct. na tebe budu myslet!
17. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, je lavaz jdeš taky zítra? já jdu od 1 na genetiku a ve dvě s výsledkama k primářce. Jejda copak ti zjistili?
Koukám, že jsi z Kutnohorska, já před svatbou, kterou jsem měla mimochodem ve Vlašáku jako ty bydlela v Čáslavi. :grinning: Držím ti pěsti a třeba se tam potkáme.
Terez a co ty, jak to s tebou vypadá?
18. čer 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hatinko fakt jo?To je mazec.Můžeš juknout ke mně do alba,mám to tam vypsané.
terezit a co je nového?
HATI JÁ TAM MÁM BÝT V 7:30,JE TO TAK NA DVĚ HODINY,TAKŽE SE BUDEME AKORÁT MÍJET,JDU NA CUKROVKU :frowning2:
18. čer 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky!
lavaz, ja nevim.. ja tam byla jen na krvi, takze se vysledky dozvim az na pristim utz.. od 3DC mam brat clostil a teda nepochopila jsem, jestli to IUI planuje uz v cervenci nebo v srpnu. ale asi hnedle v cervenci. ja tam jsem vzdycky tak vybrkana, ze se zapomenu na vsecko zeptat.. :frowning2:
18. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek